Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Bolu Merkez Otelleri

Bolu Merkez için {{ (filteredHotels).length}} / 30 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

{{ newGenerationFilterTitles[item] }}
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}

Bolu Merkez Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Bolu, İstanbul'u Anadolu'ya bağlayan güzergahta olmasının da etkisiyle yıl içinde yüz binlerce kişinin gelip geçtiği bir yer olmaktan çok doğası ve havasıyla küçük tatil kaçamaklarında da tercih ediliyor.

Bolu, Karadeniz Bölgesi'nde yer almakta olup İstanbul ile Anadolu'yu bağlayan transit geçiş güzergahında yer almaktadır. Karadeniz Bölgesi'nin tüm iklimini ve doğal yapısını Bolu'da da görmek mümkündür. Bolu hem doğal güzellikleri ile tatilcileri hem de iş için gelenleri yıl boyu ağırlamaktadır.

Yıl boyu Bolu Merkez'e gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde Bolu Merkez otelleri yer almaktadır. Bolu Merkez otelleri içerisinde apart oteller, kent otelleri, yıldızlı oteller, belediye belgeli oteller, termal oteller, kaplıca otelleri, butik otelleri ve pansiyonları listeleyebiliriz.

Bolu Merkez otelleri içerisinde yer alan termal oteller en çok kış aylarında rağbet görseler de yaz aylarında da tercih edilen konaklama otelleri olmaktadır. Aynı şekilde diğer kategorilerde yer alan Bolu Merkez otelleri yıl içerisinde ama en çok yaz aylarında ilgi görmektedir. Bu sebeple gerek kış aylarında olsun gerekse de yaz aylarında olsun Bolu Merkez otelleri listesinde yer alan konaklama, tatil ve termal – kaplıca otelleri için erken rezervasyon yaptırmakta fayda vardır.

Bolu Merkez otelleri içerisindeki tesislerin birçoğu yeni yapılan binalardan oluşmaktadır. Ayrıca Bolu Merkez otelleri misafirlerin her türlü ihtiyacı ve konforu düşünülerek tasarlanmış ve dizayn edilmiş otel binalarından oluşmaktadır. Bolu Merkez otelleri şehir merkezinde yer aldığından dolayı hem ulaşım açısından hem de gezilip görülecek yerlere yakın olması açısından da oldukça sık tercih edilmektedir.

Bolu Merkez otelleri ve fiyatları Neredekal.com Bolu Merkez sayfasında tüm ayrıntılarıyla listelenmektedir. Bu sayfadan Bolu Merkez otellerini inceleyebilir, telefonla arayabilir hatta beğendiğiniz otele ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Harika doğası ve tertemiz havası ile özellikle yakın çevreden küçük kaçamaklar için tercih edilen bir mevkidir.

Bolu; Karadeniz Bölgesi'nin Batı Karadeniz Bölümü'nde yer alan bir ildir. İstanbul ve Ankara arsında geçiş noktası görevi gören Bolu, yıl içerisinde sıkça ziyaretçi alır. Yemyeşil ormanlarla kaplı Bolu, huzur dolu sakin bir tatilin de adresi olmaktadır.

Bolu yıl içerisinde düzenlenen sosyo – kültürel etkinlikler le de ön plandadır. Yıl içerisinde Bolu'ya gerek festivaller gerek tatil gerekse de iş için birçok ziyaretçi gelmektedir. Bolu'ya gelenlerin her bütçeden her zevke kadar bir konaklama oteli bulabileceğiniz Bolu Merkez'de otel fiyatları da otellerin bulunduğu kategoriye göre farklılaşmaktadır. Bolu Merkez'de hizmet veren otel kategorileri içerisinde kent otelleri, termal – kaplıca otelleri, belediye belgeli oteller, yıldızlı oteller, apart oteller, butik oteller ve pansiyonları sayabiliriz.

Bolu Merkez otel fiyatları üzerinde otelin bulunduğu kategori etkilidir. Bolu Merkez otel fiyatları üzerinde sadece bulunduğu kategori değil otelin konaklayan misafirlerine sunmuş olduğu hizmetler de etkilidir.

Bolu Merkez otel fiyatları otelde konaklama yapılacak olan mevsime göre de farklılıklar göstermektedir. Özellikle yaz aylarında tatil sezonunun da başlaması ile Bolu Merkez otel fiyatları üzerinde belli oranlarda atış olduğu görülmektedir. Bolu Merkez otel fiyatları üzerinde yaşanan bu artıştan olumsuz yönde etkilenmemek için erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmakta fayda vardır.

