Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Çukurbağ Yarımadası Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Çukurbağ Apartları

Çukurbağ Yarımadası için {{ (filteredHotels).length}} / 65 apart otelde gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Çukurbağ Apartları

Çukurbağ Apart Otelleri

Ünlü tatil beldemiz Kaş'a beş dakika uzaklıkta bulunan Çukurbağ apart otelleri, misafirlerine unutulmaz bir tatil imkanı sunuyor. Yerel halkın sadece "yarımada" olarak bildiği Çukurbağ apart otelleriyle öne çıkan bir belde oluyor. Uzun yıllar boş arazi olarak kalmış fakat son birkaç yıldır konut ve konaklama tesisleri inşa edilmiş Çukurbağ apart otellerinden biraz bahsedelim. Çünkü beldedeki tesisler arasından Çukurbağ apart otelleri en uygun olanlar arasında yer alıyor.

Çukurbağ apart otelleri genel olarak anayol üzerinde toplanmış durumda bulunuyor. En iyi Çukurbağ Yarımadası apart otelleri bu yola yakın yerde bulunuyor. Seçiminizi bu doğrultuda yapmanızı öneriyoruz. Çukurbağ apart otelleri genellikle uzun dönem kiraya verilen tesisler, fakat kısa dönem ziyaretler de mümkün oluyor. Aynı zamanda Çukurbağ apart otellerinde az kişi ve çok kişi konaklamak için ayrı seçenekler mevcut oluyor. Son olarak Çukurbağ apart otelleri en uygun fırsatları sağlamak için eşyalı ve eşyasız seçeneklere sahip, unutmadan belirtelim.

Çukurbağ apartları hariç bölgede birçok başka konaklama tesisi bulunuyor. Çukurbağ apart otellerine ek olarak 5 yıldızlı oteller, butik oteller ve pansiyonlar bulunuyor. Fakat Çukurbağ apart otel fiyatları bu tesislerin diğerlerinden daha avantajlı olmasına yardımcı oluyor. Gelin bu güzide beldemizde konaklamanıza yardımcı olmak için Çukurbağ apart otel fiyatlarından biraz bahsedelim. En uygun Çukurbağ apart otelleri arasından seçiminizi yapmanızı kolaylaştıralım.

Çukurbağ Apart Otel Fiyatları

Çukurbağ Apart Otelleri

Genel olarak Çukurbağ apart otel fiyatlarının yaz aylarında yükselişe geçtiğini söyleyebiliriz. Kışın az da olsa çevrede aktivite olduğundan tasarruflu tatilciler bu aylarda düşen Çukurbağ apart otel fiyatlarından yararlanmak isteyebilirler. Denizden yararlanmak isteyenler için Çukurbağ apart otelleri en uygun yaz aylarında oluyor fakat kışın da konaklamak mümkün oluyor. Çukurbağ apartlar açısından konuşacak olursak yaz -kış demeden aktif oluyor.

En iyi Çukurbağ yarımadası apart otellerinin ana yola yakın olanlar olduklarını söylemiştik. Fakat ormana yakın bulunan tesisler de mevcut ve Çukurbağ apart otelleri en uygun mekanlar arasında bunları da sayabiliriz. Çukurbağ apart otel fiyatları bu tesislerde biraz daha ucuz oluyor. Konaklama tipi olarak sadece oda ya da oda + kahvaltı seçeneğinin olduğu Çukurbağ apartlarının bazılarında havuz imkanı da bulunuyor. Çukurbağ apart otellerinde odalar tesisin konumuna göre deniz, havuz ya da bahçe manzaralı olabiliyor. Bazı çukurbağ apart otelleri hayvan dostlarımızı da tatilde bizim birlikte ağırlıyor.

Çukurbağ apart otellerinde konaklamak isteyenlerin erkenden rezervasyon yaptırmaları gerekiyor. Çukurbağ apart otel fiyatları arasından daha tasarruflu opsiyonları yakalamak isteyenler bir sezon öncesinden rezervasyon yaptırmak isteyebilirler. Bu sayede Çukurbağ apart otel fiyatları açısından öne geçmiş olacaksınız.

Çukurbağ Gezilecek Yerler

Çukurbağ Gezilecek Yerler

Çukurbağ apart otelleri Kaş'a çok yakın bir mesafede bulunuyor. Çukurbağ apart otel fiyatları elbette ki bu durumun belde tarafından avantaja çevrilmesinde en önemli etken oluyor. Çukurbağ apart otellerinde konaklarken Kaş'ta kalıyormuşçasına gezip tozabilirsiniz. Sizler için en çok tavsiye edeceğimiz üç lokasyon ise şunlar:


  • Hidayetin Koyu: Resimde de görebileceğiniz bu güzel koy, ismini zamanında orada yaşamış Hidayet adında birinden almış. Görüp görebileceğiniz en güzel koylardan biri. Turkuaz suları sadece yüzmek için değil, serbest dalış için de biçilmiş kaftan.
  • Kaş Antik Tiyatrosu: Kaş'ın da üzerine kurulduğu Antiphellos Antik Kenti'nin içinde yer alıyor. Milattan Önce 1. yüzyılda inşaa edilen ve Türkiye'deki en büyük örneklerden olan bu tiyatro toplam 4000 kişi için tasarlanmış. Ayrıca günümüze kadar gelen amfi tiyatrolar arasında sağlamlığını en çok koruyabilenlerden.
  • Gömbe Yaylası: Bu yayla Kaş'a 60 kilometre mesafede bulunuyor. Elma ağaçlarıyla dolu bu yaylada eskiden kiliseler bölgesi olduğu için hem doğal güzelliklere hem de tarihi miras değeri taşıyan ufak kalıntılara rastlamak mümkün.

Çukurbağ'daki diğer konaklama opsiyonları için lütfen Çukurbağ Otelleri sayfamıza göz atınız.

Keyifli tatiller!

Çukurbağ Apartları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Çukurbağ Yarımadası için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Çukurbağ Yarımadası otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Çukurbağ Yarımadası otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Patara, Limanağzı, Kaş Merkez, Kalkan, Çukurbağ Yarımadası semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.