Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Osmaniye Merkez Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Osmaniye Merkez Otelleri

Osmaniye Merkez için {{ (filteredHotels).length}} / 3 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Osmaniye Merkez Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Tarihte önemli bir ticaret yolu üzerinde yer alan Osmaniye, bu önemini korumaya devam etmektedir.
Osmaniye; Akdeniz Bölgesi'nde yer alan Çukurova'nın en doğusunda yer alan ilimizdir. Osmaniye, doğuda Gaziantep, güneyde Hatay, batıda Adana, kuzeyde Kahramanmaraş ile komşudur. Osmaniye il sınırları güneybatıda İskenderun Körfezine 7–8 km. kadar yaklaşır ama denize kıyısının olmaması Osmaniye'nin bir dezavantajdır.

Medeniyetler güneşinin doğduğu bereketli Çukurova toprakları üzerinde antik çağlardan başlayarak günümüze kadar Hititlerden Bizans'a Selçukludan Osmanlıya kadar birçok medeniyeti barındırmış Osmaniye yıl içerisinde gerek iş için gerekse de tatil için gelen gezginler konaklamada Osmaniye Merkez otelleri kategorisinde yer alan tesisleri öncelikli olarak tercih etmektedir.

Osmaniye Merkez otelleri kategorisinde hizmet veren oteller içerisinde kent otelleri, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller ve 5 yıldızlı oteller bu sayfada listelenmektedir. Bu sayfada listelenen tüm Osmaniye Merkez otellerini, otellerin fotoğraflarını, konumlarını ve özelliklerini ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.

Ayrıca Osmaniye Merkez otelleri kategorisinde yer alan büyük oteller ya da küçük otellerde konaklamanızı yaparak hem merkezde yer alan alışveriş mağazalarına, restoran ve cafelere yürüyerek kolayca ulaşırsınız hem de toplu taşıma ulaşım ağını rahatça kullanabilirsiniz.

Osmaniye Merkez otelleri her mevsim ilgi görse de en yoğun ve kalabalık dönemini yaz sezonu ayları olan haziran, temmuz ve ağustos aylarında yaşamaktadır. Bu sebeple bu aylar içerisinde Osmanlı Merkez otelleri kategorisinde konaklama yapmayı düşünenlere tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmaları yönünde olmaktadır.

Medeniyetler güneşinin doğduğu bereketli Çukurova toprakları üzerinde yer alan Osmaniye antik çağlardan başlayarak günümüze kadar önemini koruyan bir şehirdir.
Osmaniye, AkdenizBölgesi'nin Çukurova olarak tabir edilen bölgesinde Anadolu'nun Doğu Anadolu'ya açılan kapısıdır. Coğrafi ve stratejik konumunu antik çağlardan bu yana koruyan Osmaniye Ortadoğu ülkeleri ile de bağlantı sağlayan yol üzerinde yer almaktadır.

Osmaniye'ye yıl içerisinde hem iş için hem de tatil için yurdun ve dünyanın dört bir yanından gelenleri ağırlamaktadır. Şehre gelenlerin ise konaklamada öncelikli tercihi Osmaniye Merkez'de yer alan oteller olmaktadır. Osmaniye Merkez'de yer alan oteller içerisinde kent otelleri, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller ve 5 yıldızlı oteller bu sayfada listelenmektedir. Bu sayfada listelenen otelleri ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.

Osmaniye Merkez otel fiyatları konaklama yapılacak olan sezona göre farklılık göstermektedir. Örneğin; tatilin de başladığı yaz aylarında, bayram dönemlerinde ve sömestr tatillerinde Osmaniye Merkez otelleri bir miktar artmaktadır. Osmaniye Merkez otel fiyatları sadece konaklamanın yapıldığı sezona göre değil otellerin misafirlerine sunmuş olduğu imkanlara ve olanaklara göre de farklılaşmaktadır.

Osmaniye Merkez otel fiyatları konaklama tipi ve otelin bulunduğu kategoriye göre de farklılaşmaktadır. Her şey dahil, yarım pansiyon, tam pansiyon konaklama tiplerinde ya da küçük otel ve büyük otel olmasına göre de Osmaniye Merkez otel fiyatları değişmektedir.

Osmaniye Merkez Hakkında
Coğrafi ve stratejik konumu itibariyle Osmaniye, Türkiye'nin Doğu Anadolu'ya giriş kapısı niteliği taşımaktadır.
Kuru kömbesi ile meşhur Osmaniye, antik çağlarda oldukça önemli bir konuma sahipti. Öyle ki Osmaniye ve çevresi Ortadoğu ülkeleri ile bağlantı sağlayan yol üzerindedir. Dönemin önemli ticaret yolu olan İpek yolunanda da bu bölgeden geçmesi bölgenin önemini daha da arttıran bir unsurdur.

Osmaniye Merkez'e gelenlerin yörenin kültürel örneklerinden biri olan kök boya ile boyanmış yünlerden yapılan Karatepe kilimlerini mutlaka görmelerini tavsiye ederiz. Karatepe kilimleri dünyaca ünlü olup yurt dışına dahi ihraç edilmektedir. Ayrıca Karatepe ve civarı köylerde, ailelerin el işçiliği ile tahtadan yapmış oldukları kaşık, çatal ve çeşitli süs eşyaları, el sanatlarının güzel örneklerinden de satın alarak hem hediye edebilir hem de kendinize bir hatıra olarak saklayabilirsiniz.

Osmaniye Merkez'e yıl içerisinde gerek iş için gerekse de tatil ve bölgeyi keşfetmek için birçok gezgin gelmektedir. Osmaniye Merkez'e gelen yerli ve yabancı turistlerin konaklamada tercih edebilecekleri oteller hizmet vermektedir. Osmaniye'ye gelenlerin konaklamada Osmaniye Merkez'de yer alan otelleri tercih etmelerinin en büyük sebebi bankalara, çarşıya, kamu kurum ve kuruluşlarına yakın olması ve ulaşımda toplu taşımanın rahatça kullanılabilmesidir.

Osmaniye'nin en önemli tarihi vce ören yerlerinden biri olan Karatepe Aslantaş Açık Hava Müzesi'ni mutlaka gezmenizi tavsiye ederiz. Ayrıca Osmaniye iline 15 kilometre uzaklıktaki Kesmeburim köyü ve Bahçe köyü sınırları içerisinde yer alan Bodrumkale - Kastabala Şehrini de gezip görmenizi öneririz.

Osmaniye Merkez otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
3
10
0 (850) 600 35 26
Büyük Osmaniye Oteli
Büyük Osmaniye Oteli
Toprakkale yolu üzeri
Osmaniye Merkez / Osmaniye
Türkiye

-

Güzel ve temiz bir otel. Kalınabilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
3
10
0 (850) 600 35 26
Büyük Osmaniye Oteli
Büyük Osmaniye Oteli
Toprakkale yolu üzeri
Osmaniye Merkez / Osmaniye
Türkiye

-

Osmaniye şartlarında güzel ve kaliteli bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
3
10
0 (850) 600 35 26
Büyük Osmaniye Oteli
Büyük Osmaniye Oteli
Toprakkale yolu üzeri
Osmaniye Merkez / Osmaniye
Türkiye

-

Bence Osmaniye'nin çıtası yükseltmiştir. Eskiden Osmaniye'de bir tane otel vardı ve 90 TL fiyat verirdi. Hiçbir zaman yer olmaz, odaları kötüydü. Helal olsun yaptırana.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)