Giriş
28.05.22
Çıkış
29.05.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Haritayı görüntüle

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Beylikdüzü Pansiyonları:

Beylikdüzü için 10 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Apart Otel
Aile Dostu
5/5 Mükemmel
(3 değerlendirme)
Beylikdüzü merkezine 4.3 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
450 TL
Otelz.com
499 TL
En uygun fiyat
450 TL
Tesis Fiyatı
En uygun fiyat:
Tesis Fiyatı
450 TL
Otel
Yetişkin Oteli
3.7/5 Çok İyi
Beylikdüzü merkezine 2.4 km uzaklıkta
Otelz.com
%13 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
870 TL
Otel
Şehir Oteli
4.6/5 Mükemmel
Beylikdüzü merkezine 2.0 km uzaklıkta
Odamax
Sadece Konaklama
725 TL
Otel
Şehir Oteli
3.8/5 Çok İyi
(115 değerlendirme)
Beylikdüzü merkezine 2.1 km uzaklıkta
Setur
Sadece Konaklama
907 TL
4.1/5 Mükemmel
Beylikdüzü merkezine 2.2 km uzaklıkta
Setur
Oda-Kahvaltı
780 TL
Otel
Şehir Oteli
3.8/5 Çok İyi
(119 değerlendirme)
Beylikdüzü merkezine 3.0 km uzaklıkta
Otelz.com
Sadece Konaklama
900 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
4.1/5 Mükemmel
Beylikdüzü merkezine 2.8 km uzaklıkta
Odamax
Sadece Konaklama
839 TL
Otel
Şehir Oteli
3/5 Çok İyi
Beylikdüzü merkezine 3.3 km uzaklıkta
Otelz.com
%10 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
469 TL
Otel
Şehir Oteli
3.8/5 Çok İyi
(95 değerlendirme)
Beylikdüzü merkezine 3.5 km uzaklıkta
Otelz.com
Oda-Kahvaltı
1.084 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
4.5/5 Mükemmel
Beylikdüzü merkezine 3.6 km uzaklıkta
Otelz.com
Sadece Konaklama
1.013 TL
Odamax
1.035 TL
En uygun fiyat
1.013 TL
Otelz.com
En uygun fiyat:
Otelz.com
1.013 TL

Beylikdüzü Pansiyonları

Beylikdüzü Pansiyonları

İstanbul Avrupa yakasında yer alan Beylikdüzü merkezi bir lokasyonda bulunuyor. Milattan önceki dönemlerde pek çok uygarlığın yaşadığı Beylikdüzü'nde bu medeniyetlerin izleri görülebiliyor. Modern şehir planlaması ve ulaşım olanakları ile İstanbul'un bu yakasında konaklamak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yerini alıyor. Parkları, sahili ve hareketli bulvarlarıyla hem turistik ziyaretlere hem de yaşama elverişli bir ortam sunuyor. Yılın her mevsimi ziyaretçilerini ağırlayan kentte farklı kalite ve hizmette pek çok konaklama tesisi bulunuyor. Bunlar içinde yer alan Beylikdüzü pansiyonları konforlu odaları ve ekstra hizmetleri ilemisafir memnuniyeti odaklı bir konaklama deneyimi sunuyor. Merkezi konumda yer alan pansiyonlar başta Büyükçekmece olmak üzere Avcılar gibi yakın bölgelere de rahat bir ulaşım imkanı tanıyor. İstanbul'un zengin tarihi ve kültürel değerlerini yakından tanımak için Beylikdüzü'nde gezip konaklayabilirsiniz. Marmara denizini izleyebileceğiniz sahilinde gezmek, yemyeşil parklarında dolaşmak ve tarihi yerlerini ziyaret etmek Beylikdüzü'nde yapılabilecek faaliyetler arasında bulunuyor. İstanbul'un renkli şehir yaşamını yakından gözlemleyebileceğiniz bir tatil deneyimi için Beylikdüzü'nde yer alan pansiyonlar ideal hizmetler sunuyor.Beylikdüzü'nde yer alan pansiyonlarda konaklarken, çeşitli turistik faaliyetlere ve gezilere katılarak keyifli vakit geçirebilirsiniz. Güne başlarken güzel bir kahvaltı edebilir, boğazın ve İstanbul'un tadını çıkarabilirsiniz.Çoğu pansiyonda yeme içme için ek ücret ödemeniz gerekiyor. Konaklayacağınız pansiyonun konseptine göre aldığınız hizmetler artıp azalabilir. Genelde ek ücretler karşılığında birçok pansiyonda çamaşırhane hizmeti alabiliyorsunuz.

