Cebeci Otelleri

Cebeci, upuzun kumsalının yemyeşil ormanlara sırtını dayamış olduğu bir Karadeniz harikası olmakla birlikte İstanbul’a sadece bir buçuk saat uzaklıkta bulunuyor.Cebeci Otelleri ve Cebeci Otel Fiyatları

Cebeci, upuzun kumsalının yemyeşil ormanlara sırtını dayamış olduğu bir Karadeniz harikası olmakla birlikte İstanbul'a sadece bir buçuk saat uzaklıkta bulunuyor.

Cebeci otellerinde konakladığınız süre boyunca ünlü Kefken Adası'na da oldukça yakın olacaksınız. Kefken, üzerinde yapılaşmanın olduğu tek Karadeniz adası olmakla ünlüdür ve harika bir plaja sahiptir.

Cebeci'ye tatile gitmeden önce özellikle yaz dönemlerinde erken rezervasyon yaptırmakta fayda vardır. Doğal güzellikleri sebebiyle ve eşsiz kumsalıyla yaz aylarında oldukça rağbet gören Cebeci'de pek çok otel olduğu gibi pansiyon ve apart oteller de bulunmaktadır.

Cebeci; bozulmamış doğal plajları, zengin balık çeşitleri, ertemiz çam havası ile adeta bir tutku beldesidir.

Cebeci'de konaklamak isteyenler için çok sayıda küçük otel, pansiyon ve kamping alanları var. Cebeci otellerinin lokantaları da mevcut olup genellikle taze ve hesaplı balık sunuyorlar.

Cebeci'yi tatil noktası olarak seçtiğinizde Cebeci 2017 otel fiyatlarına ve pansiyon fiyatlarına bakıp bölgeye gelmeden önce rezervasyon yaptırabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında daha da yoğun olan bölgede bir de kamp alanı bulunuyor. Cebeci otel fiyatlarına kıyasla daha düşük bir maliyeti olan çadırlarda konaklamak da yine bir seçenek tabi ki.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın