Osmaniye Merkez Otelleri

En iyi 3 otel, en uygun fiyatlar

Osmaniye Merkez Otel Fiyatları

Tarihte önemli bir ticaret yolu üzerinde yer alan Osmaniye, bu önemini korumaya devam etmektedir.

Medeniyetler güneşinin doğduğu bereketli Çukurova toprakları üzerinde antik çağlardan başlayarak günümüze kadar Hititlerden Bizans'a Selçukludan Osmanlıya kadar birçok medeniyeti barındırmış Osmaniye yıl içerisinde gerek iş için gerekse de tatil için gelen gezginler konaklamada Osmaniye Merkez otelleri kategorisinde yer alan tesisleri öncelikli olarak tercih etmektedir.

Büyük Osmaniye Oteli Osmaniye Merkez

Osmaniye Merkez - Otel - 3 Misafir Yorumu

Büyük Osmaniye Oteli, konum olarak Osmaniye'de yer alır. Adana Şakir Paşa Havalimanı'na araç 1 saat 11 dakikalık sürüş mesafesindedir. Büyük Osmaniye Oteli; Karatepe Aslantaş Açık Hava Müzesi, Cin Kulesi, Ceyhan Nehri, Anavarza Kalesi, Anavarza Antik Kenti, Gökgöl Camii, Kapılı Değirmenli Şelale gibi sembolik ve merkezi yerlere yakın konumda yer almaktadır. Büyük Osmaniye Oteli genel özellikler olarak; 24 saat açık resepsiyon, otopark, otel genelinde ücretsiz Wi-Fi, havalimanı gidiş/dönüş transfer servisi, araç kiralama, oda servisi, faks/fotokopi, resepsiyonda emanet kasa, bagaj muhafazası, ütü, kuru temizleme, çamaşırhane, sauna, oyun salonu, SPA, Türk hamamı, toplantı odaları gibi hizmetler vermektedir. Bu hizmetler ücretli ya da ücretsiz olarak değişiklik göstermektedir. Büyük...

Medeniyetler güneşinin doğduğu bereketli Çukurova toprakları üzerinde yer alan Osmaniye antik çağlardan başlayarak günümüze kadar önemini koruyan bir şehirdir.

Osmaniye Merkez otelleri kategorisinde hizmet veren oteller içerisinde kent otelleri, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller ve 5 yıldızlı oteller bu sayfada listelenmektedir. Bu sayfada listelenen tüm Osmaniye Merkez otellerini, otellerin fotoğraflarını, konumlarını ve özelliklerini ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.

Ayrıca Osmaniye Merkez otelleri kategorisinde yer alan büyük oteller ya da küçük otellerde konaklamanızı yaparak hem merkezde yer alan alışveriş mağazalarına, restoran ve cafelere yürüyerek kolayca ulaşırsınız hem de toplu taşıma ulaşım ağını rahatça kullanabilirsiniz.

Osmaniye Merkez otelleri her mevsim ilgi görse de en yoğun ve kalabalık dönemini yaz sezonu ayları olan haziran, temmuz ve ağustos aylarında yaşamaktadır. Bu sebeple bu aylar içerisinde Osmanlı Merkez otelleri kategorisinde konaklama yapmayı düşünenlere tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmaları yönünde olmaktadır.

Osmaniye'ye yıl içerisinde hem iş için hem de tatil için yurdun ve dünyanın dört bir yanından gelenleri ağırlamaktadır. Şehre gelenlerin ise konaklamada öncelikli tercihi Osmaniye Merkez'de yer alan oteller olmaktadır. Osmaniye Merkez'de yer alan oteller içerisinde kent otelleri, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller ve 5 yıldızlı oteller bu sayfada listelenmektedir. Bu sayfada listelenen otelleri ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.

Osmaniye Merkez otel fiyatları konaklama yapılacak olan sezona göre farklılık göstermektedir. Örneğin; tatilin de başladığı yaz aylarında, bayram dönemlerinde ve sömestr tatillerinde Osmaniye Merkez otelleri bir miktar artmaktadır. Osmaniye Merkez otel fiyatları sadece konaklamanın yapıldığı sezona göre değil otellerin misafirlerine sunmuş olduğu imkanlara ve olanaklara göre de farklılaşmaktadır.

Osmaniye Merkez otel fiyatları konaklama tipi ve otelin bulunduğu kategoriye göre de farklılaşmaktadır. Her şey dahil, yarım pansiyon, tam pansiyon konaklama tiplerinde ya da küçük otel ve büyük otel olmasına göre de Osmaniye Merkez otel fiyatları değişmektedir.