İdealtepe Otelleri

İdealtepe, İstanbul Anadolu yakasında bulunan Maltepe ilçesine bağlıdır.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

İdealtepe Otelleri

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Çok memnun kaldık"

"Temiz bir mekan"

9.5

Misafir yorumu

2 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 15 39

İdealtepe Otelleri ve İdealtepe Otel Fiyatları

İdealtepe, İstanbul Anadolu yakasında bulunan Maltepe ilçesine bağlıdır.

İdealtepe, Maltepe ilçesinin Marmara Denizi'ne kıyısı olan bir semttir. Aynı zamanda semt Maltepe'nin Çınar ve Feyzullah mahalleri arasında yer almaktadır. İdealtepe'nin en büyük yeşil alanı olan 50. Yıl Korusu buradadır. Koruya yakın konumda ve ilçe merkezinde bulunan İdealtepe otelleri misafirlerine hizmet vermektedir.

İdealtepe'nin hem sahil şeridine hem de ilçe merkezine minibüs yolundan geçen minibüslerle ve İETT otobüsleriyle ulaşım imkanı bulunmaktadır. Kolay bir ulaşım ağına sahip olan İdealtepe otelleri rahat bir konaklama yapmak isteyenlerin tercihi olmaktadır. Ayrıca hızlı toplu taşıma ağı olan Kadıköy-Kaynarca Metrosu'nun Küçükyalı durağı da İdealtepe'de yer almaktadır. İdealtepe'den E-5 köprüsü ile Kayışdağı, Ataşehir, Başıbüyük, Samandıra ve İdealtepe sahil yoluna ulaşım oldukça kolay bir şekilde yapılmaktadır.

İdealtepe 50. Yıl Korusu, yaklaşık 80.000 m2 yüzölçümüne sahip bir korudur. Koru içinde 3 adet çocuk parkı ve oyun alanı ile 1 adet spor kompleksi yer almaktadır. Aynı zamanda İdealtepe Korusu içinde birde Bahçıvanlık Eğitim Merkezi bulunmaktadır. Yemyeşil ağaçların ve rengarenk çiçeklerin bulunduğu koru manzarasına sahip İdealtepe otelleri, sessiz ve sakin bir konaklama arayanlara hitap etmektedir.

İstanbul'un en nezih, en huzurlu ve en yeşili bol semtlerinden biri; İdealtepe…

İdealtepe, İstanbul'un Maltepe ilçesinde bulunuyor. Marmara Denizi'ne kıyısı olan İdealtepe, şehrin ortasında huzurlu, sessiz ve sakin bir konaklama vaat ediyor. Ulaşım açısından da İdealtepe, oldukça tercih edilebilir bir bölge. Minibüs yolundan geçen toplu taşıma araçları ve metroyla, İstanbul'un gezilecek yerlerine rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz İdealtepe'den.

İdealtepe otellerinde konakladığınız süre boyunca, semtin en büyük parkı olan 50. Yıl Korusu'nda keyifli vakitler geçirebilir ve huzura doyabilirsiniz.

Tüm bu nedenlerden dolayı İdealtepe, İstanbul konaklamalarında fazlasıyla ilgi görüyor. Bu durum, İdealtepe otel fiyatlarını da doğrudan etkiliyor elbette. İdealtepe otel fiyatlarını etkileyen pek çok unsur var. Her otelde olduğu gibi, sağlanan hizmetler, tanınan olanaklar ve kalite gibi unsurlar, İdealtepe otel fiyatlarını en çok etkileyen unsurlar olarak göze çarpıyor. Otelin bulunduğu konum ve toplu taşımaya olan yakınlığı da, İdealtepe otel fiyatlarının değişmesine neden oluyor. Ancak her gelir düzeyine uygun bir otel bulabilmek mümkün İdealtepe'de. Genel olarak 2017 İdealtepe otel fiyatlarının ortalama 190 TL civarında olduğunu söyleyebiliriz.

Siz de, İstanbul'da huzurlu, sessiz ve sakin bir konaklama yapmak istiyorsanız eğer, İdealtepe'yi tercih edebilir ve İdealtepe otellerinden birinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon İdealtepe otel fiyatlarından daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

İdealtepe otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Hotel Aydınoğlu
Hotel Aydınoğlu

-

Çok memnun kaldık

Ailecek on kişi beş gün kaldık. Otel yönetimine ve çalışanlara çok teşekkür ederim. Bizler çok memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Aydınoğlu
Hotel Aydınoğlu

-

Temiz bir mekan

Temiz bir mekan, güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)