Belcekız Otelleri

Belcekız, meşhur plajlarıyla ünlü Fethiye’nin şirin ve turistik bir beldesidir.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Belcekız Otelleri

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Belcekız Otelleri ve Belcekız Otel Fiyatları

Belcekız, meşhur plajlarıyla ünlü Fethiye'nin şirin ve turistik bir beldesidir.

Fethiye Belcekız, Ölüdeniz'in en güzel tesislerini ve plajları bünyesinde barındırır. Bu sebeple de her sene binlerce turist için önemli bir çekim merkezi olmuştur.

Belcekız plajları, Ölüdeniz Lagünü ile birlikte mavi cennet olarak anılır. Tüm dünyaya ün salmış olan plajlar için tam bir doğa harikası diyebiliriz. Ayrıca Ölüdeniz'in arkasında yükselen Babadağ'da ve Belcekız'da yamaç paraşütü yapılabilecek ortam mevcuttur. Bölge, bu iki sebepten ötürü her yıl pek çok yerli ve yabancı turisti ağırlamaktadır.

Fethiye Belcekız, modern ve renkli tatil köyleri, otelleri, pansiyonları ve kampingleri ile turizm sezonunda tatilcilere geniş konaklama kapasitesi sunuyor.

Deniz ve ormanın bir arada olduğu Fethiye Belcekız'da toplamda on binlerce yatak kapasitesi olan pek çok otel bulunmaktadır. Bu özelliği Belcekız'ı Akdeniz sahil şeridinde ön plana çıkarmaktadır ve tatil için Akdeniz'i sevenlerin bir numaralı tercihleri olmuştur genellikle.

Mavi ve yeşilin buluştuğu Belcekız'da tatil yapmak isterseniz, Fethiye Belcekız sizlere pek çok otel seçeneği sunuyor. Genellikle 5 yıldızlı olan ve her şey dahil hizmeti sunan otellerden dilediğinizi seçip Fethiye tatilinize keyifli bir başlangıç yapabilirsiniz.

Yaz için aklınızda Akdeniz Bölgesi'nde tatil yapma planınız varsa eğer; otel fiyatlarını inceleyip, bir an önce Fethiye Belcekız otel rezervasyonunuzu yaptırmanızı öneririz. Kesenize ve kafanıza uyan Fethiye Belcekız Apart otellerinden birinde, bir Fethiye Belcekız butik otelinde, bir Avsallar pansiyonunda veya bir Fethiye Belcekız otelinde geçirebilirsiniz tatilinizi.

Fethiye Belcekız tatiliniz için şimdiden eğlenceli vakit geçirmenizi dileriz.

Fethiye'nin yaz sezonunda en çok ilgi gören noktaları arasındaki Belcekız, göze ve ruha hitap eden doğasıyla, tertemiz deniziyle dinlendirici bir tatil hayal edenlere birbirinden güzel manzaralara sahip konaklama tesisleri sunuyor.

Belcekız, Akdeniz'e karşı konuşlanmış küçük bir bölge olsa da, yıl içerisinde birçok turiste ev sahipliği yapar. Bu güzel bölge Fethiye ilçe merkezine yaklaşık 12 kilometrelik bir mesafede yer alır. Bu sebepten dolayı Fethiye Merkez'e kolaylıkla ulaşabilirsiniz Belcekız'dan.

Fethiye Belcekız'ın yaz turizminde önemli bir nokta olmasından dolayı, bölgede konaklayabileceğiniz oteller bulunuyor. Belcekız otelleri denize karşı konuşlanmış durumda, bazıları ise denize sadece yürüme mesafesinde yer alıyor.

Belcekız'da yılın 10 ayı denize girilebildiği için Belcekız otel fiyatları sezon ve sezon dışında çok fazla değişmez. Belcekız otel fiyatlarını genelleyecek olursak 60 TL'ye de 200 TL'ye de konaklayabileceğiniz oteller bulabilirsiniz. Kış sezonunda Belcekız'da olacaksanız 40 TL'ye bile bir gecelik konaklama imkanı mevcut. Üstelik bir gecelik istenen bu fiyatlara güzel bir kahvaltı da dahil oluyor.

Eğer isteğiniz her şey dahil bir konaklamaysa fiyatlarda biraz daha yükselme oluyor. Aynı zamanda tercihinize göre standart, double ve triple odaları da farklı fiyat uygulamalarına sahiptir.

Belcekız otel tavsiyeleri

  • Tarihe Göre Listele
  • En Faydalılar
Belcehan Beach Hotel
Belcehan Beach Hotel

-

30 liralık televizyon

TV izleyebilmek için büyüteç lazım. 30 liralık televizyon var, gerisini düşünün.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)