Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Küçükbakkalköy Otelleri

Küçükbakkalköy için {{ (filteredHotels).length}} / 5 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Küçükbakkalköy Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Ataşehir'in huzur dolu semtlerinden biri olan Küçükbakkalköy'de yer alan oteller, sundukları hizmetlerle misafirlerini üst düzey konforla buluşturuyor…

İstanbul'un Ataşehir ilçesinde yer alan Küçükbakkalköy, ilçenin en huzurlu semtlerinden biri olma özelliği taşıyor. 1940'lı yıllarda yerleşim yeri olmaya başlayan Küçükbakkalköy, o dönemlerden bugünlere kadar hızlı bir şekilde gelişim gösteren semtlerimizden biri. Şimdilerde yeni uydu kent projeleri ile günden güne büyümeye devam eden Küçükbakkalköy, çevre yolu ve minibüs yolu sayesinde de oldukça rahat ulaşılabilir bir konumda bulunuyor.

Küçükbakkalköy, daha çok iş seyahati amacıyla şehre gelenleri ağırlıyor olsa da, iş hayatının yarattığı stresten kurtulmak isteyenler tarafından da tercih ediliyor. Bu nedenle de birçok konaklama alternatifi bulunuyor Küçükbakkalköy'de. Lüks otellerden büyük kent otellerine kadar pek çok seçenek yer alıyor Küçükbakkalköy otelleri arasında.

Küçükbakkalköy otelleri, ilk bakışta lüks olanakları, üst düzey kalitesi ve misafir memnuniyetine verdikleri önemle dikkat çekiyor. İster iş hayatına kısa bir mola verin, isterseniz de iş seyahati amacıyla İstanbul'a gelin, Küçükbakkalköy otelleri her koşulda ideal bir konaklama alternatifi. Ruhunuzu dinlendirebileceğiniz Küçükbakkalköy otellerinde, şehrin hem huzurunu hem de dinamizmini yaşayacaksınız.

Siz de, yakın bir zaman içerisinde İstanbul'a gelmeyi planlıyorsanız eğer, konaklamak için Küçükbakkalköy'ü tercih edebilir ve Küçükbakkalköy otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Küçükbakkalköy otellerini incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Daha çok iş seyahati amacıyla şehre gelenleri ağırlayan Küçükbakkalköy otelleri, uygun fiyat seçenekleriyle de dikkat çekiyor…

Küçükbakkalköy, İstanbul'un Ataşehir ilçesinde yer alan huzur dolu semtlerden biri. İlk olarak 1940'lı yıllarda yerleşim yeri olmaya başlayan Küçükbakkalköy, bugün şehrin en gelişmiş semtlerinden biri olma özelliği taşıyor. Günümüzde Küçükbakkalköy, İstanbul'un yeni uydu kent projelerinden biri ve her geçen gün büyümeye devam ediyor. Çevre yolu ve minibüs yoluna da yakınlığı sayesinde, rahatlıkla ulaşılabiliyor Küçükbakkalköy'e.

Şehrin hem huzur dolu hem de en dinamik bölgelerinden biri Küçükbakkalköy. Dolayısıyla iş amaçlı konaklamalarda Küçükbakkalköy otelleri fazlasıyla tercih ediliyor. İş yaşamının stresini üzerinden atmak isteyen kişiler de konaklıyor Küçükbakkalköy otellerinde. Fiyatlar da buna göre şekilleniyor elbette.

Küçükbakkalköy otel fiyatları, otelin hizmet kalitesine, sahip olduğu olanaklara ve bulunduğu konuma göre değişkenlik gösteriyor. Kişi başı olarak değerlendirilen Küçükbakkalköy otel fiyatlarına bazı durumlarda kahvaltı da dahil olabiliyor. Küçükbakkalköy otel fiyatları, her gelir düzeyine hitap edebiliyor ayrıca. Genel olarak 2017 Küçükbakkalköy otel fiyatlarının 65 TL ile 135 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Siz de, özellikle iş seyahati amacıyla İstanbul'a gelmeyi planlıyorsanız eğer, konaklamak için Küçükbakkalköy'ü tercih edebilir ve bütçenize uygun olan bir Küçükbakkalköy otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Küçükbakkalköy otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Küçükbakkalköy otellerini ve Küçükbakkalköy otel fiyatlarını incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Küçükbakkalköy Hakkında

İstanbul'un en elit ve gelişmiş ilçelerinden birinde yer alan Küçükbakkalköy, gerek ulaşım gerekse de sosyo - kültürel açıdan oldukça gelişmiş bir bölgedir.

