Harem Otelleri

Büyük İstanbul Esenler Otogarı'nın ardından şehirlerarası otobüslerin kalktığı en büyük ikinci terminal olan Harem Otogarı Harem semtinde yer alır.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü

Yıldız

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Harem Otelleri

Toplam 2 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Muhteşem bir manzara"

10

Misafir yorumu

1 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

"Harika bir tesis"

10

Misafir yorumu

1 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Harem Otelleri ve Harem Otel Fiyatları

Büyük İstanbul Esenler Otogarı'nın ardından şehirlerarası otobüslerin kalktığı en büyük ikinci terminal olan Harem Otogarı Harem semtinde yer alır.

Harem, İstanbul Anadolu yakasında bulunan Üsküdar ilçesine bağlı bir semttir. Aynı zamanda Harem, Üsküdar Selimiye mahallesinin sahil kesimini de kapsamaktadır. İstanbul Boğazı'nın güney girişinde deniz kıyısında yer alan bir semttir.

Harem otelleri Üsküdar'ın enfes deniz ve Kız Kulesi manzarasına sahiptir. Harem sahili 7/24 canlı ve işlek bir semttir. Bu hareketlilikte Harem Otogarı'nın da etkisi büyüktür. Günün her saati tüm yurttan İstanbul'a gelen otobüslerin uğrak duraklarından biridir bu otogar. Bu otogarı kullanan İstanbul ziyaretçileri, Harem otellerini konaklama da tercih edebilmektedir.

Harem sadece otobüslerin değil, İDO tarafından işletilen, Boğaz'ın karşı yakasında bulunan Sirkeci'ye giden arabalı vapurların da seferlerini yaptığı bir yerdir. Harem'in batısında İstanbul Boğazı, doğusunda Koşuyolu, güneyinde de Haydarpaşa Tren Garı ve kuzeyinde Salacak yer almaktadır.

Harem bölgesinde toplu taşıma ağı oldukça gelişmiştir. Marmaray ve şehir hatları vapuruna oldukça yakın olan Harem bölgesinden Avrupa yakasına geçiş yaklaşık 10 dakika kadar sürmektedir maksimum. Kolay ulaşım ağının bulunduğu ve harika bir manzaraya sahip olan Harem otelleri konaklamada her zaman ilk seçilen bölge olmaya devam ediyor.

Eşsiz bir deniz ve Kız Kulesi manzarası ile ziyaretçilerine her daim kucak açan bir semttir, Harem.

Harem, İstanbul Anadolu yakasında bulunan Üsküdar ilçesinin bir semtidir. Harem denince hemen hemen herkesin ilk aklına Harem Otogarı gelir. Tüm Türkiye'den karayolu ile İstanbul'a gelen otobüslerin uğradıkları, yolcu indirip bindirme durağı olan Harem otogarıdır. Harem otogarında inen bir yolcu boğaza doğru baktığında ilk gördüğü şey Kız Kulesi olmaktadır. Kız Kulesinin yanında Avrupa yakası ve Beşiktaş sahili göze çarpan diğer noktalar oluyor. Böyle bir manzarayla ilk kez karşılaşanlar konaklamada Harem otellerini tercih ediyor.

Harem otel fiyatları tesislerin sunmuş olduğu hizmete ve otelin sınıfına göre değişkenlik göstermektedir. Harem otel fiyatlarını etkileyen bir diğer nokta da otelin bulunduğu konumdur. Tesisin bulunduğu noktadan görülen manzara ve semtin merkezine olan yakınlığı da Harem otel fiyatları üzerinde etkilidir.

Harem bölgesine İstanbul'un her yerinden ulaşım bulunmaktadır. Hatta en kolay toplu taşıma ağına sahiptir bile diyebiliriz. Avrupa yakasına maksimum 10 dakika içinde geçen Marmaray, şehir hatları vapurları ve özel deniz motorları Harem'e oldukça yakındır. Ayrıca Harem semtinden geçen minibüsler ve İETT otobüslerinin tarifeli seferleri ile İstanbul içi ulaşımı kolaylaştırmaktadır.

Harem otel fiyatları yaz sezonunda kış sezonuna oranla biraz daha artış göstermektedir. Harem otellerinde görülen bu fiyat artışından olumsuz yönde etkilenmemek için erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmakta fayda vardır.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın