Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Oda Özellikleri (4)
Aktivite (10)
Genel Görünüm (17)
31 Fotoğraf
Giriş
21.08.22
Çıkış
22.08.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Gecelik Ortalama Oda Fiyatları

670 TL

Diğer Oda Fiyatlarını Gör
5.00/5
Mükemmel
'Keyifli bir yer'
'Doğayla iç içe'
'Doğanın içinde'
'Nezih bir aile ortamı'
Tüm değerlendirmeleri gör

Popüler Özellikler

Tüm özellikleri gör

Adres

Soğuksu Mah. Maşukiye Kartepe Kocaeli
Haritada gör
Giriş
21.08.22
Çıkış
22.08.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Oda Fiyatları
Fiyat bulunamadı
Aradığınız kriterlerde sonuç bulunamadı.

Yorum / Değerlendirme

Boğaziçi Butik Otel Maşukiye
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5.00/5
Mükemmel
5 değerlendirme
'Keyifli bir yer'
'Doğayla iç içe'
'Doğanın içinde'
'Nezih bir aile ortamı'
5/5 Mükemmel
05.11.19
Kenan Koçak
Keyifli bir yer
Hafta sonu oradaydık. Doğa, su sesi ve sessizlik. Oda temizliği, ilgi ve alaka çok iyiydi. Keyifli bir yer, tavsiye ederim.

Otel Hakkında

Boğaziçi Butik Otel & Bungalow, İstanbul
Otel Bilgileri

Bilmekte Fayda Var

Genel Uyarılar

Boğaziçi Butik Otel Maşukiye, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir. Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında; başta HES Kodu olmak üzere kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir. Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; misafirlerin tesise girişi sırasında HES Kodu sorgusu yapılacaktır. Tesis, sorgulama sonucunda tanılı veya temaslı misafirleri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir. Rezervasyon yapan tüm misafirler, hem kendi sağlıklarını hem de kamu sağlığını korumak için tesise giriş öncesinde, konaklama süresince ve tesisten ayrıldıktan sonra Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenenler başta olmak üzere; Covid 19 kapsamında gerekli olan tüm tedbirleri uygulamaktan sorumludur. Sağlık problemi bulunan veya Covid-19 belirtilerine ilişkin şüphesi olan tüm misafirlerin, tesise giriş öncesinde sağlık kuruluşlarına başvurması gereklidir. Covid-19 sebebiyle misafirlerin uğradığı veya sebep oldukları zarardan kendileri sorumlu olup her ne sebeple olursa olsun, Etstur sorumlu değildir.

Konum

Haritada gör
Boğaziçi Butik Otel Maşukiye
670 TL

Sıkça Sorulan Sorular

Boğaziçi Butik Otel Maşukiye için 1 gecelik fiyat ne kadardır?
Boğaziçi Butik Otel Maşukiye için 1 gecelik ortalama fiyat 670 TL.
Boğaziçi Butik Otel Maşukiye için tesisinde bulunan odaların özellikleri nelerdir?
Boğaziçi Butik Otel Maşukiye odalarında Banyo/Wc, Duş, Oda Görevlisi bulunmaktadır. Oda özelliklerinde daha fazla bilgi almak için otel sayfasını inceleyebilirsiniz.
Boğaziçi Butik Otel Maşukiye için rezervasyonumu ücretsiz iptal edebilir miyim?
Boğaziçi Butik Otel Maşukiye için ücretsiz rezervasyon iptali isteği tesis politikasına bağlı olarak değişebilmektedir. Daha fazla bilgi almak için otel sayfasını inceleyebilirsiniz.
Boğaziçi Butik Otel Maşukiye için popüler tesis özellikleri nelerdir?
Boğaziçi Butik Otel Maşukiye için popüler tesis özellikleri; Sigara İçme Alanı, Resepsiyon, Mescid, Döviz Alım/Satım, Restoran olmasıdır.
Boğaziçi Butik Otel Maşukiye Covid sertifikalı bir tesis midir?
Boğaziçi Butik Otel Maşukiye güvenle konaklayabileceğiniz Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı bir tesistir.