Çamlık Köyü Otelleri

İzmir’in Selçuk ilçesine bağlı yemyeşil bir alana hakim olan Çamlık Köyü, İzmir – Aydın demiryolu üzerinde önemli bir konuma sahip ve günden güne artan ziyaretçilerini Çamlık Köyü otellerinde ağırlıyor.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Çamlık Köyü Otelleri

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Çamlık Köyü Otelleri ve Çamlık Köyü Otel Fiyatları

İzmir'in Selçuk ilçesine bağlı yemyeşil bir alana hakim olan Çamlık Köyü, İzmir – Aydın demiryolu üzerinde önemli bir konuma sahip ve günden güne artan ziyaretçilerini Çamlık Köyü otellerinde ağırlıyor.

Çamlık Köyü ismini çam ağaçlarıyla çevrili doğasından alıyor. Selçuklu ilçesine 10 km uzaklıkta yer alan köyde ülkemizin ilk ve tek demiryolu müzesi bulunmakta. Müzenin burada bulunmasının nedeni, Türkiye'nin İngilizler tarafından yapılan il demir yolu olan İzmir – Aydın demiryolunun en yüksek noktasının burada olması. Şirince gibi turizm açısından önemli bir yere sahip olan bir ilçeye yakınlığının yanı sıra, Çamlık Tarihi Köşkü ve müzesiyle dikkat çeken köyde, bazı konaklama alternatifleri yer alıyor.

Tüm yıl boyunca hizmet veren Çamlık Köyü otelleri, özellikle İzmir'e yakın olması ve ulaşım yollarının üzerinde bulunması nedeniyle sıklıkla tercih ediliyor. Bir kısmının aile işletmelerinden oluştuğu Çamlık Köyü otellerinin, genelinde oda – kahvaltı ve kişi başı ücretlendirme seçenekleri bulunuyor.

Sabahları güne yörenin birbirinden taze yiyecekleriyle hazırlanmış kahvaltıların açık büfe ya da alakart olarak sunulduğu tesislerde akşam yemekleri ise Ege'nin özel lezzetlerinden zeytinyağı ile hazırlanıyor. Odaları tamamen konukların konforuna göre dizayn edilmiş olan Çamlık Köyü otelleri ister iş ister seyahat amacıyla bölgede bulunan herkese unutulmaz bir hizmet sunuyor.

Çamlık köyü otel fiyatları ise geniş bir aralığa sahip. Üstelik her bütçeden konuğa hitap eden tesislerin bir çoğunda erken rezervasyon fırsatları mevcut. Sitemiz üzerinden yapabileceğiniz rezervasyon ile Çamlık Köyü otellerinde gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz. Tesis yetkilileriyle hemen şimdi iletişime geçmeniz mümkün.

Çamlık Köyü otel tavsiyeleri

  • Tarihe Göre Listele
  • En Faydalılar
Yedi Bilgeler Şarap Oteli
Yedi Bilgeler Şarap Oteli

-

Zamanda kaybolun

Ortaçağ'dan fırlamış mimarisiyle size zaman kavramını sorgulatacak olan Yedi Bilgeler Şarap Oteli, sizi sürekli olarak şaşırtıyor. Restoranda yediğiniz fırında ördeğin yanında içtiğiniz şarabın nasıl üretildiğini de görmek isterseniz, hemen aşağı kattaki şaraphaneye inip gezinebilirsiniz. Mahzenler arasında dolaşırken ışıklandırmanın bile meşalelerde olmasını bekleyebilirsiniz. Çünkü kültablasından pencerelerdeki oyuntulara kadar o ruh hissettirilmiş... Şarabı fazla kaçırırsanız da sakın üzülmeyin :) Sabahına dinç ve keyifli şekilde uyanabileceğiniz odaları mevcut. Güler yüzünü hiç esirgemeyen çalışanlarına, işletme sahipleri Gülgün Hanım ve Bilge Bey'e her şey için çok teşekkür ederim. Ellerinize ve fikrinize sağlık!

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)