Şirince Otelleri

En iyi 42 otel, en uygun fiyatlar

Şirince Otel Fiyatları

350 metre irtifada, bağlar ve şeftali bahçeleriyle örtülü harikulade bir çanağın içinde, eski evler yamaçta, kademe kademe yükselen bir tribün oluşturuyor.

Şirince, İzmir ilinin Selçuk ilçesine bağlı ve Selçuk'a 8 km, Efes Antik şehrine 12 km. Kuşadası'na ise 30 km mesafede tepelerin arasına kurulmuş özgün tarihi mimarisini korumayı büyük ölçüde başarmış ve son dönemlerde turistlerin fazlaca rağbet ettikleri bir köydür. Köydeki evlerin büyük çoğunluğu 19. yüzyıl veya daha önceden yapılmıştır. Köyün tepelerin arasına kurulmasının sebebi korsan saldırılarından korunmak olduğu sanılmaktadır.

Rumlardan kalma bu köy koruma altında. Ancak, binaların eski olmasından dolayı her sene ne yazık ki eksilmeler oluyor. İzmir Şirince'nin güler yüzlü ve yardımsever halkını ise daha çok Rumeli göçmenleri oluşturuyor.

Şirince'nin mübadele öncesi bağcılık, şarap üretimi ve zeytinciliğe dayalı olan ekonomisi, bir tütün bölgesinden gelen yeni yerleşimcilerinin elinde bir süre aksamış, ancak son yıllarda artan turistik önemiyle beraber, bu sektörler yeniden hızla gelişmeye başlamıştır. Bağcılık ve zeytinciliğin yanı sıra, Şirince'de şeftali, incir, elma ve ceviz de yetiştirilir.

Tarihi ve doğal birçok güzelliğe sahip İzmir Şirince günübirlik ziyaretçilerle dolup taşıyor. Ancak kimi doğaseverler burayı o kadar çok beğeniyorlar ki, hafta sonlarını da burada geçiriyorlar. Bunun için de Şirince otelleri hizmet veriyor.

Şirince otellerinin çoğunluğunu pansiyonlar oluşturmakla birlikte az sayıda da olsa butik otellere rastlanabiliyor. Ancak Şirince otellerinin özel bir yanı var ki o da doğanın içinde, 200 yıllık evlerin arasında kaybolmaları.

Tatilinizi Şirince'de geçirmek istiyorsanız, Şirince otellerinden rezervasyon yaptırmayı unutmayın. Çünkü İzmir'in en revaçtaki beldelerinden biri olan Şirince'yi, büyük şehirden kaçıp gelen gençler ve fotoğrafçılar dolduruyor.

Şirince Otel Fiyatları

Tarih kokulu mimari evlerini korumayı başaran Şirince Köyü, Selçuk'a sadece 8 km uzaklıkta, gizli kalmış cennetten bir köydür.

Eski ismi Kırkınca olan köy, 19. yüzyılda incir üretimi ile ünlü, 1800 haneli bir Rum kasabasıydı. 1923 yılında gerçekleşen nüfus mübadelesinde burada yaşayan Rumlar göç etmiştir. Köyün geçim kaynağı, bağcılık, şarap üretimi ve zeytinciliğe dayalı iken günümüzde İzmir Şirince Köyü'nün ünlenmesi ile turizm de önemli geçim kaynakları arasına girmiştir.

İzmir Şirince Köyü'nde bulunan pansiyonların birçoğu eski Rum evlerinin restore edilmesi ile kazanılmıştır. Taş döşeli sokakları, bahçeli evleri, eşsiz manzarası ile Ege'de yaşayan herkesin günübirlik bile olsa ziyaret etmesi gereken yerlerdendir.

Yaşaması keyifli, yeşillikler içinde, çevresi üzüm bağları ile dolu Şirince Köyü, fotoğrafçılar için de güzel manzaralar sunuyor. Birbirinden güzel İzmir Şirince Köyü otellerinin bulunduğu bu köyde nerede konaklayacağına şaşırıyor insan. Her Şirince otelinin de ayrı bir anısı var tabi...

İzmir Şirince Köyü otel fiyatları 2019 yılında da birçok kesime hitap etmeyi başarıyor. Turizmin tek geçim kaynağı olmadığı yörede, tesis yetkilileri köylerine gelenleri sevecenlikle karşılıyorlar. Ürünlerini ya da odalarını satmak için değil, köylerinin dokusunu yaşatmak ve nimetlerinin tadına baktırmak için çabalıyorlar.

Kendinize biraz zaman ayırmak istiyorsanız eğer, yanınıza bir fotoğraf makinesi, küçük bir sırt çantası hazırlayın ve Şirince Köyü'ne doğru yola çıkın, ekonomik İzmir Şirince Köyü 2019 otel fiyatlarından yararlanarak yerinizi şimdiden ayırtın...

En İyi 10 Şirince Oteli

Diva Pansiyon Şirince

Pansiyon - Selçuk - 77 Misafir Yorumu

Efsanelere konu olmuş İzmir'in Selçuklu ilçesine bağlı meşhur köyü Şirince'de yer alan Diva Pansiyon Mayıs 2006 tarihinde açılmıştır. Diva Pansiyon 3 odalı, 8 kişi kapasiteli butik otel tarzında hizmet vermektedir. Özenle döşenmiş, göz zevkinize hitap eden sıcacık atmosferi Şirince'nin otantik havasıyla birleşmiştir. En önemlisi de tarihi dokusuna dokunulmamış bir özelliğe sahip Şirince gibi bir köyde yer almasıdır. Pansiyon işletmecileri rahat, huzur veren, samimi pansiyonunda siz değerli konuklarını ağırlamaktan mutluluk duyarlar.

Dilek odası, Pembe odası, Huzur odası, Tılsımlı odası gibi
... Efsanelere konu olmuş İzmir'in Selçuklu ilçesine bağlı meşhur köyü Şirince'de yer alan Diva Pansiyon Mayıs 2006 tarihinde açılmıştır. Diva Pansiyon 3 odalı, 8 kişi kapasiteli butik otel tarzında hizmet vermektedir. Özenle döşenmiş, göz zevkinize hitap eden sıcacık atmosferi Şirince'nin otantik havasıyla birleşmiştir. En önemlisi de tarihi dokusuna dokunulmamış bir özelliğe sahip Şirince gibi bir köyde yer almasıdır. Pansiyon işletmecileri rahat, huzur veren, samimi pansiyonunda siz değerli konuklarını ağırlamaktan mutluluk duyarlar.

Dilek odası, Pembe odası, Huzur odası, Tılsımlı odası gibi farklı konseptte ve dekorda hazırlanmış odalarında rahatlıkla kalabilirsiniz. Her şeyi misafirleri için ince ince düşünen pansiyon işletmecileriyle sohbet ederken uçsuz bucaksız bir ovayı ve kırmızıya açılan bir güneşi Diva Pansiyon'da seyredersiniz. Pansiyonda şömine karşısında Şirince'ye özgü şarabınızla istediğiniz an hoş zamanlar geçirip bu romantik ambiyansı da yaşayabilirsiniz.

24 saat oda servisi, internet, klima, saç kurutma makinesi, uydu, ücretsiz otopark hizmeti veren Diva Pansiyon'da ayrıca kiralık araba, uyandırma servisi, barbekü tesisatı gibi imkânlardan yararlanabilirsiniz.

