Neredekal.com
Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Giriş
08 Haziran Per.
Çıkış
09 Haziran Cum.
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Filtreler

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 800 TL
800 TL - 1.800 TL
1.800 TL - 3.000 TL
3.000 TL - 5.000 TL
5.000 TL +

Diyadin Oteller:

0 tesis listelendi.
Bize yapılan ödemeler sıralamayı nasıl etkiler?
En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Kriterlerinize uygun tesis bulamadık
Arama tarihini değiştir
Arama lokasyonunu değiştir
Diyadin Oteller Hakkında

Konaklama

0 tesis

Popüler Otel

Popüler Ziyaret Noktası

Diyadin Kalesi
Diyadin Şehir Rehberi
Diyadin Hakkında İpuçları
Sakin Sezon
Şubat
Yılın bu dönemi bölgede konaklama fiyatları en düşük seviyede.
Yoğun Sezon
Haziran
Bölgede yılın en hareketli zamanı. Konaklama fiyatları bu dönem en yüksek seviyeye ulaşıyor.

Diyadin Oteller Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Diyadin bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Diyadin bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Diyadin Otelleri, En Uygun Ağrı Diyadin Tatili ve Otel Fiyatları - Neredekal sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Diyadin Oteller için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Diyadin Oteller için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Diyadin Oteller için ödeme yöntemleri nasıldır?
Diyadin Oteller için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.

Diyadin Oteller

Diyadin Oteller

Diyadin ilçesinin yerleşim yeri olarak tarihi çok eskilere dayanır. Tarihsel adı Dodiana olarak bilinmekte. Burada birçok medeniyet hüküm sürmüştür. Ağrı ilinin bir ilçesi olan Diyadin, şifalı kaplıcaları ile ünlüdür ve kaplıca tesislerinde ziyaretçilerine konforlu hizmetler sunmakta. Diyadin, Ağrı şehrinin antik semtlerinden biridir. Şehir merkezine bir saat uzaklıkta bulunan ilçede Diyadin Kalesi, Meyah Antik Kenti ve Diyadin Vadisi gibi birçok keşif rotası bulunuyor. Ancak bölge şifalı kaplıcaları sayesinde birçok turisti kendine çekiyor. Diyadin kaplıca otelleri bu sayede her yıl pek çok misafiri ağırlamaya devam ediyor. Ağrı Diyadin otelleri sayesinde farklı tatil deneyimleri yaşamak, hafta sonu kaçamaklarını şifalı ve doğal yöntemlerle gerçekleştirmek mümkün bir hale geliyor. Ultra Her Şey Dahil Diyadin Oteller sayfasını ziyaret ederek kendinize uygun oteli seçebilirsiniz. 

Diyadin de Konaklama

Diyadin de Konaklama

Ağrı’nın şifalı suları ve kaplıcalarıyla ünlü olan Diyadin bölgesinde ideal bir şekilde konaklayabilmek için Diyadin oteller seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. En iyi Diyadin oteller şifalı suları ile termal havuzlarda masaj hizmetleri, spa merkezleri ve daha pek çok hizmet ile sizleri bir araya getirmekte, En uygun Diyadin oteller ve hizmetleri sizin hem kaliteli hem de farklı tatil deneyimleri yaşamanıza yardımcı olmakta. Diyadin termal otel ve kaplıca tesisleri, birbirinden geniş odaları, çeşitli havuzları ve şifalı sularıyla ünlü olarak yerli ve yabancı pek çok turisti her dönemde ağırlamaya devam ediyor. Diyadin otelleri, bu hizmetlerin yanı sıra sizlere yiyecek içecek hizmetleri, aperatifler, ara sıcaklar ve daha farklı pek çok imkanı da sunuyor. Diyadin termal otel seçeneklerinde konaklayarak araçlarınızı güvenli bir şekilde park edilebilir, çocuklarınız için eğlenceli etkinliklere dahil olabilir ve 7/24 kesintisiz internet olanaklarından faydalanabilirsiniz. Diyadin kaplıcaları otel seçenekleri sayesinde unutulmayacak bir hafta sonu veya tatil dönemi geçirebilirsiniz.

Diyadin kaplıcaları otel fiyatları birbirinden çeşitli pek çok faktöre bağlı olarak değişkenlik göstermekte olsa da dileyen herkes bu otellerden kendi bütçesi ve kendi ihtiyaçları doğrultusunda otel seçebilmekte.  Sizler de kendi ihtiyaçlarınız ve bütçeniz doğrultusunda Diyadin kaplıca otelleri arasından seçimler yapabilirsiniz. Diyadin otel rezervasyon seçeneklerinden yararlanarak daha avantajlı fiyatlara konaklamanın keyfini sürebilirsiniz

Diyadin Gezilecek Yerler

Diyadin Gezilecek Yerler

Diyadin Kalesi: İlçe merkezinin güneyinde yer alır. Evliya Çelebi, Diyadin Kalesi’nin Azerbaycan hükümdarı Ziyaeddin tarafından yapıldığından bahseder. Aslında bu kalenin mimari üslubu, malzeme ve işçilik açısından Urartu’nunkine çok benzer. Ziyaeddin, bir sınır kalesi olan Diyadin Kalesi'ni onarıp genişletmiş, hatta mevcut kalenin içine bir sığınak yaptırmıştır. Seyyah Evliya Çelebi burayı ziyaret ettiğinde Diyadin Kalesi'nde 600 adet toprak ev, han, hamam ve 40-50 dükkân varmış. Ancak bu yapılar günümüzde artık görülmemektedir. Ancak kaleden küçük bir kalıntı ve kaleden Murat Nehri'ne inen bir kanal vardır. Sizler de gezi planınıza bu eşsiz yeri dahil edebilir ve keyifli vakitler geçirmenin keyfini sürebilirsiniz.  Diyadin Aktiviteleri ve Yapılacak Şeyler sayfasını ziyaret ederek rotanızı belirleyebilirsiniz. 

Meyah Antik Kenti: Diyadin ilçe merkezine 15 km uzaklıktadır. Gümbürdü köyünün güneybatısında yer alan burası çok etkileyici. Tarihi alan, köyün 400 m kuzeybatısındaki yüksek bir uçurumun üzerinde yer alıyor. Kavernöz kayalar ile çakıllı alt katlar arasında 100-150m tırmanmak zordur. Büyük bir eğim bulunur. Bu yamacın tepesindeki kayalıklar çok sayıda oda, sığınak, mezar, tapınak, kilise, mağara ve saklanma yeri içermektedir. Burayı ziyaret ederek birbirinden etkileyici fotoğraflar çekebilir, Diyadin ziyaretlerinizi daha ideal bir hale getirebilirsiniz. 

Diyadin otelleri ve olanakları sayesinde bu bölgelere kolay bir şekilde ulaşabilir, birbirinden çeşitli keşifler yapmanın keyfini doyasıya sürebilirsiniz.