Neredekal.com
Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Giriş
17 Haziran Cts.
Çıkış
18 Haziran Paz.
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Filtreler

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 800 TL
800 TL - 1.800 TL
1.800 TL - 3.000 TL
3.000 TL - 5.000 TL
5.000 TL +

Küçükyalı Otelleri:

0 tesis listelendi.
Bize yapılan ödemeler sıralamayı nasıl etkiler?
En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Kriterlerinize uygun tesis bulamadık
Arama tarihini değiştir
Arama lokasyonunu değiştir
Küçükyalı Otelleri Hakkında

Konaklama

0 tesis

Popüler Otel

Popüler Ziyaret Noktası

Küçükyalı Sahili, Hiltown Alışveriş Merkezi, Küçükyalı Arkeopark
Küçükyalı Hakkında İpuçları
Sakin Sezon
Şubat
Yılın bu dönemi bölgede konaklama fiyatları en düşük seviyede.
Yoğun Sezon
Haziran
Bölgede yılın en hareketli zamanı. Konaklama fiyatları bu dönem en yüksek seviyeye ulaşıyor.

Küçükyalı Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Küçükyalı bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Küçükyalı bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Küçükyalı Otelleri, En Uygun İstanbul Küçükyalı Tatili ve Otel Fiyatları - Neredekal sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Küçükyalı Otelleri için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Küçükyalı Otelleri için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Küçükyalı Otelleri için ödeme yöntemleri nasıldır?
Küçükyalı Otelleri için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.

Küçükyalı Otelleri

Küçükyalı Otelleri

İstanbul Maltepe sınırları içinde bulunan Küçükyalı otelleri ile dünyanın dört bir yanından gelen turistlere ev sahipliği yapıyor. Yaşı İstanbul kadar olan bu semt, adını deniz kıyısında dizili yalılardan almış. İstanbul’da yaşayan pek çok insanın Cihangir’e benzettiği Küçükyalı’da, şehir planlamasının başarılı olduğunu göreceksiniz. Birçok noktasından Adalar manzarası izlenebilen semt hem iş hem de tatil için konaklayabileceğiniz bir yer. İstanbul Maltepe Küçükyalı otelleri, farklı konaklama seçenekleri ile geniş bir yelpazede hizmet veriyor. Sakin ve nezih bir yaşamın aktığı bölgede, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize ayak uyduracak bir tesis mutlaka vardır. Muhteşem bir sahil yolu olan Küçükyalı’nın neredeyse her noktasında konaklayabilirsiniz. Bu yol sayesinde semtte ulaşımın da hızlı aktığını söylemek mümkün. Küçükyalı otelleri İstanbul Anadolu Yakası’nda konaklayabileceğiniz en güzel tesisler arasında. Modern mimari yapıya sahip bu alanlarda, ailenizin tüm fertlerine yer var. Küçükyalı’nın tüm güzelliklerini keşfedebileceğiniz oteller, konaklama esnasında ihtiyaç duyabileceğiniz pek çok imkâna sahip. 

Marmara Denizi’nin hem kıyısındaki Küçükyalı kafa dinlemek isteyenlerin de uğrak mekânı. Ayrıca semt çevresinin de turizm açısından önemli bölgelerden olduğunu belirtelim. Küçükyalı sınırlarında bulunan Arkeopark, bilimsel kazılar neticesinde ortaya çıkmış pek çok eseri görebileceğiniz bir alan. Maltepe’ye yaklaşık 11 km uzaklıktaki Aydos Ormanı turistlerin yaz mevsiminde akın ettiği yerler arasında. Yine Beşçeşmeler bölgesi semt yakınında nostaljik bir gezi yapabileceğiniz eşsiz destinasyonlardan biri. Küçükyalı oteller kadar eğitim kurumlarına da ev sahipliği yapıyor. Pek çok üniversiteye ait kampüslerin yanı sıra semtte değişik kademelere hizmet sunan kolejler bulunuyor. İstanbul’un gelişim merkezi hâline gelmiş Küçükyalı, bu yönüyle eğitim seyahatlerinin yoğun yapıldığı bir alan. Bölgedeki konaklama birimlerinde kongre, sempozyum ve diğer eğitim faaliyetleri için İstanbul’a gelen bireyleri görebilirsiniz. 

Küçükyalı İş Seyahati Otelleri

Küçükyalı otel seçenekleri bakımından geniş olduğunu belirtmiştik. Farklı sektörlerde hizmet veren iş merkezlerine yakın Küçükyalı, bu amaçla konaklayacak bireylere de kapsamlı bir yelpaze sunuyor. 

