Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Evrenseki Otelleri

Evrenseki için {{ (filteredHotels).length}} / 34 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Evrenseki Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Evrenseki, Akdeniz kıyısında yer alan ve Antalya'da turizmin gelişmiş olduğu beldelerden biri.

Binlerce yıllık bir geçmişe sahip ve çok eski bir yerleşim yeri olan Akdeniz kıyısında yer alır Antalya Evrenseki. Tarih boyunca Hitiler, Lidyalılar, Persler, Romalılar, Bizanslılar ve Osmanlılar gibi çok büyük medeniyetlere ev sahipliği yapmış olan bu bölgede yer alan Evrenseki de köklü bir geçmişe ve tarihi mirasa sahiptir.

İlçeye uzaklığı 14 kilometre olan Side Evrenseki'nin 2 kilometre uzunluğunda bir sahil şeridi vardır.

Zengin tarihinin yanı sıra Side Evrenseki günümüzde Akdeniz bölgesinde, Antalya'nın önemli turizm merkezlerinden biridir.

Eğer tatilinizi Evrenseki'de yapmak isterseniz konaklamak için birçok alternatifiniz var. Özellikle son yıllarda bölgede artan turizm yatırımları ile Antalya Evrenseki'de çok sayıda otel hizmete girdi.

Evrenseki otelleri sahil şeridi boyunca konumlanmıştır. Genellikle 4 ve 5 yıldızlı olan Evrenseki otellerinde lüks konaklamanın yanı sıra kaliteli hizmeti de bulacaksınız. Manavgat Evrenseki'de yaklaşık 20 adet otel ve tatil köyü mevcut. Bu otellerin bir kısmı spa hizmeti de veriyor. Eğer aradığınız tatil lüks konaklama, kaliteli hizmet ise Manavgat Evrenseki otelleri sizin için oldukça ideal konaklama tesisleridir.

Yaz sezonunun oldukça uzun sürdüğü Evrenseki'de oteller özellikle temmuz-ağustos aylarında neredeyse tamamen dolu oluyor. Bu nedenle eğer Evrenseki otellerini tatil noktanız olarak seçecekseniz erken rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz.

Antalya'nın önemli turizm merkezlerinden biri olan Side'de yer alan Evrenseki, uygun fiyatlı konaklama seçenekleriyle, ekonomik bir tatilin kapılarını aralıyor…

Evrenseki, binlerce yıllık bir geçmişe sahip olması dolayısıyla, Akdeniz kıyılarında yer alan çok eski bir yerleşim yeri. Side'de bulunan Evrenseki, tarih boyunca Hititler, Lidyalılar, Persler, Romalılar, Bizanslılar ve Osmanlılar gibi pek çok medeniyete beşiklik etmiş bir yer.

Side'ye 14 km mesafede yer alan Evrenseki, 2 km uzunluğunda bir sahil şeridine ev sahipliği yapıyor. Tarihsel zenginliğinin yanında, Akdeniz Bölgesi'nin önemli turizm merkezlerinden biri Evrenseki. Dolayısıyla bölgede birçok konaklama alternatifi yer alıyor. Her bütçeden insanın rahatlıkla tatil yapabileceği Evrenseki otelleri, özellikle yaz aylarında yoğun bir şekilde misafir ağırlıyor.

Evrenseki otel fiyatları da buna göre şekilleniyor elbette. Yaz ayları, özellikle ve Temmuz ve Ağustos, Evrenseki otel fiyatlarının en yüksek olduğu zamanlar. Genelde kişi başı olarak ücretlendirilen Evrenseki otel fiyatları, otelin hizmet kalitesine göre değişkenlik gösteriyor. Otelin sahip olduğu olanaklar ve denize olan uzaklığı da Evrenseki otel fiyatlarını doğrudan etkiliyor. Ancak her gelir düzeyine uygun bir otel bulabilmek mümkün Evrenseki'de. Özellikle otellerin her şey dahil konseptinde hizmet verdiğini düşünürsek, oldukça uygun seçeneklere sahip olduğunu söyleyebiliriz Evrenseki otel fiyatlarının. Genel olarak 2017 Evrenseki otel fiyatları 90 TL ile 320 TL arasında değişiyor.

Siz de bu yaz tatilini Antalya'da değerlendirmeyi düşünüyorsanız eğer, Evrenseki'yi tercih edebilir ve bütçenize uygun olan bir Evrenseki otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Ancak, yaz aylarında Evrenseki otellerinin bir hayli misafir ağırlamasından dolayı, rezervasyonunuzu erkenden yaptırmanızda yarar var. Hem bu sayede Evrenseki otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanma şansı da elde edebilirsiniz. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Evrenseki otellerini ve Evrenseki otel fiyatlarını incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Evrenseki Hakkında

Evrenseki Beldesi'nin Side'ye uzaklığı 14. km'dir.

Evrenseki Köyü'nde bazı aileler Cüneytli, Havutlar, Menteş, Kabıklar, Çarkçılar yöresinden göç ederek geldiler. Evrenseki ilk defa iri vücutlu, uzun boylu, güçlü ve saygı duyulan iki aşiret genci gelmişler, yerleşmişler, çoğalmışlar, köy olacak kadar nüfus artmış. O devirde gençlere “'ergen”' derlermiş. Zaman geçtikçe ergen kelimesinin yerine Evren demişler. Sonra köyün adı da “'Evrenköy”' olmuş.

