Mumcular Pansiyonları

En iyi 0 pansiyon, en uygun fiyatlar

Mumcular Pansiyon Fiyatları

Bodrum ve Milas ilçeleri arasında kalıyor Mumcular. Sakin atmosferiyle Mumcular pansiyonları bölgede sıklıkla tercih ediliyor. Mumcular pansiyon fiyatları da bölgede ekonomik konaklama fiyatları ile dikkat çekiyor.

Bodrum ve Milas ilçeleri arasında kalması ile adını çok fazla duyurmayan Mumcular, bu sayede her iki noktaya yakın olup sakin ve huzurlu atmosferini koruyabilmektedir. Bölgeyi bilen tatilciler de Mumculara genellikle günü birlik düzenlenen turlarla gelip gitmektedir. Mumcular tarihte zaman zaman Bodrum kadar önemli bir yere sahipti. Verimli Karaova toprakları üzerine kurulu olmasının da etkisiyle tarım üretiminde oldukça ileri bir düzeydeydi. Ancak zaman içerisinde bu önemini kaybetmeye başladı özellikle de denize kıyı bulunmaması turizm yönünden Mumcular'ın daha geri planda kalmasına sebep oldu.

Sadece bilenlerin ve sakin bir tatil arayanların geldiği Mumcular'da farklı konaklama alternatifleri yer almaktadır. Bu konaklama alternatifleri arasında ekonomik konaklama fiyatları ile Mumcular pansiyonları ilk olarak dikkat çekmektedir.

Diğer kategorilerde yer alan tesislere oranla her zaman daha uygun konaklama fiyatları olmasıyla tercih edilen Mumcular pansiyonları yaz sezonunda neredeyse tam doluluk oranına ulaşmaktadır. Bu doluluk oranına eş değer olarak tatil sezonunun da başlaması ile Mumcular pansiyon fiyatları diğer aylara oranla az bir miktar da olsa artmaktadır. Hem fiyatlarda görülen bu artıştan hem de doluluk oranlarından olumsuz yönde etkilenmemeniz için tavsiyemiz, beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Mumcular pansiyonuna erken rezervasyon yaptırmanız.

Mumcular pansiyonları ve Mumcular pansiyon fiyatları bu sayfada ayrıntılı olarak yer almaktadır. Bölgede hizmet veren tüm pansiyonları bu sayfadan ayrıntılı olarak inceleyebilir ve konaklamak istediğiniz tesisle yine bu sayfadan iletişime geçerek ön rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Mumcular Pansiyon Tavsiyeleri

10

Mazı Keman Pansiyon & Restaurant

Selma erdemli - 29 Haziran 2019, Cumartesi 01:15

Her şey doğal

Bir haftalığına gitmiştik 15 gündür hala buradayız. Dinlenmek ve gürültüden uzak kitap okumak için muhteşem bir mekan. Her şey doğal. Çalışanları, mekanı yemekleri… Her şey harika. Yemekler süper, her şey bahçeden. Balıklar taze. Süper diyorum, gidip görülecek ve kalınacak yerler arasında bir numara.

10

Mazı İncekum Pansiyon & Restaurant

Miray Taskiran - 7 Haziran 2019, Cuma 13:05

Evimizde hissettik

Şahane ev sahipliği, lezzetli yemekler, tertemiz odalar, kesinlikle tavsiye ediyoruz. Yine geleceğiz. Gelen arkadaşlarımızı yönlendireceğiz. Çok güler yüzlü sahiplerine ayrıca teşekkür ederiz. Evimizde hissettik.

10

Bodrum Şirin Bahçe Pansiyon

ömer dalkıran - 6 Haziran 2019, Perşembe 18:17

Organik yiyecek & içecek

Bodrum'da yeşillikler arasında keyifle konaklayabileceğiniz ve organik yiyecek & içecek hizmeti alabileceğiniz güzel bir tesistir. Şiddetle tavsiye edilir. :)

10

Can Pansiyon

Taner Sürgün - 13 Mayıs 2019, Pazartesi 15:19

Temiz ve şirin bir yer

Mükemmel lokasyon, merkezin merkezinde. Temiz, şirin ve dostane işletmecileri ile hizmet vermekte. E daha ne olsun.

10

Halikarnas Pansiyon

serap gün - 8 Nisan 2019, Pazartesi 13:10

Aile pansiyonu

Tam çarşıda sahile ve alışveriş mekanlarına yürüyerek gitmek harika. Asıl odaların temizliği ve kahvaltı çok çok iyiydi. Kesinlikle bundan sonra Bodrum'da tek gideceğim aile pansiyonu. :)

10

Mavi Pansiyon Bodrum

Erman AY - 3 Ağustos 2018, Cuma 19:20

Evinizde hissedebileceğiniz bir yer

Hem konum olarak hem de işletme olarak mükemmel bir yer. İnsanı evinde hissettirecek her türlü detay düşünülmüş. Bir de üstüne Savaş Bey gibi mükemmel bir insan burayı idare edince her şey çok çok güzel olmuş. Her şey için teşekkür ederiz Savaş Bey. Seneye de görüşmek üzere sevgiyle kal güzel insan.

4

Günaydın Ev Pansiyon & Apart

Faruk koçulu - 2 Ağustos 2018, Perşembe 10:45

Denizi çok kestaneli ve taşlı

Çok iyi niyetli bir işletme ama bununla birlikte profesyonellikten oldukça uzaklar. Aradığınız şey sadece manzara ve sessizlik ise burası doğru seçim olabilir ama denize ve kıyı şeridine inmek zahmetli. Aracınız olsa dahi pansiyonun olduğu yerin aşağısındaki plaja uygun yol yapılmadığı için düşme tehlikesi dahi var. Denizi çok kestaneli ve taşlı. Havlunuzu serip yatamıyorsunuz bile. İşletme amatörlükten kurtulup parasının hakkını vermek istiyorsa gerekli düzenlemeleri yapmalı. O zaman gelen misafirleri bir geceden fazla kalmaya ikna edebilir.

8

Eskici Hostel Bodrum

Eskici Hostel Bodrum - 2 Ağustos 2018, Perşembe 08:46

Gezginler için uygun

Otelin yeri ve personelleri iyiydi , iyi bir kahvaltı verdiler, tüm kalanlarla paylaşılan aktiviteleri vardı. , terastan harika bir manzara görülüyordu. Bir grubun içinde yer alan ve ya dateş başına gezen gezginler için çok uygun bir yer.

10

Pensione Roma

Suat KARAMAN - 28 Temmuz 2018, Cumartesi 22:28

Begonviller içinde

Tesadüfen 1 gece konakladığımız mekanda bizi öncelikle şaşırtan pansiyonun ve odalarının dekorasyonuyla düzeni oldu. Mekanın her karesi özenilerek ve planlanarak ismine uygun dekore edilmiş. Begonviller içinde. Banyo taş ve fayansları bile sizi Roma'ya götürüyor... Terasından gece gündüz Bodrum ayaklarınızın altında. 360 derece yat limanı dahil manzaraya hakimsiniz... Kahvaltı kişisel beklentilere göre değişmekle birlikte bizce yeterliydi. Ve en güzeli o muhteşem terasta kahvaltı... Temizlik gayet yeterli ki biz bu konuda hassas olmamıza rağmen sorun yaşamadık. Yetkilisi Cem Bey ise her konuda ilgili ve bilgili. Konumuna gelince, özellikle dikkat etmelisiniz çünkü çok merkezi. Yani otel konforunda "Pensione Roma".

10

Mazı Sahil Pansiyon

Alisa çataklı - 16 Temmuz 2018, Pazartesi 23:10

Deniz, odalar, yemekler harika

Deniz, odalar, yemekler harika. Ali Bey'in yakın ilgisine teşekkür ediyoruz. Tekrar geleceğiz. Fiyatlar da makul.