Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Yeşilköy Otelleri

Yeşilköy için {{ (filteredHotels).length}} / 1 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Yeşilköy Otelleri

Yeşilin bin bir tonunu gözler önüne seren Yeşilköy'de, huzurlu ve dinlendirici bir doğa tatili için aradığınız her şeyi bulabilmeniz mümkün.
Bolu'nun en güzel köşelerinden biri olan Yeşilköy, bir tarafından Abant'ın o muhteşem manzarasını gözler önüne sererken, bir taraftan da Köroğlu Dağları'nın ihtişamıyla büyülüyor insanı. Tertemiz bir havası var Yeşilköy'ün. Doğası ise ülkemizin bulunmaz nimetlerinden biri. Tüm bunları göz önünde bulundurduğumuzda Yeşilköy'de huzura doymamak için hiçbir neden yok diyebiliriz.

İlk yerli halkını Bulgaristan göçmenlerinin oluşturduğu Yeşilköy, eskiden Ömerler Köyü'ne bağlıydı ve ismi de Bakırlı olarak biliniyordu. 1998 yılında ise Yeşilköy ismini alarak, şimdiki halini aldı bu şirin köy. Köye Bakırlı denmesinin sebebi ise köylülerin bakır kovalarla süt taşıması ve önceden bakırcılıkla uğraşmalarıymış.

Yeşilköy'de genelde 2 katlı binalar bulunuyor. Köy kahvesi hoş sohbetlerin döndüğü, oldukça huzurlu bir yer. Yeşilköy'de kaldığınız süre boyunca her türlü ihtiyacınızı temin edebileceğiniz bakkal ve marketler de bulunuyor.

Yeşilköy otelleri, genellikle Abant'a yakın bölümlerde konuşlanmış durumda. Oldukça modern mobilyalarla dekore edilmiş olan Yeşilköy otelleri, misafirlerine doğayla iç içe bir tatil imkanı sağlıyor.

Yeşilköy otellerinin birçoğunun bünyesinde restoran da bulunuyor. Hem kafa dinlemek için, hem de iş gezileriniz için Yeşilköy otellerinde konaklama yapabilirsiniz.

Ankara ve İstanbul havaalanlarına yakın olmaları nedeniyle de tercih ediliyor Yeşilköy otelleri. Dört mevsim güzellikler sunan Yeşilköy'de, doğanın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz Yeşilköy otellerinde konaklayarak.

Bununla birlikte Yeşilköy otelleri, Bolu Merkez'e kolay ulaşım sağlanabilen bir lokasyonda bulunmaları nedeniyle, tatilinizi daha rahat bir şekilde geçirmenizi sağlıyor.

Eğer siz de, doğayla iç içe, huzurlu bir tatil planı yapıyorsanız, Yeşilköy'ü tercih edebilir ve Yeşilköy otellerinden birinde konaklama yapabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Yeşilköy Hakkında
Yeşilin her tonunu barındıran ormanlık bir bölgede bulunan, bir tarafı Abant, bir tarafı Köroğlu Dağları ile çevrili olan, tertemiz havası, bozulmayan doğası ile Yeşilköy, tatillerini dinlenerek geçirmek isteyenler için biçilmiş kaftan...
Yeşilköy'ün ilk yerli halkı Bulgaristan'dan göç ederek gelenlerdir. 1955 yılında Avdan'a giden, oradan Ömer köyüne ve sonrasında Yeşilköy'e gelmişlerdir. Eski adı Bakırlı olan köy, Ömerler köyüne bağlı bir mahalle iken, 1998 yılında Yeşilköy adını almıştır.

Bakırlı olarak anılmasının sebepleri ise, Bakır kova ile süt taşınması ya da köylülerin önceden bakırcılık yapmalarındandır.

Genellikle 2 katlı binaların bulunduğu bu şirin köyde, ormancılık, hayvancılık ve tarım önce gelen geçim kaynaklarıdır.Köyde bulunan köy kahvesinde hoş sohbetler yapabilirsiniz. Ayrıca ihtiyaçlarınızı temin edebileceğiniz bakkal ve markette bulunmaktadır.

Bolu merkeze 15km mesafede bulunan Yeşilköy'e her yarım saatte bir kalkan vasıtalar ile ulaşabilirsiniz.

Yeşilköy Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Yeşilköy daha önce de bahsettiğimiz gibi Bolu'nun en beğenilen yerlerinden biri. Buraya gelen misafirlerin en çok tavsiye ettiği şey ise temiz havca ve doğal manzaralara sahip tesisler oluyor. Yeşilköy'de tatil yapacaklar için bölgenin 5 yıldızlı otellere, 4 yıldızlı otellere, butik otellere, apartlara ve pansiyonlara ev sahipliği yaptığını ve her bütçeye ve tercihe uygun seçenekler olduğunu söyleyebiliriz Üstelik.Yeşilköy otelleri sayfasında listelenen otellerden bazıları sundukları hizmetler kadar misafirlerini ağırladıkları konumlarıyla da ön plana çıkıyor. En çok dikkat çeken tesisler ise manzaralı yeşilköy otelleri oluyor. En fazla ilgi gören konaklama alternatiflerinin başında ise manzaralıbutik yeşilköy otelleri oluyor. Bu otellerin çoğu muhteşem bir doğa manzarasına ev sahipliği yapıyor. Otellerin sahip olduğu konum ve kapasiteye göre yoğunluk oranları değişse de burada bulunan birçok otel gelen herkes tarafından büyük beğeni topluyor ve sıklıkla öneriliyor.

Bolu'nun ilçesi Yeşilköy mevkiinde yer alan Yeşilköy otelleri Bolu merkez arası mesafe 57 kilometre, Yeşilköy oteller Bolu arası süre ise 48 dakika olarak gösteriliyor. Konaklanacak yerin bölgenin önemli noktalarına yakın olmasını tercih edenler, doğa ile iç içe olup kafa dinlemek isteyenler, üst düzey konfor beklentisinde olanlar ya da oteli yalnızca uyumak için kullanma niyetinde olan tatilciler Bolu Yeşilköy'de istedikleri özelliklerde otelleri rahatlıkla bulabiliyor. Ultra lüks oteller gibi Yeşilköy merkez ucuz otel konsepti de bölgenin farklı noktalarına yayılmış durumda. Erken rezervasyon yaptıranlar Yeşilköyde çok daha uygun fiyatlara konaklama yapabiliyor. Bolu merkez ve Yeşilköy otelleri arası mesafe kısa olması sebebiyle bölgede tercih edilen konaklama yerleri arasında dikkat çekiyor.

Yeşilköy'ü ziyaret etmek isteyen hemen herkesin merak ettiği konulardan bir başkası ise tesislerin aileye uygunluğu. Haliyle Aileye uygun yeşilköy otelleri hangileridir?Yeşilköy aile otelleri ve neredeyse tüm tesis işletmecileri tesislerini ailelerin rahatlığı için uygun hale getiriyor. Yeşilköyün huzur veren atmosferinde zengin olanaklara sahip tesisler tercih edilebileceği gibi daha mütevazi tesislerde bulunuyor. Bu sebeple Yeşilköydeki butik aile otelleri ziyaretçilerin tercihlerine göre değişkenlik gösteriyor.

Yeşilköy otel fiyatları listesini inceleyecek olursanız her konaklama bütçesine göre bir tesisin bulunduğunu hemen fark edeceksiniz. Bu tesisler arasında hem yaz sezonunda hem de kış ve bahar sezonunda https://www.neredekal.com/yesilkoy-pansiyonlari >Yeşilköy pansiyonları uygun fiyatlara sahip olmasıyla biliniyor. En yüksek sezon olarak nitelendirdiğimiz yaz sezonunda en ucuz Yeşilköy otel fiyatı 250TL'den başlıyor. Yeşilköy otel fiyatları tesislerin özelliklerine, misafirlerine sundukları olanaklara, konseptine, tesislerin konumuna ve konaklama türüne göre farklılaşıyor. En yüksek fiyata sahip olan tesis türlerini incelediğimizde özel bir konsepte sahip oldukları hemen fark ediliyor.