Her Şey Dâhil Küçükyalı Otelleri

Konforun doruk noktasına çıktığı İstanbul tatli düşlüyorsanız her şey dâhil Küçükyalı otelleri tam size göre. Bu tesislerde yılın yorgunluğunu atmanız mümkün: Her Şey Dâhil Küçükyalı Otelleri

Küçükyalı Yetişkin Otelleri

Konforlu bir yetişkin otelinde kalıp kafanızı dinlemeyi amaçlıyorsanız, Küçükyalı bu anlamda beklentilerinizi karşılayacaktır. Belli bir yaşa kadar çocukların konaklayamadığı bu tesisler için: Küçükyalı Yetişkin Otelleri

Hayvan Dostu Küçükyalı Otelleri

“Nereye gidersem gideyim, patili dostlarımdan ayrılamam.” diyorsanız size evcil hayvan dostu Küçükyalı otelleri tavsiye edilebilir. Miniklerle konaklamanızı dert etmeyecek bu işletmeler: Hayvan Dostu Küçükyalı Otelleri

Küçükyalı Otelleri Fiyatları ve Küçükyalı Tatili Planlama

Küçükyalı Otelleri Fiyatları ve Küçükyalı Tatili Planlama

Küçükyalı otelleri fiyatları ne çok ucuz ne de aşırı pahalı. Her bütçeye hitap eden bu oteller, sunduğu olanaklarla rahatınızı temin ediyor. Özellikle ilkbahar ve yaz mevsiminde doluluk oranı yüksek olan bu tesislerde konaklayarak, ılık Marmara rüzgâlarının eşliğinde şehri gezebilirsiniz. Fiyatlardan bahsetmişken, bu faktörü en çok etkileyen otel konseptlerine geçelim.

  • Küçükyalı’da hem mütevazı hem de lüks tesisleri görebilirsiniz. Kendinizi gerçek bir tatilde gibi hissetmek için bölgedeki üst düzey oteller sizleri bekliyor. Farklı yemek seçeneklerini ve konforlu odalarını bulabileceğiniz işletmeler için: Lüks Küçükyalı Otelleri
  • Lüksü bir kat daha artırıp, neredeyse hiçbir hizmet için elinizi cebinize atmak istemiyorsanız ultra her şey dâhil hizmet veren kuruluşları seçmenizi öneririz. Semt yakınında konumlana bu işletmeler ise şöyle: Ultra Her Şey Dahil Küçükyalı Otelleri
  • “Benim için öncelik yemek.” diyorsanız tam pansiyon tesisler işinizi görecektir. Her öğün farklı lezzetleri bulabileceğiniz söz konusu işletmeler için: Tam Pansiyon Küçükyalı Otelleri
  • Küçükyalı otelleri arasında uygun fiyatlı işletmeler de yok değil. Konfordan ödün vermeden ama aynı zamanda da bütçenizi aşmadan konaklamak istiyorsanız hesaplı tesisleri seçebilirsiniz. Sizlere yol göstermesi açısından ilgili otelleri listeledik: Ucuz ve Ekonomik Küçükyalı Otelleri

Küçükyalı otelleri rezervasyon yaptırmayı planlıyorsanız mutlaka göz önünde bulundurmanız gereken bazı detaylar var. Taşı toprağı altın olan İstanbul’u Küçükyalı’dan başlayarak gezmek istiyorsanız kapsamlı bir rota çizmenin vakti geldi de geçiyor bile. 

Her yanında tarih fışkıran bu kadim kent, iki yakaya ayrıldığından gezi planlarınızı buna göre yapabilirsiniz. İsterseniz öncelikle Avrupa Yakası’nı gezebilir, daha sonra Küçükyalı’nın da bulunduğu Anadolu tarafına geçebilirsiniz.

Küçükyalı Tatili Bütçenizi Planlarken Bunları Es Geçmeyin

Küçükyalı Tatili Bütçenizi Planlarken Bunları Es Geçmeyin

İstanbul Küçükyalı otelleri konaklamanızda kalırken bütçenizi doğrudan etkileyecek tek konu konaklama ücretleri değil. Hele de İstanbul’a gelme amacınız kenti gezmek ise iyi bir bütçe planlaması yapmanız gerekiyor. 

Ulaşım, yeme-içme, etkinliklere katılma, müze girişleri ve daha pek çok detay ekstra harcama yapmanıza neden olabilir. Müze demişken, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın sunduğu Müze Kartı çeşitlerini temin ederek pek çok tarihî mekâna ücretsiz giriş yapacağınızı hemen söyleyelim.

  • İstanbul’a gitmişken mutlaka uğramanız gereken noktalar var. Dilerseniz bu noktalara göz atarak daha sistematik bir tatil yapabilirsiniz:  İstanbul Gezilecek Yerler
  • Maltepe sınırları içinde konaklayacağınız için acıktığınızda uğrayacağınız lezzet duraklarını bilseniz iyi olur. Türk ve dünya mutfağının en güzel örneklerini tadabileceğiniz bu işletmeler Küçükyalı otellerine de yakın. Bütçe planı yaparken harcamalarınızı etkileyecek yeme-içme mekânlarını da şöyle sıraladık: Maltepe restoranları

İstanbul sosyal etkinlik ve aktivite bakımından da zengin bir kenttir. Konserler, sergiler, sinemalar, tiyatrolar neredeyse her gün farklı programlarla bu metropol kenti hareketlendirir. Siz de kentte konaklayacağınız süre zarfında sinema ve tiyatroların etkinliklerine göz atabilirsiniz. Ünlü mekânların takvimine bakarak, konserlerden haberdar olabilirsiniz. Tabii bu etkinliklerin fiyat aralıklarına da dikkat ederek seçim yapmanızı öneririz. 

