Kadirli Otelleri

Yaylaları ve milli parklarıyla adeta bir doğa cenneti olan Kadirli’de, geleneksel misafirperverlikleri ile dikkat çeken pek çok konaklama alternatifi yer alıyor…Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Kadirli Otelleri

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Kadirli Otelleri ve Kadirli Otel Fiyatları

Yaylaları ve milli parklarıyla adeta bir doğa cenneti olan Kadirli'de, geleneksel misafirperverlikleri ile dikkat çeken pek çok konaklama alternatifi yer alıyor…

Akdeniz Bölgesi'nde, Adana'ya yakın bir konumda bulunan Kadirli, Osmaniye'nin en büyük ilçesi olma özelliği taşıyor. Adana'nın doğusunda, Osmaniye'nin ise kuzeybatısında yer alan Kadirli, Osmaniye Merkez'e 46 km, Adana'ya ise 96 km mesafede bulunuyor.

Yaylaları, milli parkları ve açık hava müzesi ile adeta bir doğa cenneti olan Kadirli'yi ziyaret ettiğinizde, Kadirli otellerinde gönül rahatlığı ile konaklama gerçekleştirebilirsiniz.

Kadirli otelleri, daha çok 3 yıldızlı otellerden meydana geliyorlar. Konaklama açısından oldukça iyi hizmet veren Kadirli otellerinin en dikkat çeken özellikleri ise geleneksel bir misafirperverlik sergiliyor oluşları. Kaliteli hizmetleri ile konforlu bir konaklama yaşatan Kadirli otelleri, siz değerli misafirlerini büyük bir keyifle ağırlıyorlar.

Kadirli otel fiyatları da oldukça uygun seçeneklerle çıkıyor karşımıza. Oda fiyatı ve kişi başı fiyat olarak tercih edebileceğiniz Kadirli otel fiyatları, bu yönleriyle de her gelir düzeyine hitap edebiliyorlar. Kadirli otel fiyatlarını en çok etkileyen unsurlar, otelin hizmet kalitesi ile sahip olduğu olanaklar. Genel olarak 2017 Kadirli otel fiyatlarının 100 TL ile 135 TL aralığında olduğunu söyleyebiliriz.

Siz de yakın bir zaman içerisinde Osmaniye'ye gelmeyi planlıyorsanız eğer, konaklamak için Kadirli'yi tercih edebilir ve Kadirli otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Kadirli otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın