Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Dörtyol Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Dörtyol Otelleri

Dörtyol için {{ (filteredHotels).length}} / 3 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Dörtyol Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Yaylalarıyla ünlü olan Dörtyol'da, konaklama yapabileceğiniz pek çok alternatif yer alıyor…
Hatay'da yer alan Dörtyol, Toros Dağları'nın uzantısı olan Nur Dağları ile Akdeniz'in İskenderun Körfezi arasındaki kuzey-güney doğrultusunda uzanan ovalar üzerine kurulmuş bir ilçe. Denizden yüksekliği 70 metre olan Dörtyol, özellikle yaz aylarında çam ve köknar ağaçlarının çoğaldığı, doğal dokusunu bozmamış yayla evleri ve yaylalarıyla meşhur bir yer.

Doğayla iç içe, huzurlu ve sessiz bir tatil için tercih edilen Dörtyol'da, konaklama yapabileceğiniz pek çok alternatif yer alıyor. Büyük kent otellerinden 4 yıldızlı otellere kadar birçok seçenek bulunuyor Dörtyol otelleri arasında.

Dörtyol otelleri, avantajlı konumları, konforlu konaklama birimleri ve üst düzey hizmet anlayışlarıyla dikkat çekiyor. Oldukça güvenli bir ortama sahip olan Dörtyol otellerinde, unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz. Misafirlerine huzurlu bir atmosfer yaratan Dörtyol otellerinde, evinizdeki kadar rahat bir konaklama geçireceksiniz. Tüm bunların yanı sıra, Dörtyol otellerinde Türk Hamamı ve masaj hizmetleri gibi spa birimleri de yer alıyor.

Siz de, yakın bir zaman içerisinde Hatay'ın eşsiz güzelliklerini yakından tanımak istiyorsanız eğer, konaklamak için Dörtyol'u tercih edebilir ve Dörtyol otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Dörtyol otellerini incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Hatay'da yer alan Dörtyol, uygun fiyatlı konaklama seçeneklerine ev sahipliği yapıyor…
Yaz aylarında çam ve köknar ağaçlarıyla bambaşka bir görünüme bürünen, doğal dokusunu hiçbir zaman yitirmemiş yayla evleri ile görsel bir şölen yaşatan ve sıcak günlerde yaylaları ile serinleten bir yer Dörtyol. Hatay'ın eşsiz güzelliklerine yaraşır bir bölge olan Dörtyol, denizden 70 metre yüksekte bulunuyor.

Bölgede konaklama yapabileceğiniz çok fazla seçenek var. Özellikle yaz mevsiminde bir hayli misafir ağırlayan Dörtyol otelleri, uygun fiyatlı olmaları dolayısıyla da ekonomik bir tatil için ideal adreslerden biri.

Dörtyol otel fiyatları, otelin hizmet kalitesine ve misafirlerine sunduğu olanaklara göre değişkenlik gösteriyor. Otelin bulunduğu konum da, Dörtyol otel fiyatlarını doğrudan etkiliyor. Dörtyol otel fiyatları daha çok yaz aylarında biraz yükselişe geçiyor. Ancak yine de her gelir düzeyine uygun bir otel bulabilmek mümkün Dörtyol'da. Genel olarak 2019 Dörtyol otel fiyatları, 65 TL ile 140 TL arasında değişiyor.

Siz de hem Hatay'ın tarihini yakından tanımak hem de doğayla iç içe bir konaklama yapmak istiyorsanız eğer Dörtyol'u tercih edebilir ve bütçenize uygun olan bir Dörtyol otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Dörtyol otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Dörtyol otellerini ve Dörtyol otel fiyatlarını incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Dörtyol Hakkında
Dörtyol deyince ilk akla gelen, insanların özellikle yaz aylarında yoğun olarak kullandığı çam ve köknar ağaçları arasında, doğal dokuya uygun ahşap basit yayla evlerinin bulunduğu yaylalar topluluğudur.
Dörtyol adına ilk defa 1870'lerden itibaren tapu kayıtlarında Payas kazasının bir mevkii olarak rastlamaktayız.1939 yılına kadar Seyhan'a (Adana) bağlı olan Dörtyol, Hatay'ın anavatana katılmasıyla bu ilimize bağlanmıştır. İlçenin 2000 yılı nüfus sayımı sonuçlarına göre toplam nüfusu 126 bindir.

Mondros Ateşkes Antlaşması'ndan sonra 1918'de işgal edilen Dörtyol'da Milli Mücadele'nin ilk kurşunu 19 Aralık 1918'de Karakise köyünde Özerlili Hoca Ömer oğlu Mehmet tarafından atılmıştır. Bu olaydan birkaç gün sonra Kara Hasan Paşa tarafından da Milli Mücadele'nin ilk Kuvayı Milliye örgütü Dörtyol'da kurulmuştur. Fransız ve Ermenilerle yapılan mücadele sonucunda 9 Ocak 1922'de Dörtyol düşman işgalinden kurtarılmıştır. Kurtuluş Savaşı'nın anısını yaşatmak üzere "İlk Kurşun Anıtı" 9 Ocak 1994'de, "ilk Kurşun Müzesi" 9 Ocak 1997'de açılmıştır. Mustafa Kemal Atatürk de 1925, 1926 ve 1931 yıllarında Dörtyol'u ziyaret etmiştir.

