Kozlu Otelleri

Zonguldak'ın en zengin kömür yataklarının bulunduğu Kozlu yıl boyunca ziyaret edilmektedir. Gelenlerin ise konaklamada tercihi tüm yıl açık olup hizmet veren Kozlu otelleri olmaktadır.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Kozlu Otelleri

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Kozlu Otelleri ve Kozlu Otel Fiyatları

Zonguldak'ın en zengin kömür yataklarının bulunduğu Kozlu yıl boyunca ziyaret edilmektedir. Gelenlerin ise konaklamada tercihi tüm yıl açık olup hizmet veren Kozlu otelleri olmaktadır.

Kozlu, Karadeniz Bölgesi'nde yer alan Zonguldak'ın ilçesidir. Zonguldak Merkez'e sadece 5 km. mesafede yer alan Kozlu'da turizm hızla gelişmektedir. Kozlu sahili, Değirmenağzı ve Ilıksu koyları Kozlu'nun görülmeye değer yerleri arasındadır.

Kozlu sahip olduğu turizm değerleri ile yıl boyunca hem iş için hem de tatil için gelenler tarafından ziyaret edilmektedir. Gelenlerin ise konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde Kozlu otelleri hizmet vermektedir. Kozlu otelleri yılın yoğun ve kalabalık zamanını yaz sezonunda yaşamaktadır. Yaz sezonunda tatilinde başlaması ile Zonguldak halkı kadar yakınlarında yer alan çevre ilçelerden ve illerde de gelenler de yoğun bir ilgi göstermektedir.

Yaz sezonunda ilginin bu kadar artması ile de Kozlu otel fiyatları da belli bir oranda yükselmektedir. Bu sebeple yaz tatili planları arasında Kozlu otelleri kategorisinde yer alan tesislerden birinde konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmalarıdır.

Kozlu otelleri kategorisinde yer alan otellerden birine bütçenize ve zevkinize göre yapacağınız erken rezervasyon ile hem ekonomik fiyatlardan yararlanabilir hem de istediğiniz zaman aralıklarında istediğiniz otelde konaklamanızı ve tatilinizi yapabilirsiniz.

Kozlu otelleri ve Kozlu otel fiyatları bu sayfada tüm özellikleri ile listelenmektedir. Bu listeden tüm Kozlu otellerini fotoğrafları ile birlikte ayrıntılı olarak inceleyebilir hatta beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz tesise bu sayfadan ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Kozlu otel tavsiyeleri

  • Tarihe Göre Listele
  • En Faydalılar
Deniz Otel Kozlu
Deniz Otel Kozlu

-

Başka müşterilere de tavsiye ederim

Otelinizde kaldım, çok memnun oldum, başka müşterilere de tavsiye ederim, hizmetiniz dolayısıyla çok teşekkürler...

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)