Tandoğan Otelleri

En iyi 1 otel, en uygun fiyatlar

Tandoğan Otel Fiyatları

Çankaya'nın bir semti olan Tandoğan, Ankara'nın en popüler yerleri arasında yer alır. Tandoğan otelleri de Ankara'ya gelen ziyaretçilerin konaklamada tercihi olmaktadır.

Tandoğan, başkent Ankara'nın Çankaya ilçesinde yer alan bir semttir. Tandoğan sosyal hayat açısından oldukça hareketli bir bölge olarak bilinmektedir. Semt birbirinden ünlü restoran, kafe ve alışveriş - eğlence mekanı bulunmaktadır.

Tandoğan; iş merkezlerine, bürokrasinin kalbine ve Ankara'nın keşfedilecek yerlerine oldukça yakın ve rahat bir ulaşıma sahip noktasıdır. Tüm özellikleri ile Tandoğan bölgesi konaklamada da öncelikli olarak tercih edilmektedir.

Tandoğan otelleri bulunduğu konum itibariyle de oldukça rahat bir toplu taşıma ağına sahiptir. Yıl içerisinde Tandoğan otelleri en yoğun zamanını yaz mevsiminde yaşamaktadır. Yaz aylarında görülen bu yoğunluk Tandoğan otel fiyatları üzerinde de etkilidir. Yaz mevsiminde artan ilgi ile Tandoğan otel fiyatları diğer sezonlara göre yaz sezonunda daha çok artmaktadır.

Tandoğan otel fiyatları üzerinde görülen bu artıştan olumsuz yönde etkilenmemek için planlı bir seyahat doğrultusunda beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz tesise erken rezervasyon yaptırabilirsiniz. Tandoğan otelleri için erken rezervasyon yaptırarak hem planladığınız zamanda konaklamanızı gerçekleştirebilir hem de indirimli Tandoğan otel fiyatlarından faydalanabilirsiniz.

Tandoğan otelleri kategorisinde kent otelleri, büyük oteller, 5 yıldızlı oteller ve küçük oteller listelenmektedir. Bu oteller arasından konaklama bütçenize göre en uygun olanını seçebilir ve tesisin sayfasından iletişime geçerek ön rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

En İyi 1 Tandoğan Oteli

Altınel Ankara Hotel Tandoğan

Kent Oteli - Çankaya - 1 Misafir Yorumu

Ankara'nın Çankaya ilçesinde, Tandoğan semtinde yer alan Altınel Ankara Hotel, şehrin merkezinde konaklama imkanı sunmaktadır. Bir fitness merkezine sahip olan Altınel Ankara Hotel, lüks konaklama birimleriyle hizmet vermektedir. Tesis genelinde Wi-Fi erişimi ücretsizdir. Tandoğan Metro İstasyonu, tesise 50 metre uzaklıktadır.

Altınel Ankara Hotel'in tüm konaklama birimleri ahşap mobilyalarla, nötr renkler kullanılarak klasik bir tarzda dizayn edilmiştir. Odaların tümünde; düz ekran uydu TV, mini bar ve çalışma masası standart olarak sunulmaktadır. Odaların bazılarında SPA küveti yer
... Ankara'nın Çankaya ilçesinde, Tandoğan semtinde yer alan Altınel Ankara Hotel, şehrin merkezinde konaklama imkanı sunmaktadır. Bir fitness merkezine sahip olan Altınel Ankara Hotel, lüks konaklama birimleriyle hizmet vermektedir. Tesis genelinde Wi-Fi erişimi ücretsizdir. Tandoğan Metro İstasyonu, tesise 50 metre uzaklıktadır.

Altınel Ankara Hotel'in tüm konaklama birimleri ahşap mobilyalarla, nötr renkler kullanılarak klasik bir tarzda dizayn edilmiştir. Odaların tümünde; düz ekran uydu TV, mini bar ve çalışma masası standart olarak sunulmaktadır. Odaların bazılarında SPA küveti yer almaktadır.

Altınel Ankara Hotel'in açık teraslı restoranında Türk ve dünya mutfaklarından seçkin lezzetler servis edilmektedir. Tesis bünyesindeki Gurme Restaurant Le Chalet'de ise Osmanlı yemekleri ve kaliteli şaraplar sunulmaktadır. 24 saat oda servisi hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Altınel Ankara Hotel, Anıtkabir'e yürüyerek 7 dakika, popüler alışveriş merkezleri Ankamall ve Armada'ya 10 dakika, Ankara Esenboğa Havalimanı'na arabayla 35 dakika mesafededir

Daha Fazla Bilgi»