Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

İznik Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

İznik Butik Otelleri

İznik için {{ (filteredHotels).length}} / 19 butik otelde gecelik en uygun fiyat bulundu.

  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

İznik Butik Otelleri

İznik Butik Otelleri

İznik Butik Otelleri

Yaşadığı tüm devirlerinin en güzel şehri olarak anılan İznik, Marmara Bölgesi'nde yer alıyor. Bursa'nın efsane ilçesi; denizi, dillere destan gölü, doğal ve tarihi güzellikleri ile içine çekiyor. Geçmişindeki çoğu medeniyet tarafından başkent olarak kullanılmış olan ilçe, dünden bugüne sapasağlam taşıdığı tüm değerleri ile adeta büyülüyor. Tarihin ünlü sur şehri, aynı zamanda Anadolu'daki ilk Türk başkenti olma ünvanı ile yakın tarihe derin yolculuk olanağı sağlıyor. Tüm dünya dinleri tarafından kutsal belde kabul edilen İznik; insanlık ve dinler tarihini anlatan bir kitap olarak görülüyor. Geçmişi bugüne gelişerek ama değişmeyerek taşıyan büyülü beldede yılın her ayında farklı güzellikte tatil yapabilirsiniz. Tarihin mirasına sahip çıkarak en güzel çinilere ev sahipliği yapan, hüneriyle tüm dünyaya açılan İznik; aynı zamanda potansiyeli yüksek bölgeler arasında bulunuyor. Modern devrin tüm olanaklarına fazlasıyla sahip olan İznik otelleri; gelişmiş şehir misyonuyla, geniş turizm hacmiyle en çok rağbet gören tatil merkezleri arasında yer alıyor.Kendini korumuş, eşsiz güzelliğinin en tatlı parçaları olan İznik butik otelleri ise en güzel gündoğumu ve gün batımı seyrine olanak sağlıyor. Çoğu deniz kenarında, kent merkezinde veya göl kıyılarında bulunsa da kentin pek çok bölgesinde birbirinden güzel butik işletmeler, adeta kalitede birbiri ile yarışarak hizmet sunuyor. Kimi modern, kimi ise tarihi evlerden oluşturulan mistik mimariye sahip butik oteller arasından hizmet zevkinize ve bütçenize uygun olan seçimi kolaylıkla yapabilirsiniz. Zengin olanakların kenti, Leb-i Derya İznik'te hayallerinizin çok ötesinde konaklama çeşitliliğine sahipsiniz.

İznik Butik Otel Fiyatları

İznik Butik Otel Fiyatları

En güzel gün batımlarını seyredebileceğiniz İznik butik otelleri, tüm yıl aralıksız olarak hizmet sunuyor. İlçenin bu tatlı tesisleri, kış aylarında konforuna, kaliteli hizmetine ve İznik'in huzuruna gelen kısa süreli konuklarını ağırlıyor. Kış aylarında yaşanan tatlı yoğunluk, baharın gelişiyle beraber yerini doluluğa bırakıyor. Özellikle ilçe semalarının olağanüstü hallere büründüğü ekinoks günleri ve yaz aylarında doluluğa ulaşan butik otellerin fiyatlarında dönemsel farklar oluşabiliyor. Konaklama ücretleri üzerinde sezon dönemi büyük oranda etkili oluyor. Yaşanabilecek ücret artışına karşılık, erken rezervasyon kampanyalarında uygulanan fiyat indirimleri ise fiyatları cazip hale getirmenizi sağlıyor. Üstelik hayalinizdeki konaklama konseptini önceden ayarlayarak tatil planlarınıza yoğunlaşmanızı sağlıyor. İznik butik otel fiyatları üzerinde etki eden diğer faktörleri ise şu şekilde belirtebiliriz;

 • Butik otelin konumu,
 • Göl kıyısı ve merkeze yakınlığı,
 • Konaklama konsepti,
 • Yemek hizmeti ve öğün adedi.

İznik butik işletmeleri; göl kıyısı, göl manzaralı, ilçe merkezi ve iç sokak konumlarında hizmet sunuyor. İlçe butiklerinde, oteller arasında farklılık gösteren sağlık hizmetleri, havuz, sauna, jakuzi, ulaşım servisi, tur rehberliği, restoran, kafe, plaj, otopark gibi hizmetler sunuluyor. Sunulan hizmetlerin bazıları ücret dahilinde olabildiği gibi, bazı olanaklar ücret harici olabiliyor. Otelinizde sunulan ek hizmetler ve aktiviteler, bir diğer ücret belirleyici unsuru oluşturuyor.

