search icon
Giriş
31 Temmuz Cts.
Çıkış
01 Ağustos Paz.

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kişi
2 Yetişkin, 0Çocuk
Harita
map marker iconHaritayı görüntüle
Filtreler
Temizle
Konaklama Tipi
Sağlık ve Güvenlik
Konsept/Tema
Tesis Türü
Popüler Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
Olanaklar
Spa & Sağlık
Çocuk İhtiyaçları

Çukurbağ Yarımadası Apartları

Çukurbağ için 10 otel listelendi.

Club Antiphellos Hotel & Apart Villa

Apart Otel
Havaalanı Servisi
Neredekal.com
4.4/5
Çukurbağ Yarımadası merkezine 0.2 km uzaklıkta
527 TL527 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:527 TL
İNCELE
 • Sadece Konaklama

Miramar Pansiyon

Pansiyon
Aile Dostu
Neredekal.com
4.6/5
Çukurbağ Yarımadası merkezine 2.0 km uzaklıkta
587 TL587 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:587 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı

Kekova Hotel

Otel
Havaalanı Servisi
Neredekal.com
4.3/5
Çukurbağ Yarımadası merkezine 3.9 km uzaklıkta
672 TL672 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:672 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı

Upperhouse Boutique Hotel

Butik Otel
Havaalanı Servisi
Neredekal.com
4.6/5
Çukurbağ Yarımadası merkezine 4.1 km uzaklıkta
688 TL837 TL
%22 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:688 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı

Stone Hill Kaş

Otel
Neredekal.com
4.6/5
Çukurbağ Yarımadası merkezine 5.7 km uzaklıkta
1.105 TL1.162 TL
%5 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:1.105 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı

Kaş 11 Oda Boutique Pension

Butik Otel
Yetişkin Oteli
Çukurbağ Yarımadası merkezine 5.5 km uzaklıkta
690 TL690 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:690 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı

Ada Beach Villa

Villa
Sahilde
Neredekal.com
4.1/5
Çukurbağ Yarımadası merkezine 5.1 km uzaklıkta
3.250 TL3.250 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:3.250 TL
Tesisi Ara
 • Sadece Konaklama

Anı Pansiyon

Pansiyon
Neredekal.com
4.4/5
Çukurbağ Yarımadası merkezine 3.8 km uzaklıkta
450 TL450 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:450 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı

Kaş Demir Apart Otel

Apart Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4.6/5
Çukurbağ Yarımadası merkezine 8.0 km uzaklıkta
620 TL620 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:620 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat

Hermes Hotel Kaş

Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4.4/5
Çukurbağ Yarımadası merkezine 3.9 km uzaklıkta
749 TL749 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:749 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı

Çukurbağ Apart Otelleri

Ünlü tatil beldemiz Kaş'a beş dakika uzaklıkta bulunan Çukurbağ apart otelleri, misafirlerine unutulmaz bir tatil imkanı sunuyor. Yerel halkın sadece "yarımada" olarak bildiği Çukurbağ apart otelleriyle öne çıkan bir belde oluyor. Uzun yıllar boş arazi olarak kalmış fakat son birkaç yıldır konut ve konaklama tesisleri inşa edilmiş Çukurbağ apart otellerinden biraz bahsedelim. Çünkü beldedeki tesisler arasından Çukurbağ apart otelleri en uygun olanlar arasında yer alıyor.

Çukurbağ apart otelleri genel olarak anayol üzerinde toplanmış durumda bulunuyor. En iyi Çukurbağ Yarımadası apart otelleri bu yola yakın yerde bulunuyor. Seçiminizi bu doğrultuda yapmanızı öneriyoruz. Çukurbağ apart otelleri genellikle uzun dönem kiraya verilen tesisler, fakat kısa dönem ziyaretler de mümkün oluyor. Aynı zamanda Çukurbağ apart otellerinde az kişi ve çok kişi konaklamak için ayrı seçenekler mevcut oluyor. Son olarak Çukurbağ apart otelleri en uygun fırsatları sağlamak için eşyalı ve eşyasız seçeneklere sahip, unutmadan belirtelim.

Çukurbağ apartları hariç bölgede birçok başka konaklama tesisi bulunuyor. Çukurbağ apart otellerine ek olarak 5 yıldızlı oteller, butik oteller ve pansiyonlar bulunuyor. Fakat Çukurbağ apart otel fiyatları bu tesislerin diğerlerinden daha avantajlı olmasına yardımcı oluyor. Gelin bu güzide beldemizde konaklamanıza yardımcı olmak için Çukurbağ apart otel fiyatlarından biraz bahsedelim. En uygun Çukurbağ apart otelleri arasından seçiminizi yapmanızı kolaylaştıralım.

Çukurbağ Apart Otel Fiyatları

Çukurbağ Apart Otelleri

Genel olarak Çukurbağ apart otel fiyatlarının yaz aylarında yükselişe geçtiğini söyleyebiliriz. Kışın az da olsa çevrede aktivite olduğundan tasarruflu tatilciler bu aylarda düşen Çukurbağ apart otel fiyatlarından yararlanmak isteyebilirler. Denizden yararlanmak isteyenler için Çukurbağ apart otelleri en uygun yaz aylarında oluyor fakat kışın da konaklamak mümkün oluyor. Çukurbağ apartlar açısından konuşacak olursak yaz -kış demeden aktif oluyor.

En iyi Çukurbağ yarımadası apart otellerinin ana yola yakın olanlar olduklarını söylemiştik. Fakat ormana yakın bulunan tesisler de mevcut ve Çukurbağ apart otelleri en uygun mekanlar arasında bunları da sayabiliriz. Çukurbağ apart otel fiyatları bu tesislerde biraz daha ucuz oluyor. Konaklama tipi olarak sadece oda ya da oda + kahvaltı seçeneğinin olduğu Çukurbağ apartlarının bazılarında havuz imkanı da bulunuyor. Çukurbağ apart otellerinde odalar tesisin konumuna göre deniz, havuz ya da bahçe manzaralı olabiliyor. Bazı çukurbağ apart otelleri hayvan dostlarımızı da tatilde bizim birlikte ağırlıyor.

Çukurbağ apart otellerinde konaklamak isteyenlerin erkenden rezervasyon yaptırmaları gerekiyor. Çukurbağ apart otel fiyatları arasından daha tasarruflu opsiyonları yakalamak isteyenler bir sezon öncesinden rezervasyon yaptırmak isteyebilirler. Bu sayede Çukurbağ apart otel fiyatları açısından öne geçmiş olacaksınız.

Çukurbağ Gezilecek Yerler

Çukurbağ Gezilecek Yerler

Çukurbağ apart otelleri Kaş'a çok yakın bir mesafede bulunuyor. Çukurbağ apart otel fiyatları elbette ki bu durumun belde tarafından avantaja çevrilmesinde en önemli etken oluyor. Çukurbağ apart otellerinde konaklarken Kaş'ta kalıyormuşçasına gezip tozabilirsiniz. Sizler için en çok tavsiye edeceğimiz üç lokasyon ise şunlar:


 • Hidayetin Koyu: Resimde de görebileceğiniz bu güzel koy, ismini zamanında orada yaşamış Hidayet adında birinden almış. Görüp görebileceğiniz en güzel koylardan biri. Turkuaz suları sadece yüzmek için değil, serbest dalış için de biçilmiş kaftan.
 • Kaş Antik Tiyatrosu: Kaş'ın da üzerine kurulduğu Antiphellos Antik Kenti'nin içinde yer alıyor. Milattan Önce 1. yüzyılda inşaa edilen ve Türkiye'deki en büyük örneklerden olan bu tiyatro toplam 4000 kişi için tasarlanmış. Ayrıca günümüze kadar gelen amfi tiyatrolar arasında sağlamlığını en çok koruyabilenlerden.
 • Gömbe Yaylası: Bu yayla Kaş'a 60 kilometre mesafede bulunuyor. Elma ağaçlarıyla dolu bu yaylada eskiden kiliseler bölgesi olduğu için hem doğal güzelliklere hem de tarihi miras değeri taşıyan ufak kalıntılara rastlamak mümkün.

Çukurbağ'daki diğer konaklama opsiyonları için lütfen Çukurbağ Otelleri sayfamıza göz atınız.

Keyifli tatiller!

Çukurbağ Yarımadası Apartları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Çukurbağ Yarımadası Apartları için gecelik ortalama fiyat aralığı ne kadardır?
Çukurbağ Yarımadası Apartları - En Uygun Çukurbağ Yarımadası Apart Fiyatları için 1 gecelik ortalama fiyat 1162 TL - 837 TL
Çukurbağ bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Çukurbağ bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Çukurbağ Yarımadası Apartları - En Uygun Çukurbağ Yarımadası Apart Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Çukurbağ Yarımadası Apartları için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Çukurbağ Yarımadası Apartları için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Çukurbağ Yarımadası Apartları için ödeme yöntemleri nasıldır?
Çukurbağ Yarımadası Apartları için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.