search icon
Giriş
06 Ağustos Cum.
Çıkış
07 Ağustos Cts.

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kişi
2 Yetişkin, 0Çocuk
Harita
map marker iconHaritayı görüntüle
Filtreler
Temizle
Konaklama Tipi
Sağlık ve Güvenlik
Konsept/Tema
Tesis Türü
Popüler Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
Olanaklar
Spa & Sağlık
Çocuk İhtiyaçları

Çayyolu Otelleri

Çayyolu için 10 otel listelendi.

Hotel Excellence Inn Hotel

Otel
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
4/5
Çayyolu merkezine 1.2 km uzaklıkta
584 TL584 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:584 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
540 TL
Setur
Otelz.com
584 TL
540 TL'den başlayan fiyatlarla

Aymini Hotel

Otel
Havaalanı Servisi
Neredekal.com
3.8/5
(42 değerlendirme)
Çayyolu merkezine 15.9 km uzaklıkta
179 TL179 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:179 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı

Ankara Efes Hotel

Otel
Çocuk Dostu
Neredekal.com
5/5
Çayyolu merkezine 15.0 km uzaklıkta
189 TL190 TL
%1 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:189 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı

Grand Sera Otel

Otel
Şehir Oteli
Neredekal.com
0.5/5
Çayyolu merkezine 15.0 km uzaklıkta
225 TL225 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:225 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
225 TL
Odamax
Tatil.com
225 TL
225 TL'den başlayan fiyatlarla

Double Comfort Hotel

Kent Oteli
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4.8/5
Çayyolu merkezine 14.7 km uzaklıkta
270 TL270 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:270 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
265 TL
Etstur
Otelz.com
270 TL
265 TL'den başlayan fiyatlarla

Peracity Hotel

Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
0.5/5
Çayyolu merkezine 14.7 km uzaklıkta
186 TL190 TL
%2 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:186 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
186 TL
Etstur
Odamax
190 TL
186 TL'den başlayan fiyatlarla

Yeni Bahar Otel

Otel
Yetişkin Oteli
Neredekal.com
4.3/5
Çayyolu merkezine 15.0 km uzaklıkta
269 TL269 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:269 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
265 TL
Otelz.com
Etstur
269 TL
265 TL'den başlayan fiyatlarla

Grand Belli Hotel

Otel
İş Seyahati Oteli
Çayyolu merkezine 15.0 km uzaklıkta
210 TL210 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:210 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı

Öz Altın Başak Otel

Apart Otel
Çayyolu merkezine 14.8 km uzaklıkta
120 TL120 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:120 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat

Grand Seray Otel

Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4.4/5
Çayyolu merkezine 14.4 km uzaklıkta
320 TL320 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:320 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı

Çayyolu Otelleri

Çayyolu Otelleri

Türkiye'nin başkenti olan Ankara, bu özelliğinin yanı sıra ülkemizin en kalabalık ikinci şehri olarak karşımıza çıkıyor. Başkent olması yönü ile birçok anlamda ülkemizin merkezi noktası. Ankara pek çok anlamda gelişmişliği ile biliniyor. Finans, iş ve ekonominin merkezi noktalarından birisi olan Ankara, başkent olması yönüyle de siyasi anlamda da bir özellik taşıyor. Sürekli olarak pek çok farklı sebeple Ankara'ya oldukça fazla ziyaret gerçekleşiyor. Türkiye sınırlarının neredeyse tam ortasında bulunan Ankara, ülkedeki ulaşım ağının ve yollarının da odak noktasında bulunuyor. Ankara geniş yüzölçümü ile bilinen bir şehir olarak bünyesinde pek çok ilçe ve semt barındırıyor. Ankara'da bulunan Çayyolu Mahallesi de Çankaya'ya bağlı bir yer olarak karşımıza çıkıyor. Ankara'nın en işlek ve en kalabalık yerlerinden olan Kızılay'a yaklaşık 10 dakikalık kısa bir mesafede bulunan Çayyolu, nezih ve sakin bir yer olarak ön plana çıkıyor. Rotanızı başkente çevirmiş olanlardan iseniz ya da planlarınız arasında Ankara var ise Çayyolu otelleri sakin bir mahallede bulunmaları yönüyle tercih edilebilir bir seçenek olarak öneriliyor. Çayyolu bulunduğu konum itibari ile sizlere hem ulaşım kolaylığı sağlar hem de nezih bir ortamda kalmış olursunuz. Çayyolu'nun bulunduğu yer, ulaşım ağının yoğun olarak geçtiği ve kullanıldığı bir nokta.

