Patnos Otelleri

En iyi otel, en uygun fiyatlar

Patnos Otel Fiyatları

Ağrı'nın hızla gelişmekte olan ilçesi Patnos, görülesi tepeleri ve doğasıyla bölgede konaklamak isteyen tüm misafirlerini, merkezi konumuyla Patnos otellerinde ağırlıyor.

Ağrı –Van – Bitlis – Muş karayolu üzerinde yer alan ilçe konumuyla da bölgeyi ziyarete gelen konuklar için Patnos otellerinde alternatif konaklama olanağı sunmaktadır. Oda özellikleriyle ve koşullarıyla Patnos otelleri misafirler için hem konforlu hem de ekonomik bir seçenek sayılmaktadır. Ferah odaları, çevresinde yer alan tarihi tepeleriyle Patnos otelleri, gezginlerin dikkatini çekmektedir.

Grand Süphan Otel Patnos

Patnos - Otel - 1 Misafir Yorumu

Grand Süphan Otelimiz 2013 yılında hizmete açılmış olup, amacımız İlçemiz Patnos'a en lüks ve en konforlu oteli kazandırmaktır. Otelimizde 48 Oda olup odalarımız, Standart, Double ve Suit Odalardan Oluşmaktadır. Otelimiz 24 saat Güvenlik Kamerası ile izlenmekte olup, Konuklarımız için her odamızda özel ücretsiz şifreli çelik para kasaları mevcuttur. Ayrıca Ücretsiz Kat servislerimiz mevcuttur. Hizmetlerimiz tamamen Müşteri Memnuniyeti odaklıdır...

Konakladığınız süre boyunca Patnos'a çok kısa bir mesafede yer alan Aznavur Tepe ve Girik Tepesi'ni ziyaret edebilir, Urartular hakkında pek çok şey öğrenebilirsiniz. Tapınaklara, saray kalıntılarına, mezar taşlarına rastlayacağınız bu yerleşim yerlerine Patnos otellerinden kısa bir süre ulaşabilirsiniz.

Patnos Otel Yorumları

10

Grand Süphan Otel

HİMMET DOĞRU - 18 Temmuz 2018, Çarsamba 11:02

Temizlik ve konfor

Patnos'ta konaklamaya ihtiyaç duyanlar için 1. tavsiyemdir, otelin temizliği, konforluğu ve personellerin güler yüzlülüğü ve her yönüyle iyi bir oteldir...