Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Cebeci Otelleri

Cebeci için {{ (filteredHotels).length}} / 2 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Cebeci Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Cebeci, upuzun kumsalının yemyeşil ormanlara sırtını dayamış olduğu bir Karadeniz harikası olmakla birlikte İstanbul'a sadece bir buçuk saat uzaklıkta bulunuyor.

Cebeci otellerinde konakladığınız süre boyunca ünlü Kefken Adası'na da oldukça yakın olacaksınız. Kefken, üzerinde yapılaşmanın olduğu tek Karadeniz adası olmakla ünlüdür ve harika bir plaja sahiptir.

Cebeci'ye tatile gitmeden önce özellikle yaz dönemlerinde erken rezervasyon yaptırmakta fayda vardır. Doğal güzellikleri sebebiyle ve eşsiz kumsalıyla yaz aylarında oldukça rağbet gören Cebeci'de pek çok otel olduğu gibi pansiyon ve apart oteller de bulunmaktadır.

Cebeci; bozulmamış doğal plajları, zengin balık çeşitleri, ertemiz çam havası ile adeta bir tutku beldesidir.

Cebeci'de konaklamak isteyenler için çok sayıda küçük otel, pansiyon ve kamping alanları var. Cebeci otellerinin lokantaları da mevcut olup genellikle taze ve hesaplı balık sunuyorlar.

Cebeci'yi tatil noktası olarak seçtiğinizde Cebeci 2018 otel fiyatlarına ve pansiyon fiyatlarına bakıp bölgeye gelmeden önce rezervasyon yaptırabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında daha da yoğun olan bölgede bir de kamp alanı bulunuyor. Cebeci otel fiyatlarına kıyasla daha düşük bir maliyeti olan çadırlarda konaklamak da yine bir seçenek tabi ki.

Cebeci Hakkında

Dört kilometre uzunluğundaki kumsalı ve sırtını dayadığı yemyeşil ormanlarla Cebeci, özellikle de İstanbullu gezginlere yakınlığı sebebiyle hafta sonu kaçamağı için ideal bir tatil seçeneği…

Arkadaşlarınızla toplanıp güzel havalarda yüzmenin keyfine sonuna kadar varmak istediğinizde Cebeci Sahili sizlere hoş bir alternatif sunuyor. Özellikle İstanbullu tatilcilerin 2 3 gün gibi kısa süreli konaklama amaçlı tercih ettiği belde, aynı zamanda yurdun pek çok şehrinden de misafir ağırlamaktadır.

Kocaeli'ne 50 km uzaklıktaki bu şirin köy, antik bir kent olan Kerpe'ye yakınlığı sebebiyle de tercih edilmektedir. Bu beldenin de oldukça sığ bir denizi ve eşsiz bir kumsalı vardır.

Cebeci, ayrıca Kumcağız ve Kefken gibi mevkilere de yakınlığı sebebiyle tercih edilmektedir. Kefken, kıyı yerleşimleri içinde en gelişmiş olanıdır. Bölgenin denizi, kumsalları ve çam ormanları en önemli özellikleridir.

Cebeci'deki tatiliniz boyunca mutlaka görmeniz gereken bir yer var: Pembe Kayalıklar… Bu mevki oldukça enteresan jeolojik aşamalardan geçerek günümüze kadar gelmiş kayalardan oluşmaktadır. Adından da anlaşıldığı üzere pembe renkli olan bu kayalıklar suyun içinde yumuşak olmasına rağmen dışarı çıkarıldığında sertleşmektedir. Bu özellikleri sayesinde Osmanlı dönemi yapılarında da kullanılmışlardır. Sultanahmet Camisi bu kayalar kullanılarak yapılan önemli yapıların başındadır.

Cebeci'nin ünlü olduğu bir diğer nokta da “'cik cik”' adı verilen kum midyeleridir.

Cebeci'nin en çekici tarafı, dalgaları ile tanınan Karadeniz kıyısında yer almasına rağmen denizinin her zaman durgun olmasıdır. Cebeci koyunu birbirinden çekici kayalıklar sarmıştır ve bu kayalar koyu sakin bir doğal liman haline getirmiştir.

Cebeci'nin denizi de oldukça sığdır. Fakat Karadeniz'in karakteristik özelliği olan kum çekmesine karşı bölgede cankurtaranlar yoğun dönemde hizmet vermektedirler.

Cebeci otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Özkan Apart Pansiyon
Özkan Apart Pansiyon

-

Odada sıcak su olmaması

Sözüm pansiyon sahibi ya da işletmecisine değil. Gerçek kişilerse yüksek puan ve güzel yorum yapan misafirlere. Odada sıcak su olmaması ne demektir ayrıca? Lütfen kimseyi kandırmayın ki insanlar zor durumda kalmasın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sıcak su ile alakalı; tesisimizde güneş enerji harici bir tonluk elektrikli sıcak su tankı mevcuttur. Tesis işletmecilerine su sıkıntısını iletseydiniz mutlaka çözüme ulaşırdınız. Evet vasat bir tesis, biz de farkındayız. Ticari kaygımız yok, mümkün oldukça fazla sayıda insan ağırlamaya çalışıyoruz. Deniz, kum ve güneş yaşayan tüm canlıların hakkı. Yorum yapan kimseyi tanımıyoruz. Kimseyi de zorla tesisimizde tutmadık, tutmuyoruz. Mutlu bir yaşam diliyorum. Hilton vb. oteller size feda olsun.

31 Temmuz 2017, Pazartesi 16:13
Özkan Apart Pansiyon
Özkan Apart Pansiyon

-

Temizlik açısından bir sıkıntı yoktu

Her şey çok güzeldi, eski binaydı fakat temizlik açısından bir sıkıntı yoktu. Aile olarak rahat ve keyifli zaman geçirdik. Pansiyon işletmeciliğindeki arkadaşlar her konuda yardımcı oldular. Herkese teşekkür ediyoruz. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Özkan Apart Pansiyon
Özkan Apart Pansiyon

-

Tam bir aile yeri

2 aile geldik ve gerçekten memnun ve güzel bir şekilde ayrıldık. Tam bir aile yeri. Geniş odalar, geniş bahçe, çocuklar için de güzel zamanlardı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Özkan Apart Pansiyon
Özkan Apart Pansiyon

-

Temiz ve ferah

Önce yardımları için teşekkür ederiz yetkililere, dairemiz biraz eskiydi ama gayet de temiz ve ferahtı. Aile olarak geldik, çok memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)