Alaplı Otelleri

En iyi 1 otel, en uygun fiyatlar

Alaplı Otel Fiyatları

Hem tatil hem de iş amaçlı seyahatlerinizde tercih edebileceğiniz Alaplı otelleri, huzurlu ve mutlu bir konaklama imkanı sunuyor misafirlerine…

Zonguldak Merkez'e 58 km mesafede yer alan Alaplı, balıkçılık ve fındık üretimi ile biliniyor daha çok. İplik ve fındık fabrikalarıyla ünlü olan Alaplı, doğal güzellikleri, zengin ormanlık alanları, güneşi ve denizi ile huzurlu bir tatil için de tercih edilebilecek bir yer.

Bu anlamda Alaplı'da konaklama yapabileceğiniz pek çok alternatif bulunuyor. Daha çok 3 yıldızlı otellerden oluşan Alaplı otellerini, hem tatil hem de iş seyahatlerinizde gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Genelde aile işletmelerinden meydana gelen Alaplı otellerinin oldukça sıcak ortamları var. Doğanın en yeşilini ve denizin en mavisini yaşamak için Alaplı otelleri ..

Daha Fazla Oku »

En İyi 1 Alaplı Oteli

Zonguldak Yamanlar Otel Alaplı

Kent Oteli - Alaplı - 5 Misafir Yorumu

Zonguldak'ın Alaplı ilçesi Taşbaşı caddesinde bulunan Yamanlar Otel, denize sıfır bir konuda harika bir manzaraya sahiptir. Tesis restoranı tüm konuklara sabah kahvaltı ve akşam yemeği servisi sunmaktadır. Tesis bünyesinde ücretsiz otopark hizmeti vardır. Tüm alanlardan erişilebilen wi - fi bağlantılı internet sunulmaktadır.

Yamanlar Otel'de yer alan tüm odalar klima ile donatılmış olup özel banyoya sahiptir her biri. Odalarda mini bar, uydu yayınına sahip televizyon ve duşlu banyolarda saç kurutma makinesi ile havlu yer almaktadır.

Toplam 30 oda ve 60 yatak kapasitesi ile Yamanlar Otel
... Zonguldak'ın Alaplı ilçesi Taşbaşı caddesinde bulunan Yamanlar Otel, denize sıfır bir konuda harika bir manzaraya sahiptir. Tesis restoranı tüm konuklara sabah kahvaltı ve akşam yemeği servisi sunmaktadır. Tesis bünyesinde ücretsiz otopark hizmeti vardır. Tüm alanlardan erişilebilen wi - fi bağlantılı internet sunulmaktadır.

Yamanlar Otel'de yer alan tüm odalar klima ile donatılmış olup özel banyoya sahiptir her biri. Odalarda mini bar, uydu yayınına sahip televizyon ve duşlu banyolarda saç kurutma makinesi ile havlu yer almaktadır.

Toplam 30 oda ve 60 yatak kapasitesi ile Yamanlar Otel tüm yıl açık olup konuklarını ağırlamaktadır

Daha Fazla Bilgi»