Hatay Dörtyol konum itibariyle Torosların uzantısı olan Nur Dağları (Amanos) ile Akdeniz'in İskenderun Körfezi arasında Kuzey-Güney doğrultusunda uzanan ovalar üzerine kurulmuştur. İlçe merkezinin denizden yüksekliği 70 metredir. Yüzölçümü 504 kilometrekaredir.

Dörtyol'da yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı olan tipik Akdeniz iklimini görmekteyiz. Yağışlar genellikle yağmur şeklindedir ve ülkemizde Rize ilinden sonra en fazla yağış alan merkezlerdendir. İlçede yetiştirilen turunçgiller bol sulu ve çok lezzetlidir.

İlçede 4 adet halk kütüphanesi mevcuttur. Bunlar Payas, Kuzuculu ve Yeşilköy'dedir. Ayrıca fuar ve panayır bulunmamaktadır.

Dörtyol otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
14
10
0 (850) 602 42 94
Hattuşa Vacation Thermal Club Erzin
Hattuşa Vacation Thermal Club Erzin
Başlamış Köyü, İçmeler Mevkii Erzin
Dörtyol / Hatay
Türkiye

-

Bakıyorum da herkes bir şeyler yazıyor. Tabi iyiler de var kötüler de. Hani derler ya yükselmekte olan her işletme kötü yorumlara maruz kalır. Burası da böyle bir yer. Mercedes firmasından bile memnun olmayanlar var. Yoruma ya da kötü amaçla yazmış olayım da kötü gözüksün niyetinde olanlar var. İşte Hattuşa Vacation Thermal Club Ezin de öyle. Tanıtım rehberlerinden tut, en büyüklerine kadar hepsi çok ilgili, insanlar sıcakkanlılar. En azından bir şey çıksın anında yaparlar. Temizlik konusuna gelince de kapınıza oda temizliği için kart asmanız yeterli, hemen temizliyorlar. Üyelik sistemine gelince de fiyatları çok uygun. Yazmış bulunmak için yazmayın. Türkiye genelinde böyle bir tesis yok. Elinize sağlık Mehmet Ali Bey, başarılarınız daim olsun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
14
10
0 (850) 602 42 94
Hattuşa Vacation Thermal Club Erzin
Hattuşa Vacation Thermal Club Erzin
Başlamış Köyü, İçmeler Mevkii Erzin
Dörtyol / Hatay
Türkiye

-

Bakıyorum da herkes bir şeyler yazıyor. Tabi iyilerde var kötüler de. Hani derler ya yükselmekte olan her işletme kötü yorumlara maruz kalır. Burası da böyle bir Mercedes firmasından bile memnun olmayanlar var. Hattuşa da öyle. Tanıtım rehberlerinden tut en büyüklerine kadar hepsi çok ilgili insanlar, sıcakkanlılar. Ağızından bir şey çıksın anında yaparlar. Temizlik konusuna gelince de kapınıza oda temizliği için kart aşmanız yeterli. Hemen temizliyorlar. Üyelik sistemine gelince de fiyatları çok uygun. Yazmış bulunmak için yazmaya gerek yok. Türkiye genelinde böyle bir tesis yok. Elinize sağlık Mehmet Ali Bey. Başarılarınız daim olsun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
14
8
0 (850) 602 42 94
Hattuşa Vacation Thermal Club Erzin
Hattuşa Vacation Thermal Club Erzin
Başlamış Köyü, İçmeler Mevkii Erzin
Dörtyol / Hatay
Türkiye

-

Otel güzel bir otel. Denizi, termali, havuzu çok güzel. Yemekleri kaliteli, personeli gayet sıcak ve kibar. Tek kötü yanı Burnaz Plajı yolu kötü ve deniz dalgalı ve pis. Buna rağmen tatil için güzel bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
14
9
0 (850) 602 42 94
Hattuşa Vacation Thermal Club Erzin
Hattuşa Vacation Thermal Club Erzin
Başlamış Köyü, İçmeler Mevkii Erzin
Dörtyol / Hatay
Türkiye

-

Yemekler çok güzel, personel çok samimi. Lobi alanı çok güzel ve temizdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
14
10
0 (850) 602 42 94
Hattuşa Vacation Thermal Club Erzin
Hattuşa Vacation Thermal Club Erzin
Başlamış Köyü, İçmeler Mevkii Erzin
Dörtyol / Hatay
Türkiye

