Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol

Grand Yüksel Otel

Otel
3.9
Çok İyi
Hijyen mükemmel.
1 değerlendirme
Oda Özellikleri (7)
Aktivite (9)
16 Fotoğraf
Giriş
06.07.22
Çıkış
07.07.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Gecelik Ortalama Oda Fiyatları
450 TL

449 TL

Diğer Oda Fiyatlarını Gör
3.9/5
Çok İyi
'Çok temiz bir otel'
'Bölgenin en iyi oteli'
'Hijyen mükemmel.'
5 değerlendirme
Tüm değerlendirmeleri gör

Popüler Özellikler

Tüm özellikleri gör

Adres

Girne Mah. Muş Bul. No:47 Güroymak/Bitlis
Haritada gör
Giriş
06.07.22
Çıkış
07.07.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Oda Fiyatları
Fiyat bulunamadı
Aradığınız kriterlerde sonuç bulunamadı.

Yorum / Değerlendirme

Grand Yüksel Otel
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
3.9/5
Çok İyi
1 değerlendirme
Hepsi
'Çok temiz bir otel'
'Bölgenin en iyi oteli'
'Hijyen mükemmel.'
5 değerlendirme
5/5 Mükemmel
13.03.20
Misafir
Çok temiz bir otel
Kesinlikle çok iyi bir otel ve hizmet harika. En iyisi. Çok temiz bir otel. Yapandan Allah razı olsun.

Otel Hakkında

Grand Yüksel Otel, konum olarak Güroymak/Bitlis
Otel Bilgileri

Bilmekte Fayda Var

Genel Uyarılar

Grand Yüksel Otel, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 11:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir. Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında; başta HES Kodu olmak üzere kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir. Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; misafirlerin tesise girişi sırasında HES Kodu sorgusu yapılacaktır. Tesis, sorgulama sonucunda tanılı veya temaslı misafirleri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir. Rezervasyon yapan tüm misafirler, hem kendi sağlıklarını hem de kamu sağlığını korumak için tesise giriş öncesinde, konaklama süresince ve tesisten ayrıldıktan sonra Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenenler başta olmak üzere; Covid 19 kapsamında gerekli olan tüm tedbirleri uygulamaktan sorumludur. Sağlık problemi bulunan veya Covid-19 belirtilerine ilişkin şüphesi olan tüm misafirlerin, tesise giriş öncesinde sağlık kuruluşlarına başvurması gereklidir. Covid-19 sebebiyle misafirlerin uğradığı veya sebep oldukları zarardan kendileri sorumlu olup her ne sebeple olursa olsun, Etstur sorumlu değildir.

Konum

Haritada gör
Grand Yüksel Otel
450 TL
449 TL

Sıkça Sorulan Sorular

Grand Yüksel Otel için 1 gecelik fiyat ne kadardır?
Grand Yüksel Otel için 1 gecelik ortalama fiyat 449 TL.
Grand Yüksel Otel için tesisinde bulunan odaların özellikleri nelerdir?
Grand Yüksel Otel odalarında bulunmaktadır. Oda özelliklerinde daha fazla bilgi almak için otel sayfasını inceleyebilirsiniz.
Grand Yüksel Otel için rezervasyonumu ücretsiz iptal edebilir miyim?
Grand Yüksel Otel için ücretsiz rezervasyon iptali isteği tesis politikasına bağlı olarak değişebilmektedir. Daha fazla bilgi almak için otel sayfasını inceleyebilirsiniz.
Grand Yüksel Otel için popüler tesis özellikleri nelerdir?
Grand Yüksel Otel için popüler tesis özellikleri; Resepsiyon olmasıdır.
Grand Yüksel Otel Covid sertifikalı bir tesis midir?
Grand Yüksel Otel güvenle konaklayabileceğiniz Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı bir tesistir.