Barınaklar Otelleri

En iyi 8 otel, en uygun fiyatlar

Barınaklar Otel Fiyatları

Ülkemizin en önemli turizm merkezi olan Antalya'da bulunan Barınaklar'da, konaklama yapabileceğiniz pek çok otel yer alıyor.

Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde bulunan Barınaklar, özellikle yaz aylarında hem yerli, hem yabancı binlerce turist ağırlıyor.

Barınaklar, Antalya Merkez'e oldukça yakın bir mesafede bulunuyor. Bu nedenle de tatil için Antalya'yı tercih edenler, konaklamak için de Barınaklar bölgesine fazlasıyla ilgi gösteriyor. Barınaklar otellerinde konakladığınız süre boyunca, şehrin dilediğiniz bir bölgesine kolaylıkla ulaşım sağlayabilir ve Konyaaltı Plajı'nın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Tüm bunları göz önünde bulundurduğumuzda, Barınaklar'da pek çok konaklama alternatifinin yer aldığını söyleyebiliriz. 4 ve 5 yıldızlı otellerden butik otellere kadar birçok seçenek bulunuyor Barınaklar otelleri arasında.

Hem tatil, hem de iş amacıyla Antalya'ya gelenleri büyük bir keyifle ağırlayan Barınaklar otelleri, misafirlerine eğlenceli ve hareketli bir tatilin yanı sıra, sakinlik ve huzurlu bir konaklama da sunuyor. Özellikle yaz mevsiminde keyifli ve dolu dolu bir tatil yapmak isterseniz, Barınaklar otellerini tercih edebilirsiniz. Barınaklar otellerinin birçoğunda açık yüzme havuzu bulunuyor. Böylece misafirler, otelden dışarı çıkmadan da güneşin tadını çıkarabiliyorlar.

Siz de bu yaz tatil için Antalya'ya gelmeyi planlayanlardansanız eğer, konaklamak için Barınaklar'ı tercih edebilir ve Barınaklar otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Barınaklar Otel Fiyatları

Antalya'nın en çok rağbet gören beldelerinden biri olan Barınaklar'da, pek çok konaklama alternatifi bulunuyor.

Barınaklar, Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde bulunuyor. Antalya Merkez'e ve Konyaaltı Plajı'na yakınlığı sebebiyle, özellikle yaz aylarında onlarca yerli ve yabancı turist ağırlayan Barınaklar, konaklama açısından pek çok alternatif barındırıyor bünyesinde.

Barınaklar'dan şehrin tüm noktalarına kolay ulaşım sağlanabiliyor olması, bu bölgeyi daha da tercih edilebilir kılıyor. Tatil için Antalya'yı tercih edenleri büyük bir keyifle ağırlayan Barınaklar otelleri, fiyatlarıyla da misafirlerin yüzlerini bir hayli güldürüyor.

4 ve 5 yıldızlı otellerden butik otellere kadar birçok konaklama seçeneği bulunan Barınaklar'da, bütçenize uygun bir otel bulabilmeniz her zaman mümkün.

Barınaklar otel fiyatları, otelin bulunduğu konuma, sağladığı hizmetlere ve o hizmetlerin kalitesine göre değişkenlik gösteriyor. Elbette ki Barınaklar otel fiyatlarını en çok etkileyen unsur, yaz ve kış sezonu. Yaz aylarında Barınaklar otel fiyatları, bölgenin çokça rağbet görmesinden dolayı bir nebze artış gösteriyor. Kış aylarında ise bu durumun tersi yaşanıyor. Ancak Antalya'nın diğer bölgelerine baktığımızda, Barınaklar otel fiyatlarının çok daha uygun olduğunu görebilmemiz mümkün. Genel olarak 2019 Barınaklar otel fiyatlarının 50 TL ile 125 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Siz de, tatil ya da iş seyahati amacıyla Antalya'ya gelmeyi planlıyorsanız eğer, konaklamak için Barınaklar'ı tercih edebilir ve bütçenize uygun olan bir Barınaklar otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Barınaklar otel fiyatlarından daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

En İyi 1 Barınaklar Oteli

Azuu Boutique Hotel Barınaklar

Butik Otel - Muratpaşa - 2 Misafir Yorumu

Lara Barınaklar'da bulunan azuu boutique hotel ve Azuu Wine Şarap evimiz şehir merkezine ve hava alanına ulaşım kolaylıkları ile şehir gürültüsünden uzak bir konumda olup, bir çok alışveriş merkezi ve denize yürüyüş mesafesindedir ... Lara Barınaklar'da bulunan azuu boutique hotel ve Azuu Wine Şarap evimiz şehir merkezine ve hava alanına ulaşım kolaylıkları ile şehir gürültüsünden uzak bir konumda olup, bir çok alışveriş merkezi ve denize yürüyüş mesafesindedir

Daha Fazla Bilgi»