-

Teyzemlerin devre mülkü vardı biz de gittik. Teyzemler de memnundu biz de memnun kaldık. Çok güzeldi herkes gitmeli. Odalar çok temiz banyosu mutfağı tertemizdi yorumlara çok şaşırdım gayet hijyen bir ortamdı, biz restoranı tercih etmedik mutfakta her şey var kendimiz hazırladık. Termal su odanıza kadar geliyor bu da güzel bir durum. Faturanız ise kartınıza bir miktar para yüklüyorsunuz odanızda bir alet var orada kaç lira kaldığı ne kadar kullandığınız yazıyor. Havuzu güzel temiz ancak hamamında kadınlar çıplak yıkanıyorlardı yasak olmasına rağmen bir uyaran görmedim ve tek kötü yanı buydu. Diğer her şey güzel. Ben sevdim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
14
2
0 (850) 600 79 12
Fourway Hotel & Spa
Fourway Hotel & Spa
Sanayi Mah. Ali İhsan Bolukbaşı Bulv. No:14/A
Dörtyol / Hatay
Türkiye

-

İftar için bir daha asla. :( Pişmemiş etle yapılmaya çalışılan kavurma. :( Soğumuş pilav. :(( Yetmezmiş gibi 40 dakika gecikmeli gelen yemek servisi. :((

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
14
9
0 (850) 602 42 94
Hattuşa Vacation Thermal Club Erzin
Hattuşa Vacation Thermal Club Erzin
Başlamış Köyü, İçmeler Mevkii Erzin
Dörtyol / Hatay
Türkiye

-

Çalışanlar arkadaş gibilerdi. Yemekler de gayet lezizdi. Fiyatının da uygun olduğunu düşünüyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
14
2
0 (850) 602 42 94
Hattuşa Vacation Thermal Club Erzin
Hattuşa Vacation Thermal Club Erzin
Başlamış Köyü, İçmeler Mevkii Erzin
Dörtyol / Hatay
Türkiye

-

Bizi güya tanıtım için götürdüler ama söylemem lazım, şimdiye kadar gördüğüm en kötü tesisti. Organizasyon sıfır, hijyen de aynı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
14
2
0 (850) 602 42 94
Hattuşa Vacation Thermal Club Erzin
Hattuşa Vacation Thermal Club Erzin
Başlamış Köyü, İçmeler Mevkii Erzin
Dörtyol / Hatay
Türkiye

-

Verdikleri yemekler lezzetsiz, yenecek gibi değil. Odalar tamamen göz boyama. Kendi yemeğinizi pişirebildiğiniz için yan odadaki balık kokusuyla geçirdik tüm günü. Sosyal alan yok denecek kadar az. Elektrik ve su için 50 TL almaları hoş değil zaten. Hijyen falan da yok, haftada 1 gün temizlik. Yaşlı amcalar ve teyzeler gün boyu bornozla ortalıkta geziyor. Sinir olmamak elde değil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
14
8
0 (850) 602 42 94
Hattuşa Vacation Thermal Club Erzin
Hattuşa Vacation Thermal Club Erzin
Başlamış Köyü, İçmeler Mevkii Erzin
Dörtyol / Hatay
Türkiye

-

Biz gittik, inanılmaz süper bir yer. Bitmemiş hali böyleyse bitmiş halini çok merak ettim ve her gün ne zaman istersen odayı tertemiz yapıyorlar ve suları içilecek derecede süper.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
14
2
0 (850) 602 42 94
Hattuşa Vacation Thermal Club Erzin
Hattuşa Vacation Thermal Club Erzin
Başlamış Köyü, İçmeler Mevkii Erzin
Dörtyol / Hatay
Türkiye

-

Allah kimseyi düşürmesin. Havuz suyu lağım suyu ile doldu. Temizlik yok, hijyen sıfır, tamamen lağım kokuyor odalar, SPA, havuz. Lağım taştı, havuz doldu. Sabah vidanjör hortumu lağım içinde kullanılan hortum SPA'da dolaşıyordu. Yazık, insanları aldatmayın, Allah'tan korkun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
14
10
0 (850) 600 79 12
Fourway Hotel & Spa
Fourway Hotel & Spa
Sanayi Mah. Ali İhsan Bolukbaşı Bulv. No:14/A
Dörtyol / Hatay
Türkiye

-

Şehrin en temiz oteli, alkol yok, yemekler güzel, tam bir şehir oteli. Tavsiye ederim kesinlikle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
14
10
0 (850) 600 79 12
Fourway Hotel & Spa
Fourway Hotel & Spa
Sanayi Mah. Ali İhsan Bolukbaşı Bulv. No:14/A
Dörtyol / Hatay
Türkiye

-

Dörtyol'da bulabileceğin en iyi mekanlardan birtanesi belki de en iyisi. Çalışanlarının ilgili olması ve tabiki konforu göz ardı edilemez.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
14
10
0 (850) 600 79 12
Fourway Hotel & Spa
Fourway Hotel & Spa
Sanayi Mah. Ali İhsan Bolukbaşı Bulv. No:14/A
Dörtyol / Hatay
Türkiye

-

Servis biraz geç olsa da lezzet mükemmel. Gösterişine göre fiyat gayet uygun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)