Eski bir Rum köyü olan Şirince köyünde Rum evlerini gezerken Türk - Yunan dostluğunun örnekleri çeşmelerini görebilir, dar sokaklarında kendinizi kaybedebilirsiniz. Doğa güzelliği ile büyülenirken meşhur meyve şarapları ile mest olursunuz. Şehrin gürültüsünden burada kaçabilirsiniz. Doğaya yakın olmak, güzel havasını solumak ve otantik bir ortamda konaklamak için Diva Pansiyon'a gelmelisiniz

Daha Fazla Bilgi»

Doktor'un Evi Butik Otel Şirince

Pansiyon - Selçuk - 3 Misafir Yorumu

İzmir – Selçuk'un Şirince Köyü'nde yer alan Doktor'un Evi Butik Otel, konuklarını restore edilen tarihi bir konakta ağırlamaktadır. Hayvan sever olan tesiste, sevimli dostlarınızla konaklama olanağı bulabilirsiniz. Tesisin bünyesinde her gün köy kahvaltısı servis edilmektedir. Otel binicilik, dalış ve bisiklet gibi aktiviteler için de uygundur.

Doktor'un Evi Butik Otel'in özenle dekore edilmiş zarif odalarının her birinde klima ve özel banyo yer almaktadır. Birimlerdeki banyolar konukların konforu için havlu, saç kurutma makinesi, terlik ve ücretsiz banyo malzemeleri ile donatılmıştır. Arzu
... İzmir – Selçuk'un Şirince Köyü'nde yer alan Doktor'un Evi Butik Otel, konuklarını restore edilen tarihi bir konakta ağırlamaktadır. Hayvan sever olan tesiste, sevimli dostlarınızla konaklama olanağı bulabilirsiniz. Tesisin bünyesinde her gün köy kahvaltısı servis edilmektedir. Otel binicilik, dalış ve bisiklet gibi aktiviteler için de uygundur.

Doktor'un Evi Butik Otel'in özenle dekore edilmiş zarif odalarının her birinde klima ve özel banyo yer almaktadır. Birimlerdeki banyolar konukların konforu için havlu, saç kurutma makinesi, terlik ve ücretsiz banyo malzemeleri ile donatılmıştır. Arzu eden konuklar odada ütü olanağından faydalanabilmektedir.

Doktor'un Evi Butik Otel'in resepsiyonu haftanın 7 günü aralıksız açık olup, araç kiralamak isteyen konuklarına yardımcı olmaktadır. Bünyesinde özel araçlarıyla ziyaret eden misafirler için otopark alanı bulunmakta olup, park yeri için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi sağlanmaktadır. Otelin çevresinde yöresel lezzetler servis edilen çok sayıda restoran ve kafe yer almaktadır.

İzmir Adanan Menderes Havalimanı otele 68 km mesafededir

Daha Fazla Bilgi»

Nikbin Konak Şirince

Butik Otel - Selçuk - 1 Misafir Yorumu

Nikbin Konak, İzmir Selçuk Şirince'de bulunmaktadır. Bazıları otantik ahşap zeminli odalarda şömine, oturma alanı ve veranda mevcuttur. Tüm odalar özel girişlidir. Yemyeşil bahçeyle çevrili Nikbin Konak, tarihi 1840'a dayanan bir Rum konağında hizmet vermektedir. Nikbin Konak'ın 3 odası mevcuttur. Tüm odalarda; saç kurutma makinesi, WC, havlu, banyo ve kablosuz internet sistemi bulunmaktadır. Ayrıca mini bar, televizyon, klima, dolap, masa ve sandalye bulunmaktadır. Otel odaları düzenli olarak temizlenmektedir. Otel, evcil hayvan kabul etmemektedir. Otelde yangın tüpü ve eczane dolabı ... Nikbin Konak, İzmir Selçuk Şirince'de bulunmaktadır. Bazıları otantik ahşap zeminli odalarda şömine, oturma alanı ve veranda mevcuttur. Tüm odalar özel girişlidir. Yemyeşil bahçeyle çevrili Nikbin Konak, tarihi 1840'a dayanan bir Rum konağında hizmet vermektedir. Nikbin Konak'ın 3 odası mevcuttur. Tüm odalarda; saç kurutma makinesi, WC, havlu, banyo ve kablosuz internet sistemi bulunmaktadır. Ayrıca mini bar, televizyon, klima, dolap, masa ve sandalye bulunmaktadır. Otel odaları düzenli olarak temizlenmektedir. Otel, evcil hayvan kabul etmemektedir. Otelde yangın tüpü ve eczane dolabı bulunmaktadır.

Nikbin Konak bünyesinde servis edilen kahvaltı 09:00'da başlayıp, 11:30'da sona ermektedir. Tesis bünyesindeki kafede verilen kahvaltı yöresel ürünlerden ve ev yapımı reçellerden oluşmaktadır. Tesiste ayrıca; lobi, telefon ve faks hizmetleri, restoran ve resepsiyon hizmeti gibi olanaklar da misafirlerin hizmetine sunulmaktadır. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır. Civarda binicilik ve yürüyüş gibi etkinlikler de bulunmaktadır. Konuklar, avludaki taş fırın ve barbekü olanaklarından yararlanabilirler. Otelde güzel bir bahçe bulunmaktadır. Ayrıca bahçe içinde oturma alanları ve kitap okumayı seven misafirler için kütüphane bulunmaktadır. Otel, plaja yakın mesafededir. Plajda şemsiye, şezlong ve WC bulunmaktadır.

Nikbin Konak, Artemis Tapınağı'na 6,1 km, Efes Harabeleri'ne 8,1 km, Meryem Ana Evi'ne 9,4 km ve Pamucak Plajı'na 14,1 km mesafededir. Araçlı misafirler için çevrede otopark bulunmaktadır

Daha Fazla Bilgi»

Nişanyan Otel Selçuk Şirince

Otel - Selçuk - 1 Misafir Yorumu

Nişanyan Hotel Selçuk, konum olarak Şirince/İzmir'de yer almaktadır. İzmir Adnan Menderes Havalimanı'na araç ile 56 dakika, Selçuk İstasyonu'na ise 13 dakikalık sürüş mesafesindedir. Nişanyan Hotel Selçuk; Bizans Su Kemeri, St. John Kilisesi, İsabey Cami, Crisler Kütüphanesi, Türk Hamamı Müzesi, Efes Arkeoloji Müzesi, Artemis Tapınağı gibi merkezi ve sembolik yerlerin yakınında bulunmaktadır.

Nişanyan Hotel Selçuk genel özellikler olarak; belirli saatlerde oda servisi, otel genelinde ücretsiz Wi-Fi, otopark, faks/fotokopi, araç kiralama, açık yüzme havuzu, sigara içilmeyen odalar, ütü, kuru
... Nişanyan Hotel Selçuk, konum olarak Şirince/İzmir'de yer almaktadır. İzmir Adnan Menderes Havalimanı'na araç ile 56 dakika, Selçuk İstasyonu'na ise 13 dakikalık sürüş mesafesindedir. Nişanyan Hotel Selçuk; Bizans Su Kemeri, St. John Kilisesi, İsabey Cami, Crisler Kütüphanesi, Türk Hamamı Müzesi, Efes Arkeoloji Müzesi, Artemis Tapınağı gibi merkezi ve sembolik yerlerin yakınında bulunmaktadır.

Nişanyan Hotel Selçuk genel özellikler olarak; belirli saatlerde oda servisi, otel genelinde ücretsiz Wi-Fi, otopark, faks/fotokopi, araç kiralama, açık yüzme havuzu, sigara içilmeyen odalar, ütü, kuru temizleme, çamaşırhane, havalimanı servisi gibi hizmetler vermektedir. Bu hizmetler ücretli ya da ücretsiz olarak değişiklik göstermektedir.

Nişanyan Hotel Selçuk; 5 odalı pansiyon, 1 adet misafir evi, geleneksel müstakil eve ve büyük bir çiftlikte yer alan 6 kır evi ile misafirlerine konaklama hizmeti vermektedir. Odalarda yatak grubu, eşya dolabı, oda kasası, koltuk grubu, klima, Wi-Fi, kişiye özel temiz havlu, ücretsiz kozmetik ve temizlik ürünleri, saç kurutma makinesi ve banyo bulunmaktadır. Her oda ayrı konsept ile döşeli olduğun için odalar farklılık göstermektedir. Tüm odalar düzenli olarak temizlenmektedir.

Nişanyan Hotel Selçuk, organik serpme kahvaltı veya açık büfe kahvaltısıyla misafirlerine harika bir sabah kahvaltısı hazırlamaktadır. Menülerinde ev yapımı yemekler, zeytinyağlı yemekler ve ızgara çeşitleri ağırlıklıdır. Kahvaltı harici tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir.

Nişanyan Hotel Selçuk'a girişler en erken 14.00'de, çıkışlar ise en geç 12.00'de yapılmış olmalıdır. Nişanyan Hotel Selçuk, her yaştan misafire ev sahipliği yapmaktadır. Evcil hayvan dostudur

Daha Fazla Bilgi»

Şirince Küçük Çiftlik Bungalow Evleri Şirince

Pansiyon - Selçuk - 16 Misafir Yorumu

Selçuk'un küçük ve adı gibi şirin bir köyü olan Şirince'de doğanın en sakin ve huzurlu halleri arasında güzel bir tatil için Şirince Küçük Çiftlik Bungalow Evleri sizleri bekliyor.

Şirince Küçük Çiftlik Bungalow Evleri, toplam 4 bungalowdan oluşuyor. Aracınızı park edebileceğiniz bir otopark, internet, uyandırma servisi, restoran ve ek yatak hizmetleri bulunan Şirince Küçük Çiftlik Bungalow Evleri hayvan dostlarınıza da
... Selçuk'un küçük ve adı gibi şirin bir köyü olan Şirince'de doğanın en sakin ve huzurlu halleri arasında güzel bir tatil için Şirince Küçük Çiftlik Bungalow Evleri sizleri bekliyor.

Şirince Küçük Çiftlik Bungalow Evleri, toplam 4 bungalowdan oluşuyor. Aracınızı park edebileceğiniz bir otopark, internet, uyandırma servisi, restoran ve ek yatak hizmetleri bulunan Şirince Küçük Çiftlik Bungalow Evleri hayvan dostlarınıza da yer ayırmayı unutmuyor.

Şirince Küçük Çiftlik Bungalow Evleri denize 15 kilometre, havalimanına 70 kilometre uzaklıktadır. Şirince Köyü'nde şehir hayatının tüm karmaşasından sıyrılacak ve adeta ruhunuzu dinlendireceksiniz

Daha Fazla Bilgi»

Sihirbazın Evi Şirince

Butik Otel - Selçuk - 58 Misafir Yorumu

Şirince'de tarihi bir Rum konağında ziyaretçilerini ağırlayan Sihirbazın Evi, dört mevsim boyunca huzur dolu bir seyahatin kapılarını açmaktadır. Hayvan sever olmasıyla dikkat çeken tesis, sevimli dostlarınızla konaklama imkanı sunmaktadır. Özenle dekore edilmiş otantik konaklama birimlerine ev sahipliği yapan tesiste, aynı zamanda sevdiklerinizle keyifli zamanlar geçirebileceğiniz bir de teras bulunmaktadır.

Sihirbazın Evi'nin konforlu konaklama birimlerinin her biri özel banyo ve klimalıdır. Birimlerdeki banyolar konforunuz için havlu, saç kurutma makinesi ve ücretsiz banyo malzemeleri ile
... Şirince'de tarihi bir Rum konağında ziyaretçilerini ağırlayan Sihirbazın Evi, dört mevsim boyunca huzur dolu bir seyahatin kapılarını açmaktadır. Hayvan sever olmasıyla dikkat çeken tesis, sevimli dostlarınızla konaklama imkanı sunmaktadır. Özenle dekore edilmiş otantik konaklama birimlerine ev sahipliği yapan tesiste, aynı zamanda sevdiklerinizle keyifli zamanlar geçirebileceğiniz bir de teras bulunmaktadır.

Sihirbazın Evi'nin konforlu konaklama birimlerinin her biri özel banyo ve klimalıdır. Birimlerdeki banyolar konforunuz için havlu, saç kurutma makinesi ve ücretsiz banyo malzemeleri ile donatılmıştır. Bazı konaklama birimleri ise yoğun geçen bir günün ardından dinlenme imkanı bulacağınız oturma alanına sahiptir. Dilerseniz konaklamanız sırasında odada ütü olanaklarından faydalanabilirsiniz.

Sihirbazın Evi'nin resepsiyonu haftanın 7 günü aralıksız hizmet vermekte olup, araç kiralama dahil olma üzere her konuda yardımcı olmaktadır. Tesisi özel aracınızla ziyaret etmeniz durumunda faydalanabileceğiniz size özel otopark alanı temin edilmektedir. Tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcuttur. Efes Antik Kenti'ne yalnızca 7 km mesafede yer alan otel, İzmir Adnan Menderes Havalimanı'na ise 46 km uzaklıktadır

Daha Fazla Bilgi»

Deniss Pansiyon Şirince

Pansiyon - Selçuk - 54 Misafir Yorumu

İzmir'in tarihi ve otantik ilçesi Selçuk'un Şirince köyünde faaliyet gösteren Deniss Pansiyon, 280 yıllık tarihi evde misafirlerini ağırlamaktadır. Kış aylarında da hizmet veren pansiyonda, şömine başında kestane-şarap keyfi yaşayabilirsiniz.

Deniss Pansiyon'un tümü ahşap kirişli tavanlara sahip olan odalarında; eşya dolabı, klima ve uydu TV standart olarak sunulmuştur. Odalarda yer alan özel banyolar; saç kurutma makinesi, havlu ve ücretsiz banyo malzemeleri ile donatılmıştır.

Deniss Pansiyon'da her sabah ev yapımı reçel ve ekşi mayalı ekmekler, zeytinler ile hazırlanan organik ve serpme
... İzmir'in tarihi ve otantik ilçesi Selçuk'un Şirince köyünde faaliyet gösteren Deniss Pansiyon, 280 yıllık tarihi evde misafirlerini ağırlamaktadır. Kış aylarında da hizmet veren pansiyonda, şömine başında kestane-şarap keyfi yaşayabilirsiniz.

Deniss Pansiyon'un tümü ahşap kirişli tavanlara sahip olan odalarında; eşya dolabı, klima ve uydu TV standart olarak sunulmuştur. Odalarda yer alan özel banyolar; saç kurutma makinesi, havlu ve ücretsiz banyo malzemeleri ile donatılmıştır.

Deniss Pansiyon'da her sabah ev yapımı reçel ve ekşi mayalı ekmekler, zeytinler ile hazırlanan organik ve serpme kahvaltı servis edilmektedir. Restoranda ise tamamı organik sebzeler içeren yemekler sunulmaktadır. Tesiste bulunan şömine başında sıcak şarap keyfi yapabilirsiniz. 24 saat oda servisi imkanından yararlanabilirsiniz.

Deniss Pansiyon'un resepsiyonu 7 gün 24 saat açık tutulmaktadır. Tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi ve misafirlere özel bir otopark alanı mevcuttur. Ek ücret karşılığında çamaşırhane ve kuru temizleme hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Tesisin diğer özellikleri arasında alarm ve duman dedektörünü sayabiliriz.

Deniss Pansiyon, İzmir Adnan Menderes Havalimanı'na 45 km mesafededir. Talep doğrultusunda havalimanı transfer servisi ayarlanabilmektedir.

Bayramla birlikte tesis bünyesindeki restoran menüsünde misafirlere; rakı gibi alkollü içecekler, balık ve meze çeşitleri servisi başlayacaktır.

*Deniss Pansiyon bölgede işletme ruhsatına sahip olan tesislerden biridir.

*Tesise Giriş: 14:00
Tesisten Çıkış: 11:00

Daha Fazla Bilgi»

Şirince Giritli Pansiyon Şirince

Pansiyon - Selçuk - 24 Misafir Yorumu

İzmir – Selçuk'un huzur dolu duraklarından olan Şirince'de yer alan Şirince Giritli Pansiyon, yılın dört mevsimi konuklarına konforlu bir hizmet sunmaktadır. Pansiyonun bünyesinde yöresel tatlarla dolu kahvaltıların servis edildiği bir restoran bulunmaktadır. Tesis genelinde muhteşem bir dağ manzarası hakimdir. Pansiyonda ücretsiz otopark yer alırken, konuklardan herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Şirince Giritli Pansiyon'un otantik konaklama birimlerinin tümünde bornoz, terlik, ücretsiz banyo malzemeleri ve saç kurutma makinesi ile donatılmış özel banyo bulunmaktadır. Birimlerin her
... İzmir – Selçuk'un huzur dolu duraklarından olan Şirince'de yer alan Şirince Giritli Pansiyon, yılın dört mevsimi konuklarına konforlu bir hizmet sunmaktadır. Pansiyonun bünyesinde yöresel tatlarla dolu kahvaltıların servis edildiği bir restoran bulunmaktadır. Tesis genelinde muhteşem bir dağ manzarası hakimdir. Pansiyonda ücretsiz otopark yer alırken, konuklardan herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Şirince Giritli Pansiyon'un otantik konaklama birimlerinin tümünde bornoz, terlik, ücretsiz banyo malzemeleri ve saç kurutma makinesi ile donatılmış özel banyo bulunmaktadır. Birimlerin her biri klimalıdır ve standart oda özellikleri arasında uydu yayınlı televizyon, mini bar ve oda temizlik hizmeti yer almaktadır. Hayvan sever olan tesis, size evcil hayvanlarınızla konaklama imkanı sunmaktadır.

Şirince Giritli Pansiyon'un resepsiyonu haftanın 7 günü açık olup, konuklara araç kiralama hizmeti vermektedir. Tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi sağlanmaktadır. İzmir Adnan Menderes Havalimanı'na 46 km uzaklıkta yer alan tesiste konaklamanız boyunca, 6 km uzaklıktaki Efes Müzesi'ni ziyaret edebilir, Şirince'nin ünlü şaraplarını tatma olanağı bulabilirsiniz

Daha Fazla Bilgi»

Alya Pansiyon Şirince

Pansiyon - Selçuk - 52 Misafir Yorumu

Alya Pansiyon, Selçuk ilçesine bağlı Şirince'de konuklarını sıcak ve samimi bir ortamda ağırlamaktadır. Pansiyonun modern olanaklarla geleneksel tarzda dekore edilmiş konaklama birimlerine sahiptir. Tesisin genelinde ve odalarında Wi - Fi erişimli kablosuz internet ağı vardır. Ayrıca tesisin konukları için otopark alanı mevcuttur.

Alya Pansiyon'un parke zeminli konaklama birimlerinin hepsinde klima standarttır. Ayrıca tüm odalarda misafirlerin konforu için düz ekran uydu yayınına sahip televizyon ve özel banyo vardır. Havlular ve nevresimler tesis tarafından temin edilmektedir.

Pansiyon
... Alya Pansiyon, Selçuk ilçesine bağlı Şirince'de konuklarını sıcak ve samimi bir ortamda ağırlamaktadır. Pansiyonun modern olanaklarla geleneksel tarzda dekore edilmiş konaklama birimlerine sahiptir. Tesisin genelinde ve odalarında Wi - Fi erişimli kablosuz internet ağı vardır. Ayrıca tesisin konukları için otopark alanı mevcuttur.

Alya Pansiyon'un parke zeminli konaklama birimlerinin hepsinde klima standarttır. Ayrıca tüm odalarda misafirlerin konforu için düz ekran uydu yayınına sahip televizyon ve özel banyo vardır. Havlular ve nevresimler tesis tarafından temin edilmektedir.

Pansiyon bünyesindeki alakart restoranda tüm misafirler leziz yemeklerin tadına bakabilirler. Tesiste ayrıca barbekü yapabilme imkanı vardır. Konuklar için paketli öğle yemeği ve market siparişleri tesis tarafından sağlanmaktadır.