Bolu Merkez otel fiyatları ve otelleri Neredekal.com Bolu Merkez sayfasında ayrıntılı bir şekilde listelenmektedir. Bu sayfadan ayrıntılı olarak inceleyip beğendiğiniz otele ön rezervasyon yaptırabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Şimdiden huzur dolu ve keyifli bir tatil dileriz.

Bolu Merkez Hakkında

Karadeniz Bölgesi'nin tüm tabi güzelliklerini bünyesinde barındıran Bolu'nun kent merkezi, tarihin ışıklarını yemyeşil ormanlarla bütünleştirirken, Bolu'nun sosyal yaşantısının da nabzını tutuyor…

Çeşitli uygarlıklara ev sahipliği yapmış olan Bolu, Batı Karadeniz Bölgesi'nin en güzel kentlerinden biri. Doğal güzellikleriyle görenleri kendine hayran bırakan Bolu, ülkemizin coğrafi açıdan en önemli kentlerinden biri aynı zamanda. İstanbul ve Ankara'yı birbirine bağlayan Bolu, dağların ve ormanların arasından yeşilin her tonunu gözler önüne seriyor. Bolu Merkez de, içinde bulunduğu kentin tüm bu tabi özelliklerini bünyesinde barındırıyor diyebiliriz.

Bolu Merkez, tarihi açıdan da oldukça önemli bir kent merkezi. Romalılar ve Bizanslılardan sonra Türkmenlerin yerleşmeye başladığı kent merkezi, o zamanlar sahip olduğu kültürün derin izlerini taşıyor.

Kent merkezinde kültürel farklılıkların oluşmasının en büyük etkeni ise Abant İzzet Baysal Üniversitesi. Bolu Merkez'de bulunan üniversite, kent merkezinin genç nüfusunun artmasında önemli bir role sahip.

Bolu Merkez, termal turizm açısından oldukça yoğun ilgi gören bir bölge. Özellikle mayıs ve eylül ayları arasında kaplıcalar fazlasıyla revaçta oluyor. Ancak Bolu'nun kent merkezinde bulunan kaplıcalar, tüm yıl boyunca hizmet veriyor.

Bolu, mutfak kültürü açısından da zengin bir kent. Bu anlamda Bolu Merkez'de, Bolu'nun tüm yöresel yiyeceklerini tadabileceğiniz restoranlar mevcut. Bununla birlikte Bolu Merkez, Bolu'nun gece hayatının da nabzını tutuyor. Bolu'da eğlence mekanı pek bulunmuyor ancak az sayıda da olsa Bolu Merkez bu anlamda tüm ihtiyaçlara cevap verebiliyor.

Tarihin derin izlerini taşıyan Bolu Merkez'de birçok tarihi yapı bulunuyor. Özellikle camiler ve Bolu Müzesi bu anlamda ziyaretçilerini adeta zamanda yolculuğa çıkarıyor.

Bolu'da alışveriş deyince akla ilk olarak Bolu Merkez geliyor. Bolu Merkez'de çok sayıda yöresel dükkan bulunuyor. Bununla birlikte çok sayıda alışveriş merkezini yine Bolu Merkez'de bulabilmek mümkün. Özellikle Highway Outlet Alışveriş Merkezi, Bolu'nun en önemli alışveriş merkezi olarak dikkat çekiyor.

Bolu Merkez, Bolu'nun hemen hemen tüm noktalarına kolay ulaşım imkanı sağlıyor aynı zamanda. Havaalanına, otogara, şehirdeki tarihi ve turistik mekanlara Bolu Merkez üzerinden kolaylıkla ulaşabilmek mümkün.

Eğer yolunuz Bolu'ya düşerse, kent merkezini de görmeyi lütfen ihmal etmeyin. Şimdiden iyi tatiller dileriz.

Bolu Merkez otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Narven Termal Kasaba
100 TL - 200 TL
Demirciler Köyü Mevki No: 165/5
3744446414
Sağlıklı ve güzel bir tatildi

-

Sağlıklı ve güzel bir tatildi

Çok temiz ve bakımlı bir oteldi. Havuzları çok güzeldi. Otelin saunası, hamamı ve buhar odaları çok güzeldi. Yemekler çok kaliteliydi. Hem açık büfe hem de diğer restoranlar iyiydi. Otelin spor alanlarının olması çok iyiydi. Çocuklara özel oyun alanları vardı. Odanızda istediğiniz her şey vardı. Otel çalışanları çok kibar ve çalışkandılar. Sağlıklı ve güzel bir tatil için öneririm.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Narven Termal Kasaba
100 TL - 200 TL
Demirciler Köyü Mevki No: 165/5
3744446414
Muhafazakar bir oteldi

-

Muhafazakar bir oteldi

Muhafazakâr bir oteldi. Küçük erkek çocukların bile kadın havuzuna alınmadığını gördüm. Kadın ve erkek ayrı olarak termal havuzlar vardı. Otelin konumu çok güzeldi. Devre mülk sisteminin olması iyiydi. Otelde genel olarak güzel bir hizmet aldık. Otele sadece girerken para ödedik. Onun dışındaki her şey o ücrete dâhildi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Narven Termal Kasaba
100 TL - 200 TL
Demirciler Köyü Mevki No: 165/5
3744446414
Uygun ve güzel bir oteldi

-

Uygun ve güzel bir oteldi

Gençler için değil ancak orta yaşlı insanlar için uygun ve güzel bir oteldi. Otelin fitness salonunun olması çok iyiydi. Genel olarak havuzları çok güzeldi ve temizdi. Odalar çok temiz ve kullanışlıydı. Yemekler çok lezzetliydi. Otelin saunası, hamamı ve buhar odası çok güzeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Narven Termal Kasaba
100 TL - 200 TL
Demirciler Köyü Mevki No: 165/5
3744446414
Kısa süreli bir konaklama için ideal

-

Kısa süreli bir konaklama için ideal

Arkadaşlarımla birlikte kısa süreli bir konaklama için bu oteli tercih ettik. Uzun süre kalmanızı önermiyorum. Otelin içinde yapacak çok fazla aktivite olmadığından dolayı uzun süre kalırsanız sıkılabilirsiniz. Otelin havuzları gayet sıcaktı. Yemekleri çok güzeldi. Genel olarak temiz ve bakımlı bir oteldi. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Narven Termal Kasaba
100 TL - 200 TL
Demirciler Köyü Mevki No: 165/5
3744446414
Odalar çok temizdi

-

Odalar çok temizdi

Otel çok güzel bir oteldi. Konumu çok güzeldi. Bolunun doğal güzelliklerine çok rahat bir şekilde ulaşabiliyordunuz. Odalar çok temiz ve konforluydu. Termal havuz çok güzeldi. Yemekler çok güzel değildi. Otelin tek sorunu personeldi. Otel personeli çok acemiydi. Bunun dışında önerebileceğim bir oteldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Narven Termal Kasaba
100 TL - 200 TL
Demirciler Köyü Mevki No: 165/5
3744446414
Çok yeni ve bakımlı

-

Çok yeni ve bakımlı

Çok yeni ve bakımlı bir tesisti. Odalar çok temiz ve bakımlıydı. Odalardaki mobilyalar yeni ve kaliteliydi. Hem termal hem de normal havuz çok temiz ve kullanışlıydı. Yemekleri çok güzeldi. Hem alakart hem de açık büfe yemekler çok güzeldi. Otel konum olarak çok iyi bir yerdeydi. Otelin içinde kalmayıp Bolu'yu keşfetmenizi öneririm.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Narven Termal Kasaba
100 TL - 200 TL
Demirciler Köyü Mevki No: 165/5
3744446414
Hem otel hem de devre mülk sisteminde bir otel

-

Hem otel hem de devre mülk sisteminde bir otel

Hem otel hem de devre mülk sisteminin bir arada yürütülmeye çalışıldığı bir yerdi. Devre mülk kısmında kaldık ve çok beğendik. Evler çok temiz ve bakımlıydı. İhtiyacımız olan her şeyi evde bulabildik. Yemekler genel olarak çok kaliteliydi. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Narven Termal Kasaba
100 TL - 200 TL
Demirciler Köyü Mevki No: 165/5
3744446414
Konumu çok güzel bir oteldi

-

Konumu çok güzel bir oteldi

Bir termal otelden bekleyebileceğiniz her şeyi çok rahatça bulabileceğiniz bir oteldi. Otel konum olarak çok güzel bir yerdeydi. Çok temiz ve bakımlı bir oteldi. Kusursuz bir hizmet ile karşılaştık. Otel çalışanlarına verdikleri güzel hizmet için hepsine çok teşekkür ederim. Herkese öneririm.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Narven Termal Kasaba
100 TL - 200 TL
Demirciler Köyü Mevki No: 165/5
3744446414
Temiz ve bakımlı bir tesisti