Beylikdüzü Günlük Pansiyon

Beylikdüzü Günlük Pansiyon

Her mevsimi ayrı güzel olan İstanbul'da görülmeye değer sayısız tarihi ve doğal güzellik bulunuyor. Tek bir güne sığdırılması zor olan kültürel değerlere daha geniş bir zaman ayırarak rahatça gezebilirsiniz. Gezi boyunca ihtiyaç duyacağınız konaklama hizmeti için Beylikdüzü otelleri ideal mekanların başında geliyor. Avrupa yakasının gözde semtlerinden olan Beylikdüzü'nde birçok farklı konseptte konaklama tesisi yer alıyor. Beylikdüzü günlük pansiyon seçenekleri günübirlik gezilerde kullanılacak mekanların başında geliyor. Seyahat tercihlerinize tam pansiyonlarda konaklayarak birçok hizmete pansiyon dışına çıkmadan sahip olabilirsiniz. Konforu ön planda tutanlar tam ve yarım pansiyonları sıklıkla tercih ediyor. Çocuklu ailelerin ve kalabalık grupların rahatlıkla kalabileceği konforlu odalar sunuluyor. Beylikdüzü tam pansiyonlar oda, açık büfe kahvaltı hizmetine ek olarak öğle ve akşam yemeklerini kapsayan konseptte bir hizmet veriyor. Temel donanımların yanında odalarda banyo ve konforlu yataklar yer alıyor. Bazı pansiyonlar deniz ve doğa manzaraları odalar ile sigara içilmeyen odalarda konaklama imkanı tanıyor. Konaklama ve yeme-içme ihtiyaçlarının bir arada karşılandığı tam pansiyonlar özellikle ekonomik bir tatil geçirmek isteyenler için cazip bir seçenek haline geliyor. Beylikdüzü yarım pansiyonlar i se odayla kahvaltı ve öğle ya da akşam yemeği hizmeti sunuyor. Beylikdüzü'ndeki pansiyonlarda öğle ve akşam yemeklerini yiyebileceğiniz restoranlar bulunuyor. Çoğu tam pansiyonda sunulan kuru temizleme hizmetini istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Çoğu Beylikdüzü pansiyonu özel aracıyla gelen misafirlerine otopark hizmeti sağlıyor.Merkezi konuma sahip pansiyonlar otobüs ve metroya yakın olma özelliği taşıyor. Böylece şehir merkezine kısa sürede ulaşabilirsiniz. Beylikdüzü ve çevresini gezerken pansiyonlardan bölge hakkında danışmanlık talep edebilirsiniz. Beylikdüzü estetik yapılaşma ve yemyeşil parkları ile ülkenin en kalabalık şehirlerinden birinde tatil yaptığınızı anlamayacağınız kadar sakin bir ortam sunuyor.

Beylikdüzü Pansiyon Fiyatları

Beylikdüzü Pansiyon Fiyatları

Beylikdüzü, İstanbul'un popüler çekim noktalarından biri olarak hem yaşamaya hem de gezmeye uygun bir çevre sunuyor. İstanbul gibi bir metropolde böylesine estetik ve modern bir yerleşime sahip Beylikdüzü'nde konaklayarak şehrin farklı bir yüzünü görebilirsiniz. Tatilinizi dolu dolu geçirebileceğiniz bölgede çeşitli konaklama tesisleri ve fiyatları karşınıza çıkıyor. Beylikdüzü pansiyon fiyatları bazı faktörlere göre değişiklik gösteriyor;

  • Ulaşım kolaylığı
  • Pansiyon konumu
  • Hizmet kapsamı
  • Ekstra hizmetler
  • Gezilecek yerlere yakınlık

Ulaşım kolaylığını beraberinde getiren konaklama yerleri oda maliyetini doğrudan artırıyor. Bununla birlikte tesislerdeki odaların donanımı, manzarası ve ekstra hizmetleri de pansiyon ücretlerini yükseltebiliyor. Kuru temizleme ve transfer hizmetleri ekstra hizmetler arasında yer alıyor. Tam ya da yarım pansiyon olarak sunulan odalar ve açık büfe hizmeti de fiyatları etkiliyor. Beylikdüzü pansiyon ucuz konaklama seçenekleriyle her bütçeye hitap ediyor. Farklı bütçelere uygun tesislerde konaklayabilir, İstanbul Beylikdüzü seyahatlerinizi dilediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz.

Beylikdüzü Gezilecek Yerler

Beylikdüzü Gezilecek Yerler

Tarihi mimariye sahip kültürel miraslar bakımından zengin olan Beylikdüzü'nde pek çok görülmesi önerilen turistik çekim merkezi bulunuyor. İstanbul'a yolu düşenlerin rotasına ekleyebileceği bölgede günübirlik gezilerin yanında konaklama yapılabilecek tesisler de yer alıyor. Kişisel tercihlerinize uygun hizmetler sunan pansiyonlarda kalarak seyahat sürenizi ve alanınızı genişletebilirsiniz. Piknik yapıp bisiklet sürebileceğimiz yeşil alanlarda sevdiklerinizle eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Beylikdüzü'nde gezilebilecek yerleri şöyle sıralayabiliriz;

  • Büyükçekmece Köprüsü,
  • Büyükçekmece Menzil Külliyesi,
  • Tepecik Çamlık Piknik Alanı,
  • Büyükçekmece Kordon Boyu,
  • Enver Paşa Köşkü,

Turistik ve doğal güzellikleri ile öne çıkan Beylikdüzü'nde tatil yaparken eğlenebileceğiniz pek çok seçenek bulunuyor. Tarihi Büyükçekme Köprüsü'nü ziyaret edebilir, estetik yapı ile doğanın uyumunu fotoğraflayabilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte Tepecik Çamlık'da bulunan piknik alanında mangal yakabilir, keyifli zaman geçirebilirsiniz. Alışverişten hoşlananlara uygun olan Beylicium ve Perlavista alışveriş merkezlerine uğrayabilirsiniz. Sahil havasında canlandırıcı bir yürüyüş için Büyükçekmece'ye geçebilir, Kordon boyunda sahilin tadını çıkarabilirsiniz. Beylikdüzü'nde yer alan pansiyonlarda konaklayarak bölgeyi yakından inceleyebilirsiniz. Bölgede bulunan çeşitli restoranlarda başta Türk mutfağı olmak üzere farklı dünya mutfaklarından lezzetleri tadabilirsiniz.

Beylikdüzü Pansiyonları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Beylikdüzü bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Beylikdüzü bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Beylikdüzü Pansiyonları - En Uygun Beylikdüzü Pansiyon Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Beylikdüzü Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Beylikdüzü Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Beylikdüzü Pansiyonları için ödeme yöntemleri nasıldır?
Beylikdüzü Pansiyonları için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.