Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Harem Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Harem Otelleri

Harem için {{ (filteredHotels).length}} / 2 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Harem Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Büyük İstanbul Esenler Otogarı'nın ardından şehirlerarası otobüslerin kalktığı en büyük ikinci terminal olan Harem Otogarı Harem semtinde yer alır.
Harem, İstanbul Anadolu yakasında bulunan Üsküdar ilçesine bağlı bir semttir. Aynı zamanda Harem, Üsküdar Selimiye mahallesinin sahil kesimini de kapsamaktadır. İstanbul Boğazı'nın güney girişinde deniz kıyısında yer alan bir semttir.

Harem otelleri Üsküdar'ın enfes deniz ve Kız Kulesi manzarasına sahiptir. Harem sahili 7/24 canlı ve işlek bir semttir. Bu hareketlilikte Harem Otogarı'nın da etkisi büyüktür. Günün her saati tüm yurttan İstanbul'a gelen otobüslerin uğrak duraklarından biridir bu otogar. Bu otogarı kullanan İstanbul ziyaretçileri, Harem otellerini konaklama da tercih edebilmektedir.

Harem sadece otobüslerin değil, İDO tarafından işletilen, Boğaz'ın karşı yakasında bulunan Sirkeci'ye giden arabalı vapurların da seferlerini yaptığı bir yerdir. Harem'in batısında İstanbul Boğazı, doğusunda Koşuyolu, güneyinde de Haydarpaşa Tren Garı ve kuzeyinde Salacak yer almaktadır.

Harem bölgesinde toplu taşıma ağı oldukça gelişmiştir. Marmaray ve şehir hatları vapuruna oldukça yakın olan Harem bölgesinden Avrupa yakasına geçiş yaklaşık 10 dakika kadar sürmektedir maksimum. Kolay ulaşım ağının bulunduğu ve harika bir manzaraya sahip olan Harem otelleri konaklamada her zaman ilk seçilen bölge olmaya devam ediyor.

Eşsiz bir deniz ve Kız Kulesi manzarası ile ziyaretçilerine her daim kucak açan bir semttir, Harem.
Harem, İstanbul Anadolu yakasında bulunan Üsküdar ilçesinin bir semtidir. Harem denince hemen hemen herkesin ilk aklına Harem Otogarı gelir. Tüm Türkiye'den karayolu ile İstanbul'a gelen otobüslerin uğradıkları, yolcu indirip bindirme durağı olan Harem otogarıdır. Harem otogarında inen bir yolcu boğaza doğru baktığında ilk gördüğü şey Kız Kulesi olmaktadır. Kız Kulesinin yanında Avrupa yakası ve Beşiktaş sahili göze çarpan diğer noktalar oluyor. Böyle bir manzarayla ilk kez karşılaşanlar konaklamada Harem otellerini tercih ediyor.

Harem otel fiyatları tesislerin sunmuş olduğu hizmete ve otelin sınıfına göre değişkenlik göstermektedir. Harem otel fiyatlarını etkileyen bir diğer nokta da otelin bulunduğu konumdur. Tesisin bulunduğu noktadan görülen manzara ve semtin merkezine olan yakınlığı da Harem otel fiyatları üzerinde etkilidir.

Harem bölgesine İstanbul'un her yerinden ulaşım bulunmaktadır. Hatta en kolay toplu taşıma ağına sahiptir bile diyebiliriz. Avrupa yakasına maksimum 10 dakika içinde geçen Marmaray, şehir hatları vapurları ve özel deniz motorları Harem'e oldukça yakındır. Ayrıca Harem semtinden geçen minibüsler ve İETT otobüslerinin tarifeli seferleri ile İstanbul içi ulaşımı kolaylaştırmaktadır.

Harem otel fiyatları yaz sezonunda kış sezonuna oranla biraz daha artış göstermektedir. Harem otellerinde görülen bu fiyat artışından olumsuz yönde etkilenmemek için erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmakta fayda vardır.

Harem Hakkında
Şehrin en büyük ikinci terminaline ev sahipliği yapan, boğaz manzarasıyla nefes kesen bir Üsküdar semti; Harem…
İstanbul'un Üsküdar ilçesinde yer alan Harem, Selimiye mahallesinin sahil kesimini kapsayan bir semt. İstanbul Boğazı'nın güney girişinde, deniz kıyısında yer alan bu güzel semt, Kadıköy Merkez ve Üsküdar merkez arasında, Haydarpaşa Tren Garı'na oldukça yakın bir mesafede bulunuyor. Merkezi konumunun yanı sıra, oldukça işlek ve hareketli bir semt olma özelliği taşıyor Harem.

İstanbul'da Esenler Otogarı'nın ardından, şehirlerarası yolcu taşıyan otobüslerin kalktığı en büyük ikinci terminal olan Harem Otogarı'na da ev sahipliği yapıyor Harem. Bununla birlikte İDO tarafından işletilen ve boğazdan Avrupa Yakası'ndaki Sirkeci'ye düzenli ulaşım sağlayan araba vapuru seferleri de yapılıyor Harem'den. Harem'de bulunan otogar, bir bağlantı yoluyla D100 karayoluna bağlanıyor.

Harem'in batısında İstanbul Boğazı, doğusunda Koşuyolu, güneyinde Haydarpaşa ve kuzeyinde Salacak semtleri yer alıyor.

Harem otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
2
10
0 (850) 602 19 22
Harem Hotel
Harem Hotel
Ambar Sok. No. 2
Üsküdar / İstanbul
Türkiye

-

Muhteşem bir manzaraya sahip olmakla beraber bina ve odaları oldukça eski. Ciddi bir tadilat sonrası Anadolu Yakası'nda tercih edilecek bir otel olabilir. Fiyatı, alınan hizmete karşın makul.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
2
10
0 (850) 602 19 90
Mini Harem Hotel
Mini Harem Hotel
Selimiye Iskele Cad. No. 6
Üsküdar / İstanbul
Türkiye

-

Yepyeni, harika bir tesis.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)