Evren Köyü'nde çöğre ağacı çoktur. Kışlık eğlence yiyeceği için hazırlayabilirsiniz. Diğer kışlık eğlence yiyeceği kirkitle ve pelizedir.

Evrenseki Köyü, Akdeniz ikliminin etki alanı içerisindedir. Bitki örtüsü makidir. Yazları sıcak, kışları ise soğuk geçer. Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayalıdır.

Evrenseki otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Sensimar Side Resort & Spa
Sensimar Side Resort & Spa

-

Barmenler süper

Özelikle barlar, barmenler süper. Barmen Ozan Kılınç müthiş ilgiliydi. Teşekkür ederim Ozan Kılınç kardeşime, kolay gelsin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Side Lilyum Hotel Resort & Spa
Side Lilyum Hotel Resort & Spa

-

Temizlik yetersiz

Temizlik yetersiz; özellikle görevliler oteli tercih ettiğinize pişman etmek için el birlik çalışıyorlar. Karşısındaki müşteri değil, husumetlisi gibi soğuk, zoraki bir hal içindeler. Sanki mecburi hizmetteler. Kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Seher Sun Beach Otel Side
Seher Sun Beach Otel Side

-

Sağlık Bakanlığı teftiş etsin

Sakın gitmeyin, tiksintiye düşer, benim gibi 24 saat küfür edersiniz. Sağlık Bakanlığı teftiş etsin, kapatacağı bir işletme. Buraya satırlar yetmez yazmaya başlasam.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Side Sungate Hotel
Side Sungate Hotel

-

Girişte park yeri bulamayınca

Girişte park yeri bulamayınca park ettiğiniz yere patronların derler. Setur görevlisi misafirinizi ağırlayın tabi der, resepsiyondaki bel boy benim karşımda 30 dakika görüşebilirsiniz der, gardiyanlık yapar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Commodore Elite Suites & Spa
Commodore Elite Suites & Spa

-

Söylediği gibi değil

Şu anda otelde konaklamaktayım, bugün ilk günümüz. Rezervasyon yaptırmadan önce özellikle oteli arayıp konsepte dahil olan import içkileri sordum ve Absolut, Baileys olduğunu ancak viskinin Vat69 olduğunu bildirmişlerdi. Şu an istediğimde V7 gibi hiç duymadığım bir marka ile karşılaştım. Baileys deseniz başka bir marka. Kesinlikle yorumlarda ve otelin söylediği gibi değil, resmen kandırıldık! Eğer içki içmeyi seven birisiyseniz kesinlikle gelmeyin derim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Armas Bella Sun
Armas Bella Sun

-

Odalar çok kötü kokuyor

Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Odalar çok kötü kokuyor, banyomuzda böcek çıktı. Yorumumda kesinlikle abartı yoktur. Yemekler lezzetsiz, yemek aldınız diyelim, nerede yiyeceksiniz, masaya oturmak için yarım saat beklediğimi biliyorum. Şezlonglar için sabah ezanında kalkıp havlu koymanız gerek, diğer türlü betonda oturuyorsunuz. Havuzlar çok ufak, yüzmek isterseniz birine kesin çarpıyorsunuz. Temizlik zaten hiç yok, sadece çalışanlar saygılı, başka iyi tarafı yok. Paramla rezil olduğuma mı yanayım, yoksa tatilin rezil olduğuna mı? Bileydim çadır kurup kalırdım daha iyiydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Armas Bella Sun
Armas Bella Sun

-

Odalarda temizlik sıfır

Otel 4 yıldız fakat değmez. Odalarda temizlik sıfır, havuzlarda yok, yemekler idare eder, personel az, 1 haftadır oteldeyim. Şu güzellikleri göremedim. Her şey dahilde parasını zat peşin veriyoruz, bedava yemek de ne alaka. Sohbet ettiğim kimse de beğenmediğini söylüyor, paranıza yazık. Ben asla gelmem bir daha.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hane Family Resort
Hane Family Resort

-

Odalar eksiklerle dolu

Personel kötü, ilgi, alaka yok, yemekler kötü, lezzet, kalite sıfır, odalar eksiklerle dolu, sinir, stres olun, tatilinizi yapın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Port Side Resort Hotel
Port Side Resort Hotel

-

Temizliği on numara

Otelin temizliği on numara, otelde çalışan görevliler, garsonlar, aşçılar, herkes çok güler yüzlü, samimi ve işini çok iyi yapıyor. Bu sene ilk kez geldik ailecek ve çok memnun kaldık. Yemekleri çok leziz. Plajı ve denizi tertemiz, sahil tamamen kum. Her türlü imkandan, aktiveden yararlanabiliyorsunuz. Kesinlikle tatil için mükemmel bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Armas Bella Sun
Armas Bella Sun