-

Temiz ve bakımlı bir tesisti

Çok güzel ve bakımlı bir tesisti. Genel olarak temiz ve bakımlı bir tesisti. Otel kalabalık bir oteldi. Bu durum zaman zaman termal alanlarda yoğunluk olmasına sebep oluyordu. Otel fiyat olarak çok uygun bir otel değildi. Otel çalışanları çok ilgili ve alakalı insanlardı. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
ÇamlıÇeşme Otel
100 TL - 200 TL
D 100 Karayolu Üzeri A.İ.B.Ü. Sapağı Karşısı
3742534427
Harika balayımız

-

Harika balayımız

Otele sadece yetişkinler alındığı için balayımızı burada geçirme kararı verdik ve çok memnun kaldık. Otelin çiçekler ve ağaçlar arasında olması çok güzeldi, mis gibi çiçek kokularıyla uyanmak bize çok keyif verdi. Otel işletmecisinin ve personellerin güzel ilgisi ve her daim olan güler yüzü sayesinde her gün iyi ki bu oteli seçmişiz dedik. Otelin sahili ve denizi çok güzel ve sakindi. Otelin akşam yemeklerini denemedik ama kahvaltıları gerçekten çok güzeldi. Otel Kaş'ın merkezine yakın olduğu için akşamları orada vakit geçirebildik. Bizim için hem sakin hem de eğlenceli bir balayı oldu, herkese çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Matışlar Konağı
100 TL - 200 TL
Tabaklar Mah. Şenel Sok. No: 12/1
3742222900
Her odaya bir şairin adı verilmiş

-

Her odaya bir şairin adı verilmiş

Otelde eşimle birlikte 1 hafta kaldık ve odamızı çok sevdik. Odamızın adı Cemal Süreyya'ydı. Otelin adından da anlaşıldığı gibi her odaya bir şairin adı verilmişti ve otelin her yerinde şiirler asılıydı. Biz otelden her anlamda çok memnun kaldık, temiz ve çok güzeldi. Yemekler lezzetli ve güzeldi. Odamız konforlu ve tertemizdi. Tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gazelle Resort & Spa
100 TL - 200 TL
3742629800
Termal suyunu çok sevdik

-

Termal suyunu çok sevdik

Otel müşteri memnuniyetini önemsiyor ve personeller bu konuda çok çalışkan ve ilgililer. Termal kaplıca suyu, jakuzisi çok güzeldi. Otelde her yer tertemizdi. Odamız konforluydu. Kahvaltıları beğendik. Bu civarda gelinebilecek uygun fiyatlı güzel bir termal otel, tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bolu Termal Otel
100 TL - 200 TL
FATİH MAH. İZZETBAYSAL CAD. KARACASU BELDESİ
3742628472
Her şey dört dörtlük

-

Her şey dört dörtlük

Yemeklerinin lezzetine bayıldım. Otelin tüm hizmetleriyle çok başarılıydı. Personellerin çalışkanlığı ve ilgisi çok hoşuma gitti ve hepsine teşekkür ederim. Odamız çok rahat ve konforluydu. Termal imkânlar çok iyiydi ve konum olarak da güzel bir yerde bulunuyordu. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bolu Termal Otel
100 TL - 200 TL
FATİH MAH. İZZETBAYSAL CAD. KARACASU BELDESİ
3742628472
Termal havuz karma olmamalı

-

Termal havuz karma olmamalı

Otelin her şeyinden memnun kaldım. Yemekler lezzetliydi. Odamız temiz ve rahattı. Hizmet kalitesi çok iyiydi. Personel güler yüzlü ve ilgiliydi. Yalnız bir tek konudan memnun kalmadım o da termal havuzun karışık olmasıydı. Bu konuya bir çözüm gelmesi gerek bence. Açıkçası rahatsız oldum bu durumdan.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bolu Termal Otel
100 TL - 200 TL
FATİH MAH. İZZETBAYSAL CAD. KARACASU BELDESİ
3742628472
Kapalı havuz yenilenmeli

-

Kapalı havuz yenilenmeli

Kapalı havuzu büyüktü ama keşke daha bakımlı olsaydı. Hem havuzun kendisi hem banyosu, soyunma odası gibi yerleri yenilenmeye ihtiyaç duyuyordu. Çocukların oyalanabilecek çok fazla bir şeyi olmadığından çocuklu aileler sıkıntı yaşayabilir. Çocuklara en azından bir park olsa iyi olabilir bence. Bunun dışında geri kalan imkânlardan memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bolu Termal Otel
100 TL - 200 TL
FATİH MAH. İZZETBAYSAL CAD. KARACASU BELDESİ
3742628472
Kaplıcaları şahane

-

Kaplıcaları şahane

Konum olarak gerçekten güzel bir yerde. Gölcük Milli Parkı'na, travertenlere çok yakın bir yerde oluşu gerçekten güzel. Rahat bir şekilde gidip görmek istediğimiz yerleri ziyaret ettik ve çok keyifli bir tatil geçirdik. Konum haricinde otelin kendi içindeki olanakları da çok fazla ve hepsi de iyi. Yemeklerin lezzeti, personelin ilgisi hepsinden çok memnun kaldım. Hem çiftlerin hem ailelerin rahat edebileceği bir otel. Özellikle kaplıcasını mutlaka öneririm, çok güzel. Tekrar gelmek isteriz, çok keyif aldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hampton By Hilton Bolu
100 TL - 200 TL
Paşaköy Mah. Eski İstanbul Cad. No: 73
3742545000
Bu bölge için çok uygun

-

Bu bölge için çok uygun

Verdiğimiz para ile verilen hizmeti karşılaştırınca inanılmaz uygun olduğunu düşündüğüm bir otel. Bu bölge için gayet iyi bir konsepte sahip otel. Odalar çok temiz ve konforlu. Kahvaltısı da güzeldi. Bunun dışında personeli çok ilgili ve alakalıydı. Biz tekrar geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hampton By Hilton Bolu
100 TL - 200 TL
Paşaköy Mah. Eski İstanbul Cad. No: 73
3742545000
Kaliteli personel ekibi

-

Kaliteli personel ekibi

Odalar biraz küçük ancak çok temiz ve konforluydu. İkinci kez gittiğim ve yine inanılmaz memnun kaldığım güzel otel. Personel ekibi çok kaliteli bir ekipti. Kaldığım süre boyunca inanılmaz anlayışlı ve yardımsever davrandılar. Kahvaltısı çok güzel ancak çeşit açısından sıkıntılar mevcut.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hampton By Hilton Bolu
100 TL - 200 TL
Paşaköy Mah. Eski İstanbul Cad. No: 73
3742545000
Yeni ve güzel tesisler

-

Yeni ve güzel tesisler

Ödediğimiz para karşılığında gördüğümüz hizmet inanılmaz güzeldi. Tesisler yeni yapılmış ve dekorasyonu çok güzeldi. Otel çalışanları mükemmeldi. Burada kaldığımız süre boyunca gösterdikleri sıcakkanlı ve güler yüzlü tavır için kendilerine teşekkür ederiz. Biz burada olmaktan çok zevk aldık ve sizlere de tavsiye ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hampton By Hilton Bolu
100 TL - 200 TL
Paşaköy Mah. Eski İstanbul Cad. No: 73
3742545000
Bolu için ilk tercihlerden olmalı

-

Bolu için ilk tercihlerden olmalı

Hilton ailesine yeni katılan otellerden biriydi. Otelin içi çok güzel dizayn edilmişti. Odalar çok temiz ve düzenliydi. Kahvaltısı çok lezzetli ve çeşitliydi. Doymamanız imkânsız gibi bir şey. Personel çok güler yüzlü ve arkadaş canlısıydı. Bolu'ya gitmeyi düşünen herkese gönül rahatlığıyla öneriyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hampton By Hilton Bolu
100 TL - 200 TL
Paşaköy Mah. Eski İstanbul Cad. No: 73
3742545000
Kahvaltısını beğendik

-

Kahvaltısını beğendik

Otelin odaları çok temiz, konforlu ve modern bir şekilde dizayn edilmişti. Otel çalışanları yardımsever ve işlerini özveri ile yapan insanlardı. Kahvaltısı çok güzel ve çeşitliydi. İstanbul Ankara yolunda olması sebebiyle, gezmeyi sevenler tarafından tercih edilebilir. Verilen hizmet ve ödediğimiz para bizi çok tatmin etti herkese tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hampton By Hilton Bolu
100 TL - 200 TL
Paşaköy Mah. Eski İstanbul Cad. No: 73
3742545000
Yedigöller'e yakın

-

Yedigöller'e yakın

Aslında ilk etapta çok fazla kalmayı düşünmediğim ancak daha sonra Yedigöller etrafında ki otellerde yer bulamadığımdan tercih ettim ve hiç pişman olmadım. Öncelikle Yedigöller'e çok yakındı. Kahvaltısı çok kaliteydi. Fiyatı da verdikleri hizmet ile karşılaştırınca çok uygundu. Hilton kalitesini herkese öneririm.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hampton By Hilton Bolu
100 TL - 200 TL
Paşaköy Mah. Eski İstanbul Cad. No: 73
3742545000
Farkını hissettiriyor

-

Farkını hissettiriyor

Geldiğimiz andan itibaren bu otelin diğerlerinden farklı olduğunu hissetmiştik. Otel personeli tarafından güler yüz ile karşılanmıştık. Personeller genel olarak kibar ve işini çok iyi yapan insanlardı. Benim gibi iş toplantıları için gelenler için önerebileceğim bir oteldir. Kongre merkezi olması bu konuda işinizi çok kolaylaştırıyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hampton By Hilton Bolu
100 TL - 200 TL
Paşaköy Mah. Eski İstanbul Cad. No: 73
3742545000
Biraz pahalı

-

Biraz pahalı

Sessiz ve huzurlu bir tatil geçirmek isteyen herkes için tavsiye edebileceğim bir otel. Genel olarak otelin odaları temiz ve bakımlı ancak çarşaflar çok iyi temizlenmiyor sanırsam. Kahvaltısı çok güzeldi. Wifisi gayet hızlıydı. Personel güler yüzlü ve kibardı. Fiyat açısından yüksek olmasa 10 verirdim ancak bu sebeple düşük veriyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hampton By Hilton Bolu
100 TL - 200 TL
Paşaköy Mah. Eski İstanbul Cad. No: 73
3742545000
Hilton kalitesinden şaşmıyoruz

-

Hilton kalitesinden şaşmıyoruz

Gittiğimiz her şehirde Hilton otellerinde konaklamış biri olarak, Bolu'da bulunan bu oteli de diğerleri gibi çok sevdim. Odalar çok temiz ve düzenliydi. Personeller güler yüzlü ve arkadaş canlısıydı. Yemekleri çok güzeldi. Özellikle kahvaltısı diğer Hiltonlara göre daha çeşitliydi. Bolu'ya yolunuz düşerse uğramanızı öneririz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Garden Termal Otel
100 TL - 200 TL
Fatih Mh. Ihlamur Sk. No:1/A
3742628444
Doğayla iç içe

-

Doğayla iç içe

Fiyat olarak biraz yüksek olsa da hem konum hem temizlik hem doğayla iç içe olması hem güzel kahvaltısı hem odalarda havuz bulunması hem de termal bir otel olması nedeniyle tercih sebebidir. 3 gün ve üzerinde fiyatta pazarlık yapın derim. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bolu Termal Otel
100 TL - 200 TL
FATİH MAH. İZZETBAYSAL CAD. KARACASU BELDESİ
3742628472
Eviniz gibi hissedebilirsiniz

-

Eviniz gibi hissedebilirsiniz

Huzur arayanlar için harika bir yer, aldıkları parayı sonuna kadar hak ediyorlar, kahvaltısı zayıf ama akşam yemekleri gayet güzel... Arka bahçesi her şeye değer...! Personel gerçekten güler yüzlü, eviniz gibi hissedebilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Narven Termal Kasaba
100 TL - 200 TL
Demirciler Köyü Mevki No: 165/5
3744446414
Doğası, kaplıcası, çalışanı

-

Doğası, kaplıcası, çalışanı

2017 senesinde 3 gün konakladım. Her şeyi ile mükemmel. Doğası, kaplıcası, çalışanı ile dostane yaklaşım. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bolu Otel
100 TL - 200 TL
Kuruçay Mah .Güldeste Sok. No: 7
3742121424
Personel güler yüzlü

-

Personel güler yüzlü

Otel temiz, personel güler yüzlü, kahvaltı yeterli ve temiz. Sıcak, samimi, güzel bir ortam var. Yolu Bolu'dan geçenlere tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Köroğlu
100 TL - 200 TL
3742125346
Sanki yarın yıkılacak gibi

-

Sanki yarın yıkılacak gibi

Diyebilirim ki, bildiğiniz pansiyon gibi bir otel. Üst kat garsonları çok iyiyken, alt katta kimseyle konuşmuyorlar. İşletme sanki yarın yıkılacak gibi bir davranışta... Ha bir de orada kalacaklara uyarım otel ücretleri girişte alınıyor. Kaç gün kaldığınızı önceden belirleyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bey Otel
100 TL - 200 TL
İzzet Baysal Cad. No. 85
3742128000
İlgi ve alaka

-

İlgi ve alaka

Bey Otel konaklamanız, yemekleriniz, ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederiz. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bey Otel
100 TL - 200 TL
İzzet Baysal Cad. No. 85
3742128000
Güler yüzlü personel

