Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Levent Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Levent Otelleri

Levent için {{ (filteredHotels).length}} / 14 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Levent Otelleri - En Uygun Levent Otel Fiyatları

Avrupa yakasının en işlek semtlerinden biri olan Levent, misafirlerine hem merkezi hem de lüks konaklamayı bir arada sunuyor.
Beşiktaş ilçesine bağlı bir semt olan Levent, İstanbul'da hem iş hayatının hem de sosyal yaşamın yüksek tempoya sahip olduğu bir yerdir.

İstanbul'un en popüler alışveriş merkezlerine ev sahipliği yapan Levent aynı zamanda pek çok iş merkezinin, gökdelenlerin, plazaların bulunduğu bir iş merkezidir. Bu nedenle Levent'te günün hemen her saati hareketli geçen bir hayat vardır.

Beşiktaş Levent 'in sunduğu imkanlardan biri de geniş seçenekli konaklama alternatifleridir. Levent otelleri misafirlerine hem rahat bir konaklama imkanı hem de kaliteli hizmet sunmaktadır.

İstanbul Levent otelleri genellikle 4 ve 5 yıldızlı otellerdir. Lüks konaklamanın yanı sıra merkezi konumlarıyla da cazip olan Levent otellerinde konakladığınızda İstanbul'un pek çok merkezi noktasına kısa zamanda ve kolaylıkla ulaşmanız mümkündür.

Levent otelleri konaklamanın yanı sıra iş toplantıları, kongreler, seminerler, özel davet ve organizasyonlar ile kutlamalar için de sıklıkla tercih edilmektedir.

Siz de lüks ve kaliteli hizmetin yanı sıra merkezi bir konumda konaklamak istiyorsanız İstanbul Levent otelleri sizler için doğru adres.

Merkezi ve lüks konaklamanın adreslerinden biri olan Levent'te, bu anlamda pek çok alternatif yer alıyor…
Levent, İstanbul'un Beşiktaş ilçesinde bulunuyor. Şehrin hem iş hayatının hem de sosyal yaşamın nabzını tutan Levent, günün her saati oldukça hareketli.

Levent, İstanbul'un en popüler alışveriş merkezlerine de ev sahipliği yapıyor. Bununla birlikte birçok iş merkezi, gökdelen ve plazaların bulunduğu Levent, İstanbul'un en hareketli noktalarından biri.

Levent, sunduğu konaklama alternatifleriyle de bir hayli dikkat çekiyor. Misafirlerine rahat ve kaliteli bir konaklama hizmeti sunan Levent otelleri, özellikle iş seyahati amacıyla İstanbul'a gelen misafirleri ağırlıyor çoğunlukla.

Birçoğunun 4 ve 5 yıldızlı otellerden oluştuğu Levent otelleri, misafirlerine hem lüks bir konaklama yaşatıyor hem de merkezi konumlarıyla büyük bir rahatlık sağlıyor. Levent otellerinde konakladığınız süre boyunca İstanbul'un en merkezi noktalarına kolaylıkla ve çok kısa bir sürede ulaşabilmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Tüm bunlar Levent otel fiyatlarını da doğrudan etkiliyor elbette. Ancak her gelir düzeyine uygun bir otel bulabilmek mümkün Levent'te. Lüks ve 5 yıldızlı otellerin fiyatları doğal olarak biraz yüksek. Daha küçük otellerin fiyatları ise biraz daha ekonomik. Otelin bulunduğu konum, Levent otel fiyatlarını en çok etkileyen unsur. Merkezi bir konumda yer alan Levent otellerinin fiyatları bir tık daha yukarıda seyrediyor. Genel olarak 2020 Levent otel fiyatlarının 90 TL ile 620 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Siz de, İstanbul'un hem merkezi bir bölgesinde konaklamak hem de lüks ve kaliteli bir konaklama hizmeti almak istiyorsanız Levent'i tercih edebilir ve bütçenize uygun olan bir Levent otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Levent otel fiyatlarından daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Levent Hakkında
Levent, İstanbul'un en popüler alış veriş ve iş merkezleri ile gökdelenlerine ev sahipliği yapan kalabalık ve canlı bir semttir.
Levent, İstanbul'un Avrupa yakasında, Beşiktaş ilçesinde yer alan semtlerden biridir. Etiler, Akatlar, Levazım, Maslak, Gültepe, Çeliktepe semtleri ve Büyükdere Caddesi ile çevrili olan Levent, Avrupa yakasında hem iş hayatının hem de sosyal yaşamın oldukça hareketli olduğu bir yerdir.

Levent semtinin günümüzde yer aldığı bölge Osmanlı döneminde, I. Abdülhamit zamanında Kaptan-ı Derya Cezayirli Hasan Paşa'ya hediye edilmiştir. Bir deniz askeri olmasından ötürü “'Levend”' unvanına sahip olan Hasan Paşa'nın sahip olduğu bu topraklar da “'Levend Çiftliği”' olarak anılmıştır.

Semtin Beşiktaş ilçesi sınırlarına dahil edilmesi ise 1868 yılında İstanbul'da yapılan belediye düzenlemesi ile olmuştur. O tarihten bu yana Levent Beşiktaş'ın bir semtidir.

Levent'in Avrupa yakasının önemli bir bölgesi olması süreci toplu konut projelerinin hayata geçmesiyle başlamıştır. 1950'li yıllarda başlayan toplu konut projelerinin ilki Levent'in bugünkü merkezini oluşturmuştur. Daha sonraki yıllarda yapılan 3 farklı toplu konut projesi ile semt, 2. Levent, 3. Levent ve 4. Levent bölgeleri ile anılmaya başlanmıştır.

1950'li yıllarda başlayıp hızla artan bu toplu konut ve yatırım projeleri ile Levent bu bölgenin oldukça önemli ve cazip semtlerinden biri haline gelmiştir. 1980'li yıllardan itibaren ise konut projelerinin yanı sıra iş merkezleri ve gökdelenlerin de inşa edilmeye başlandığı bir yer olmuştur Beşiktaş Levent.

Bu yapıları zamanla alışveriş merkezleri, mağazalar, cafe, bar ve restoranlar izlemiştir. 2000 yılında ise Taksim metrosunun Levent arasında çalışmaya başlaması ile Levent İstanbul'un en işlek noktalarından biri haline gelmiştir.

Günümüzde Levent, İstanbul'un en popüler alış veriş merkezlerine, iş merkezlerine ve gökdelenlerine ev sahipliği yapan oldukça hareketli bir semttir.

14 Kullanıcı Yorumu
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
14
9
0 (850) 602 36 77
My Rose Hotel
My Rose Hotel
Talatpaşa Cad. No:187 Gültepe
Beşiktaş / İstanbul
Türkiye

-

Oteli çok beğendik, tüm personeller son derece ilgili ve samimi insanlardı. Otelde sıcak bir aile ortamı vardı. Odamız tertemizdi ve rahattı. Yemekleri çok beğendik. Otelin havuzu yeterli büyüklükteydi. Otel kayak pisti manzaralıydı, kayak yapanları izlemek çok keyifliydi. Akşamları canlı müzikte çok eğlendik. Tavsiye edebileceğim bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
14
2
0 (850) 600 20 19
Mood Design Suites Otel
Mood Design Suites Otel
Eski Büyükdere Cad. Yamaç Sok. No:11 4. Levent
Beşiktaş / İstanbul
Türkiye

-

Otelde bir gece konakladım. Otel çok soğuk. Kalorifer ve klimalar çalışmıyor. Zorla odaya bir katalitik soba getirdiler. Ancak ısınabildim. Görevli problemlerin yarın çözüleceğini söylüyor. Temizlik çok kötü. Televizyon ekranı o kadar kirli ki televizyon görülmüyor. Odaların zemininde her yere alçı, kireç dökülmüş. Kahvaltı orta derecede iyi. Sonuç olarak bu konaklamadan memnun kalmadım. Bir daha kalmam ve kimseye tavsiye etmem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
14
10
0 (850) 600 34 22
Art Deco İstanbul
Art Deco İstanbul
Eski Büyükkdere Cad. Yamaç Sok. No. 11 4. Levent
Beşiktaş / İstanbul
Türkiye

-

Tatil bağımlısı olarak çok fazla otelde konakladım. Yemekler, özellikle kahvaltı çok kaliteliydi. Odalar çok temiz ve bakımlıydı. Havlular ve çarşaflar düzenli değişiyordu. Otel çalışanları iyi niyetli ve güler yüzlüydü. Her türlü isteğimle anında ilgilendiler. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
14
10
0 (850) 600 44 65
Tempo Hotel 4.Levent
Tempo Hotel 4.Levent
Sultan Selim Mh. Sultan Selim Cd. No:139
Beşiktaş / İstanbul
Türkiye

-

Çok temiz ve güler yüzlü personel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
14
8
0 (850) 600 11 90
Levent Hotel İstanbul
Levent Hotel İstanbul
Talatpaşa Cad. Levent Bacadibi Sk. No:9
Beşiktaş / İstanbul
Türkiye

-

Levent Hotel İstanbul'u beğendim, güzel bir otel. Tek olumsuz yanı yataklar. Çok sert olan yataklar biraz daha yumuşak ve hafif olabilirdi. Bunun dışında gayet memnun kaldım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
14
10
0 (850) 600 74 17
Avantgarde Hotel İstanbul
Avantgarde Hotel İstanbul
Büyükdere Cad. No. 161 Zincirlikuyu-Levent Maslak
Beşiktaş / İstanbul
Türkiye

-

Spa bölümü çalışanları harikalar, işlerinde gayet profesyoneller. Havuz bölümünde Willy Yüzme Okulu ile 5 derste yüzme öğrenmek mümkün, şiddetle tavsiye ediyoruz. Ayrıca Wesley Sneijder de burada. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
14
8
0 (850) 600 11 90
Levent Hotel İstanbul
Levent Hotel İstanbul
Talatpaşa Cad. Levent Bacadibi Sk. No:9
Beşiktaş / İstanbul
Türkiye

-

Levent Hotel merkezi lokasyona ve sıcakkanlı, güler yüzlü personele sahip bir İstanbul oteli. Beklentilerinizi karşılayacak.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
14
10
0 (850) 600 35 37
Selection Suites
Selection Suites
Eski Buyukdere Cad. Yamac Sk. No:11
Beşiktaş / İstanbul
Türkiye

-

Bu civardaki en iyi suiteler burada. Mutlaka tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
14
10
0 (850) 600 11 90
Levent Hotel İstanbul
Levent Hotel İstanbul
Talatpaşa Cad. Levent Bacadibi Sk. No:9
Beşiktaş / İstanbul
Türkiye

-

Levent Hotel İstanbul'un konumu çok ideal. Otel Levent merkeze ve alışeriş merkezlerine yürüme mesafesinde. Odaların donanımı gayet iyi. Otelden Atatürk Havalimanı'na taksi ücreti ortalama 45 TL tutuyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
14
8
0 (850) 600 74 17
Avantgarde Hotel İstanbul
Avantgarde Hotel İstanbul
Büyükdere Cad. No. 161 Zincirlikuyu-Levent Maslak
Beşiktaş / İstanbul
Türkiye

-

Rahat ettiğim bir otel. Metroya ve metrobüse yürüme mesafesinde. Ayrıca AVM'lere de yakın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
14
10
0 (850) 600 20 19
Mood Design Suites Otel
Mood Design Suites Otel
Eski Büyükdere Cad. Yamaç Sok. No:11 4. Levent
Beşiktaş / İstanbul
Türkiye

-

Evet bulundum, oda ve hizmetten çok memnun kaldım, tavsiye ederim kalacak olan misafirlere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
14
2
0 (850) 600 20 19
Mood Design Suites Otel
Mood Design Suites Otel
Eski Büyükdere Cad. Yamaç Sok. No:11 4. Levent
Beşiktaş / İstanbul
Türkiye

-

Otel kötü bir konumda bulunuyor. Sanayi mahallesinin ortasında, dar ve tenha bir sokakta. Özellikle geceleri otele giderken çok tedirgin oluyorduk. Sokakta tinerciler geziyor. İnsanın can güvenliği tehlikede. Nasıl böyle bir yere otel yapmışlar aklım almıyor. Bir daha asla böyle bir yerde kalmam.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
14
2
0 (850) 600 70 37
Bilek Hotel İstanbul
Bilek Hotel İstanbul
Eski Büyuk Dere Cad. No: 29 4. Levent
Beşiktaş / İstanbul
Türkiye

-

İlk olarak daha otele geldik, vale bize gelmemek için yaklaşık 5 dakika gözümüzün içine baktı ve en sonunda mecburen geldi. Daha rezervasyon yaptırırken sorduğum "Otoparkınız var mı?" sorusuna aldığım evet cevabı, sokak kenarları için geçerliymiş. Neyse bir şekilde kendi eşyalarımızı da kendimiz taşıyarak (baktık bu işi yapacak başka kimse yok) içeri girdik ve geceliği kişi başı oda artı kahvaltı 140 TL olan odamızın anahtarını almaya gittik. Keşke 4 harfli basit bir ismi yanlış yazmasalardı rezervasyonda tabi. Ve bir şekilde elimizde valizler poşetler bocalaya bocalaya odamıza çıktık. Bize verilen odanın aynı olacağı söylenen sitedeki resimle tek ortak yanı; o küçük sehpa, sandalye, yatak boyu ve duvardaki tablo. Resimlerde gördüğünüz diğer hiçbir şey yer almamaktadır odada. Yatak örtüsü, bornoz, terlik, kırlent, manzara. Hiçbiri yok. Manzaramız arka sokaktı ve oradaki arabalar. Zaten perdeleri de açamıyorduk çünkü yandaki bina dibimizde olduğundan bizi komple görüyordu. Yataklarda düz beyaz bir çarşaf üzeri yorgan sanılmasını umdukları ikinci bir düz beyaz çarşaf vardı o kadar. Artı her şey bir yana, eğer bir bayan ve bir erkek aynı odada kalacağız diyorsa 2 ayrı çocuk yatağı olan bir oda verilmez! Sadece uyuyacağız, takılmayalım bunlara dedik ve keyfimizi hiç bozmadık. Sabah erkenden kalkıp güzel bir kahvaltı yaparız umuduyla restorana indik. Restoranın güzel olacağını tahmin ediyordum çünkü akşam ufak kase bir çorbayı 8 TL'ye satmaya çalışıyorlardı; içinde altın tanecikleri bile yüzüyor olabilir. Ancak ne umduk ne bulduk.... En ucuz öğretmen evinde bile bulabileceğiniz "taze ekmek" kavramı yok. Akşamdan kalma ekmekleri ve gerçekten çok bayat olan poğaçaları koymuşlar oraya, yanına 2 haftadır dışarıda bıraktıklarına inandığım, her yeri kurumuş ve ısırdığım anda beni zehirleyecek jambonlar. Çatal bıçak bulmak bile ayrı bir dert olan bir restoran. Bu arada bu kadar felaket bir servisten sonra öğlen oradan çay istedik ve bize baştan ücretli olduğu söylenmedi. Çayları getirince söylediler ben de geri götürün o zaman dedim. Bayat ince belli bir çaya 4 TL istediler çünkü. Yok o zaman ikramımız olsun dedi çocuk ve gitti. 10 dakika sonra tam çay bitince faturayla yanımızda bittiler. Neden geri götür deyince ikramımız diyorsun o zaman? Uğraşmak istemedim ve gittim çayı ödemeye, kıllık olsun diye 4 TL için 50 TL bozdurdum. O sırada da restoran şefi oradaydı. Adama ekmekleriniz ve poğaçalarınız bayat, çok ayıp, kişi başı 140 TL alıyorsunuz ekmek kaç para falan gibi şeyler söylerken, bana "hepsi değil bir kısmı bayat, siz bayata denk gelmişsiniz bizim suçumuz yok araya birkaç tane taze de koyduk" gibi bir cevap alınca buradan adam olmayacağını anladım ve oteli terk ettim. Özetle. Eğer bu otelde veya civarında işiniz varsa... Burada sakın kalmayın, paranıza yazık ve en çok da keyfinizi durup dururken kaçırmaya ne gerek var! Civarda bir sürü başka oteller var, onlardan birisini denemenizi öneririm.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
14
10
0 (850) 600 74 17
Avantgarde Hotel İstanbul
Avantgarde Hotel İstanbul
Büyükdere Cad. No. 161 Zincirlikuyu-Levent Maslak
Beşiktaş / İstanbul
Türkiye

-

Avantgard Hotel İstanbul güzel bir şehir oteli. Restoranı iyi, odaları büyük, dekorasyon ise minimal. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)