-

Muhteşem

Tek kelime ile muhteşem. Gelmek isteyenler hiç tereddüt etmesin. Yorumları ilk okuduğum zaman bir korku ile gelmiştik ama hiç aslı yok. Yemekleri bir harika. Bin bir çeşit yemek çıkıyor. İskenderi, köftesi, döneri, tavuğu, balığı çeşit çeşit salatası, içecekleri, meyveleri, kahvesi her şey dolu dolu. Halk plajindaki clup barı ne istersen ye iç odaları da güzel. Bir kuruş para harcamıyorsunuz. Animasyon desen bir harika, tek kelime ile harika. Şiddetle tavsiye ediyorum. Tam bir aile yeri. Düşünmeden gelin. Verdiğimiz para helal olsun. Bir öğretmen olarak bayıldım. Deniz de güzel, taş yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Side Premium Hotel
Side Premium Hotel

-

Yemekler ve tatlılar vasat

Mayıs ayında balayımızı bu otelde geçirdik. Her şey ortalama olarak iyi sayılır, kötü yanları ise otelin otoparkı yok denecek kadar az. Ayrıca yemekler ve tatlılar vasat durumda. Özellikle tatlılar ve pastane. Otelde otopark sorduğumuzda işte biz hep bu yüzden yabancılarla çalışmak istiyoruz gibisinden bir yanıt da alabiliyorsunuz. Resepsiyondan adamların arabası yok çünkü diyorlar. Plajı güzel ama mayıs ayında bile şezlong yetersiz. Kaldığımız oda fena değildi, temizliğini de yapıyorlardı. 10 üzerinden 5'i kahvaltı, oda temizliği ve odaya veriyorum. DJ ve eğlenceleri garip, bütün gün anons dinledik eğlence olacak, şöyle olacak, böyle olacak diye, Türk günü münasebetiyle gömlekli bir dayı geldi, akşam org eşliğinde dolmuş gibi sandalyeye dizilmiş 3 ya da 4 çocuklu Türk aileye org çaldı. Bir dayı da Ankara'nın Bağları çaldı sazla. Gittiğim 4 yıldızlı otelde bile DJ'ler ve organizasyonlar kaliteliydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Primasol Serra Garden
Primasol Serra Garden

-

Denize yakın olması

Öncelikle otele girişimizden ayrıldığımız güne kadar bizi yalnız bırakmayan, kalabalık bir ekip olmamıza rağmen isteklerimizi yerine getirmede bir kez bile tereddüt etmeyen otel müdürlerinden Sayın Akın Bey'e çok çok teşekkür ederiz. Akın Bey böyle bir otel için çok büyük bir şans. Genel olarak her dakika otelin her yerinde görmeniz mümkün. Müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmak için elinden geleni en iyi şekilde yaptığını burada ifade etmek isterim. Otelin özellikle yemek menüsü çok zengin, yemeğe bazı günler çok geç gitmemize rağmen erken gelenlerin yediklerinden eksik bir şey yemiyorsunuz. Hemen biten yemekler tamamlanıyor, odaları isterseniz her gün temizliyorlar, temiz havlular her gün odanıza isterseniz bırakılıyor. Denize yakın olması çok büyük avantaj, deniz kenarında her içecek var. Öğlen deniz kenarında ayrıca yemek çıkıyor, çok güzel bir uygulama. Kesinlikle tavsiye ederim. Oteldeki tüm personel işini en iyi şekilde yapan arkadaşlar, hepsi güler yüzlü. Tekrar Sayın Müdürümüz Akın Bey'e teşekkürlerimi sunuyorum. İnşallah seneye yine Primasol Serra Garden'a misafir oluruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Primasol Serra Garden
Primasol Serra Garden

-

Sadece sahil ve deniz güzel

Burasını seçmekle tatilimi mahvettim. Temizlik 0, davranış 0, her gün aynı yiyecekler, odalar temizlenmiyor, yönetim bir şey yenilip içilmesin diye elinden geleni yapıyor. Sadece sahil ve deniz güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palm World Side Resort
Palm World Side Resort

-

Sahil kısmını beğendik

05.07.2017-20.07.2017 tarihleri arasında konakladık. Sahil kısmında görev yapan Ali Bey'e ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Armas Bella Sun
Armas Bella Sun

-

Kahvaltısı bile çok kötüydü

Otelden yeni ayrıldık, bitmesi için gün saydığımız bir tatil oldu. Odaların temizliği dememize rağmen temizlenmedi, temizlendiğinde de yarım yamalak... Yemekleri 6 gece kaldık 1 kere bile kırmızı et içeren yemek çıkmadı, kahvaltısı bile çok kötüydü, tavuk ve hindi severseniz her öğün çıkıyor bol bol... Rusların ağırlıklı olduğu bir otel, yemekler de onlara uygun çıkıyor. Tavsiyem, 500 TL fazla verip düzgün bir otelde tatil yapın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sensimar Side Resort & Spa
Sensimar Side Resort & Spa

-

Oda bile hazırlanmamıştı

Ben hayatımda böyle şey görmedim. Daha girer girmez resepsiyonda eşimle bir saat bekledim. Balayı için gitmiştik, alakası yok. Oda bile hazırlanmamıştı, odaya çıktık, bizim yanımızda değiştirdiler nevresimleri bile. İlgilenme sıfır, sakın gitmeyin. Balayı iznim rezil oldu. Eşimle de bismillah kavga ettim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dream World Resort & Spa
Dream World Resort & Spa

-

Yemekler lezzetli değil

Bir sürü otele gittim. Bu kadar kötü, lezzetsiz yemekler, markası belli olmayan içecekler, gülmeyen personel görmedim. Türklere geldiğinde yüzümüze bakmıyorlar turistlerle canım cicim… Asla gelmem bir daha. Asla gelmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Primasol Serra Garden
Primasol Serra Garden

-

Yemekler hindi eti

Hayatımda yaptığım en kötü tatildi. Otele saat 13.00'de gitmemize rağmen resepsiyondaki Ümmü Hanım odanız hazır mı bakalım dedi. Temizlik 0'dı. Odanın çarşafları hiç değişmedi. Yemekler hindi eti, yöneticilerin bilmesi gerekiyor, bu ülkede dana eti diye bir şey var. Dana eti diye bir yemek çıktı, dana ciğeri çıktı, tantuni çıkardılar, hindi etinden yemekler midemizi bozdu. Şezlong bulmak için sabah 7'de uyanmanız gerekiyor. Güzel yönleri ise deniz ve garsonların bu eksiklikleri kapatma çabası. Buraya gidecekseniz bir kez daha düşünün.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sensimar Side Resort & Spa
Sensimar Side Resort & Spa

-

İki kişilik yatak yok

Balayına gittiğim otelden ağlayarak çıktım. Gittiğim en kötü yer. Bir kere birleşik yatak yok. Her yere şikayet edip ne gerekiyorsa yapacağım. Şimdi Antaly'ada yer arıyacağım. İznimin giden gününü de en özel zamanımın da çalınmasının hukuki yollardan hesabımı soracağım. Gitmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Side Crown Palace
Side Crown Palace

-

Havuz kötü

Gerçekten tek kelimeyle kötü bir otel. Tüm aile hastanelik olduk mikrop yüzünden. Havuz berbat, yemekler kötü, çalışanlar ilgisiz ve umursamaz. Tatil yapmamak, yapmaktan daha iyi bence. Asla tavsiye etmiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Side Crown Palace
Side Crown Palace

-

Tek artı yönü temizlik

Rezervasyonumuzu önceden yapmıştık. Yorumları okuyunca bir tereddüt ettim. Herhalde biraz abartı diye düşündüm; fakat maalesef 7 gece konaklama yaptık ve memnun kalamadık. Öncelikle tek artı yönü temizlik. Havuzu ve denizi güzel fakat otelde çok fazla yabancı turist var ve her şey onlara yönelik. Yerli turistlerin onlar için bir önemi yok. Çalışanlar genelde güler yüzlü o yönden sıkıntı yaşamadık. Yabancı turistlerden daha fazla para verip onlar kadar ilgi görememek üzücü. Yerli turiste uygun bir otel olduğunu düşünmüyorum. Bir daha kesinlikle gitmeyi düşünmem ve tavsiye etmem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sensimar Side Resort & Spa
Sensimar Side Resort & Spa

-

Her şey çok güzeldi

Gerçekten çok güzel bir tatil geçirdik. Yetişkin oteli olması çok güzel ve rahat bir tatil geçirmemizi sağladı. Gereksiz gürültü asla olmadı. Her şey çok güzeldi. Her gün gece bir etkinlik yapıldı. Dansçılar, canlı müzik hepsi güzeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Seher Resort & Spa Side
Seher Resort & Spa Side

-

Hizmet kalitesi

Kaldığım en kötü otel! Hizmet kalitesi, temizlik, yemek, tek kelimeyle kötü! Ödediğim paranın her kuruşu için çok üzüldüm, asla tavsiye etmiyorum!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Side Premium Hotel
Side Premium Hotel

