Boğazlıyan Otelleri

İş ya da turistik seyahat amacıyla Boğazlıyan’a geldiğinizde, Boğazlıyan otellerinde gönül rahatlığı ile konaklama yapabilirsiniz…Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Boğazlıyan Otelleri

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Çok pahalı, çok küçük"

2.0

Misafir yorumu

1 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Boğazlıyan Otelleri ve Boğazlıyan Otel Fiyatları

İş ya da turistik seyahat amacıyla Boğazlıyan'a geldiğinizde, Boğazlıyan otellerinde gönül rahatlığı ile konaklama yapabilirsiniz…

Yozgat'ın ilçelerinden biri olan Boğazlıyan, şehir merkezinin güneyinde bulunuyor. Doğusunda Çayıralan ve Çandır, kuzeyinde Sarıkaya, kuzeybatısında Şefaatli ve Yozgat Merkez, batısında Yenifakılı, güneybatısında Nevşehir ve güneyinde ise Kayseri ve Felahiye ile komşu olan Boğazlıyan, Türkiye'nin 25. şeker fabrikasına da ev sahipliği yapıyor.

Herhangi bir sebepten dolayı Boğazlıyan'a geldiğinizde, Boğazlıyan otellerinde gönül rahatlığı ile konaklama yapabilirsiniz. Her gün açık büfe kahvaltının servis edildiği Boğazlıyan otellerinde, Türk mutfağından seçkin lezzetlerin de keyfini çıkarabilirsiniz. Çoğu evcil hayvan dostu olan Boğazlıyan otellerinin çok yakınında alışveriş yapabileceğiniz bir pazar yer alıyor. Boğazlıyan otellerinde konakladığınız süre boyunca, 5 km mesafedeki Cavlak Kaplıcaları'nı ziyaret edebilirsiniz.

Boğazlıyan otel fiyatları ise ekonomik seçeneklerle çıkıyor karşımıza. Her gelir düzeyine hitap eden Boğazlıyan otel fiyatları, oda fiyatı olarak ücretlendiriliyor. Otelin sahip olduğu hizmet kalitesi ve misafirlerine sunduğu olanaklar gibi unsurlar, Boğazlıyan otel fiyatlarını doğrudan etkilese de, yine de her bütçeye uygun bir otel bulabilmek mümkün Boğazlıyan'da. Genel olarak 2017 Boğazlıyan otel fiyatlarının ortalama 205 TL civarında olduğunu söyleyebiliriz.

Siz de, yakın bir zaman içerisinde, herhangi bir sebepten dolayı Yozgat'ın Boğazlıyan ilçesine gelmeyi planlıyorsanız eğer, Boğazlıyan otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Hatta erken rezervasyon fırsatlarını takip ederek, Boğazlıyan otel fiyatlarından çok daha ekonomik bir şekilde yararlanma şansı elde edebilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın