Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Çavdarhisar Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Çavdarhisar Otelleri - Otel Fiyatları

Çavdarhisar için {{ (filteredHotels).length}} / 1 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.point == '10' ? hotel.point : parseFloat(hotel.point) }}
{{ hotel.turu }}
{{ hotel.location }} / {{ hotel.il_adi }}
Öne çıkan teklif
{{ generateDiscountPrice(price.discount, price.price ) }} {{ price.currency }}
-{{ price.discount | number:0 }}%
{{ price.price }} {{ price.currency }}
Tesis Fiyatı
Otel Fiyatı
Otel Web Sitesi
{{kal_aff_data[price.providerId].name}}
{{kal_aff_data[price.providerId].name}}

Çavdarhisar Otelleri - Otel Fiyatları

Çavdarhisar Otelleri

Çinileri, termal suları ve tarihi güzellikleriyle meşhur olan Kütahya'nın en güzel ilçelerinden Çavdarhisar, köklü geçmişiyle turizm açısından önem taşıyor. Çavdarhisar otelleri konaklamalarınız boyunca da bu bölgedeki tarihi detayları keşfetme olanağı bulabilirsiniz. Özellikle tarihe meraklıysanız Çavdarhisar otel fiyatlarının çekiciliği sizi de etkisi altına alıyor.

Kütahya'nın merkezine 58 kilometre uzaklıktaki Çavdarhisar, tarihi açıdan oldukça önemli kalıntılar bulunduruyor. Çavdarhisar otellerinin bulunduğu konuma da yakın olan bu tarihi kalıntıları mutlaka keşfetmelisiniz. Özellikle Aizanoi Antik Kenti, Çavdarhisar otellerinin çoğuna makul mesafelerde bulunuyor. Bu sebeple Çavdarhisar otelleri konaklamalarınızı birkaç gün olacak şekilde ayarlayarak bu bölgeyi detaylıca gezmenizi öneriyoruz. Çavdarhisar otellerinden rahatlıkla ulaşabileceğiniz Aizanoi Antik Kenti, bünyesinde dünyanın ilk örnekleri olduğu iddia edilen kalıntıları bulunduruyor. En uygun Çavdarhisar otellerinde kalarak inceleyeceğiniz bu antik kentte; stadyum, tiyatro ve dünyanın ilk borsa yapısına sahip dokulara rastlanmış. Çavdarhisar otel fiyatları açısından çok uygun seçeneklere sahip iyi bir tesisle anlaşma sağlayarak bu antik kentin gizemine kendinizi bırakabilirsiniz.

Çavdarhisar otellerinin yakınında bulunan Aizanoi Antik Kenti'nde rastlanan dünyanın ilk borsa yapısı, 1970 senesindeki Gediz depreminde ortaya çıkmış. En uygun Çavdarhisar otellerinin çoğunlukta olduğu bu bölgedeki antik kentte, günümüzde kullanılan dört köprü ve tarihi bir tünel mevcut. Çavdarhisar otel fiyatları araştırmanızı sitemiz üzerinden gerçekleştirerek tüm bu yerleri rahatlıkla görebileceğiniz bir gezi planı oluşturabilirsiniz.

Çavdarhisar Otel Fiyatları

Çavdarhisar Otelleri

Çavdarhisar otel fiyatları, belirttiğimiz gibi bütçe dostu seçeneklerden oluşuyor. Bölgeye yaz aylarında daha fazla ziyaretçi geldiği için Çavdarhisar otelleri doluluk oranı da artış gösteriyor. En uygun Çavdarhisar otelleri seçeneklerinden yararlanmak ve pürüzsüz bir tatil gerçekleştirmek ise erken rezervasyonla mümkün! Bu doğrultuda da bölgedeki en kaliteli Çavdarhisar otellerinde rahat bir konaklama gerçekleştirebilirsiniz. Hatta şanslıysanız, Çavdarhisar otellerinde konaklarken Çavdarspor'un müsabakalarına denk gelebilir ve yöre halkının heyecanına ortak olabilirsiniz. Yalnız sizi şimdiden uyaralım; bu atmosfer sizi etkileyebilir ve Çavdarhisar otel fiyatlarının uygunluğundan da güç alarak tatili uzatmak isteyebilirsiniz.

Bölgeden en fazla bir saat içerisinde Kütahya merkeze gidilebiliyor. Çavdarhisar otelleri yakınında da şehre gidecek birçok otobüs ve dolmuş geçiyor. En uygun Çavdarhisar otelleri, bu bölgede rahat bir tatil geçirmenizle birlikte, size ev sıcaklığında bir konaklama olanağı tanıyor. Bu yüzden Çavdarhisar otelleri araştırmanızı sitemizden yaparak bu imkanı sunan tesislere ulaşabilirsiniz. Üstelik çoğu Çavdarhisar otel fiyatları da bütçenize uygun ödeme seçenekleri sunuyor. Çavdarhisar otel fiyatları talep edeceğiniz hizmet standardına göre de değişiyor. Çavdarhisar otellerinin çoğu temiz, lüks ve harika köy kahvaltıları hizmeti sunuyor. Çavdarhisar otel fiyatları da bu hizmetlerin içerisinde paket olarak sunulduğu için bölgede geçireceğiniz kısa bir tatil bile sizi fazlasıyla memnun ediyor.

Çavdarhisar Gezilecek Yerler

Çavdarhisar Gezilecek Yerler

Çavdarhisar otelleri konaklamalarınız dahilinde karşınıza gezip keşfedeceğiniz birçok önemli rota çıkıyor. Çavdarhisar otel fiyatları araştırmanızı yapıp geleceğiniz bu bölge, tarihi açıdan sayısız zenginliğe sahip. Aynı zamanda yakınında da birçok önemli rotası bulunan bu bölgede gezi görebilecekleriniz yerleri şöyle sıralayabiliriz:


  • Aizanoi Antik Kenti
  • Kütahya Merkez
  • Termal Kaplıcaları
  • Aizanoi Zeus Tapınağı

Tarihi ve doğal güzellikleriyle oldukça büyüleyici olan bu bölgede, tatil için kayda değer birkaç günlük plan yapmanızda fayda var. Böylece en uygun Çavdarhisar otelleri konaklamalarından yararlanarak dolu dolu bir tatil geçirebilirsiniz. Bölgedeki tatil planınızı yaparken Çavdarhisar Gezilecek Yerler sayfamıza da göz atabilirsiniz. Siz de Çavdarhisar otellerinde konforlu ve ekonomik bir tatil yapmak için erken rezervasyon fırsatlarından hemen yararlanın!

Çavdarhisar Otelleri - Otel Fiyatları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Çavdarhisar için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Çavdarhisar otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Çavdarhisar otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.