Patnos Otelleri

Ağrı’nın hızla gelişmekte olan ilçesi Patnos, görülesi tepeleri ve doğasıyla bölgede konaklamak isteyen tüm misafirlerini, merkezi konumuyla Patnos otellerinde ağırlıyor.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Patnos Otelleri

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Patnos Otelleri ve Patnos Otel Fiyatları

Ağrı'nın hızla gelişmekte olan ilçesi Patnos, görülesi tepeleri ve doğasıyla bölgede konaklamak isteyen tüm misafirlerini, merkezi konumuyla Patnos otellerinde ağırlıyor.

Patnos, Ağrı'nın nüfus olarak en kalabalık ilçelerinden biridir. İl merkezine 82 km uzaklıkta yer almaktadır. Bölgede karasal iklim hüküm sürmektedir. Urartuların din merkezi olarak kullandıkları ilçede Urartulardan kalma çeşitli tapınak ve kalıntılara rastlanmaktadır. Tarih meraklılarının oldukça ilgisini çeken bu kalıntılar Urartuların önemli eserlerinden oluşmaktadır. İlçenin eski adı, Patusis'tir.

Ağrı –Van – Bitlis – Muş karayolu üzerinde yer alan ilçe konumuyla da bölgeyi ziyarete gelen konuklar için Patnos otellerinde alternatif konaklama olanağı sunmaktadır. Oda özellikleriyle ve koşullarıyla Patnos otelleri misafirler için hem konforlu hem de ekonomik bir seçenek sayılmaktadır. Ferah odaları, çevresinde yer alan tarihi tepeleriyle Patnos otelleri, gezginlerin dikkatini çekmektedir.

Konakladığınız süre boyunca Patnos'a çok kısa bir mesafede yer alan Aznavur Tepe ve Girik Tepesi'ni ziyaret edebilir, Urartular hakkında pek çok şey öğrenebilirsiniz. Tapınaklara, saray kalıntılarına, mezar taşlarına rastlayacağınız bu yerleşim yerlerine Patnos otellerinden kısa bir süre ulaşabilirsiniz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın