Osmaniye Merkez Otelleri

Tarihte önemli bir ticaret yolu üzerinde yer alan Osmaniye, bu önemini korumaya devam etmektedir.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Osmaniye Merkez Otelleri

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Bu şehrin şartlarında kaliteli"

"Osmaniye'nin çıtasını yükseltmiş"

10

Misafir yorumu

3 yorum

Osmaniye Merkez Otelleri ve Osmaniye Merkez Otel Fiyatları

Tarihte önemli bir ticaret yolu üzerinde yer alan Osmaniye, bu önemini korumaya devam etmektedir.

Osmaniye; Akdeniz Bölgesi'nde yer alan Çukurova'nın en doğusunda yer alan ilimizdir. Osmaniye, doğuda Gaziantep, güneyde Hatay, batıda Adana, kuzeyde Kahramanmaraş ile komşudur. Osmaniye il sınırları güneybatıda İskenderun Körfezine 7–8 km. kadar yaklaşır ama denize kıyısının olmaması Osmaniye'nin bir dezavantajdır.

Medeniyetler güneşinin doğduğu bereketli Çukurova toprakları üzerinde antik çağlardan başlayarak günümüze kadar Hititlerden Bizans'a Selçukludan Osmanlıya kadar birçok medeniyeti barındırmış Osmaniye yıl içerisinde gerek iş için gerekse de tatil için gelen gezginler konaklamada Osmaniye Merkez otelleri kategorisinde yer alan tesisleri öncelikli olarak tercih etmektedir.

Osmaniye Merkez otelleri kategorisinde hizmet veren oteller içerisinde kent otelleri, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller ve 5 yıldızlı oteller bu sayfada listelenmektedir. Bu sayfada listelenen tüm Osmaniye Merkez otellerini, otellerin fotoğraflarını, konumlarını ve özelliklerini ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.

Ayrıca Osmaniye Merkez otelleri kategorisinde yer alan büyük oteller ya da küçük otellerde konaklamanızı yaparak hem merkezde yer alan alışveriş mağazalarına, restoran ve cafelere yürüyerek kolayca ulaşırsınız hem de toplu taşıma ulaşım ağını rahatça kullanabilirsiniz.

Osmaniye Merkez otelleri her mevsim ilgi görse de en yoğun ve kalabalık dönemini yaz sezonu ayları olan haziran, temmuz ve ağustos aylarında yaşamaktadır. Bu sebeple bu aylar içerisinde Osmanlı Merkez otelleri kategorisinde konaklama yapmayı düşünenlere tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmaları yönünde olmaktadır.

Medeniyetler güneşinin doğduğu bereketli Çukurova toprakları üzerinde yer alan Osmaniye antik çağlardan başlayarak günümüze kadar önemini koruyan bir şehirdir.

Osmaniye, AkdenizBölgesi'nin Çukurova olarak tabir edilen bölgesinde Anadolu'nun Doğu Anadolu'ya açılan kapısıdır. Coğrafi ve stratejik konumunu antik çağlardan bu yana koruyan Osmaniye Ortadoğu ülkeleri ile de bağlantı sağlayan yol üzerinde yer almaktadır.

Osmaniye'ye yıl içerisinde hem iş için hem de tatil için yurdun ve dünyanın dört bir yanından gelenleri ağırlamaktadır. Şehre gelenlerin ise konaklamada öncelikli tercihi Osmaniye Merkez'de yer alan oteller olmaktadır. Osmaniye Merkez'de yer alan oteller içerisinde kent otelleri, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller ve 5 yıldızlı oteller bu sayfada listelenmektedir. Bu sayfada listelenen otelleri ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.

Osmaniye Merkez otel fiyatları konaklama yapılacak olan sezona göre farklılık göstermektedir. Örneğin; tatilin de başladığı yaz aylarında, bayram dönemlerinde ve sömestr tatillerinde Osmaniye Merkez otelleri bir miktar artmaktadır. Osmaniye Merkez otel fiyatları sadece konaklamanın yapıldığı sezona göre değil otellerin misafirlerine sunmuş olduğu imkanlara ve olanaklara göre de farklılaşmaktadır.

Osmaniye Merkez otel fiyatları konaklama tipi ve otelin bulunduğu kategoriye göre de farklılaşmaktadır. Her şey dahil, yarım pansiyon, tam pansiyon konaklama tiplerinde ya da küçük otel ve büyük otel olmasına göre de Osmaniye Merkez otel fiyatları değişmektedir.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın