Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Beylerbeyi Otelleri

Beylerbeyi için {{ (filteredHotels).length}} / 2 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Beylerbeyi Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Çengelköy ve Kuzguncuk semtleri arasında yer alan Beylerbeyi, Boğaziçi'nin en sakin köşelerinden biridir.

Beylerbeyi, İstanbul Boğazı kıyısında, Üsküdar'a bağlı semtlerden biridir. Konum olarak oldukça merkezi bir semt olan Beylerbeyi, Boğaziçi'ne hakim bir konumda, şehrin her noktasından da kolaylıkla ulaşılabilir bir yerdedir.

Tarihi yapıları, sarayı, ahşap evleri, kıvrımlı sokakları, eşsiz manzaraya sahip iskele meydanı, sevimli mekanları ve dükkanları ile Beylerbeyi, İstanbul'un en güzel, en huzurlu noktalarından biridir.

Beylerbeyi, tarihi bir semt olması nedeniyle koruma altında olan bir bölgedir. Semtin neredeyse tamamı imara kapalıdır. Bu nedenle semtte yeni yapılaşma yok denecek kadar azdır.

Yeni yapılaşma olmamasınıdan dolayı Beylerbeyi konaklama açısından fazla seçenek sunmamaktadır. Semtte var olan oteller çok sayıda olmamakla birlikte Beylerbeyi otellerinin hemen hepsi boğaz kıyısında yer alan lüks otellerdir.

Genellikle tarihi ahşap binalarda ve yalılarda yer alan Beylerbeyi otelleri lüks konaklama arayanlar için idealdir. Eşsiz boğaz manzarasına sahip olan Beylerbeyi otelleri aynı zamanda kaliteli hizmeti de konuklarına sunmaktadır.

Üsküdar Beylerbeyi'nde yer alan oteller konaklamanın yanı sıra iş toplantılarınız, özel davetleriniz, düğüb organizasyonlarınız için de oldukça ideal mekanlardır.

Beylerbeyi'nde konaklama ve otel seçenekleri sınırlı olduğundan semte yakın konumda bulunan Çengelköy, Üsküdar gibi bölgelerdeki otellerde de konaklama tercih edilebilir.

Boğaz kıyısında, lüks bir konaklama arıyorsanız Beylerbeyi sizin için doğru adres.

İstanbul'un en eski yerleşim yerlerinden biri olan Üsküdar'ın kıyı semti Beylerbeyi, Boğaziçi'nin en güzel, en keyifli ve huzurlu köşelerinden biridir.

Bizans döneminden bu yana şehrin önemli yerleşimi olan Beylerbeyi'nin tarih kokan sokakları ile deniz kıyısına kurulu, her mevsim başka güzel sevimli mekanları birleşir ve ortaya tadına doyamayacağınız bir semt atmosferi çıkar.

Merkezi konumu, İstanbul'un her yerinden ulaşımın kolaylıkla yapılabiliyor olması da Beylerbeyi'nin pek çok ziyaretçisi olmasında önemli bir etkendir.

Gün içinde yapacağınız Beylerbeyi turunun yanı sıra konaklama için de bu semti tercih edebilirsiniz. Beylerbeyi'nde otel sayısı fazla değildir. Semtte yer alan otellerin hemen hepsi boğaz kıyısında, yalılarda ve tarihi ahşap binalardadır. Lüks konaklama arıyorsanız Beylerbeyi'nde ki oteller sizin için ideal konaklama yerleridir.

Yalnızca konaklama için değil; iş ve özel toplantılarınız ve kutlamalarınız için de Üsküdar Beylerbeyi otellerini tercih edebilirsiniz.

Üsküdar Beylerbeyi otellerinde konaklama fiyatları ortalamanın üzerinde seyretmektedir. Genellikle lüks ve 5 yıldızlı otellerin bulunduğu Beylerbeyi'nde buna bağlı olarak fiyatlar da yüksektir.

Eşsiz Boğaziçi manzarası eşliğinde kaliteli hizmet ve lüks bir konaklama için Beylerbeyi otelleri sizleri bekliyor...

Beylerbeyi Hakkında

İstanbul'un merkezinde, şehrin gürültü ve karmaşasından uzakta sevimli bir kıyı semti: Beylerbeyi

Beylerbeyi, İstanbul'un Anadolu yakasında yer alan bir boğaz kıyısı semtidir. Kuzguncuk ile Çengelköy semtlerinin arasında yer alan Beylerbeyi, Üsküdar'a bağlıdır. Boğaziçi Köprüsü'nün hemen altında, deniz kıyısından başlayan semt tepelere doğru yayılır.

Beylerbeyi'nin tarihine baktığımızda oldukça eski bir yerleşim yeri olduğunu görmekteyiz. Bizans döneminde önemli bir yerleşim bölgesi olan semtte günümüze ulaşmış pek çok Bizans kalıntısı vardır. Tarihi kaynaklar bu bölgenin Bizans sarayının avlanma alanı olduğunu ve dönemin imparatoru II. Konstantinos'un burada oldukça büyük bir kilise yaptırdığını yazmaktadır.

İstanbul'un fethinden yaklaşık 100 yıl kadar önce semt ve civarına Türkler yerleşmeye başlamıştır. Cumhuriyet dönemine dek oldukça kozmopolit bir nüfus yapısına sahip olan Beylerbeyi'nde gayri müslim nüfus günümüzde neredeyse yok denecek kadar azdır.

Semtte farklı dönemlerden kalma tarihi kalıntılar da yeterince korunamamıştır. Beylerbeyi'nin sokakları arasında gezinirken tarihi surların apartmanlar arasında kaldığı görülebilir. Fakat günümüzde semtte yer alan tarihi ahşap binaların tamamı koruma altına alınmıştır ve semtin çok büyük bölümünde imar yasağı vardır. Bu önlemler sayesinde Beylerbeyi ruhunu kaybetmeden boğaz kıyısındaki sakin ve huzurlu yaşamına devam etmektedir.

Tüm bunlarla beraber Beylerbeyi günümüzde Boğaziçi'nin en keyifli semtlerinden biridir. İskelesi ve iskele etrafında sıralanmış restoranları, kafeleri, güler yüzlü esnafı, mahallelisi, ahşap evleri, dar ve sevimli sokakları, tüm heybetiyle semte ruhunu veren Beylerbeyi Sarayı ile Beylerbeyi kentin en güzel noktalarından biridir.

Beylerbeyi otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Bosphorus Palace Hotel
Bosphorus Palace Hotel

-

Çok sıcak bir ortam

Çok sıcak bir ortam. Gökmen Bey'in samimi yaklaşımlarıyla kendinizi evinizde gibi hissediyorsunuz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bosphorus Palace Hotel
Bosphorus Palace Hotel

-

Çok nezih bir yer

Ortamıyla, çalışanlarıyla çok nezih bir yer. Manzarası yeter zaten.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bosphorus Palace Hotel
Bosphorus Palace Hotel

-

Hızlı ve çok pratiklerdi

Düğünüm burada oldu ve harikaydı. Personel güler yüzlü, hızlı ve çok pratiklerdi. Yemekler de ayrıca muhteşemdi ama en muhteşemi krem brüleydi. :))

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)