Alya Pansiyon, Artemis Tapınağı'na 6 km mesafededir. Ayrıca bölgenin dünyaca ünlü antik kenti Efes, sadece 8 km uzaklıkta yer almaktadır. İzmir Adnan Menderes Havalimanı'na 65 km uzaklıktadır. Köyün tarihi kilisesi ise pansiyona yürüme mesafesindedir

Daha Fazla Bilgi»

Şirincem Pansiyon Şirince

Pansiyon - Selçuk - 3 Misafir Yorumu

Bu yeryüzünde cennet diye bir şey varsa, Şirincem, köyüm o cennettin bir köşesi olsa gerek…

Dünyanın en şanslı insanlarından biri olarak görüyom kendimi, bir cennet köşesinde yaşıyom ve sevdiğim işi yapıyom. Dedemler mübadele yıllarında Selanik civarından göç etmişler Şirince' ye, o zamanlar halen Çirkince imiş cennet köyümüzün ismi, anlam verememişler bu kadar güzel bir yerin adının Çirkince olmasına, ama çok da yabancı gelmesin diye nasıl bir yerde yaşıyosunuz diye soranlara, Çirkince işte deyip durmuşlar…

Ama bu güzelliği sonsuza dek bir sır olarak saklayamazlardı elbet, Şirince artık
... Bu yeryüzünde cennet diye bir şey varsa, Şirincem, köyüm o cennettin bir köşesi olsa gerek…

Dünyanın en şanslı insanlarından biri olarak görüyom kendimi, bir cennet köşesinde yaşıyom ve sevdiğim işi yapıyom. Dedemler mübadele yıllarında Selanik civarından göç etmişler Şirince' ye, o zamanlar halen Çirkince imiş cennet köyümüzün ismi, anlam verememişler bu kadar güzel bir yerin adının Çirkince olmasına, ama çok da yabancı gelmesin diye nasıl bir yerde yaşıyosunuz diye soranlara, Çirkince işte deyip durmuşlar…

Ama bu güzelliği sonsuza dek bir sır olarak saklayamazlardı elbet, Şirince artık kollarını açtı ve güzellikten yana duran herkesi kucaklıyo, işte tam da bu noktada, köyümüze gelen konuklarımıza hizmet etmek için üzerimize düşeni yapmak üzere önce Şirincem Restoranımızla daha sonra da Şirincem Pansiyonumuzla hizmet sektörüne girmeye karar verdik. Serde çiftçilik vardı, bu sektör uzaktı bize, ancak konuklarımıza daha iyi hizmet edebilmek için çeşitli kurslar alarak kendimizi geliştirmeye çalıştık. Konuklarımızın koşulsuz memnuniyeti için elimizden gelenin en iyisini yapıp fark yaratmak gibi iddialı bir hedef koyduk önümüze. Konuklarımızın beklentilerini anlamaya çalışıyor ve eleştiriye açık bir duruş sergileyip her bir konuğumuzdan bir şeyler öğrenmeye çalışıyoruz.

Restoranımızın menüsünü oluştururken ege sofrasını kılavuz aldık. Şirincelilerin ve egenin güzel beldelerinin sakinlerinin evlerinde yedikleri lezzetli, geleneksel ve sağlıklı yemekleri menümüze koyduk. Bizim eve zeytin yağdan başka bir yağ girmedi, restoranımıza da başka bir yağ sokmadık sokmayacaz. Zeytinyağ bizim zeytinlikten, meyve ikramlarımız da bizim bahçeden … Pansiyonumuz 4 odadan oluşuyor. Odalar tertemiz, içersine dekorasyon için bişeyler koymadık, komik olmaktan korktuk. Çok sade, samimi ama bi o kadar da güzel. Klimalar en iyisinden kışın sıcacık, yazın sepserin, sıcak su yaz kış garanti, her odada banyo var. Şömineli odamız da var. Kahvaltımız harika, restoranımızda veriyoruz kahvaltıyı, restoran pansiyonun karşısında, manzara da müthiş…

Daha Fazla Bilgi»