Ayrıca İstanbul’a varışınız kadar oradan ayrılışınız da bütçeniz için önem arz eder. Tatilinizin başlangıç ve bitiş aralığını erkenden netleştirirseniz, dilediğiniz vasıta ile dönüş işlemlerinizi yapmanız mümkün olur. Örneğin uçak biletlerini erken almak sizlere ekonomik anlamda katkı sağlayacaktır. 

Otobüs gibi genellikle sabit ücretlerle yolcu taşıyan vasıtalarda da erken davranmak yer bulabilmenizi neredeyse garanti eder. Tabii kendi aracınız ile dönecekseniz daha özgürsünüz demektir. 

Son olarak İstanbul’un dört mevsim gezilebilecek bir kent olduğunu belirtelim. Dünyanın dört bir yanından kente uğrayanlar, şehri hem karlar altında hem de güneş ışıkları arasında büyüleyici buluyor. Siz de İstanbul geziniz için dilediğiniz mevsimi tercih edebilirsiniz.

 Boğazdaki erguvanları baharda, doğal güzellikleri yaz mevsiminde, yağmurlu romantik görüntüleri ise sonbaharda görebilmeniz mümkün. Dolayısıyla ulaşımın zor olabileceğini yoğun kar yağışlı güler dışında yılın tüm zamanları İstanbul seyahati için ideal. 

Küçükyalı Konaklama Seçeneklerinde Bunlara da Göz Atabilirsiniz

Küçükyalı Konaklama Seçeneklerinde Bunlara da Göz Atabilirsiniz

İstanbul Küçükyalı otellerinde farklı konseptlerle misafirlerini ağırlıyor. Semt ve çevresinde sadece oda, oda kahvaltı, yarım pansiyon, her şey dâhil gibi konaklama seçeneklerini bulabilmeniz mümkün. Bu yönüyle Küçükyalı otellerinin her bütçeye hitap ettiğini belirtebiliriz. Geniş tesis yelpazesi, yerli ve yabancı turistlerin konaklamak için bu bölgeyi seçmelerine de olanak tanıyor. Küçükyalı’da yukarıda anlattıklarımız dışında kalan tesis tipleri ise şöyle:

Küçükyalı Butik Otelleri

Küçükyalı butik otelleri bölgede konaklayabileceğiniz nezih alanlar arasında. Zincir otellere göre daha küçük olabilen bu tesisler, kalabalıklardan uzak tatil yapmak için ideal. İlgili işletmeler için bu listeye bakabilirsiniz: Küçükyalı butik otelleri

Maltepe Otelleri

Maltepe ilçesi de otel çeşitliliğinin fazla olduğu bir yer. Anadolu yakasının bu seçkin bölgesinde konumlanmış diğer tesisleri şöyle sıraladık: Maltepe otelleri

Küçükyalı Otellerine Ulaşım ve Şehir İçi Ulaşım Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Küçükyalı Otellerine Ulaşım ve Şehir İçi Ulaşım Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Küçükyalı’nın pek çok işlek yol ile bağlantısı bulunuyor. Bu sebeple bölgede konaklayanlar ulaşım noktasında çok rahat. Kara, deniz ve demir yolu ulaşımının son derece gelişmiş olduğu İstanbul’da bu semte gitmek de oldukça kolay. Yani semtte konaklarken ulaşım gibi bir derdinizin olmayacağını söyleyebiliriz. 

Küçükyalı’ya Ulaşım

Küçükyalı; E5, sahil yolu ve diğer bağlantı noktalarına yakın konumda. Bölgede konaklayanları otobüs, metro, metrobüs, vapur ve daha pek çok taşıt bekliyor. İstanbul gezilerinin başlangıç noktası olarak bu semti seçenler Bostancı’dan hareket eden deniz otobüslerine binerek kolaylıkla Kabataş’a geçiş yapabilir. Böylece kısa sürede Anadolu’dan Avrupa’ya varmış olursunuz.

Küçükyalı Şehir İçi Ulaşım İmkânları

Semt içerisinde seyahat ederken de farklı ulaşım seçeneklerini kullanabilirsiniz. Sokaklarının geniş olduğu bu bölgeyi, özellikle sahil yolu çok rahatlatmış. Küçükyalı sınırları içinde bir noktaya ulaşmak istiyorsanız semtin minibüs hatlarına göz atabilirsiniz. Ayrıca yine bölgenin farklı noktalarından geçen semt otobüsleri de ulaşım noktasında işinizi görecektir. 

İstanbul’un her noktasında olduğu gibi Küçükyalı’da da adım başı taksi duraklarına rastlamanız mümkün. Bilhassa semt içindeki kısa yolculuklarınızda taksi seçeneğini de aklınızda bulundurun. Bu bilgiler ışığında tüm dünyanın hayranlıkla baktığı İstanbul’u daha rahat gezebilirsiniz. Küçükyalı otelleri, sizlere nezih bir semtte konaklamanın ayrıcalığını yaşatacaktır. 

Popüler Küçükyalı Otelleri