-

Köpük partisi var, köpük yok

26 Haziran - 3 Ttemmuz arası 1 haftalığına 2 aile olarak yapılan yorumlara aldanıp geldik. Öncelikle odalar ve oda temizliği iyi. Otopark yok. Eğer arabanızla gelirseniz caddede boş bulabildiğiniz yerde güneşin altında kalacağını bilin. Yemekler ve mutfak gerçekten çok kötü sürekli olarak tavuk ve hindi eti pişiyor. İlk gün plajda bulunan barda çıkan kanat mangaldan yemek istedik hevesle gidip aldık daha yemeden ağır bir koku resmen bayattı tavuklar. Hemen mutfak şefine söyledik "yiyin bir şey olmaz ben de yedim bak hiçbir şey olmadı" cevabını verdi. Resmen şok olduk!!! Açık büfe restoranda da durum hiç farklı değil. Otelde denetleme ve teftiş yok. Bırakmışlar personelin eline kim kime dum duma misali. Personel gerçekten çok kaba ve hayatlarından bezmişler zorla çalıştırılıyor gibiler. Hangi personel ile konuşsak feryat figan otel ve yönetimden çok şikâyetçiler. Abartmıyorum hepsi tek tek rica etti oteli şikayet edin diye. Bu başı boşluktan onlarda şikayetçi ve kimse mutlu değil. Her gün dışarıda yemek yemekten usandık. Koca otelde resmen aç geziyoruz. Tek yediğimiz hamburger kola aç kalmamak için !!! Durumu müşteri ilişkilerinden Çolpan Hanım'a ve işletme müdürü Süleyman Bey'e bildirdik. Sağ olsun ikisi de ilgilendi bizimle Süleyman Bey o gün akşam yemeği için restorandaydı ve yemekler o gün için gayet iyiydi. Ancak ertesi gün her şey yine normale döndü. Bizi Türk ve İspanyol A la Carte restoranlarında misafir ettiler sağ olsunlar. Ama inanın oralardan da yemek yemeden ayrıldık. İspanyol mutfağında somon olacağını söylediler fakat alabalık çıktı ve gerçekten bayattı. Ayrıca 5 kişi olmamıza rağmen birimize tavuk geldi. Şefe söylediğimizde bana gelen malzeme bu durumun farkındayım ve benlik bir şey yok dedi!!! Otelin animasyonu gündüz sahilde can kurtaran akşam animasyoncu Hakan olmasa zaten vasat. Plajda köpük partisi yapıldı düşünün bir damla köpük yok. Ve o akşam dışarıdan gelen animasyon ekibi Rus misafirler ile kavga etti. Bu kadar vasat. Garsonlar gündüz sahil barında akşam havuzbaşı barda gece disko barında çalışıyorlar koştur koştur. Müzikler 90'lardan kalma. 40 yaş üstü bir Djleri var eğlence nedir bilmiyor insanı resmen uyutuyor. Havuz başında resmen uyuduğumu biliyorum. Diskoya gittiğimizde herkesin oturduğunu gördüm çünkü sürekli slow parça çalıyordu. Dj abimizden hareketli parçalar çalmasını rica ettim. "Ben burada program yapıyorum sen 1 saat oynayacaksın diye programımı bozamam" dedi ve tersledi. Bir şok daha yaşadık, kendisini şehrin en ünlü diskosunda djlik yaptığını sanıyor abimiz. Bu kadar saygısızlık gerçekten görmedim. Bunları yönetime anlatmaya artık biz utanır olduk çünkü düzelen bir durum yok!!! Dondurma isteseniz belli saatlerde ve sadece 2 top 3. Topu isteseniz almanız imkansız tekrar sıraya girin alın diyorlar. İçkilerin hepsi yerli ve Antalya'da üretiliyor. İçilecek gibi değil. Ultra herşey dahilden kasıt nedir anlayamadık. Şimdiye kadar bir sürü otelde kalmamıza rağmen böyle bir otelle ilk defa karşılaştık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palm World Side Resort
Palm World Side Resort

-

Çocuklarla çok iyi ilgileniyorlar

Kızlarıma çok güzel bir tatil yaptık, deniz mükemmel, çalışanlar çok iyi ilgileniyorlar, bu hoteli herkese tavsiye ederim, aile hoteli fiyat uygun, 2 gelişim bu hotele. Çarşıya çok yakın ve fiyatlar uygun minibüsler kapıdan kalkıyor animasyonu kızlarım çok sevdi çocuklarla çok iyi ilgileniyorlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Side Premium Hotel
Side Premium Hotel

-

Çok cana yakın insanlar

Side Premium Hotel'de bu üçüncü kalışım. Otelinizin personelleri, müdürleri ve şefleri, hepsi güler yüzlü ve çok cana yakın insanlar. Yani yemeklerinden tutunda oda temizliğine varıncaya dek hepsi çok mükemmel. Güzel bir bayram tatili geçirdik. Başta Ahmet Bey olmak üzere herkese ayrı ayrı teşekkürlerini sunarım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Şeker Otel Manavgat
Grand Şeker Otel Manavgat

-

Günlük temizlik asla aksatılmıyor

Her yaz gidiyoruz ve de çok memnunuz. Temizlik var, güvenlik var, huzur var, personel ilgili, tabi ki herkesin tatilden ne beklediğine bağlı ama bana göre aile ile gidilebilecek güzel mekan. Odalar halı kaplı diyen arkadaşlar var, yemekler tavuk, patates, döner diyen arkadaşlar var. Yıllar önce gitmiş belli ki, o dedikleri bundan 10 sene önceydi. Odalarda halı yok, günlük temizlik asla aksatılmıyor. Ayrıca yemekler zeytinyağlısı ayrı, sebzesi ayrı, sulu yemeği ayrı. Ayrıca her akşam mangal muhakkak var. Çeşit bol, snack bol, bu kadar çeşitten memnun olmayan ne bekliyor anlam vermiş değilim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dream World Resort & Spa
Dream World Resort & Spa

-

Ortalama bir konaklama

2 gün önce buradaydık, 4 gece konakladık. Otelin temizliği ve personelin hizmeti ve davranışlar çok iyi. Etrafında 4-5 otel var duvarlar bitişik bahçelerdeki büyük klimalar aşırı gürültü yapıyor, ta odaya kadar geliyor sesi, bu yüzden uyku kalitem düştü. Yerli içkilerini eşim beğenmedi, rakı saki bira alkolü düşük kalitedeydi. Etli yemekler azdı, tavuk hindi daha çoktu, salatalar tatlılar mezeler sebze yemekleri balık dondurmasını çok beğendim. Havuz da gayet genişti rahattı şezlong sıkıntısı hiç yoktu. Plaja gidiş geliş araçlar iyi çalışıyordu animasyon gösterileri güzeldi fakat eğlence sadece bundan ibaret diskotek filan yok otelde. Personel güler yüzlü idi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Primasol Serra Garden
Primasol Serra Garden

-

Sizlerle alakaları yok

Metrekareye 35 kişi düşüyor, askerdeki toplama kampları gibi, adamlar Türk istemiyor, turistleri soyma derdindeler. Sizlerle alakaları yok. Sakın ucuz diye gelmeyin. Arabanızı çekin otelin yanına, zaten halk plajı, takılın. Avrupa'nın tüm dip turistleri burada, mideniz bulanır, benden söylemesi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dream World Resort & Spa
Dream World Resort & Spa

-

Denizi fevkalade güzel

Öncelikle otel çok güzel, hizmetler süper, denizi de o kadar uzak değil, sürekli ücretsiz servisleri çalışıyor. Kumsal, denizi fevkalade, yemekleri süper. Biz çok memnun kaldık ve öncelikle otel şefi Mesut Bey'e ve bardaki Habibe Hanım'a çok teşekkür ederim ilgi ve alakasından dolayı. Seneye tekrar nasip olursa, yine otelinize gelmeyi düşünüyoruz, tüm tatile gitmek isteyenlere de şiddetle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Side Crown Palace
Side Crown Palace

-

Otel çalışanları çok ilgisiz

Merhaba. Devamlı olarak her şey dahil/ultra her şey dahil konseptinde tatiller yapmış birisi olarak her şey dahil konseptindeki hiçbir otelin bu kadar vasat olmadığını belirtmek isterim. Kıyaslanabilecek bütün otellerle kıyaslanabilir ama şüphesiz aralarında en kötüsü bu oteldir adım kadar eminim. Otelde 2 defa bayram sezonunda, 1 defa da doğum günümde toplam 3 defa bulundum. Otelin iç dekorasyonu, odalar, restoran güzeldi. Zaten dışarıdan bakıldığında güzel bir otel gibi görünüyor. Ancak otelin içerisindekiler anlatılacak gibi değil. Öncelikle garson ve çalışanların surat ifadeleri; bütün çalışanlarda 5 karış surat insanın bütün keyfini kaçırıyor. Uyardığımızda sanki hatalı bizmişiz gibi tavır sergilemeleri çok şaşırtıcı. Çalışanlardaki laubali tavırlar can sıkacak kadar fazla. Barmenler size ikinci sınıf müşteri muamelesi yapıyor. Yabancı misafirlere her şeyde öncelik tanınıyor. Garson ve barmenler sizin yanınızda çekinmeden küfür edip argo kullanabiliyor, tarafınızdan uyarı aldıklarında bir özür bile dilemeden size "gereken yere şikayet edersiniz" şeklinde sözler sarf ediyor. Şikayet edilmek konusunda bu kadar rahat çalışanları olan bir otel sizce şikayet aldığında çalışanlarına herhangi bir uyarı yapıyor mudur? Bence kesinlikle hayır. Otelin etkinlikleri ve animasyonları çok basit. Zaten saat 00.00'ı gösterdiğinde dakikasında bütün etkinlikleri bitirip otelin ışıklarını kapatıyorlar. Yine aynı şekilde 00.00'da otelde yiyip içeceğiniz her şey ücrete tabii tutuluyor ki bu olay her şey dahil konseptindeki bir otele fazlasıyla aykırı. Animatörler ilgisiz (Mosses haricinde gerçekten ilgili ve insanlara değer verip gerçekten eğlendirmek için çabalayan bir insan). Otelde alkol tüketmeyen birisi için içecek bulmak gerçekten zor. Onu soruyorsunuz yok, bunu soruyorsunuz yok. Zaten alkoller de sahte iki tane içen sarhoş olup bütün oteli birbirine katıyor. (Bu olay da başımıza iki defa geldi. 2 konaklamamızda da kavga çıktı ve otelin adı kirlenmesin diye jandarmayı bile aramamıza izin vermediler ki kavga edenler birbirlerine sandalye, cam şişe vs fırlatıp birbirini yaralamasına rağmen). Yemekler çok çeşitli ancak öğle ve akşam yemekleri neredeyse hep aynı. Kahvaltıda pek bir şey bulmak mümkün değil hep yumurta ve türevleri... Snack ikram gün boyunca hiç yok. Kahvaltıdan öğle yemeğine kadar sadece içecek servisi var. Öğle yemeğinden sonra 2'de dondurma ve tatlı ikramı oluyor (tatlılar önceki günden kalma) otelin neredeyse bir koridorunu tamamen kaplayan bir dondurma kuyruğu oluyor ve dondurmanın başında duran şahsiyetler çene çalmaktan dondurmayla ve müşteriyle ilgilenemiyor. Genel anlamda otel berbat. Kesinlikle verilen paraya değmiyor. Paranızla rezil olmak böyle bir şey. Kesinlikle tavsiye etmiyorum bu otel kötünün bile iyisi olamaz. Eğer gitmeyi düşünüyorsanız kesinlikle gitmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Side Premium Hotel
Side Premium Hotel

-

Yemekleri çok ağır olması

Otel çalışanlarının çabaları göz ardı edilemez, yemekleri çok ağır olması, restoran kısmındaki insanın içine işleyen kokusu, temizliğin çok iyi olmaması ve sayılabilecek birçok aksaklıklara rağmen yine de iyi sayılabilecek düzeydeydi. Ta ki son gün başımıza gelen küçük kazayı yaşayana kadar. Doktor yok, herkes sizi bir yere yönlendiriyor... Ve siz kendi aracınızla bilmediğiniz bir yerde hastaneye gidip saatlerinizi geçiyorsunuz... Yönetimden yetkili kişiler ise bize birkaç saat daha otelde kalabilirsiniz, hemen çıkmayın ve anlayış gösterin evinizde de kayabilirdiniz gibi katıksız, özensiz ve önemsiz cümleler kuruyorlar. Böyle kurumsal bir otelde böyle bir konuşma tarzı üslup olamaz... Hastanedeki ifademi değiştirerek şikayetçi olacağım. Ve mağduriyetimi nereye yazmam ya da söylemem gerekirse sonuna kadar gideceğim. Tatil alacak olanlar ayakkabı ya da terliklerinizi ona göre seçin. Lakin her yer ıslak ve buz pisti misali...

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Seher Resort & Spa Side
Seher Resort & Spa Side

-

Hizmet harika

Kısa bir süre önce tatilimi geçirmek için gittiğim bir otel Seher Resort & Spa Side. Yemekler bana göre güzel, hizmet harika, temiz denizi, temiz çalışanlar, harika, tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel Sultan of Side
Otel Sultan of Side

-

Çalışanların disiplinli ve güler yüzlü olması

Harika bir otel, denize 300 metre uzakta. Fakat yemekleri, denizi, çalışanların disiplinli ve güler yüzlü olması puanını 9'a çıkartmakta. Sadece animasyon oldukça zayıf.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Port Side Resort Hotel
Port Side Resort Hotel

-

Hizmete 10 üzerinden 10

Mükemmel bir otel. Hem temizlik açısından hem çalışanların güler yüzünden, hizmetinden dolayı 10 üzerinden 10 verirdim... Yemekleri, havuzu, denizi her şeyi ile mükemmel, kesinlikle herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sensimar Side Resort & Spa
Sensimar Side Resort & Spa

-

Tamamı ile Alman oteli

Otel tamamı ile Alman oteli. Türk sevmiyor ve istemiyorlar. Kendi ülkende 3. sınıf insan muamelesi görüyorsun. Hatta bazı çalışanların dediğine göre kriz olmasa Türkleri otele kesinlikle almazlarmış.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Primasol Serra Garden
Primasol Serra Garden

-

Ayrımcılığı görün

30 Haziran-5 Temmuz 2016 3 çocuk, eşim, ben buradaydık. Yemekler göreceli. Mangalda sakatat ağırlıklı. Havuz başında müzik yok. Restoranda garsonlar Almanlara ne içersiniz diye sorar ve getirir, siz kendiniz alırsınız. Animasyon şovları hep Almanca. Mini kulüpte Yeşim var, Alman çocuklarıyla ilgilenir, size selam bile vermez. Sahilde Almanlara şezlong minderleri ayağına kadar götürülür, siz sorunca şuradan alacaksın derler. Çocuk havuzunda kaydıraklar iyi ama cankurtaran yok. Kazaları görün. Bu dediklerimi Belçikalılar, Slovakyalılar ve Türkler yaşıyor. Almansanız her şey perfect. Gidin, ayrımcılığı görün.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dream World Resort & Spa
Dream World Resort & Spa

-

Yemekler harika

Geçen yaz balayına gittim. Otel harika, yemekler harika. Tek sıkıntı denize biraz uzak ama denizi çok güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Şeker Otel Manavgat
Grand Şeker Otel Manavgat

-

Personelinin saygılı ve güler yüzlülüğü

Ülkemizde 5 yıldızlı oteller de dahil birçok otele gittim. Grand Şeker Otel Manavgat'ın denizi, havuzları, otel personelinin saygılı ve güler yüzlülüğü, yemeklerinin Türk damak lezzetine uyumluluğu mükemmel. İnsan kendisini evindeki kadar rahat ve huzurlu hissediyor. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Primasol Serra Garden
Primasol Serra Garden

-

İyi bir seçim

Güzel bir tatil için iyi bir seçim...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Şeker Otel Manavgat
Grand Şeker Otel Manavgat

-

Sabah-akşam tavuk, patates

Ben hiç tavsiye etmem. Dünyanın yolunu gideceksiniz, yemek olarak size sabah-akşam tavuk, patates, makarna çeşitlerini çıkaracaklar. Bu yemekler o kadar para etmez. Sonra personeli de çok ukala, konuşmalarıyla çileden çıkartıyorlar. Türkiye'de biz ikinci sınıf, Almanlar birinci sınıf muamelesi yapıyorlar. Onların verdiği para altın da, bizimki bakır mı? Hiç ama hiç tavsiye etmem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Side Premium Hotel
Side Premium Hotel

-

Personel, odalar, yemekhane

Mükemmel, kesinlikle tavsiye ederim. Çalışan personel, odalar, yemekhane, vb. Mükemmel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Seher Sun Palace Resort & Spa
Seher Sun Palace Resort & Spa

