Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Küçükbakkalköy Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Küçükbakkalköy Otelleri

Küçükbakkalköy için {{ (filteredHotels).length}} / 12 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Küçükbakkalköy Otelleri

Küçükbakkalköy Otelleri

Küçükbakkalköy Otelleri

İstanbul, Türkiye'nin ve dünyanın en gözde yerlerinden biri. Güzelliği, ihtişamı, tarihi mekanların çokluğu ve tatil beldeleri ile her yıl hem yurt içinden hem de yurt dışından pek çok kişiyi kendine çekiyor. Turizm, finans ve ekonominin odağı olan İstanbul, tüm ilçe ve semtleri ile bir bütün olarak görülüyor. İstanbul'dan herhangi bir semti ya da ilçeyi çıkardığımızda İstanbul artık tam anlamıyla İstanbul olmuyor. Bu semtlerden birisi de Ataşehir ilçesine bağlı olan Küçükbakkalköy. İstanbul'un Anadolu yakasındaki Ataşehir ilçesinde bulunan Küçükbakkalköy, İstanbul'un en kalabalık semtlerinden biri olarak biliniyor. Köklü bir tarihi bulunan ve eski bir Rum Köyü olarak kurulduğu bilinen Küçükbakkalköy, buraya gelenlerin uğrak alışveriş merkezi olduğundan dolayı bu ismi almış ve halen de Küçükbakkalköy olarak anılıyor. Köklü tarihi bulunması sebebi ile tarihi mekanlar bakımından oldukça zengin olan Küçükbakkalköy, günümüzde de alışverişin merkezi noktalarından biri olarak anılıyor. Konumu itibari ile oldukça elverişli ve ulaşımı kolay bir noktada bulunan Küçükbakkalköy, İstanbul'a gelip kendisine kalacak bir yer arayanlara uygun seçenekler sunan bir noktada yer alıyor. Küçükbakkalköy otelleri buraya gelenlere ev sahipliği yapıyor. İstanbul'un pek çok semtine ve ilçesine göre Küçükbakkalköy'de yeşilin hakim olduğu alanlara ve parklara çok daha fazla rastlayabilirsiniz.

Küçükbakkalköy Otel Fiyatları

Küçükbakkalköy Otel Fiyatları

Rotanızı İstanbul'a çevirmişseniz ya da planlarınız arasında İstanbul var ise kalacak yer olarak Küçükbakkalköy otellerini tercih edebilirsiniz. Çünkü Küçükbakkalköy otel fiyatları hemen her kesimden ziyaretçinin bütçesine uygun olarak belirleniyor. Otel fiyatları belirlenirken, standart hizmet ve olanaklar dikkate alınıyor ve fiyatlar bu bağlamda düzenleniyor.

  • Konaklama yapmak istediğiniz otelin konumu bu anlamda önemli. Çünkü oteliniz ne kadar merkezi bir konumda ise fiyatları da buna bağlı olarak yükselme eğiliminde olabiliyor. Şayet konaklama yapmak istediğiniz otel ulaşımı ve dinamik şehir hayatına uzak bir noktada ise otelin fiyatı yine aynı şekilde bu bağlamda aşağı seviyelerde değişme gösterebiliyor.
  • Otelde konaklama yapmak istediğiniz zaman dilimi de fiyatın belirlenmesinde önemli bir etken olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle rağbetini on oldu yaz aylarında ve tatil dönemlerinde bu otellerde kalacak iseniz fiyatlar kış aylarına ve rağbetin olmadığı dönemlere oranla biraz daha yüksek olabilmekte.
  • Küçükbakkalköy apart oteller de sunulan yemek hizmetinin bulunması da bir diğer önemli etken. Kalacağınız otelde yemek hizmeti veriliyor ise fiyatlarda buna bağlı olarak yükseliş gösterebiliyor.
  • Otel konseptine bağlı olarak da fiyatlarda değişmeler yaşanıyor. Farklı konseptteki otellerin fiyatları birbirinden farklı seçenekler sunuyor.
  • Konaklamak istediğiniz otelin yıldız sayısı da fiyatların değişmesinde önemli bir etken. Yani 5 yıldızlı bir otelin fiyatı ile 3 yıldızlı bir otelin fiyatı aynı olmuyor.

Küçükbakkalköy Otelleri En Uygun

Küçükbakkalköy Otelleri En Uygun

Yükselen binaların ve modernleşen dünyanın unsurları ile çevrelenmiş yapıların arasında kalan bir ilçe olan Ataşehir, doğallığını koruyan pek çok alana ve yeşil tonlara hakim bölümlere sahip. Küçükbakkalköy de bu ilçenin adeta bir incisi olarak yer alıyor. Finans, ekonomi ve turizm alanında oldukça önemli bir konuma sahip olan Ataşehir, konaklama bakımından da oldukça önemli bir merkez olarak karşımıza çıkıyor. Bu yönüyle de oldukça rağbet görüyor. Küçükbakkalköy'de konaklayarak hem pek çok noktaya hakim bir noktada konaklamış hem de pek çok semte göre daha sakin bir noktayı seçmiş olursunuz. Küçükbakkalköy, konaklama açısından elverişli bir nokta. Toplu taşıma araçlarının yoğun olarak bulunduğu semtte şahsi araçlarla da kolayca ulaşım sağlanabiliyor. Hem kalabalık grupla hem de şahsi olarak kendinize ve sevdiklerinize uygun bir otel bulabileceğiniz oldukça fazla seçenek ile Küçükbakkalköy hizmetinizde. Özellikle konaklama bağlamında baktığımızda; ilçede Küçükbakkalköy otelleri oldukça önemli bir yer tutuyor. Oldukça sakin ve dingin bir akış olan küçükbakkalköy, sessiz bir bölge olarak karşımıza çıkıyor.İstanbul'a gelmeyi düşünüyorsanız ya da gelme planlarını yapmışsanız Küçükbakkalköy otelleri en uygun seçenekleri hizmet veriyor. Planlarınız arasında İstanbul'a da yer vermiş iseniz küçükbakkalköy otellerine göz atmanızı öneriyoruz. Çünkü burada kendinize ve sevdiklerinize uygun bir konaklama seçeneği bulma şansınız oldukça yüksek. Küçükbakkalköy, yükselen binalar arasındaki şirinliği ve dinginliği ile siz kıymetli misafirlerini ağırlamayı bekliyor.

Küçükbakkalköy Gezilecek Yerler

Küçükbakkalköy Gezilecek Yerler

Küçükbakkalköy, buraya kadar gelmişken gezip görmeden gitmemenizi önerdiğimiz pek çok mekana yakın konumda yer alıyor. Ataşehir'de ve Küçükbakkalköy' de gezilecek yerler oldukça fazla. Küçükbakkalköy'den başlayarak pek çok mekanı görme şansı elde edebilirsiniz. İstanbul gibi gözde bir şehre kadar gelmiş iseniz yapacağınız aktivitelerin ve gezip görebileceğiniz yerlerin sayısı oldukça fazla. Pek çok elverişli seçeneği ile sizlere ulaşım kolaylığı sunan bu semt, doğal güzellikleri ve gezilmeye değer yerleri ile görenleri adeta büyülüyor. Ataşehir, hem ilçe sınırlarında bulunan cezbedici seçeneklere sahip hem de bu gibi farklı mekanların bulunduğu ilçelere yakın bir konumda yer alıyor.· Palladium Alışveriş Merkezi· Ülker Sports Arena· Watergarden İstanbul· İstanbul Oyuncak Müzesi· Novada Ataşehir· Hupalupa· Çamlıca TepesiTüm bunların yanı sıra buraya kadar gelmişken Küçükbakkalköy'den başlayarak tüm İstanbul'u gezme fırsatı elde edersiniz. Çünkü Ataşehir özellikle Anadolu Yakası'na hakim bir konumda yer alıyor. Ayrıca buradan Avrupa Yakası'na da geçmek oldukça kolay. Bu sayede dilediğiniz yere gidebilir ve tüm İstanbul'u doyasıya gezebilirsiniz. Anılarınıza bir yenisini daha eklemek istiyorsanız Küçükbakkalköy aklınızın bir köşesinde bulunabilecek kıymette bir semt. Küçükbakkalköy, tüm güzellikleri, tarihi dokusu ve otelleri ile siz değerli konuklarını bekliyor.

Küçükbakkalköy Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Küçükbakkalköy için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Küçükbakkalköy otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Küçükbakkalköy otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.