Küçükbakkalköy, kozmopolit şehir İstanbul'un en elit ve seçkin ilçelerinden biri olan Ataşehir'de yer almaktadır. İş ve finans merkezlerinin yoğun olarak yer aldığı Ataşehir'e gerek iş için gerekse de tatil için gelenler konaklamada Küçükbakkalköy'de yer alan tesisleri öncelikli olarak tercih etmektedir.

Küçükbakkalköy ulaşım açısından da oldukça kolay ve basit bir lokasyonda bulunmaktadır. Hem toplu taşıma araçları açısından hem de özel araçla ana yollara, çevre yoluna ve minibüs yollarına bağlantısı bulunmaktadır.

Küçükbakkalköy'de gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri lüks otellerden büyük kent otellerine kadar pek çok seçenek yer alıyor. Her bütçeden her zevke kadar bir konaklama oteli yer alan Küçükbakkalköy'de konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz ise erken rezervasyon yaptırmaları olmaktadır.

Küçükbakkalköy günümüzde yeni uydu kent projeleri, toplu konut ve siteler ile hızla büyümüş ve büyümeye de devam etmekte olan bir mahalledir. Kısa zamanda böylesine hızlı büyüyen kentin alışveriş merkezlerinde, parklara, ünlü restoranlara ve publara kadar birçok sosyal aktivite alanına ev sahipliği yapmaktadır ve tüm İstanbul'dan ziyaretçilerini ağırlamaktadır.

Küçükbakkalköy otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Ataşehir Palace Hotel
Ataşehir Palace Hotel

-

Yırtık çarşaf

Hayatımın en kötü gecesini ve sabahını yaşadım. Yer bezi gibi yüz havlusu, yırtık çarşaf, bozuk yatak, leş gibi kokan oda ve iç mekanlar, banyo ışıksız, lambalar iyi değil, kahvaltı saç, tüy, pislik içinde. Kustum yıllar sonra ilk kez. Resimlere aldanmayın. Personel yok. Allah'a emanet gibiydi. 1 gün barut gibi dolaştım buranın yüzünden. Bitlenirim diye de endişe ettim. Buraya yıldız kim verdiyse hesap sorulmalı. Bana biri beddua etti ki burada konakladım. :(( Şirket rezervasyonuydu benimkisi. Kendi tercihim değildi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nice Royal Otel
Nice Royal Otel

-

Personel ilgisi

Personel ilgisi ve sabah kahvaltısı, fiyat dengesi gayet iyi. Tekrar tercih edebilirim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Asia City Hotel
Asia City Hotel

-

Otelin konumu çok iyi

Otelin konumu çok iyi, servis profesyonel. Oda küçük ama her şey düşünülmüş, modern ve temiz. Kahvaltıda yok yok. Kısacası Ataşehir'de kalmak isteyen herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nice Royal Otel
Nice Royal Otel

-

Mükemmel tatil

Olağanüstü bir tatil geçirdim. Bütün herkese teşekkür ederim. İstanbul'a tekrar geldiğimde adresim belli. Nice Royal Otel. ;)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Asia City Hotel
Asia City Hotel

-

Mükemmel

Harika bir otel, odalar mükemmel, temizlik harika, servis harika. Bayıldım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nice Royal Otel
Nice Royal Otel

-

Fiyata göre gayet iyi

Olumsuz yorum yazan arkadaşlarla aynı otelden mi bahsettiğimizi bilemiyorum ama bence fiyata göre gayet iyi bir otel, personel oldukça ilgiliydi ve çok güzel bir kahvaltısı vardı. Hiçbir olumsuzluk yaşamadım. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nice Royal Otel
Nice Royal Otel

-

Mükemmel konum

Diğer yorum yazan arkadaşlara katılmıyorum. Ben iş için konaklama yaptım. Özellikle konumu çok iyi, her yere yakın. Personel oldukça güler yüzlü ve yardımseverdi. Aralık'ın 10'unda kalmama rağmen odalar gayat sıcak ve temizdi. Ben şiddetle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)