-

Güler yüzlü personel

Ailemle beraber çok güzel bir hafta sonu geçirdik. Bey Otel'e ve güler yüzlü personellerine ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Garden Termal Otel
100 TL - 200 TL
Fatih Mh. Ihlamur Sk. No:1/A
3742628444
Odaları, kahvaltısı ve personelleri

-

Odaları, kahvaltısı ve personelleri

Merhaba, Bolu'nun en güzel otellerden biri diyebilirim. Odaları, kahvaltısı ve personelleri, hepsi mükemmel. Defalarca gitmeme rağmen hala aynı keyfi, aynı hizmeti almaktayım. Çok memnun kalacağınız oteldir. Tüm herkese tavsiye ederim. Otel sahibine ve personellerine teşekkürlerimi sunarım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Garden Termal Otel
100 TL - 200 TL
Fatih Mh. Ihlamur Sk. No:1/A
3742628444
Kahvaltı süper

-

Kahvaltı süper

Ne kadar yazsak az. Mutlaka tavsiye ederim. Hele kahvaltı süper. Doğayla baş başa. Yine geleceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Garden Termal Otel
100 TL - 200 TL
Fatih Mh. Ihlamur Sk. No:1/A
3742628444
Odalarda özel termal banyosu

-

Odalarda özel termal banyosu

Doğayla iç içe mükemmel bir dinlence istiyorsanız kesinlikle tercih etmeniz gereken bir konaklama tesisi. Odalarda özel termal banyosu ve mükemmel kahvaltısı ile harika bir balayı geçirdik. Bolu ili merkeze yakın olması itibariyle de gezme olanağı sunan bir tesis. Bolu ilinin doğal güzellikleriyle de baş başa kalabileceksiniz. Teşekkürler Garden Termal Otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Garden Termal Otel
100 TL - 200 TL
Fatih Mh. Ihlamur Sk. No:1/A
3742628444
Personelinin çok sıcak ilgisi

-

Personelinin çok sıcak ilgisi

Doğası, yerleşkesi harika olmakla beraber, personelinin çok sıcak ilgisi, tam bir köy kahvaltısı ile ailecek huzur dolu günler geçirmek isteyenlere önerebileceğim bir mekan. Mükemmel ötesi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Garden Termal Otel
100 TL - 200 TL
Fatih Mh. Ihlamur Sk. No:1/A
3742628444
Çocuklar için harika

-

Çocuklar için harika

Her şey çok güzeldi. Havuzda müthiş eğlendik. Çocuklar için harika bir yer, sessiz, sakin, doğa içinde, kahvaltı köy kahvaltısı, güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Garden Termal Otel
100 TL - 200 TL
Fatih Mh. Ihlamur Sk. No:1/A
3742628444
Odaları, sıcak suyu, havuzu

-

Odaları, sıcak suyu, havuzu

Odaları, sıcak suyu, havuzu, bahçesi ve en en en güzeli kahvaltısıyla muhteşem bir yer, çok beğendik. Huzurlu, sincaplarıyla eğlenceli, kuş sesleriyle neşeli bir yer. Tekrar tekrar tekrar gelmek isteyeceksiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Garden Termal Otel
100 TL - 200 TL
Fatih Mh. Ihlamur Sk. No:1/A
3742628444
Köy kahvaltısı şahane

-

Köy kahvaltısı şahane

Odalarındaki termal havuz mükemmel. Güler yüzlü personel. Köy kahvaltısı şahane.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Garden Termal Otel
100 TL - 200 TL
Fatih Mh. Ihlamur Sk. No:1/A
3742628444
Havuzuna hayran kaldım

-

Havuzuna hayran kaldım

Bolu'nun en güzel ve en güzide yerlerinden biri. İlgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ederim. Ben havuzuna hayran kaldım. Özel odada özel kaplıca havuzu, harika bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mekan Termal Apart
100 TL - 200 TL
Fatih Mah. Tuna Sok. No:6
5332630043
Termal banyosu mükemmel

-

Termal banyosu mükemmel

Bu ikinci gidişim. Çok temiz, rahat, termal banyosu mükemmel, insanları güler yüzlü. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz Fatih Bey, tekrar bekleriz.

