Giriş
24.01.22
Çıkış
25.01.22
Kişiler
2
0
Filtreler
Tesis Türü
Butik Otel
Butik Otel
Konsept/Tema
Romantik Otel
Doğa Oteli
Şehir Oteli
Yetişkin Oteli
İleri Yaş Dostu
Aile Dostu
Tümünü gör
Butik Otel
Sahilde
Genç Dostu
Çocuk Dostu
Çocuk İhtiyaçları
Çocuk Kulübü
Ücretsiz Çocuk Yatağı
Olanaklar
Evcil Hayvan Girebilir
Otopark
Ücretsiz Wifi
Sigara İçme Alanı
Saç Kurutma Makinesi
Sağlık ve Güvenlik
Güvenli Turizm Sertifikası
Covid Önlemi Alan
Popüler Filtreler
Bisiklet
Ortak Alanda TV
Konaklama Tipi
Oda-Kahvaltı
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Gelibolu Butik Otelleri:

Gelibolu için 0 otel listelendi.
En Çok Tavsiye Ettiklerimiz

Gelibolu Butik Otelleri

Çanakkale'nin ilçesi olan Gelibolu, ülke tarihimiz açısından en büyük öneme sahip olan bölgelerimizden biri. I. Dünya Savaşı'nın geçilmez cephesi olan Çanakkale'nin kuzeyinde yer alan Gelibolu butik otelleri ile günümüzde turist akınına uğrayan bir tatil beldesi. Gelibolu butik otelleri her yıl hem yerli hem de yabancı turistleri ağırlıyor. Bunda tabii Gelibolu butik otellerinin yakın olduğu Saroz Körfezi'nin de etkisi büyük. Bu sayede Gelibolu butik otelleri akıntı ile sürekli temizlenen, masmavi bir denize komşu. En uygun Gelibolu butik otelleri de bu sahile erişimi olan tesisler. Fakat kıyıdan içeride, merkeze yakın Gelibolu butik otelleri de aynı kalitede konuklarına hizmet veriyor.

Bu güzellikten nasibini alan tek tesisler Gelibolu butik otelleri değil elbette. Gelibolu'da 5 yıldızlı oteller, apart oteller ve pansiyonlar da yer alıyor. Fakat sıcak ve samimi ortamlarıyla misafirlerin gözdesi en iyi Gelibolu butik otelleri oluyor.

Gelibolu butik otelleri sadece tatil isteyen misafirlerin uğradığı yerler değil. İthalat ve ihracatın gelişmiş olduğu ilçede Gelibolu butik otelleri iş amaçlı seyahat edenlerin de ilgisini çekiyor. İş insanları için de Gelibolu butik otelleri en uygun seçenekler arasında.

Gelibolu butik otelleri hem yeni binalardan hem de restore edilmiş eski yapılardan oluşuyor. Farklı zevklere hitap eden Gelibolu butik otelleri, bütçe açısından da çeşitleniyor. Gelin biraz Gelibolu butik otel fiyatlarından bahsedelim. Sizin için en uygun Gelibolu butik otelleri arasından seçiminiz kolaylaşsın.

Gelibolu Butik Otel Fiyatları

Gelibolu Butik Otelleri

Ev konforu ve sıcak bir ortam arayan tatilciler için Gelibolu butik otel fiyatları oldukça uygun. Yazın biraz daha artan Gelibolu butik otel fiyatları sezon arası dönemlerde ucuzluyor. Gelibolu butik otelleri en uygun fırsatları bu ara dönemde yaratıyor. En iyi Gelibolu butik otellerini takip ederek, hatta erken rezervasyonları yakalayarak uygun fiyatlı konaklama mümkün.

Gelibolu butik otellerinde konaklama tipi genellikle oda kahvaltı olarak önümüze çıkıyor. Gelibolu butik otel fiyatlarını odaların standart, deniz manzaralı ya da süit seçeneklerde olması da etkileyebiliyor. En iyi Gelibolu butik otellerinden birisini seçerken, plaj, havuz, otopark gibi tesis özelliklerini incelemekte de fayda var. Size en uygun Gelibolu butik otellerine rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Gelibolu butik otel fiyatlarını etkileyen bir diğer faktörün de deniz kıyısına uzaklık olduğunu söylemiştik. O yüzden düşük bütçeli tatiller için merkeze yakın Gelibolu butik otelleri en uygun lokasyonlar olabilir. Fakat Gelibolu butik otel fiyatları her bütçeye uygun opsiyonlar içeriyor. Yarımadanın heryerinde bizzat kasabada bulunan Gelibolu butik otel ücretlendirmelerinin hemen hemen aynı olduğunu da belirtelim.

Gelibolu Gezilecek Yerler

Gelibolu Gezilecek Yerler

Elbette en iyi Gelibolu butik otellerinde konaklarken gezilip görülecek yerleri de bilmek isteyeceksiniz. Yüksek tarihi öneme sahip bu beldede mutlaka görmeniz gereken lokasyonlar ise şunlar:


  • Tabyalar: 1. Dünya Savaşı'ndan kalma bu yapılar, askerlerin siper alabilmesi için toprak altına gömülü sığınaklardan oluşuyor. Yarımadanın ortasına doğru yayılmış bu sığınaklar tarihi farkındalık açısından çok yararlı oluyor. Gelibolu kasabasına bir araç uzaklıkta güneyde bulunan Bigalı'da bu tabyaları ziyaret edebilirsiniz.
  • Arıburnu: 1. Dünya Savaşı sırasında Anzak Birliklerinin ülkemize ayak bastığı nokta olan Arıburnu, büyük bir tarihi öneme sahip. Ziyaret eden misafirler Anzak Koyu Plajı'nda denize girebilir ve sosyal tesislerden yararlanabilirler.
  • Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı: Gelibolu'dan Bigalı'ya giden yolun üstündeki bu milli park, Çanakkale cephesinin en önemli tarihi anıtlarını içeriyor. Her vatandaşımızın mutlaka en az bir kere ziyaret etmesini öneriyoruz.
  • Çimpe Kalesi: Rivayete göre Bizans İmparatoru'nun Osmanlı Padişahı'na hediyesi olan bu kale, Türklerin Rumeli topraklarında kazandığı ilk toprak parçası olma özelliğine sahip. Kale, Saros Körfezi ve Çanakkale Boğazı'nı en iyi gören nokta olmasıyla ünlü.

Kısa ve uzun dönem ziyaretleriniz için Gelibolu butik otellerine alternatif opsiyonları Gelibolu Otelleri sayfamızda bulabilirsiniz.

Keyifli tatiller!

Gelibolu Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Gelibolu bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Gelibolu bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Gelibolu Butik Otelleri - Uygun Gelibolu Butik Otel Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Gelibolu Butik Otelleri için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Gelibolu Butik Otelleri için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Gelibolu Butik Otelleri için ödeme yöntemleri nasıldır?
Gelibolu Butik Otelleri için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.

Gelibolu Butik Otelleri Alt Bölgeleri

Hamzakoy Butik Otelleri
Daha fazla gör