Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gelibolu Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Gelibolu Butik Otelleri

Gelibolu için {{ (filteredHotels).length}} / 26 butik otelde gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Gelibolu Butik Otelleri

Gelibolu Butik Otelleri

Çanakkale'nin ilçesi olan Gelibolu, ülke tarihimiz açısından en büyük öneme sahip olan bölgelerimizden biri. I. Dünya Savaşı'nın geçilmez cephesi olan Çanakkale'nin kuzeyinde yer alan Gelibolu butik otelleri ile günümüzde turist akınına uğrayan bir tatil beldesi. Gelibolu butik otelleri her yıl hem yerli hem de yabancı turistleri ağırlıyor. Bunda tabii Gelibolu butik otellerinin yakın olduğu Saroz Körfezi'nin de etkisi büyük. Bu sayede Gelibolu butik otelleri akıntı ile sürekli temizlenen, masmavi bir denize komşu. En uygun Gelibolu butik otelleri de bu sahile erişimi olan tesisler. Fakat kıyıdan içeride, merkeze yakın Gelibolu butik otelleri de aynı kalitede konuklarına hizmet veriyor.

Bu güzellikten nasibini alan tek tesisler Gelibolu butik otelleri değil elbette. Gelibolu'da 5 yıldızlı oteller, apart oteller ve pansiyonlar da yer alıyor. Fakat sıcak ve samimi ortamlarıyla misafirlerin gözdesi en iyi Gelibolu butik otelleri oluyor.

Gelibolu butik otelleri sadece tatil isteyen misafirlerin uğradığı yerler değil. İthalat ve ihracatın gelişmiş olduğu ilçede Gelibolu butik otelleri iş amaçlı seyahat edenlerin de ilgisini çekiyor. İş insanları için de Gelibolu butik otelleri en uygun seçenekler arasında.

Gelibolu butik otelleri hem yeni binalardan hem de restore edilmiş eski yapılardan oluşuyor. Farklı zevklere hitap eden Gelibolu butik otelleri, bütçe açısından da çeşitleniyor. Gelin biraz Gelibolu butik otel fiyatlarından bahsedelim. Sizin için en uygun Gelibolu butik otelleri arasından seçiminiz kolaylaşsın.

Gelibolu Butik Otel Fiyatları

Gelibolu Butik Otelleri

Ev konforu ve sıcak bir ortam arayan tatilciler için Gelibolu butik otel fiyatları oldukça uygun. Yazın biraz daha artan Gelibolu butik otel fiyatları sezon arası dönemlerde ucuzluyor. Gelibolu butik otelleri en uygun fırsatları bu ara dönemde yaratıyor. En iyi Gelibolu butik otellerini takip ederek, hatta erken rezervasyonları yakalayarak uygun fiyatlı konaklama mümkün.

Gelibolu butik otellerinde konaklama tipi genellikle oda kahvaltı olarak önümüze çıkıyor. Gelibolu butik otel fiyatlarını odaların standart, deniz manzaralı ya da süit seçeneklerde olması da etkileyebiliyor. En iyi Gelibolu butik otellerinden birisini seçerken, plaj, havuz, otopark gibi tesis özelliklerini incelemekte de fayda var. Size en uygun Gelibolu butik otellerine rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Gelibolu butik otel fiyatlarını etkileyen bir diğer faktörün de deniz kıyısına uzaklık olduğunu söylemiştik. O yüzden düşük bütçeli tatiller için merkeze yakın Gelibolu butik otelleri en uygun lokasyonlar olabilir. Fakat Gelibolu butik otel fiyatları her bütçeye uygun opsiyonlar içeriyor. Yarımadanın heryerinde bizzat kasabada bulunan Gelibolu butik otel ücretlendirmelerinin hemen hemen aynı olduğunu da belirtelim.

Gelibolu Gezilecek Yerler

Gelibolu Gezilecek Yerler

Elbette en iyi Gelibolu butik otellerinde konaklarken gezilip görülecek yerleri de bilmek isteyeceksiniz. Yüksek tarihi öneme sahip bu beldede mutlaka görmeniz gereken lokasyonlar ise şunlar:


  • Tabyalar: 1. Dünya Savaşı'ndan kalma bu yapılar, askerlerin siper alabilmesi için toprak altına gömülü sığınaklardan oluşuyor. Yarımadanın ortasına doğru yayılmış bu sığınaklar tarihi farkındalık açısından çok yararlı oluyor. Gelibolu kasabasına bir araç uzaklıkta güneyde bulunan Bigalı'da bu tabyaları ziyaret edebilirsiniz.
  • Arıburnu: 1. Dünya Savaşı sırasında Anzak Birliklerinin ülkemize ayak bastığı nokta olan Arıburnu, büyük bir tarihi öneme sahip. Ziyaret eden misafirler Anzak Koyu Plajı'nda denize girebilir ve sosyal tesislerden yararlanabilirler.
  • Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı: Gelibolu'dan Bigalı'ya giden yolun üstündeki bu milli park, Çanakkale cephesinin en önemli tarihi anıtlarını içeriyor. Her vatandaşımızın mutlaka en az bir kere ziyaret etmesini öneriyoruz.
  • Çimpe Kalesi: Rivayete göre Bizans İmparatoru'nun Osmanlı Padişahı'na hediyesi olan bu kale, Türklerin Rumeli topraklarında kazandığı ilk toprak parçası olma özelliğine sahip. Kale, Saros Körfezi ve Çanakkale Boğazı'nı en iyi gören nokta olmasıyla ünlü.

Kısa ve uzun dönem ziyaretleriniz için Gelibolu butik otellerine alternatif opsiyonları Gelibolu Otelleri sayfamızda bulabilirsiniz.

Keyifli tatiller!

Gelibolu Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Gelibolu için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Gelibolu otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Gelibolu otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Saroz semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.