Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
İndirim ve Fırsatlar {{ discount }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
{{ placeLabels[place] }}
{{ districtLabels[id] }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Bolu Merkez Otelleri

Bolu Merkez için {{ (filteredHotels).length}} / 28 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Bolu Merkez Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Bolu, İstanbul'u Anadolu'ya bağlayan güzergahta olmasının da etkisiyle yıl içinde yüz binlerce kişinin gelip geçtiği bir yer olmaktan çok doğası ve havasıyla küçük tatil kaçamaklarında da tercih ediliyor.

Bolu, Karadeniz Bölgesi'nde yer almakta olup İstanbul ile Anadolu'yu bağlayan transit geçiş güzergahında yer almaktadır. Karadeniz Bölgesi'nin tüm iklimini ve doğal yapısını Bolu'da da görmek mümkündür. Bolu hem doğal güzellikleri ile tatilcileri hem de iş için gelenleri yıl boyu ağırlamaktadır.

Yıl boyu Bolu Merkez'e gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde Bolu Merkez otelleri yer almaktadır. Bolu Merkez otelleri içerisinde apart oteller, kent otelleri, yıldızlı oteller, belediye belgeli oteller, termal oteller, kaplıca otelleri, butik otelleri ve pansiyonları listeleyebiliriz.

Bolu Merkez otelleri içerisinde yer alan termal oteller en çok kış aylarında rağbet görseler de yaz aylarında da tercih edilen konaklama otelleri olmaktadır. Aynı şekilde diğer kategorilerde yer alan Bolu Merkez otelleri yıl içerisinde ama en çok yaz aylarında ilgi görmektedir. Bu sebeple gerek kış aylarında olsun gerekse de yaz aylarında olsun Bolu Merkez otelleri listesinde yer alan konaklama, tatil ve termal – kaplıca otelleri için erken rezervasyon yaptırmakta fayda vardır.

Bolu Merkez otelleri içerisindeki tesislerin birçoğu yeni yapılan binalardan oluşmaktadır. Ayrıca Bolu Merkez otelleri misafirlerin her türlü ihtiyacı ve konforu düşünülerek tasarlanmış ve dizayn edilmiş otel binalarından oluşmaktadır. Bolu Merkez otelleri şehir merkezinde yer aldığından dolayı hem ulaşım açısından hem de gezilip görülecek yerlere yakın olması açısından da oldukça sık tercih edilmektedir.

Bolu Merkez otelleri ve fiyatları Neredekal.com Bolu Merkez sayfasında tüm ayrıntılarıyla listelenmektedir. Bu sayfadan Bolu Merkez otellerini inceleyebilir, telefonla arayabilir hatta beğendiğiniz otele ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Harika doğası ve tertemiz havası ile özellikle yakın çevreden küçük kaçamaklar için tercih edilen bir mevkidir.

Bolu; Karadeniz Bölgesi'nin Batı Karadeniz Bölümü'nde yer alan bir ildir. İstanbul ve Ankara arsında geçiş noktası görevi gören Bolu, yıl içerisinde sıkça ziyaretçi alır. Yemyeşil ormanlarla kaplı Bolu, huzur dolu sakin bir tatilin de adresi olmaktadır.

Bolu yıl içerisinde düzenlenen sosyo – kültürel etkinlikler le de ön plandadır. Yıl içerisinde Bolu'ya gerek festivaller gerek tatil gerekse de iş için birçok ziyaretçi gelmektedir. Bolu'ya gelenlerin her bütçeden her zevke kadar bir konaklama oteli bulabileceğiniz Bolu Merkez'de otel fiyatları da otellerin bulunduğu kategoriye göre farklılaşmaktadır. Bolu Merkez'de hizmet veren otel kategorileri içerisinde kent otelleri, termal – kaplıca otelleri, belediye belgeli oteller, yıldızlı oteller, apart oteller, butik oteller ve pansiyonları sayabiliriz.

Bolu Merkez otel fiyatları üzerinde otelin bulunduğu kategori etkilidir. Bolu Merkez otel fiyatları üzerinde sadece bulunduğu kategori değil otelin konaklayan misafirlerine sunmuş olduğu hizmetler de etkilidir.

Bolu Merkez otel fiyatları otelde konaklama yapılacak olan mevsime göre de farklılıklar göstermektedir. Özellikle yaz aylarında tatil sezonunun da başlaması ile Bolu Merkez otel fiyatları üzerinde belli oranlarda atış olduğu görülmektedir. Bolu Merkez otel fiyatları üzerinde yaşanan bu artıştan olumsuz yönde etkilenmemek için erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmakta fayda vardır.

Bolu Merkez otel fiyatları ve otelleri Neredekal.com Bolu Merkez sayfasında ayrıntılı bir şekilde listelenmektedir. Bu sayfadan ayrıntılı olarak inceleyip beğendiğiniz otele ön rezervasyon yaptırabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Şimdiden huzur dolu ve keyifli bir tatil dileriz.

Bolu Merkez Hakkında

Karadeniz Bölgesi'nin tüm tabi güzelliklerini bünyesinde barındıran Bolu'nun kent merkezi, tarihin ışıklarını yemyeşil ormanlarla bütünleştirirken, Bolu'nun sosyal yaşantısının da nabzını tutuyor…

Çeşitli uygarlıklara ev sahipliği yapmış olan Bolu, Batı Karadeniz Bölgesi'nin en güzel kentlerinden biri. Doğal güzellikleriyle görenleri kendine hayran bırakan Bolu, ülkemizin coğrafi açıdan en önemli kentlerinden biri aynı zamanda. İstanbul ve Ankara'yı birbirine bağlayan Bolu, dağların ve ormanların arasından yeşilin her tonunu gözler önüne seriyor. Bolu Merkez de, içinde bulunduğu kentin tüm bu tabi özelliklerini bünyesinde barındırıyor diyebiliriz.

Bolu Merkez, tarihi açıdan da oldukça önemli bir kent merkezi. Romalılar ve Bizanslılardan sonra Türkmenlerin yerleşmeye başladığı kent merkezi, o zamanlar sahip olduğu kültürün derin izlerini taşıyor.

Kent merkezinde kültürel farklılıkların oluşmasının en büyük etkeni ise Abant İzzet Baysal Üniversitesi. Bolu Merkez'de bulunan üniversite, kent merkezinin genç nüfusunun artmasında önemli bir role sahip.

Bolu Merkez, termal turizm açısından oldukça yoğun ilgi gören bir bölge. Özellikle mayıs ve eylül ayları arasında kaplıcalar fazlasıyla revaçta oluyor. Ancak Bolu'nun kent merkezinde bulunan kaplıcalar, tüm yıl boyunca hizmet veriyor.

Bolu, mutfak kültürü açısından da zengin bir kent. Bu anlamda Bolu Merkez'de, Bolu'nun tüm yöresel yiyeceklerini tadabileceğiniz restoranlar mevcut. Bununla birlikte Bolu Merkez, Bolu'nun gece hayatının da nabzını tutuyor. Bolu'da eğlence mekanı pek bulunmuyor ancak az sayıda da olsa Bolu Merkez bu anlamda tüm ihtiyaçlara cevap verebiliyor.

Tarihin derin izlerini taşıyan Bolu Merkez'de birçok tarihi yapı bulunuyor. Özellikle camiler ve Bolu Müzesi bu anlamda ziyaretçilerini adeta zamanda yolculuğa çıkarıyor.

Bolu'da alışveriş deyince akla ilk olarak Bolu Merkez geliyor. Bolu Merkez'de çok sayıda yöresel dükkan bulunuyor. Bununla birlikte çok sayıda alışveriş merkezini yine Bolu Merkez'de bulabilmek mümkün. Özellikle Highway Outlet Alışveriş Merkezi, Bolu'nun en önemli alışveriş merkezi olarak dikkat çekiyor.

Bolu Merkez, Bolu'nun hemen hemen tüm noktalarına kolay ulaşım imkanı sağlıyor aynı zamanda. Havaalanına, otogara, şehirdeki tarihi ve turistik mekanlara Bolu Merkez üzerinden kolaylıkla ulaşabilmek mümkün.

Eğer yolunuz Bolu'ya düşerse, kent merkezini de görmeyi lütfen ihmal etmeyin. Şimdiden iyi tatiller dileriz.

Bolu Merkez otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Narven Termal Kasaba
Narven Termal Kasaba

-

Doğası, kaplıcası, çalışanı

2017 senesinde 3 gün konakladım. Her şeyi ile mükemmel. Doğası, kaplıcası, çalışanı ile dostane yaklaşım. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bolu Otel
Bolu Otel

-

Personel güler yüzlü

Otel temiz, personel güler yüzlü, kahvaltı yeterli ve temiz. Sıcak, samimi, güzel bir ortam var. Yolu Bolu'dan geçenlere tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Köroğlu
Hotel Köroğlu

-

Sanki yarın yıkılacak gibi

Diyebilirim ki, bildiğiniz pansiyon gibi bir otel. Üst kat garsonları çok iyiyken, alt katta kimseyle konuşmuyorlar. İşletme sanki yarın yıkılacak gibi bir davranışta... Ha bir de orada kalacaklara uyarım otel ücretleri girişte alınıyor. Kaç gün kaldığınızı önceden belirleyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bey Otel
Bey Otel

-

İlgi ve alaka

Bey Otel konaklamanız, yemekleriniz, ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederiz. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bey Otel
Bey Otel

-

Güler yüzlü personel

Ailemle beraber çok güzel bir hafta sonu geçirdik. Bey Otel'e ve güler yüzlü personellerine ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Garden Termal Otel
Garden Termal Otel

-

Odaları, kahvaltısı ve personelleri

Merhaba, Bolu'nun en güzel otellerden biri diyebilirim. Odaları, kahvaltısı ve personelleri, hepsi mükemmel. Defalarca gitmeme rağmen hala aynı keyfi, aynı hizmeti almaktayım. Çok memnun kalacağınız oteldir. Tüm herkese tavsiye ederim. Otel sahibine ve personellerine teşekkürlerimi sunarım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Garden Termal Otel
Garden Termal Otel

-

Kahvaltı süper

Ne kadar yazsak az. Mutlaka tavsiye ederim. Hele kahvaltı süper. Doğayla baş başa. Yine geleceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Garden Termal Otel
Garden Termal Otel

-

Odalarda özel termal banyosu

Doğayla iç içe mükemmel bir dinlence istiyorsanız kesinlikle tercih etmeniz gereken bir konaklama tesisi. Odalarda özel termal banyosu ve mükemmel kahvaltısı ile harika bir balayı geçirdik. Bolu ili merkeze yakın olması itibariyle de gezme olanağı sunan bir tesis. Bolu ilinin doğal güzellikleriyle de baş başa kalabileceksiniz. Teşekkürler Garden Termal Otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Garden Termal Otel
Garden Termal Otel

-

Personelinin çok sıcak ilgisi

Doğası, yerleşkesi harika olmakla beraber, personelinin çok sıcak ilgisi, tam bir köy kahvaltısı ile ailecek huzur dolu günler geçirmek isteyenlere önerebileceğim bir mekan. Mükemmel ötesi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Garden Termal Otel
Garden Termal Otel

-

Çocuklar için harika

Her şey çok güzeldi. Havuzda müthiş eğlendik. Çocuklar için harika bir yer, sessiz, sakin, doğa içinde, kahvaltı köy kahvaltısı, güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Garden Termal Otel
Garden Termal Otel

-

Odaları, sıcak suyu, havuzu

Odaları, sıcak suyu, havuzu, bahçesi ve en en en güzeli kahvaltısıyla muhteşem bir yer, çok beğendik. Huzurlu, sincaplarıyla eğlenceli, kuş sesleriyle neşeli bir yer. Tekrar tekrar tekrar gelmek isteyeceksiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Garden Termal Otel
Garden Termal Otel

-

Köy kahvaltısı şahane

Odalarındaki termal havuz mükemmel. Güler yüzlü personel. Köy kahvaltısı şahane.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Garden Termal Otel
Garden Termal Otel

-

Havuzuna hayran kaldım

Bolu'nun en güzel ve en güzide yerlerinden biri. İlgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ederim. Ben havuzuna hayran kaldım. Özel odada özel kaplıca havuzu, harika bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mekan Termal Apart
Mekan Termal Apart

-

Termal banyosu mükemmel

Bu ikinci gidişim. Çok temiz, rahat, termal banyosu mükemmel, insanları güler yüzlü. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz Fatih Bey, tekrar bekleriz.

12 Mart 2018, Pazartesi 11:00
Gazelle Resort & Spa
Gazelle Resort & Spa

-

Servis ve ilgi

Servis ve ilgi, alaka iyi, genç personel elinden geleni yapıyor. Ormanda binlerce metre yürüyüş parkuru, geyikler, karacalar, dağ keçileri, tavus kuşları, kazlar, ördekler ve tavuklar hoş.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gazelle Resort & Spa
Gazelle Resort & Spa

-

Yemekler lezzetli

Güzel bir hafta sonu geçirdik. Yemekler lezzetli ve personel ilgiliydi. SPA'sı gerçekten çok geniş ve güzeldi. Sadece biraz odalarda iyileştirilme yapılması gerekiyor ve ekstra içecek fiyatlarını biraz revize edebilirlerse çok başarılı olacaktır. Onun haricinde bir problem yok. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gazelle Resort & Spa
Gazelle Resort & Spa

-

SPA merkezi kesinlikle muhteşem

Orman içinde huzur dolu vakit geçirebileceğiniz bir tesis. SPA merkezi kesinlikle muhteşem bir deneyim yaşatıyor. Benim için tek olumsuzluk yemekler soğuktu.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gazelle Resort & Spa
Gazelle Resort & Spa

-

Doğa ile iç içe olması

Otelin manzarası ve doğa ile iç içe olması çok güzel. Özellikle yürüyüş alanları ve ceylanlar bambaşka bir hava katmış. Yemekler çok lezzetli. Havuzlarda klor kokusu biraz fazlaydı, bir de kaldığımız odanın yatak başlıkları yoktu. Onun dışında genel anlamda güzel bir otel.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gazelle Resort & Spa
Gazelle Resort & Spa

-

Tesis imkanları ve doğası

İki gece konakladığım tesisi; genel temizlik, personel, tesis imkanları ve doğası açısından oldukça başarılı buldum. Ayrıca bize omlet yapan anaç teyzeye buradan da teşekkürlerimi iletiyorum. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gazelle Resort & Spa
Gazelle Resort & Spa

-

Odalar ve yemekler

Güne tavus kuşlarıyla başlamak harikaydı. :) Odalar ve yemekler beklentimin üzerindeydi. Doğa harikası bu tesisi herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gazelle Resort & Spa
Gazelle Resort & Spa

-

Otel ve odalar oldukça sıcak

Kış tatili için mutlaka tercih edilecek bir tesis. Özellikle İstanbul yakınlarında sıcak bir otel ve güzel bir doğa arıyorsanız bu otel tam size göre. Açık büfe kahvaltısı ve akşam yemeğinde menü oldukça geniş ve lezzetli. Akşam yemeği menüsüne sebze ağırlıklı birkaç çeşit daha eklenebilir. SPA'sını biz kullanamadık ancak kullanan kişiler çok beğendiklerini, muazzam olduğunu belirtiyorlar. Otelin milli park içerisinde olması sebebiyle de hemen arka taraftaki yürüyüş parkurları ve bu parkur içindeki geyikler de doğa içerisinde kalmanın avantajı. Otel ve odalar oldukça sıcak, oda dekorasyonu klasik. Otelin genelinde ahşap dekor kullanılmış, bu biraz daha eski gösteriyor oteli. 2013 yılında yapılmış bir otele göre dekorasyonu daha eski duruyor. Hafta sonu ve hatta daha uzun tatil için mutlaka gidilmeli.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gazelle Resort & Spa
Gazelle Resort & Spa

-

Muazzam güzel kapalı havuz

Muazzam güzel kapalı havuzu ve çok büyük, içinde yabani hayvanların da bulunduğu geniş bir bahçesi var. Personel çok başarılı, yemekleri ise harika. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (2)
 • Faydalı bulmadım (0)
Garden Termal Otel
Garden Termal Otel

-

Harika bir kahvaltı

Her şeyiyle harika bir tesis. İnsana kendini rahat hissettiren işletme, güler yüzlü ve çok içten çalışanlar. Harika bir kahvaltı, peşinizde kibarlıkları ile dört dönen yardımcılar. Tertemiz oda ve banyo. 1 ayın içinde 2. kez geldik ve ayrılmak istemedik. Ortam çok güzel ama bence bizi buraya esas çeken personel güler yüzlülüğü.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gazelle Resort & Spa
Gazelle Resort & Spa

-

Kış tatili için son derece uygun

İki yıl evvel konaklama şansı bulduğum Gazelle Resort & Spa'da sömestr tatilinin son haftası 4 gece tekrar kaldım. Tesis, kış tatili için son derece uygun. Oldukça ideal bir SPA'sı, uzun ve keyifli bir yürüyüş parkuru, çocuklu aileler için rahat edecekleri aktivite olanakları ve yine keyifli bir lobisi var. Personel çok güler yüzlü ve işini severek yapan insanlardan oluşuyor. Yemek ve kahvaltı menüleri son derece zengin ve lezzetli.

 • Faydalı buldum (2)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gazelle Resort & Spa
Gazelle Resort & Spa

-

Keyifli zaman geçirebildim

Kışın ve bahar geçişlerinde çift olarak gidilebileceği gibi, çocuklarınız ile de harika zaman geçirebileceğiniz bir otel. Konakladığım dönem ara karne tatiline denk gelmesine ve tesisin dolu olmasına rağmen yeterli büyüklük ve bol dinlenme alanları ile keyifli zaman geçirebildim. Ormanın kıyısına kurulmuş tesisin etrafında bolca yürüyüş parkurları yer alıyor ve yine bu alanlarda geyikler var. Kazlar ve tavus kuşları ise direkt otel bahçesinde. Çocuklar için farklı bir deneyim oluyor. Bu arada Bolu Gölcük Milli Park'ı tesise 8 km mesafede, gitmişken görmeniz gereken bir yer. Otelin SPA'sı oldukça çeşitli olmasına rağmen ben havuzdan çıkmamayı tercih edenlerdenim. Havuzların sabah 8'den gece 11'e kadar açık olması güzel. Kapalı havuz yeterince büyük ve dışarıya açılıyor. Hava buz gibiyken sıcacık havuzda yüzmek ayrı bir keyifti. Bu keyfi sonuna kadar kullandım. :) Yemekler konusunda ben çok memnun kaldım, zira çeşitliliği abartılı olmasa da lezzetleri gayet yerindeydi. İlla eleştirmem gerekirse sadece ve sadece jumbo boy karideslerin tadını beğenmedim. Açık büfe olması gözünüzü korkutmasın; uzun yemek saatleri ve geniş mekan nedeniyle yaz tatillerindeki o çekilmez kuyruklar olmadan keyifle yemek yiyebilirsiniz. Çalışanlar kibar ve güler yüzlüydü, teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (2)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gazelle Resort & Spa
Gazelle Resort & Spa

-

Yemekleri çok lezzetli

Firmamızın toplantı organizasyonu sebebiyle tesiste 2 gece konakladım. Sessiz, sakin, orman içinde bir tesis, yürüyüş parkurları var. Yemekleri çok lezzetli. Geneli, odaları temiz. Tüm ekip güler yüzlü, ilgili. Toplantıda sunulan coffee break ikramları lezzetli. Doğayı sevenlere tavsiyemdir, mutlaka gitmeli ve doğanın tadını çıkarmalısınız. İlgilerinden dolayı Ahmet Bey, Eren Bey ve Gizem Hanım'a çok teşekkür ederim. Tekrar görüşmek üzere. :)

 • Faydalı buldum (2)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gazelle Resort & Spa
Gazelle Resort & Spa

-

Doğa ile iç içe

Ailenizle birlikte doğa ile iç içe huzurlu bir tatil arıyorsanız doğru adres.

 • Faydalı buldum (2)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gazelle Resort & Spa
Gazelle Resort & Spa

-

Kafa dinlemek için birebir

Otel kafa dinlemek için birebir, orman içinde yürüyüş parkurları, lezzetli yemekleri ve özellikle de SPA olanakları tesisi Bolu Merkez'de rakipsiz yapıyor.