Çayyolu Butik Otel

Çayyolu Butik Otel

Her mevsim bir başka güzel olan ve Türkiye'nin adeta kalbinin attığı yer olarak görülen Ankara pek çok farklı sebeple hemen herkesin ziyaret ettiği bir lokasyonda bulunuyor. Anıtkabir'in Ankara'da yer alması, Ankara'nın başkent olması, iş, finans ve ekonominin dönderildiği yapıların Ankara'da bulunması ve daha pek çok farklı sebeple Ankara sürekli olarak ziyarete uğruyor. Özellikle milli bayramlarda Ankara ziyaretçilerle dolup taşıyor. Milli bayramları bahane ederek Ankara'ya gelen bazı ziyaretçiler, gelmişken bu nadide şehri gezmeden evlerine dönmek istemiyor. Bazıları da özellikle Ankara'nın eşsiz güzelliklerini görmek için bu şehre geliyor. Pek çok farklı sebep ile ziyaret edilen Ankara'ya geldiğinizde konaklamak için kalacak bir yer arayışına girmenize gerek yok. Çünkü Ankara konaklama bağlamında sizlere pek çok farklı seçeneği bir arada sunuyor. Ankara'ya geldiğinizde büyük otellerin kalabalık ortamlarından uzak kalmak ve daha sakin bir konaklama gerçekleştirmek istiyor iseniz Çayyolu butik otel seçenekleri tam size göre. Bu oteller kullanıcılarına kendilerini evdeymiş gibi hissettiriyor. Çünkü Çayyolu butik otelleri, küçük yapılar olup sizleri tasarımı tıpkı evlerinizdekine benzer yapılarla buluşturuyor ve rahatınız için her şeyi düşünüyor. Butik oteller sahipleri tarafından işletilen ve yeme içme düzeyindeki tüm hizmetlerin ev havasında geçtiği yapılar olarak görülüyor. Bu otellerde kendinizi sanki bir arkadaşınızın ya da akrabanızın yanına konuk olarak gitmiş gibi hissedersiniz. Bu otellerde kalarak büyük otel işletmelerine nazaran daha sakin ve sessiz bir ortamda konaklama yapma imkanı bulursunuz.

Çayyolu Otel Fiyatları

Çayyolu Otel Fiyatları

Ankara tatilinizi geçirebileceğiniz ve seyahatlerinizi değerlendirebileceğimiz oldukça cazip bir nokta olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle son yıllarda oldukça popülerleşen ve pek çok kişi tarafından özellikle tercih edilen otel seçeneklerinden olan apart ve butik oteller, Ankara Çayyolu'nda oldukça fazla sayıda bulunuyor. Çayyolu otel fiyatları belirli standartlara ve hizmet özelliklerine göre belirleniyor.

 • Konaklama yapmak istediğiniz otelin konumu fiyatların belirlenmesinde etkili rol oynuyor. Çayyolu bulunduğu konum itibariyle ulaşıma elverişli bir mekanda yer alıyor. Bu da fiyatların belirlenmesinde etkili bir kriter.
 • Konaklama yapacağınız otel de yemek hizmetinin bulunup bulunmaması da fiyatların değişiklik göstermesine sebep oluyor. Yemek hizmeti bulunan oteller bulundurmayanlara göre fiyatlarını biraz daha yüksek tutabiliyor.
 • Otelin konsepti de fiyatın belirlenmesinde etkili. Farklı konseptlerdeki oteller farklı rakamlarda sunuluyor.
 • Otelin doluluk oranı ve rezervasyon seçenekleri de fiyatların belirlenmesinde etkili.
 • Konaklamak istediğiniz zaman da otel fiyatlarının değişmesinde önemli. Otelde kalmak istediğiniz zaman diliminin tatil dönemlerine ve hafta sonlarına denk gelmesi, fiyatların artmasına sebep olabiliyor.

Otel rezervasyonunuzu yapmadan önce bu kriterleri göz önünde bulundurmanızda fayda görülüyor.

Çayyolu Gezilecek Yerler

Çayyolu Gezilecek Yerler

Türkiye'nin başkenti olan Ankara'ya kadar gelmişken burada gezilecek fazlaca yer ve yapabileceğiniz birçok aktivite bulunuyor. Çayyolu da Ankara'nın hemen her yerine hakim bir noktada yer alıyor. Çay yolundan başlayarak önce burada bulunan doğal ve tarihi güzellikleri, sonrasında da tüm Ankara'yı doyasıya gezme fırsatını elde edebilirsiniz.

