Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Çukurbağ Yarımadası Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Çukurbağ Yarımadası Pansiyonları

Çukurbağ Yarımadası için {{ (filteredHotels).length}} / 65 pansiyonda gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Çukurbağ Yarımadası Pansiyonları

Çukurbağ Yarımadası Pansiyonları

Antalya'nın Kaş ilçesine bağlı bir yarımada olan Çukurbağ, denize uzanış biçimindeki görsellikten dolayı bu ismi almış. Burası özellikle yaz turizminin en yoğun yaşandığı bölgelerden biri. Çukurbağ Yarımadası pansiyonları da tatilciler için yıl boyunca hizmetler sunuyor. Pırıl pırıl denizi, yemyeşil doğası ve muazzam zenginliklere sahip olan bu bölgedeki Çukurbağ Yarımadası pansiyonları en uygun tesis sayısı her sene artış gösteriyor.

Çukurbağ Yarımadası pansiyonları, konumlarından dolayı bölgedeki tarihi dokuya da uyum sağlıyor. Bu bölgede gerçekleştirilen arkeolojik kazılarda bulunan Habesos ismi, yarımadanın eski adı. Çukurbağ Yarımadası pansiyonları en uygun konaklama bölgelerine yakın olan antik kent de bu bölgedeki dokunun temsili. En uygun Çukurbağ Yarımadası pansiyonları fiyatları üzerinde araştırma yaparak sizler tatilin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Çukurbağ Yarımadası pansiyonlarının bulunduğu bu bölge, Anadolu seferi esnasında Büyük İskender tarafından fethedilmiş. İskender'in ölümü sonrasında ise birçok savaşın yaşandığı ve Roma ve Bizans imparatorluklarına ev sahipliği yaptığı belirtiliyor. Çukurbağ Yarımadası pansiyonları en uygun hizmetleri de bu tarihi dokuyu keşfetmenize yardım ediyor. Tatil için sessiz, sakin ve huzur dolu anları yakalayabileceğiniz Çukurbağ Yarımadası pansiyonları fiyatları hakkında da sitemizden bilgi alabilirsiniz.

Çukurbağ, Kaş'a 6 kilometre uzaklıkta. Genellikle Kaş'ın kalabalığına maruz kalmak istemeyenler Çukurbağ Yarımadası pansiyonlarını tercih ediyor. Uygun Çukurbağ Yarımadası pansiyonları seçenekleri de zaten bu bölgede iyi bir tatil gerçekleştirmek isteyenleri bekliyor. Çukurbağ Yarımadası pansiyonları en uygun seçeneklerin yanı sıra muazzam plajlarında sizlerin dinelip bolca yüzebileceğiniz bir tatil imkanı oluşturuyor. Siz de bu ayrıcalığı yaşamak için Çukurbağ Yarımadası pansiyonlarını inceleyip erken rezervasyon fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Çukurbağ Yarımadası Pansiyonları Fiyatları

Çukurbağ Yarımadası Pansiyonları

Çukurbağ Yarımadası pansiyonlarının çevresinde olduğu İnceboğaz plajı, bölgede görülecek en güzel yerlerden... Meis Adası'na bakan bu plaja yürüyerek ulaşabilirsiniz. Çukurbağ Yarımadası pansiyonlarının çeşitliliği sayesinde bu güzelliğe siz de tanıklık edebilirsiniz. Bu nedenle Çukurbağ Yarımadası pansiyonları fiyatlarını süreli güncellenen haliyle sitemizde bulabilirsiniz.

Çukurbağ Yarımadası pansiyonları her konsepte uyumluluk sağlayan işletmelerden oluşuyor. Çukurbağ yarımadası pansiyonları en uygun hizmetleri her şey dahil paketlerle sunuyor. Bu konuda kahvaltı + oda, tam pansiyon hizmetler ve birçok özel etkinlikleri de Çukurbağ Yarımadası pansiyonları fiyatları dahilinde değerlendirebilirsiniz.

Çukurbağ Yarımadası pansiyonları yaz döneminde bölgenin keyfini çıkarmanız için birebir. Çukurbağ Yarımadası pansiyonları hizmetlerinde çoğunlukla klima, sıcak su ve temiz eşya gibi özellikler ön plana çıkıyor. Çukurbağ Yarımadası pansiyonları fiyatları seçeneklerine de tüm bu hizmetler dahil ediliyor.

Bölgede gezilip görülecek birçok yer var. Özellikle Likya yolu bu bölgeye yakın. Aynı zamanda Çukurbağ pansiyonları konaklama hizmetlerinde tekne turlarını da deneyebilirsiniz. Çukurbağ Yarımadası pansiyonları fiyatları aralıkları da ön rezervasyon yaptığınız takdirde çok daha uygun olabilir.

Yaz ayları yoğunluğunda fiyatlarda değişkenlik olabilir fakat Çukurbağ Yarımadası pansiyonları için aylar öncesinde yapılacak bir rezervasyon, çok daha uygun fiyatlarla tatil yapmanızı sağlar. Bu sebeple Çukurbağ Yarımadası pansiyonları fiyatları konusunda sayfalarımızı takipte kalmanızda fayda var.

Çukurbağ Gezilecek Yerler

Çukurbağ Gezilecek Yerler

Çukurbağ pansiyonları konaklama esnasında gezip göreceğiniz birçok yer var. Bu yerleri en uygun Çukurbağ pansiyonları fiyatları seçenekleri dahilinde de değerlendirebilirsiniz. Çukurbağ pansiyonları konaklamalarınızda çevrede görebileceğiniz yerler şöyle:


  • Meis Adası (Pasaport ve vizeniz olmalı)
  • Çukurbağ Tiyatrosu
  • İnceboğaz plajı
  • Kekova Turu (Kaleköy'de organik dondurma yemeyi unutmayın)
  • Antiphellos Antik Kenti

Çukurbağ Yarımadası pansiyonları konaklama düzeninde sizler her zaman en iyisine ulaşabilirsiniz. Çukurbağ Yarımadası fiyatları ve birçok detayları ve butik otelleri hakkında Çukurbağ Yarımadası Butik Otelleri sayfamızı inceleyebilirsiniz. Çukurbağ Yarımadası otelleri arasından seçiminiz ne olursa olsun, harika bir tatil sizi bekliyor.

Çukurbağ Yarımadası Pansiyonları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Çukurbağ Yarımadası için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Çukurbağ Yarımadası otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Çukurbağ Yarımadası otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Patara, Limanağzı, Kaş Merkez, Kalkan, Çukurbağ Yarımadası semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.