 • Faydalı buldum (2)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gazelle Resort & Spa
Gazelle Resort & Spa

-

Yemekler oldukça lezzetli

Tesisi genel olarak beğendim. Yemekler oldukça lezzetli, odalar geniş ve ferah ve çalışanlar güler yüzlü. Temizlik konusunda biraz daha hassas olabilirler.

 • Faydalı buldum (2)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gazelle Resort & Spa
Gazelle Resort & Spa

-

Doğa içindeki üstün konumu

Otelin doğa içindeki üstün konumu, minik bir hayvanat bahçesi olması, temiz havası bulunamayacak özellikleri. Bolu Gölcük Milli Parkı'na araba ile 5 dakika yakınlıkta. Ayrıca temiz ve çok seçenekli SPA ve havuzları ile de fark yaratıyor. Yemekler de çok lezzetli. Doğaya yakınlaşmak isterseniz mutlaka gitmelisiniz. Bu bizim 3. gidişimizdi. Her zaman çok iyi bir alternatif olmaya devam edecek.

 • Faydalı buldum (2)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gazelle Resort & Spa
Gazelle Resort & Spa

-

Son derece huzurlu

Son yıllarda kaldığım en iyi oteldi diyebilirim. Yemekleri gerçekten inanılmazdı. Otel içi ve dışı son derece huzurlu ve kafa dinlemelik. Tek düşük puan verdiğim yer, odalardan akan sıcak suyun şiddeti. Neredeyse odada sıcak suyla duş almanız imkansız. Onun harici toplu kullanım yerlerinde sıcak su şiddeti oldukça yeterli. Odada neredeyse sıcak su damlıyordu. Oteldeki sauna, havuz, vs. alanlarında tüm gün vakit geçirebilirsiniz. Personelin tamamı yardımsever ve güler yüzlü.

 • Faydalı buldum (2)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gazelle Resort & Spa
Gazelle Resort & Spa

-

Çalışanları özenli ve yardımsever

Odamın camından ormanda gezen ceylanları izleme şansını başka kaç yerde bulabilirim bilmiyorum ama oldukça azdır eminim. :) Yemeklerin herkesi tatmin edebilecek seviyede çeşitli ve lezzetli olduğunu düşünüyorum, ben çok beğendim. Çalışanları özenli ve yardımseverdi.

 • Faydalı buldum (2)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gazelle Resort & Spa
Gazelle Resort & Spa

-

SPA bölümü

Otelin SPA bölümü şimdiye kadar gittiklerimden en zenginiydi. Şöyle sıralamak gerekirse; kapalı havuz, açık havuz, iki adet sauna, hamam, tuz odası, şok havuzu, kum odası, ısıtmalı yatak, su yatağı, buhar odası, ayak şok havuzu, ısıtmalı havuz, jakuzi diye giden bölümleri vardı. Yemek çeşitleri az fakat çok lezzetliydi. Yürüyüş parkurundaki geyikler, bahçede dolaşan kazlar ve tavus kuşları doğa otelinin ne demek olduğunu anlatıyor gibiydi. Bolu Gölcük Milli Parkı'na 8-10 dakikada gidilebilecek bir mesafede olması konum açısından da avantajlı kılıyor. Akşam canlı müzikleri, dışarıda yakılan koca kamp ateşi, 5 çayı ikramları gibi birçok artısının yanında, tek eksisi personel güler yüzlülüğü olduğu söylenebilir. O da her personel için geçerli değildi tabi ki. Son olarak da odalarında Digiturk'un ücretsiz olarak bulunması, maç yayını izlenebiliyor olması çok iyi düşünülmüş enfes bir iş. Keşke odalarda Digiturk yayını olduğunu anlatan bir tanıtım olsaydı, böylece konakladığımız son gün keşfetmezdik. :)

 • Faydalı buldum (2)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gazelle Resort & Spa
Gazelle Resort & Spa

