Mudurnu Pansiyonları

En iyi 13 pansiyon, en uygun fiyatlar

Mudurnu Pansiyon Fiyatları

Çam kokulu havası ve tarihe meydan okuyan konakları ile Mudurnu'da, hem ekonomik hem de otantik bir konaklama alternatifi; Mudurnu pansiyonları…

Mudurnu'ya geldiğiniz zaman, en az iki gün bu güzel ilçenin tadını çıkarmanız gerekiyor. Bu nedenle de, hem ekonomik hem de ilçenin tarihi dokusunu hissedebileceğiniz Mudurnu pansiyonlarını konaklamak için tercih edebilirsiniz. Her biri restore edilmiş tarihi konaklardan oluşan Mudurnu pansiyonlarında, oldukça farklı bir konaklama deneyimi yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Mudurnu, il merkezi Bolu'ya 52 km uzaklıkta yer alır. Eski Türk evleri bu şirin beldeyi önemli ve farklı kılmaktadır.

Tarihi mekanlara yakınlığı ile de sizlere bir hayli avantaj sağlayacak olan Mudurnu pansiyonları, uygun fiyatlarıyla da ekonomik bir konaklama olanağı sunuyor. Mudurnu pansiyon fiyatlarını en çok etkileyen unsurlar; pansiyonun konumu, misafirlerine sağladığı olanaklar ve sunduğu hizmetin kalitesi. Ayrıca bahar ayları, Mudurnu pansiyon fiyatlarının en yüksek olduğu zaman dilimi. Bunları göz önünde bulundurarak, konaklayacağınız Mudurnu pansiyonuna karar verebilirsiniz. Bununla birlikte erken rezervasyon fırsatlarını takip ederek de, en ekonomik Mudurnu pansiyon fiyatını yakalama şansına erişebilirsiniz.

Hiç vakit kaybetmeden, sitemiz üzerinde yer alan Mudurnu pansiyonlarını ve 2019 Mudurnu pansiyon fiyatlarını incelemeye başlayabilir, ön rezervasyon talebinde bulunabilir ya da doğrudan rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Özellikle hafta sonu tatilleri için tercih edilen Mudurnu'da, Bolu Mudurnu 2019 otel fiyatları ortalama 50 - 100 TL civarında değişiyor. 2 - 3 günlük tatillerde daha çok talep görmesi nedeniyle, özel günlerde Bolu Mudurnu otel rezervasyonunuzu daha önceden yaptırmanız sizin yararınıza olacaktır. Aynı zamanda, restore edilen konaklar ve yeni yapılan tesisler arasında da Bolu Mudurnu 2019 otel fiyatları değişiklik gösterebiliyor.

Karadeniz'in en güzel yerlerinden biri olan Bolu Mudurnu, tarih kokan daracık sokakları ve tarihi evleri, yemyeşil bitki dokusu, kaplıcaları ve kalesiyle, gerçekten görülmeye değer yerlerden biri...

Yöresel ev yemeklerinin tanıtıldığı konaklardan oda kiralamak da mümkündür. Bu eski yapılarda yer alan Bolu Mudurnu otellerinde konaklamak tabi ayrı bir keyiftir. Konaklama tesisi olarak restore edilmiş konaklar tarih öncesinin ihtişamını taşımaktadır. Ancak eski konaktan restore edilmiş olan Bolu Mudurnu otellerinde yer bulmak için rezervasyonunuzu erkenden yaptırmanız sizin için iyi olacaktır.

Bolu Mudurnu 2019 otel fiyatları kış mevsiminin yaşandığı günlerde daha uygun olmakla birlikte, güzel zamanları da kış mevsiminde başlar aslında. Eski konakların sıcaklığı sayesinde, soğuk kış aylarının bir dönemini burada geçirebilirsiniz.

Ana gelir kaynağı hayvancılık olan Mudurnu'da bayanların hünerle işlediği iğne oyası da önemli bir gelir kaynağıdır. Ayrıca pişmaniye adıyla bildiğimiz Bolu Mudurnu saray helvalarının üretim merkezi olan Mudurnu birçok isimle kendini Türkiye ve dünya çapında duyurmuştur. Demirciler çarşısında eskilerin el işlerini bu güne taşıyan birkaç esnaf bulmak da mümkündür.

Mudurnu'ya 5 km. mesafede bulunan Babas Kaplıcası'nın metabolizma hastalıkları ve hafif diyabetliler üzerinde olumlu etkileri vardır. Mudurnu'nun 30 km. kuzeybatısında yer alan Sarot Kaplıcası, Taşkesti - Ilıca Köyü hudutları içerisindedir. Bolu il dâhilinde bulunan bütün maden sularından ayrı bir özellik taşıyan kaynak, sıcak ve sülfatlıdır.