 • Cüneyt Gökçer Sahnesi
 • Arcadium Sinemaları
 • Ankara Kalesi
 • Anıtkabir
 • Mine Sera Alışveriş ve Yaşam Merkezi
 • MTA Şehit Cuma Dağ Tabiat Tarihi Müzesi
 • Mehmet Akif Ersoy Evi

Ankara Çayyolu'na kadar gelmişken elbette bunlarla yetinmezsiniz. Çayyolu'ndan yola çıkarak daha pek çok yeri görme fırsatı bulabilirsiniz. Ankamall Alışveriş Merkezi'ni gezebilir, Gordion Antik Kenti'ni görebilirsiniz. Müze tutkunlarının uğrak noktası olan Hava Kuvvetleri Müzesi'ni ziyaret edebilirsiniz. Çayyolu otelleri, büyük ve küçük işletmeler olmak üzere pek çok farklı şekilde konaklama imkanını bir arada sunuyor. Büyük otel seçeneklerinin yoğun ortamlarından uzaklaşmak istiyorsanız Çayyolu apart otel ve butik otel seçeneklerinde konaklayabilirsiniz. Erken rezervasyon ve avantajlı teklifleri takip ederek fırsatlar yakalayabilir ve hem kendiniz hem de sevdikleriniz için uygun bir otel seçeneği bulabilirsiniz. Bu esnada da tüm Ankara'yı gezebilmek için sadece bir gün elbette yetmiyor. Tatilinizi ve gezinize birkaç güne yayarak Ankara'yı doyasıya gidebilirsiniz. Yılın hangi döneminde gelirseniz gelin Çayyolu otelleri ziyaretçilerini ağırlamak için her daim hazır bekliyor.

Çayyolu Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Çayyolu Apart Otel Özellikler Neler?
Çayyolu apart otel konseptine sahip hatırı sayılır oranda bir tesise ev sahipliği yapıyor. Ev konforunda bir seyahatin önde gelen adreslerinden olan Çayyolu apart otelleri klasik bir ev dizaynına sahip dairelerden meydana geliyor. Daireler ise salon, banyo, mutfak ve yatak odasından oluşuyor. Çayyolu apartları bünyesinde konaklayan ziyaretçiler ise donanımlı mutfaklarda kendi yemeklerini hazırlama şansı bulurken, günün yorgunluğunu oturma grubu ile donatılmış salonda atıyor. Çayyolu otelleri apart konseptinin sağladığı en büyük avantajlar ise hiç şüphesiz tesislerin hem kalabalık ailelerin konaklamasına olanak sunacak kadar geniş olması hem de kendi yemeklerini hazırlama imkanı sunması oluyor.
Çayyolu Otel Fiyatları Ne Kadar?
Çayyolu otel fiyatları konumu, hizmet kalitesi, otellerin yıldız sayısı ya da konsepti başta olmak üzere farklı değişkenlere bağlı olarak şekilleniyor. Dolayısıyla en uygun Çayyolu otel fiyatları için ziyaretçilerin detaylı bir araştırma yaparak tüm özelliklerini göz önünde bulundurmaları gerekiyor. Örneğin Çayyolu otelleri 5 yıldızlı tesisler diğer alternatiflere oranla daha yüksek fiyatlı olabiliyor. Ya da apart otel ve pansiyonlar, butik otellere kıyasla daha uygun fiyatlı olabiliyor. Siz de Ankara seyahatiniz esnasında eğer Çayyolu'nda konaklamayı düşünüyorsanız, sayfamız üzerinden otel fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilir, 0850'li telefon numaralarından tesisler ile iletişime geçerek rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.
Çayyolu Butik Otel Hizmetleri Hangileri?
Çayyolu butik otel konseptine sahip tesisler ise tıpkı apart oteller gibi bölgede sık sık tercih edilen alternatiflerden biri. Bunda semtin sunduğu olanaklar kadar Çayyolu butik otelleri tarafından sağlanan hizmetlerin de payı büyük. Kendine has dekorasyonu ve az kapasiteli küçük işletmelerden meydana gelen Çayyolu otelleri butik konseptinin özellikleri tesislere göre değişkenlik gösterebiliyor. Ancak tesisler genelinde ortak olan bazı olanaklar ise şu şekilde: Otellerin büyük bir kısmı oda-kahvaltı hizmeti sunuyor ve sabah kahvaltıları günlük konaklama ücretine dahil ediliyor. Oda servisi, resepsiyon, restoran, ücretsiz Wi-Fi erişimi ise butik oteller tarafından sağlanan diğer standart hizmetler arasında yer alıyor.
Çayyolu Evcil Hayvan Otelleri Uygun Fiyatlı Mı?
Çayyolu evcil havyan otelleri minik misafirleri ile konaklamak isteyenlerin yakından takip ettikleri tesislerden biri. Özellikle evcil hayvan sahiplerinin sevimli dostlarını bırakıp seyahate çıkmalarının ne kadar zor olduğunu göz önünde bulundurunca bu tesislerin önemi bir kez daha anlaşılıyor. Neyse ki Çayyolu hayvan oteli bakımından zengin bölgelerden biri. Tabi tesisleri tercih etmeden önce evcil hayvan kabul edip, etmediği konusunda detaylı bilgi almakta da fayda var. Peki Çayyolu evcil hayvan otelleri fiyatları ne kadar? Bu sorunun cevabı genellikle tesislerin özelliklerine göre şekilleniyor. Bölgedeki otellerin büyük bir kısmında evcil hayvan için oda fiyatına ek herhangi bir ücret talep edilmiyor.