Çavdarhisar Otelleri - Otel Fiyatları

En iyi 1 otel, en uygun fiyatlar

Çavdarhisar Hakkında

Kütahya'ya 43 km uzaklıkta bulunan Çavdarhisar, ovalık bir yapıya sahip olup, bazı kesimleri ise ormanlardan oluşmaktadır.

Ege ve İç Anadolu'nun karasal ikliminin hakim olduğu bu ilçenin nüfusu 10 bin dolaylarındadır. İlçe merkezi 4 mahalleden oluşmakta olup, 22 köye sahiptir. Bir de beldesi mevcuttur.

Uşak – İzmir devlet kara yolu üzerinde bulunan Çavdarhisar, yıl içerisinde birçok turisti ağırlamaktadır. Son yıllarda açılan büyük otellerle 20 bin ziyaretçiyi ağırlamıştır. Çavdarhisar'ın turistleri en çok çeken yeri ise kuşkusuz Aizanoi Antik Kenti'dir.

Bu antik kent, Aizanitistler'in ana yerleşmesidir. Tarihi Milattan Önce 3000'li yıllara dayanmaktadır. Kültürel yapısıyla sanat çevreleri bakımından 2. Efes olarak nitelendirilmektedir. Kentte dünyanın en iyi korunmuş Zeus Tapınağı bulunmaktadır.

Çavdarhisar'ın bir diğer bilinen eseri ise 5 kemerli köprüdür. Emet çayı üzerinde birçok köprünün olduğu bilinmekle birlikte, günümüze 2 adet köprü sağlam olarak kalabilmiştir, hala da kullanılmaya devam etmektedir.

Çavdarhisar Gezilecek Yerler

Çavdarhisar Otel Fiyatları

Kütahya'ya 58 kilometre mesafede yer alan Çavdarhisar gezginlerin uğrak noktaları arasında. Konaklamada ise Çavdarhisar otelleri kusursuz hizmet anlayışı ile misafirlerini tüm yıl ağırlamaktadır.

Çavdarhisar'a hem bu zengin tarihi keşfetmek için hem de iş için gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde Çavdarhisar otelleri hizmet vermektedir. Her bütçeye ve her zevke göre bir konaklama otelinin yer aldığı Çavdarhisar otelleri kategorisinde listelenen tesislerin fotoğrafları, fiyatları, konumları, iletişim bilgileri de yer almaktadır. Ayrıca beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Çavdarhisar oteli ile iletişime geçerek ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Çavdarhisar otelleri yılın en yoğun ve kalabalık dönemini yaz tatili de olan haziran, temmuz ve ağustos aylarında yaşamaktadır. Bu aylarda Çavdarhisar otel fiyatları da beli bir oranda artmaktadır. Sizler de bu aylarda Çavdarhisar otelleri kategorisinde yer alan tesislerde konaklamayı düşünüyorsanız tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmanız yönündedir. Çavdarhisar otelleri kategorisinde yer alan tesislere erken rezervasyon yaptırarak hem ekonomik fiyatlarla hem de dilediğiniz zaman aralıklarında konaklamanızı gerçekleştirebilirsiniz.

Çavdarhisar Otel Yorumları

10

Gdz Hotels Çavdarhisar

Gdz Hotels Çavdarhisar - 22 Aralık 2012, Cumartesi 19:49

Çok güzel bir otel

Harika bir tesis. Tavsiye ederim.