-

Manzarası ve doğal ortamı

Otelin manzarası ve doğal ortamı muhteşemdi. Özellikle yürüyüş parkurlarını mutlaka denemenizi tavsiye ederim. Sabah kahvaltıları ve tüm yemekleri hem çok çeşitli hem de lezzetliydi. Ancak yemekler genellikle et ağırlıklı olduğu için eğer vejetaryenseniz çok fazla seçeneğiniz olduğunu söyleyemeyeceğim. Odamızda su ve TV problemi yaşamış olsak da sorun hemen giderildi ve sonrasında bir sıkıntı yaşamadık. Oteli güzel yemekler tatmak isteyen ve doğayla iç içe bir seyahat arayışında olan herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (2)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gazelle Resort & Spa
Gazelle Resort & Spa

-

Doğası ve yemekleri

Otelin doğası ve yemekleri gerçekten muazzamdı. İş toplantısı için oradaydık. SPA'sını kullanmadım ama kullanan arkadaşlarım çok beğendiklerini söylediler. Sadece otelin tamamı dolu olduğu için odamızda sıcak su yoktu ve su neredeyse hiç akmıyor gibiydi. Televizyon da problemliydi. Ancak resepsiyona ilettiğimizde sorun hemen giderildi ve bir daha da problem yaşamadık. Eğer giderseniz yürüyüş parkurlarına mutlaka bir bakın. Ördekler, tavus kuşları, ceylanlar ve geyikler... Enfes bir doğa. Yemekleri ve kahvaltıyı tekrar vurgulamak isterim, gerçekten çok aşırı lezzetliydi. Gidecek olanlara tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (2)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mekan Termal Apart
Mekan Termal Apart

-

Her şey çok güzel

Şu an buradayım, her şey çok güzel. Ali amcamıza teşekkürler. Her zaman geleceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederiz.

1 Şubat 2018, Perşembe 14:39
Matışlar Konağı
Matışlar Konağı

-

Odalar tertemizdi

Konağa girdiğim andan itibaren gösterilen ilgi ve alaka için teşekkür ederim. Odalar tertemizdi, kahvaltı süperdi. Çok güzel 3 gün geçirdim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkürler.

17 Ocak 2018, Çarsamba 23:45
Bolu Termal Otel
Bolu Termal Otel

-

Yemekler muhteşem

Sessizliğin sesini dinlemek insanın bütün yorgunluğunu, stresini attırıyor. Oteldeki bütün personelin güler yüzü kendini daha da iyi hissettiriyor. Yemekler muhteşem. En önemlisi çok çok temiz. Bolu Termal Otel çalışanlarına tek tek teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kayı Apart
Kayı Apart

-

Odalar çok temiz ve düzenliydi

Bir gece konaklamamıza rağmen çok güzeldi. Akşam yemeği olsun, sabah kahvaltısı olsun mükemmeldi. Odalar çok temiz ve düzenliydi. Odaların ısıtması da çok iyiydi. Dışarıda çok soğuk bir hava olmasına rağmen içeride tişörtle oturabiliyorduk. Bir daha yolumuz Bolu'ya düşerse tekrar uğramayı düşünüyorum. Sizin de yolunuz Bolu'ya düşerse uğramanızı tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mekan Termal Apart
Mekan Termal Apart

-

Odalar tertemiz

Mekan Termal Apart gerçekten harika bir yer. Odalar tertemiz, sahipleri sıcak insanlar. Ben her iki haftada bir Mekan Termal Apart'ta kalıyorum ve çok memnunum. Yolu düşen herkes gönül rahatlığıyla gelip kalabilir. Teşekkürler Mekan Termal Apart.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Yorumunuz için teşekkür ederiz Remzi Bey, her zaman bekleriz.

20 Kasım 2017, Pazartesi 11:05
Matışlar Konağı
Matışlar Konağı

-

Mütevazı bir otel

7 Kasım 2017 gecesi kaldık, çirkin şehirleşmede ruhunu koruyabilmiş bir konağa tesis edilmiş son derece sıcak, mütevazı bir otel. İşletmeci Fırat Bey kapıda karşıladı, içeri daha önce birçok yerde alışık olmadığımız şekilde ayakkabısız, çorapla girdik. Sımsıcak bir ortam, kahvaltı sade ama çok yeterli ve lezzetli; odalar geniş, ferah; banyo minik ama o zamanların ruhunu başka nasıl yaşayabilirsiniz ki? Çok keyifliydi.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkürler tekrar görüşmek üzere sevgilerimizle.

9 Kasım 2017, Perşembe 20:46
Bolu Otel
Bolu Otel

-

Kahvaltısı yeterli

Otelin bu soğuk havalarda özellikle sıcaklığı güzel. Kahvaltısı yeterli. Temizliğe özellikle dikkat edilmiş. Dış tasarımı harika ve otopark problemi yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bolu Otel
Bolu Otel

-

Sıcak bir ortam

Sıcak bir ortam. Fiyat/kalite dengesi tutturulmuş, mütevazı bir aile ortamı. Özellikle otopark sıkıntısının olmaması otele ayrı artı katmış.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mekan Termal Apart
Mekan Termal Apart

-

Odalar modern ve temiz

Çok güzel ve elit bir mekan. Sıcak bir aile ortamı var, çok memnun kaldım. Harun Bey'e ilgi ve alakalarından dolayı özellikle teşekkürler. Odalar modern ve temiz, çevre bol oksijenli ve yeşil bir bitki örtüsüne sahip, herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz Ferhat Bey, tekrar bekleriz.

13 Ekim 2017, Cuma 11:54
Mekan Termal Apart
Mekan Termal Apart

-

Burada hayat var

Bir Arap rehberi olarak çok güzel bir yer. Bütün Arap rehber arkadaşlarımın bu oteli gelmelerini isterim, çok memnun kalacaklar. Burada hayat var. Benim Arap müşterilerim memnun kaldılar. Her şey için teşekkürler ediyorum Mekan Termal Apart.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz Nihat Bey, tekrar bekleriz.

13 Ekim 2017, Cuma 11:25
Matışlar Konağı
Matışlar Konağı

-

Ev ortamı tadında

Bolu gezimizde tesadüfen keşfettiğimiz, buram buram tarih kokan, ev ortamı tadında çok şeker bir yer. Çalışanların ilgi, alakası, güler yüzlülüğü, özellikle Fırat Bey'in yakından ilgisi bizleri çok memnum etti. Yolumuz düşer, tekrar Bolu'ya gelirsek kesinlikle tekrar tercih edeceğimiz bir yer. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkürler, her zaman bekleriz.:)

3 Ekim 2017, Salı 13:12
Matışlar Konağı
Matışlar Konağı

-

Hizmetlerinden ve odalarından

Sıcak bir aile ortamı sunan otel işletmecileri, oteli kendi evleri olarak benimsemiş ve o zihniyette odalar tertemiz tutulmakta. Otopark hizmetinden kahvaltısına (köy kahvaltısı) her şey çok kaliteliydi. Hizmetlerinden ve odalarından çok memnun kaldık. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edilebilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkürler efendim.

11 Eylül 2017, Pazartesi 15:07
Kayı Apart
Kayı Apart

-

Güvenle kalabileceğim tek yer

Karı-koca o kadar tatlılar ki bayıldım, çok sevdim kendilerini. Özellikle bayan, eşinin o tertemiz, nur ve güleç yüzü benim orada kalmam için yeterli bir sebepti. Çok da temiz ve iyi bir bayan. Tekrar gidip güvenle kalabileceğim tek yer. Gözünüz kapalı gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz. Gidince siz de çok sevdiceksiniz eminim. Eşimle gitmiştik 2015'de, bir türlü yazmaya fırsat bulamamıştım, şimdi yazdım, içim rahatladı. Karı-kocanın isimlerini unuttum, affedin beni, iyi ki tanımışım sizi, çok teşekkür ederim her şey için. Teşekkür etmeye de fırsat bulamamıştım güler yüzün için. Tekrar gelip kalacağım, bence hiç düşünmeyin, çok rahat edeceksiniz. Sevgiler Bolu Kayı Apart, iyi ki bulmuşum sizi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gaye Otel
Gaye Otel

-

Açık büfe kahvaltısı

Otelde bir gece kaldım. Personelden temizliğinden ve açık büfe kahvaltısından çok memnun kaldım. Hepsine teşekkür ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kayı Apart
Kayı Apart

-

Kahvaltısı harika

Mükemmel bir tesis. Çok temiz, ferah, kahvaltısı harika. Eviniz gibi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)