Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Bilkent Otelleri

Bilkent için {{ (filteredHotels).length}} / 1 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Bilkent Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Ankara'nın önemli yerleşim yerlerinden olan Bilkent, son yıllarda gelişen ekonomisi ve sosyal hayatı ile yeni otellere ev sahipliği yapıyor.

Ankara'nın Çankaya ilçesine bağlı beldelerden olan Bilkent, Türkiye'nin ilk vakıf üniversitesine ev sahipliği yapmasıyla adını duyurdu. Yıllar içinde gelişen ekonomisi, sosyal ve kültürel hayatıyla kentin önemli yaşam merkezlerinden biri haline geldi.

Günden güne gelişen bir merkez olan Bilkent'te son yıllarda yeni oteller açılmaya başladı. Bilkent otelleri kalitesi ve yüksek hizmet anlayışıyla Ankara'nın tercih edilen konaklama tesisleridir.

Ankara Bilkent otelleri çoğunlukla iş dünyasının tercih ettiği tesislerdir. Eğer iş için Ankara'da bulunacaksanız Bilkent otellerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Donanım ve hizmet olarak ihtiyacınız olabilecek her şeyi size sunan Bilkent otellerini yalnızca konaklama için değil iş toplantıları, davet, organizasyon gibi etkinlikleriniz için de tercih edebilirsiniz.

Bilkent otelleri aynı zamanda şehrin gürültü ve kalabalığında uzak konumu ile de ideal konaklama tesisleridir. Hem şehir merkezine yakın ve kolay ulaşılabilir bir konumda hem de sakin bir lokasyonda olmayı tercih ediyorsanız Ankara Bilkent otelleri sizin için ideal tesislerdir.

Bilkent otelleri yılın her dönemi konuklarına hizmet veriyor. Seçtiğiniz Bilkent otelinde önceden rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz.

Şimdiden keyifli bir konaklama dileriz.

Bilim Kenti'nin kısaltması olan ‘Bilkent' adını Bilkent Üniversitesi'nin ilçe sınırları içerisine 1984'de kurulmasıyla almıştır.

Bilkent, Ankara'da yer alan Bilkent Üniversitesi'nin yer aldığı bir semttir. Orta Doğu Teknik Üniversitesi ve Hacettepe Üniversitesi'nin arasında kalmıştır. Bilkent semti, ilk kurulduğu zamanlarda şehrin dışında kalan bir yer iken günümüzde, Ankara'nın merkezi bir semti halini almıştır. Semte ilk kurulduğu zamanlar da yapılan ve toplamda 3 etapta biten konutlar, alışveriş merkezleri, plazalar ile Bilkent büyüyüp genişlemiştir.

Üniversite yerleşkesinin de bu semtte olmasının etkisi ile Bilkent semtine yıl boyunca pek çok yerli ve yabancı turist gelmektedir. Bilkent'e iş için veya tatil için gelen yerli ve yabancı turistlerin konaklamada tercih edebilecekleri çok sayıda kaliteli otel yer almaktadır. Bu oteller içerisinde kent otelleri, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller, 5 yıldızlı oteller, tatil otelleri, apart oteller, butik oteller ve pansiyonlar listelenmektedir.

Bilkent'te her zevkten ve her bütçeye kadar bir konaklama oteli yer almaktadır. Yaz sezonu ve kış sezonunda farklı fiyatlara sahip olan Bilkent semtindeki otellerde yaz aylarındaki fiyatlarında bir miktar artış gözlenmektedir.

Bilkent otel fiyatları, otellerin bulunduğu kategoriye göre de farklılaşmaktadır. Bilkent otel fiyatları sadece otelin bulunduğu kategoriye göre değil otelin misafirlerine sunduğu imkanlara ve sağladığı olanaklara göre de farklılaşmaktadır.

Bilkent'te yer alan oteller ve Bilkent otel fiyatları Neredekal.com Bilkent sayfasında yer almaktadır. Bu sayfadan tüm Bilkent'teki oteller ve Bilkent otel fiyatları ayrıntılı bir şekilde incelenebilmekte hatta Neredekal.com üzerinden Bilkentte konaklama yapılmak istenilen otele ön rezervasyon da yaptırılabilmektedir.

Bilkent Hakkında

Ankara merkezin dışında kalan Bilkent, gözde konut alanlarından biridir.

Türkiye'nin ilk vakıf üniversitesi olan Bilkent Üniversitesi burada bulunur. Bilim Kenti kelimelerinin kısaltması olan Bilkent ismini de bu üniversiteden almıştır.

Konum olarak Ankara'nın dışında yer aldığnı söylesek de 1993 yılından bu yana yapılan inşaat çalışmaları ile artık şehrin parçası kabul edilmektedir. Yükseköğretim Kurulu ve ÖSYM'nin yerleşkeleri de Bilkent içerisinde bulunur.

Bilkent'in adına yaraşır şekilde, bir eğitim ve bilim şehri olduğunu söylemek mümkündür.

Bilkent otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Bilkent Otel ve Konferans Merkezi
Bilkent Otel ve Konferans Merkezi

-

Fevkalade memnun kaldım

Bayram süresince kalmak üzere gelmiştim. Fevkalade memnun kaldım. Ve süreyi uzatarak devam ediyorum. Her şey çok çok güzel. Mutlaka denemelisiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bilkent Otel ve Konferans Merkezi
Bilkent Otel ve Konferans Merkezi

-

Sakin ve huzurlu

Çok güzel bir otel. Şehrin dışında, sakin ve huzurlu. Çok memnun kaldım. Tekrar Ankara'ya gittiğimde mutlaka kalacağım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)