Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Çamlık Köyü Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Çamlık Köyü Otelleri

Çamlık Köyü için {{ (filteredHotels).length}} / 2 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Çamlık Köyü Otelleri

Çamlık Köyü Otelleri

İzmir'in Selçuk ilçesine bağlı Çamlık Köyü otelleri misafirlerini oldukça samimi bir işletme anlayışıyla ağırlıyor. İzmir-Aydın demiryolu üzerinde yer alan Çamlık Köyü otelleri fiyatlarıyla da ziyaretçilere ucuz fırsatlar sunuyor. Misafirler kendilerine en uygun Çamlık köyü otellerinde konaklayıp çevreyi gezme ve tanıma imkanı buluyor.

Çamlık Köyü otelleri köyün adına da uygun şekilde çam ağaçlarının arasında yer alıyor. Selçuk ilçesine 10 km uzaklıktaki Çamlık Köyü otelleri fiyatlarıyla da ilçeye iyi bir alternatif oluyor. İzmir ve Selçuk'a yakınlığıyla bilinen Çamlık Köyü otelleri en uygun lokasyonlardan birinde konuşlanmış durumda diyebiliriz. Çamlık Köyü otelleri her geçen gün artan talebe rahatlıkla karşılık veriyor. Şehir merkezinden uzak ama ulaşımı kolay bir konaklama planlayanlar için Çamlık Köyü otelleri fiyatlarıyla oldukça uygun bir alternatif oluyor. Kısacası Çamlık Köyü otelleri fiyatlarıyla oldukça uygun fırsatlar sunarken bir yandan da keyifle gezmenize olanak sağlıyor.

Çamlık Köyü Otelleri Fiyatları

Çamlık Köyü Otelleri

Çamlık Köyü otelleri misafirlerine yaz kış hizmet veriyor. Genelde oda-kahvaltı seçeneklerinin yoğun olduğu Çamlık Köyü otelleri fiyatları açısından da misafirlerine oldukça uygun fırsatlar sunuyor. Çamlık Köyü otellerinde tam ve yarım pansiyon konaklamanız da mümkün oluyor. Bu açıdan kendinize en uygun Çamlık Köyü otellerini birçok alternatif arasından seçmeniz hiç de zor olmuyor.

Çamlık Köyü otellerinde konaklayan misafirler sabahları Ege'nin yöresel ürünleriyle bezenmiş açık büfe bir kahvaltıyla güne başlıyor. Bu kahvaltılar da dahil edildiğinde Çamlık Köyü otelleri fiyatları gerçekten oldukça ucuza geliyor diyebiliriz. Çamlık Köyü otellerinde akşam yemekleri ise genellikle zeytinyağlı olarak hazırlanıyor. Genellikle aileler tarafından işletilen Çamlık Köyü otelleri en uygun tatil hizmetleri, işletmecilerin samimiyeti ve lezzetli yemekleriyle akılda kalıyor.

Çamlık Köyü otelleri ister iş ister seyahat amaçlı konaklayanlara eksiksiz bir hizmet sunuyor. Üstelik Çamlık Köyü otelleri fiyatları açısından da oldukça geniş bir yelpazeye sahip olduğundan her kesimden konuğa kapılarını açabiliyor. Çamlık Köyü otellerinde konaklıyorsanız kendinize oldukça keyifli seyahat rotaları hazırlamanız da mümkün oluyor. Çamlık Köyü otelleri fiyatları ile size tasarruf ettirirken bu sayede rahatlıkla gezmenizi de sağlıyor desek hiç de yanlış olmaz. Kendinize en uygun Çamlık Köyü otellerinden birinde konaklayarak özellikle Efes-Selçuk bölgesinde oldukça keyifli bir rota izlemeniz mümkün oluyor. Eminiz ki Çamlık köyü otellerinden pek çok güzel hatıra ile ayrılacaksınız. Bölgede sıcaklıklar genellikle yüksek olduğu için isterseniz Çamlık Köyü otellerine ne zaman gideceğinize buna göre karar verebilirsiniz. İsterseniz en uygun Çamlık Köyü otellerine ulaşmak için rotanıza İzmir gezilecek yerler sayfamızdan bakabilirsiniz.

Çamlık Köyü Gezilecek Yerler

Çamlık Köyü Gezilecek Yerler

Efes Antik Kenti Çamlık Köyü otellerinde konaklayanların genelde ilk rotası oluyor. Çamlık Köyü otelleri fiyatlarıyla yüzünüzü güldürürken Efes Antik Kenti mermer sokaklarında sizi adeta zaman yolculuğuna çıkarıyor. Gezebileceğiniz diğer yerler ise şöyle:


  • Çamlık Köyü otellerinde konaklarken Selçuk'a, oradan da Ayasuluk Kalesi'ne uğramadan olmaz. Kale 15 kule ve 2 kapıdan oluşuyor.
  • Kendinize en uygun Çamlık Köyü otellerinden birini bulduysanız ve otelinize yerleştiyseniz bir diğer durağınız da Meryem Ana Evi olabilir. Papa IV. Paul tarafından kutsanan Meryem Ana Evi'ni her yıl binlerce Katolik Hristiyan hacı olmak için ziyaret ediyor.
  • Meşhur Yedi Uyuyanlar Mağarası mutlaka listede olmalı.
  • Son durağımız ise deniz tatili planlayanlar için Pamucak Plajı! 11 km uzunluğa ve neredeyse 100 m genişliğe sahip plajın diğer adı da Efes Plajı olarak geçiyor.

Çamlık Köyü Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Çamlık Köyü için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Çamlık Köyü otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Çamlık Köyü otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Şirince semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.