İznik Konaklama

İznik Konaklama

Konum olarak Güney Marmara'da bulunan İznik'e, tüm Türkiye'den kolaylıkla erişim sağlanabiliyor. Hem Marmara hem Ege ve İç Anadolu'dan kolay erişim sağlanan ilçe, özellikle İstanbulluların yıl boyunca kısa süreli kaçış noktalarının başında geliyor. İstanbul'dan İznik'e feribotla bir saatten daha kısa sürede ulaşım sağlanabiliyor. Bursalılar içinse İznik butik otelleri çoğu zaman evlerine tercih ettikleri mekanlar oluyor. Bursa insanının İznik'e olan bağlılığı gözlerden kaçmıyor. İlçe sınırları dahilinde memnuniyet yaratan ulaşım kolaylığı ile modern ve kültürel olanlar, İznik'i konaklamada özellikle tercih edilen merkez haline getiriyor. Evinizin sıcaklığını aratmayan İznik butik otelleri en uygun konumları ile bu muhteşem beldenin tüm imkanlarına yakın olmanızı sağlıyor. Tıpkı renkli tarihi gibi iklimi de renkli olan İznik'te hem Akdeniz hem Karadeniz iklimini bir arada yaşayabilirsiniz. Bu sayede havası ılık ve dengeli seyreden ilçenin güzelliklerini tüm yıl yaşayabilirsiniz. Gün batımının olağanüstü haliyle ünlü belde, özellikle ekinoks tarihlerinde ve yaz aylarında tam doluluğa ulaşsa da tabiatına özgü sakinliğinde aradığınız huzuru bulabilirsiniz. İznik'in harika güzelliğinin içinde yer alabilmek adına en güzel konaklama yöntemi olarak görülen butik otellerinde ise rahatlığı ve uygun fiyatları bir arada yaşayabilirsiniz. Çok daha uygun fiyatlara konaklamak istiyorsanız yarım pansiyon, oda-kahvaltı veya sadece oda konseptiyle hizmet sunan İznik ucuz butik otelleri arasından seçim yapabilirsiniz.

İznik Gezilecek Yerler

İznik Gezilecek Yerler

İznik, öncelik sırasında birbiri ile yarışan türlü zenginlikleri ile göz kamaştırıyor. Kendinizi romantik bir film setinin içinde hissedeceğiniz güzelliği, her yanınızı sarıyor. Masal belde İznik'te hiçbir yerde olmadığınız kadar mutlu olabilir, en güzel gülücüklerinizi burada atabilirsiniz. Otelinizde yapacağınız nefis bir kahvaltının ardından soluğu harika sahilinde alabilirsiniz. En güzel vaktinizi geçireceğiniz İznik Gölü'ne bir tam gününüzü ayırabilir; ferah sularında yüzebilir, kanoya binebilir, göl kıyılarında türlü sosyal olanaklarla harika vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca göl gezinizde batık kent ve bazilika kalıntılarını keşif şansına sahipsiniz. İlçenin dağlarında tatlı yürüyüşler ve piknikler yapabilir, yemiş ağaçlarından türlü meyveler yiyebilirsiniz. Kendinizle baş başa kalmak isterseniz Kırıntı Köyü'ne kaçabilirsiniz. Her medeniyetten izler bulacağınız İznik'te tarihi soluyabilir; yeni hikayeler keşfedebilirsiniz. Tarihi beldenin bazı gezilecek yerleri şu şekilde belirtebiliriz;

 • İznik Kalesi,
 • Antik Tiyatro,
 • Lefke Kapıları,
 • Sancaktari ve Rumi Türbeleri,
 • İsmailbey ve II. Murat Hamamları,
 • Tryphonos ve Koimesis Kiliseleri,
 • Nikaia Antik Kenti.

Çini sanatının mutluluk veren ahengini görmek isterseniz rotanızı İznik camilerine çevirebilirsiniz. Tüm ilçe camilerinde çini sanatının en zengin örneklerini görebilirsiniz. Maharetli mekanlarda kendi çininizi yapabilir, aşığı olacağınız İznik'ten tatlı bir hatıra ile ayrılabilirsiniz.

İznik Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları İznik için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için İznik otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için İznik otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.