Levent Butik Otelleri

En iyi 14 butik otel, en uygun fiyatlar

Levent Butik Otel Fiyatları

İstanbul'un en popüler ve en canlı semtlerinden biri olan Levent'te yepyeni bir konaklama alternatifi; butik oteller…

Beşiktaş'ın en güzel semtlerinden biri olan Levent'te pek çok kafe, bar ve restoran da yer alıyor. İstanbul'un en işlek konumlarından birinde yer alması, Levent'i günün her saati yoğun bir tempoyla buluşturuyor. Levent, Metrocity AVM, Kanyon AVM gibi İstanbul'un en popüler alışveriş merkezleriyle de nam salmış bir semt. Levent'te konakladığınız sürece bu alışveriş merkezlerinde vakit geçirebilir ve Etiler, Akatlar, Bebek, Beşiktaş, Taksim gibi noktaları gezebilirsiniz.

Merkezi ve lüks konaklamanın adreslerinden biri olan Levent'te, bu anlamda pek çok alternatif yer alıyor…

Levent butik otelleri, tüm bu saydıklarımızın yanı sıra, Levent'te yapacağınız konaklamalara ayrı bir renk kazandırıyor. Özellikle iş gezisi için İstanbul'u ziyaret eden misafirleri ağırlayan Levent butik otelleri, zarif ve özenli tasarımlarıyla ön plana çıkıyor. Bir otelden beklediğiniz tüm hizmetleri misafirleriyle buluşturan Levent butik otelleri, iş hayatının merkezinde olmasının yanı sıra, İstanbul'un tarihi noktalarına kolay ulaşım sağlanabilen bir konumda yer alıyor. Levent butik otelleri, turistik noktalara ve ulaşım kanallarına yürüme mesafesinde bulunuyor. Modern ve şık dekorasyonlarıyla Levent butik otelleri, İstanbul konaklamalarınıza ayrı bir hava katıyor.

Levent butik otel fiyatları ise tüm bu saydığımız unsurlara göre değişkenlik gösteriyor. Misafirlerin hem göz zevkine hem de diğer beklentilerine hitap eden Levent butik otellerinin fiyatları, Levent'te bulunan diğer otellere göre bir tık daha yukarıda seyrediyor. Genel olarak baktığımızda 2020 Levent butik otel fiyatlarının ortalama 200 TL civarında olduğunu söyleyebiliriz.

Siz de, İstanbul'da rahat, kaliteli ve merkezi bir konaklama yapmak istiyorsanız Levent'i tercih edebilir ve Levent butik otellerinden birinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Levent butik otel fiyatlarından daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Levent, İstanbul'un en popüler alışveriş merkezlerine de ev sahipliği yapıyor. Bununla birlikte birçok iş merkezi, gökdelen ve plazaların bulunduğu Levent, İstanbul'un en hareketli noktalarından biri.

Levent, sunduğu konaklama alternatifleriyle de bir hayli dikkat çekiyor. Misafirlerine rahat ve kaliteli bir konaklama hizmeti sunan Levent otelleri, özellikle iş seyahati amacıyla İstanbul'a gelen misafirleri ağırlıyor çoğunlukla.

Birçoğunun 4 ve 5 yıldızlı otellerden oluştuğu Levent otelleri, misafirlerine hem lüks bir konaklama yaşatıyor hem de merkezi konumlarıyla büyük bir rahatlık sağlıyor. Levent otellerinde konakladığınız süre boyunca İstanbul'un en merkezi noktalarına kolaylıkla ve çok kısa bir sürede ulaşabilmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Tüm bunlar Levent otel fiyatlarını da doğrudan etkiliyor elbette. Ancak her gelir düzeyine uygun bir otel bulabilmek mümkün Levent'te. Lüks ve 5 yıldızlı otellerin fiyatları doğal olarak biraz yüksek. Daha küçük otellerin fiyatları ise biraz daha ekonomik. Otelin bulunduğu konum, Levent otel fiyatlarını en çok etkileyen unsur. Merkezi bir konumda yer alan Levent otellerinin fiyatları bir tık daha yukarıda seyrediyor. Genel olarak 2020 Levent otel fiyatlarının 90 TL ile 620 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Siz de, İstanbul'un hem merkezi bir bölgesinde konaklamak hem de lüks ve kaliteli bir konaklama hizmeti almak istiyorsanız Levent'i tercih edebilir ve bütçenize uygun olan bir Levent otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Levent otel fiyatlarından daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Levent Butik Otel Yorumları

10

Corner Hot Hotel

beyza güney - 11 Aralık 2019, Çarsamba 20:21

Gayet memnun kaldım

Konaklamam sırasında bir sıkıntı yaşamadım. Odanın temizliği, mobilyaların yeniliği gayet memnun kaldım. Çalışan arkadaşlar gerçekten görevlerini severek yapıyorlar ve çokta yardımsever değerli insanlar.

1

Barbarossa Residence

Himmet Miraç Sağlam - 23 Ağustos 2018, Perşembe 17:06

Odalar kötü ötesi

Bir yıldız bile hak etmeyen bir yer. Personel hiç iyi niyetli ve saygılı değil. Odalar kötü ötesi. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. En çaresiz kalsanız bile tercih edilmeyecek bir yer. Bakmayın fotoğraflarına.

6

Valeo Hotel

Yağmur Kısmet - 14 Haziran 2017, Çarsamba 13:09

Odalar temizdi ve yeterliydi

İstanbul'a her geldiğimde farklı farklı otellerde kaldım ama hiçbirinde bu kadar memnun kalmamıştım. Fiyatına göre gayet uygun ve güzeldi. Odalar temizdi ve yeterliydi. Ayrıca çok merkezi bir yerde olması da benim için çok büyük bir avantaj oldu. Bundan sonra her İstanbul seyahatimde konaklama durağım burası olacak. Güler yüzünüz ve güzel karşılamanız için de ayrıca teşekkürler. :)

10

The Bridge Hotel

İsim Belirtilmemiş - 22 Mayıs 2016, Pazar 18:15

Her konuda yardımcı oldular

Çok güzel bir konaklamaydı. Otoparktan nerede yemek yiyebileceğimize kadar her konuda yardımcı oldular. Bu fiyata bu kadar temiz bir mekanda kalmak bence ayrıcalıktı.

10

Çırağan Palace Kempinski İstanbul

Kadir - 4 Temmuz 2014, Cuma 20:25

Klasik saray misafirhanesi

Tek kelimeyle klasik saray misafirhanesi. Tek şikâyetim masaj için alanında yetkin personelin olmayışı ki, bunu Uzakdoğu'nun yanlış ucundan secim yapmalarına bağlıyorum.