-

Garson sayısı çok az

2015 Ağustos ayında bu otelde kaldık, ilk izlenimden sonra otel gerçekten 5 yıldız mı diye tekrar rezervasyon bilgilerine baktım. Şimdiye kadar kaldığım 5 yıldızlı otellerle kıyaslanamaz bile, en fazla 3 yıldız verirsiniz. Odamız: Economy sınıfındandı, odalar küçük ve basık, ağır bir nem ve küf kokusu mevcut, duvarlardaki küf lekelerini boya ile kapatmaya çalışmışlar ama başarılı olunamamış, odadaki klima çok eski, çalışırken gürültüsünde uyumak oldukça zorluyor. Havlular ve çarşaflar: çok kullanılmaktan aşınmış, incelmiş, renkleri dönmüş! Yemekler: çok yağlı, et yemeklerinde özellikle tavuk ve hindi çoğu zaman tam pişmemişti, maalesef tuhaf bir koku vardı, kullanılan malzemenin ve yağın ucuzluğu çok barizdi. Çoğu zaman öğünleri peynir, salata, meyve geçiştirdik. İçecekler: mesela Cola veya Fanta asitli suya renk damlatılmış şekildeler, elma suyu veya portakal suyu diye verilen şeyin ne olduğunu tam çözemedik, kahve, çay aynı şekildeydi. Yemeklerde su, soda, kahvaltıda sütle geçiştirdik. Alkollü içeceklerin hepsi yan marka, kırmızı veya beyaz şarap yerine bardağınıza sirke de doldurabilirsiniz! Her şey gibi gözlemede de ucuza kaçılmış, şansınız varsa taze hamurdan açılan gözlemeye denk gelirsiniz, yoksa hazır yufka, kuru, tatsız! Çalışanlar: 2 gece boyunca resepsiyona ve çalışanlara bize ek yastık getirmelerini söyledik, 4 kere söylememize rağmen yastıklar hala yoktu, 5. de direk müdür beyle görüşmek istedik (müdür bey otelde değilmiş) ama en azından yastıklar geldi, 3 kişilik odalara 2 kişilik havlu konuyor veya kirli havlular toplanıp yerine yenisi hiç konmuyor. Kaldığımız koridorda bulunan arabalardan havlu, pike, boşalınca yerine doldurulmayan mini bardaki su gibi ihtiyaçlarımızı kendimiz gördük. Müşteri sayısına göre garson sayısı çok az, yalnız genç, güzel bayanların masaları ve istekleri rağbette, eğer bu kriterlere uymuyorsanız çalışanların pek de umurunda değilsiniz! Havuzlar idare eder, sahili kum, deniz temizdi. Çalışanlara memnuniyetsizliğimizi söylediğimizde, ‘bu otelin kötü olduğunu herkes biliyor, siz nasıl ve neden geldiniz ki?' sorusuyla karşılaştık! Sonuç: Tamamen Rus, Alman, İngiliz turistlere yönelik bir otel, her şeyin ucuzu, basiti, kalitesizi bir araya toplanmış. 5 yıldızlı otel olayından çok çok uzakta! Gidişimiz büyük bir hata oldu, tatilimizi yine de en iyi şekilde değerlendirmeye çalıştık, fakat bir daha asla! Kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Bu otele ödenen tatil ücretine, 5yıldızlı pek çok kaliteli otelde, ne yiyip içtiğinizi bilerek, temiz ve düzenli bir otelde çok çok daha iyi tatil yapılabilir!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Royal Taj Mahal Hotel
Royal Taj Mahal Hotel

-

Vasat derecede tatil

Otelde oda berbat durumdaydı. Yeni bir otel olduğuna inanmak zor oldu. Otelin genel bir havalandırma ve koku problemi var. Yemekler çeşit az, içecekler 2. sınıf ve bardak içkileri ise neredeyse enjektörle ölçüp verecekler belki bu müşteriler sarhoş olmasın diye alınmış bir tedbir ama ağız tadıyla bir şeyler içemedik. Deniz ve plaj güzel. Animasyonlar vasat. Bu tatil bizim için tam bir hayal kırıklığı oldu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Side Premium Hotel
Side Premium Hotel

-

Görünenden daha fazlasına sahip

Görünenden daha fazlasına sahip, beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak bir otel. Tek sorun denize uzak olması. En büyük artısı ise her yerde çeken bir Wi-Fi'ının olması. :))

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Side Crown Palace
Side Crown Palace

-

Çok temiz

Otelin yeri, mimarisi çok güzel, çok temiz ve çalışanlar güler yüzlü. Yemekler çoğunlukla Türk usulü ve herkesin damak tadına uygun şekilde. Sahil ve deniz bir o kadar güzel, tavsiye edilir. İyi tatiller. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel Sultan of Side
Otel Sultan of Side

-

Personel donanımlı

Tesis güzel. Yemekler harika. Personel donanımlı, ilgili ve güler yüzlü. Ozi, Poyraz ve ismini sayamadığım animasyon ekibi süper. Tek kelimeyle her şey mükemmel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Şeker Otel Manavgat
Grand Şeker Otel Manavgat

-

Her şey olması gerektiği gibi

Kesinlikle tavsiye ederim. Hizmet, çalışanların yaklaşımı, güler yüzlülüğü... Her şey olması gerektiği gibi!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Şeker Otel Manavgat
Grand Şeker Otel Manavgat

-

Yemekler gayet iyi

Yemekler gayet iyi, personel güler yüzlü...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sunis Evren Beach Resort Hotel & Spa
Sunis Evren Beach Resort Hotel & Spa

-

Her şey mükemmel

Hizmet, kalite, her şey mükemmel. Bölgenin en güzel otellerinden biri. Çok memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)