12 Mart 2018, Pazartesi 11:00
Gazelle Resort & Spa
100 TL - 200 TL
3742629800
Servis ve ilgi

-

Servis ve ilgi

Servis ve ilgi, alaka iyi, genç personel elinden geleni yapıyor. Ormanda binlerce metre yürüyüş parkuru, geyikler, karacalar, dağ keçileri, tavus kuşları, kazlar, ördekler ve tavuklar hoş.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gazelle Resort & Spa
100 TL - 200 TL
3742629800
Yemekler lezzetli

-

Yemekler lezzetli

Güzel bir hafta sonu geçirdik. Yemekler lezzetli ve personel ilgiliydi. SPA'sı gerçekten çok geniş ve güzeldi. Sadece biraz odalarda iyileştirilme yapılması gerekiyor ve ekstra içecek fiyatlarını biraz revize edebilirlerse çok başarılı olacaktır. Onun haricinde bir problem yok. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gazelle Resort & Spa
100 TL - 200 TL
3742629800
SPA merkezi kesinlikle muhteşem

-

SPA merkezi kesinlikle muhteşem

Orman içinde huzur dolu vakit geçirebileceğiniz bir tesis. SPA merkezi kesinlikle muhteşem bir deneyim yaşatıyor. Benim için tek olumsuzluk yemekler soğuktu.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gazelle Resort & Spa
100 TL - 200 TL
3742629800
Doğa ile iç içe olması

-

Doğa ile iç içe olması

Otelin manzarası ve doğa ile iç içe olması çok güzel. Özellikle yürüyüş alanları ve ceylanlar bambaşka bir hava katmış. Yemekler çok lezzetli. Havuzlarda klor kokusu biraz fazlaydı, bir de kaldığımız odanın yatak başlıkları yoktu. Onun dışında genel anlamda güzel bir otel.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gazelle Resort & Spa
100 TL - 200 TL
3742629800
Tesis imkanları ve doğası

-

Tesis imkanları ve doğası

İki gece konakladığım tesisi; genel temizlik, personel, tesis imkanları ve doğası açısından oldukça başarılı buldum. Ayrıca bize omlet yapan anaç teyzeye buradan da teşekkürlerimi iletiyorum. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gazelle Resort & Spa
100 TL - 200 TL
3742629800
Odalar ve yemekler

-

Odalar ve yemekler

Güne tavus kuşlarıyla başlamak harikaydı. :) Odalar ve yemekler beklentimin üzerindeydi. Doğa harikası bu tesisi herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gazelle Resort & Spa
100 TL - 200 TL
3742629800
Otel ve odalar oldukça sıcak

-

Otel ve odalar oldukça sıcak

Kış tatili için mutlaka tercih edilecek bir tesis. Özellikle İstanbul yakınlarında sıcak bir otel ve güzel bir doğa arıyorsanız bu otel tam size göre. Açık büfe kahvaltısı ve akşam yemeğinde menü oldukça geniş ve lezzetli. Akşam yemeği menüsüne sebze ağırlıklı birkaç çeşit daha eklenebilir. SPA'sını biz kullanamadık ancak kullanan kişiler çok beğendiklerini, muazzam olduğunu belirtiyorlar. Otelin milli park içerisinde olması sebebiyle de hemen arka taraftaki yürüyüş parkurları ve bu parkur içindeki geyikler de doğa içerisinde kalmanın avantajı. Otel ve odalar oldukça sıcak, oda dekorasyonu klasik. Otelin genelinde ahşap dekor kullanılmış, bu biraz daha eski gösteriyor oteli. 2013 yılında yapılmış bir otele göre dekorasyonu daha eski duruyor. Hafta sonu ve hatta daha uzun tatil için mutlaka gidilmeli.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gazelle Resort & Spa
100 TL - 200 TL
3742629800
Muazzam güzel kapalı havuz

-

Muazzam güzel kapalı havuz

Muazzam güzel kapalı havuzu ve çok büyük, içinde yabani hayvanların da bulunduğu geniş bir bahçesi var. Personel çok başarılı, yemekleri ise harika. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (2)
 • Faydalı bulmadım (0)
Garden Termal Otel
100 TL - 200 TL
Fatih Mh. Ihlamur Sk. No:1/A
3742628444
Harika bir kahvaltı

-

Harika bir kahvaltı

Her şeyiyle harika bir tesis. İnsana kendini rahat hissettiren işletme, güler yüzlü ve çok içten çalışanlar. Harika bir kahvaltı, peşinizde kibarlıkları ile dört dönen yardımcılar. Tertemiz oda ve banyo. 1 ayın içinde 2. kez geldik ve ayrılmak istemedik. Ortam çok güzel ama bence bizi buraya esas çeken personel güler yüzlülüğü.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)