Kozlu Otelleri - Otel Fiyatları

En iyi 1 otel, en uygun fiyatlar

Kozlu Otel Fiyatları

Zonguldak'ın en zengin kömür yataklarının bulunduğu Kozlu yıl boyunca ziyaret edilmektedir. Gelenlerin ise konaklamada tercihi tüm yıl açık olup hizmet veren Kozlu otelleri olmaktadır.

Kozlu, Karadeniz Bölgesi'nde yer alan Zonguldak'ın ilçesidir. Zonguldak Merkez'e sadece 5 km. mesafede yer alan Kozlu'da turizm hızla gelişmektedir. Kozlu sahili, Değirmenağzı ve Ilıksu koyları Kozlu'nun görülmeye değer yerleri arasındadır.

Kozlu sahip olduğu turizm değerleri ile yıl boyunca hem iş için hem de tatil için gelenler tarafından ziyaret edilmektedir. Gelenlerin ise konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde Kozlu otelleri hizmet vermektedir. Kozlu otelleri yılın yoğun ve kalabalık zamanını yaz sezonunda yaşamaktadır. Yaz sezonunda tatilinde başlaması ile Zonguldak halkı kadar yakınlarında yer alan çevre ilçelerden ve illerde de gelenler de yoğun bir ilgi göstermektedir.

Yaz sezonunda ilginin bu kadar artması ile de Kozlu otel fiyatları da belli bir oranda yükselmektedir. Bu sebeple yaz tatili planları arasında Kozlu otelleri kategorisinde yer alan tesislerden birinde konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmalarıdır.

Kozlu otelleri kategorisinde yer alan otellerden birine bütçenize ve zevkinize göre yapacağınız erken rezervasyon ile hem ekonomik fiyatlardan yararlanabilir hem de istediğiniz zaman aralıklarında istediğiniz otelde konaklamanızı ve tatilinizi yapabilirsiniz.

Kozlu otelleri ve Kozlu otel fiyatları bu sayfada tüm özellikleri ile listelenmektedir. Bu listeden tüm Kozlu otellerini fotoğrafları ile birlikte ayrıntılı olarak inceleyebilir hatta beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz tesise bu sayfadan ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

En İyi 1 Kozlu Oteli

Deniz Otel Kozlu Kozlu

Otel - Kozlu - 1 Misafir Yorumu

Deniz Otel Kozlu, Zonguldak'a 6 km uzaklıkta Kozlu'da manzaralı bir konaklama olanağı sunmaktadır. Tesisi özel araçlarıyla ziyaret eden konuklar için otopark alanı bulunan otelde, tüm ortak alanlar ve odalar dahil olmak üzere genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi de sağlanmaktadır. Bünyesinde dinlenme olanağı bulacağınız bir bahçe bulunan tesis hem iş hem seyahat amaçlı konaklamalar için uygundur.

Deniz Otel Kozlu'nun odalarının bir kısmı deniz manzarasına sahipken bir kısmında ise dağ ve bahçe manzarası hakimdir. Duşlu özel banyosu bulunan tüm birimlerde saç kurutma makinesi ve havlu temin
... Deniz Otel Kozlu, Zonguldak'a 6 km uzaklıkta Kozlu'da manzaralı bir konaklama olanağı sunmaktadır. Tesisi özel araçlarıyla ziyaret eden konuklar için otopark alanı bulunan otelde, tüm ortak alanlar ve odalar dahil olmak üzere genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi de sağlanmaktadır. Bünyesinde dinlenme olanağı bulacağınız bir bahçe bulunan tesis hem iş hem seyahat amaçlı konaklamalar için uygundur.

Deniz Otel Kozlu'nun odalarının bir kısmı deniz manzarasına sahipken bir kısmında ise dağ ve bahçe manzarası hakimdir. Duşlu özel banyosu bulunan tüm birimlerde saç kurutma makinesi ve havlu temin edilmektedir. Tüm odalar klimalıdır ve düz ekran televizyon bulunmaktadır.

Deniz Otel Kozlu'nun kuru temizleme ve çamaşırhane hizmetlerinden ek ücret karşılığı tüm konuklar faydalanabilmektedir. Bünyesinde restoran bulunan tesiste hem Karadeniz mutfağından hem de dünya mutfağından farklı tatlar sunulmaktadır. Konaklamanız boyunca Zonguldak'ın önemli doğal güzelliklerinden biri olan Gökgöl Mağarası'nı seyahat planınıza dahil edebilirsiniz. 

Daha Fazla Bilgi»

Kozlu Otel Tavsiyeleri

10

Deniz Otel Kozlu

Deniz Otel Kozlu - 16 Temmuz 2008, Çarsamba 19:13

Başka müşterilere de tavsiye ederim

Otelinizde kaldım, çok memnun oldum, başka müşterilere de tavsiye ederim, hizmetiniz dolayısıyla çok teşekkürler...