Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Çayyolu Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Çayyolu Otelleri

Çayyolu için {{ (filteredHotels).length}} / 1 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Çayyolu Otelleri - En Uygun Çayyolu Otel Fiyatları

Ankara'nın en eski yerleşim birimlerinden biri olan Çayyolu'nun eski adı Kutuğun idi.
Çayyolu, Ankara'nın Çankaya ilçesine bağlı bir semttir. Çayyolu adını almadan önce Kutuğun Köyü olarak bilinen semt günümüzde başkent Çankaya'ya bağlı olmasından dolayı da oldukça modern ve gelişmiş bir yerdir.

Ankara'yı ve çevresini yıl boyunca gerek iş için gerekse de tatil için ziyaret eden yüz binlerce yerli ve yabancı turist Çankaya ilçesinde ve Çankaya'ya bağlı semtlerde konaklamayı tercih etmektedir. Ayrıca başkentte gelen turistlerin birçoğu hem güvenli hem de nezih bir semt olduğu için konaklamada Çayyolu otelleri kategorisinde yer alan konaklama tesislerini tercih etmektedir. Ankara Çayyolu otelleri kategorisinde tüm yıl açık olup misafirlerini ağırlamaya devam eden oteller içerisinde; kent otelleri, tatil otelleri, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller, 5 yıldızlı oteller, butik oteller, apart oteller ve pansiyonları sayabiliriz.

Çayyolu otelleri içerisinde her bütçeden her zevke kadar birçok konaklama bir oteli bulunmaktadır. Lüks ve konfor arayanlar 5 yıldızlı otelleri tercih ederken, daha rahat ve küçük bir otel konaklaması arayanlar ise butik otelleri, apart otelleri veya pansiyonları tercih etmektedir. Çankaya Çayyolu otelleri şehir merkezinde yer aldığından dolayı şehir içi toplu taşıma sıkıntısı da yaşanmamaktadır.

Çayyolu otelleri kategorisinde yer alan tüm Çayyolu otelleri ve otel fiyatları Neredekal.com Çayyolu sayfasında yer almaktadır. Ayrıca bu sayfadan tüm Çayyolu otelleri ayrıntılı bir şekilde incelenebilmekte hatta Neredekal.com üzerinden konaklama yapılmak istenilen Çayyolu oteline ön rezervasyon da yaptırılabilmektedir.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Eski adı, Kutuğun Köyü olan ve sahip olduğu yaklaşık 400 yıllık bir geçmişi ile Çayyolu günümüzde Çankaya'nın bir ilçesidir.
Çayyolu, Ankara'nın Çankaya ilçesine bağlı bir mahalledir. Çayyolu, Ankara merkezine yaklaşık 15 kilometre mesafede iken, Çankaya ilçe merkezine 16 kilometre mesafede yer almaktadır. Ankara'nın merkez ilçesine bağlı olmasının da etkisiyle başkente yıl boyunca gelen on binlerce kişinin de uğrak noktaları arasındadır.

Çayyolu'na iş ya da tatil amacıyla gelen yerli ve yabancı turistlerin konaklamada tercih edebilecekleri çok sayıda otel yer almaktadır. Bu oteller içerisinde kent otelleri, 3 yıldızlı, 4 yıldızlı, 5 yıldızlı oteller, tatil otelleri, apart oteller, butik oteller ve pansiyonları sıralayabiliriz.

Çayyolu'nda her zevke ve her bütçeye göre bir konaklama oteli bulunmaktadır. Yaz sezonu ve kış sezonu farklı fiyatlara sahip olan Çayyolu'ndaki otellerin yaz aylarında tatilinde başlamasının etkisiyle fiyatları bir miktar artmaktadır.

Çayyolu otel fiyatları, otellerin bulunduğu kategoriye göre de farklılaşmaktadır. Çayyolu otel fiyatları sadece otelin bulunduğu kategoriye göre değil otelin misafirlerine sunduğu imkan ve olanaklara göre de değişmektedir.

Çayyolu'nda yer alan oteller ve Çayyolu otel fiyatları Neredekal.com Çayyolu sayfasında yer almaktadır. Bu sayfadan tüm Çayyolu'ndaki oteller ve Çayyolu otel fiyatları ayrıntılı bir şekilde incelenebilir hatta Neredekal.com üzerinden Çayyolu'nda konaklama yapılmak istenilen otele ön rezervasyon da yaptırılabilmektedir.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın