Küçükbakkalköy Otelleri

Ataşehir’in huzur dolu semtlerinden biri olan Küçükbakkalköy’de yer alan oteller, sundukları hizmetlerle misafirlerini üst düzey konforla buluşturuyor…Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Küçükbakkalköy Otelleri

Toplam 5 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Küçükbakkalköy Otelleri ve Küçükbakkalköy Otel Fiyatları

Ataşehir'in huzur dolu semtlerinden biri olan Küçükbakkalköy'de yer alan oteller, sundukları hizmetlerle misafirlerini üst düzey konforla buluşturuyor…

İstanbul'un Ataşehir ilçesinde yer alan Küçükbakkalköy, ilçenin en huzurlu semtlerinden biri olma özelliği taşıyor. 1940'lı yıllarda yerleşim yeri olmaya başlayan Küçükbakkalköy, o dönemlerden bugünlere kadar hızlı bir şekilde gelişim gösteren semtlerimizden biri. Şimdilerde yeni uydu kent projeleri ile günden güne büyümeye devam eden Küçükbakkalköy, çevre yolu ve minibüs yolu sayesinde de oldukça rahat ulaşılabilir bir konumda bulunuyor.

Küçükbakkalköy, daha çok iş seyahati amacıyla şehre gelenleri ağırlıyor olsa da, iş hayatının yarattığı stresten kurtulmak isteyenler tarafından da tercih ediliyor. Bu nedenle de birçok konaklama alternatifi bulunuyor Küçükbakkalköy'de. Lüks otellerden büyük kent otellerine kadar pek çok seçenek yer alıyor Küçükbakkalköy otelleri arasında.

Küçükbakkalköy otelleri, ilk bakışta lüks olanakları, üst düzey kalitesi ve misafir memnuniyetine verdikleri önemle dikkat çekiyor. İster iş hayatına kısa bir mola verin, isterseniz de iş seyahati amacıyla İstanbul'a gelin, Küçükbakkalköy otelleri her koşulda ideal bir konaklama alternatifi. Ruhunuzu dinlendirebileceğiniz Küçükbakkalköy otellerinde, şehrin hem huzurunu hem de dinamizmini yaşayacaksınız.

Siz de, yakın bir zaman içerisinde İstanbul'a gelmeyi planlıyorsanız eğer, konaklamak için Küçükbakkalköy'ü tercih edebilir ve Küçükbakkalköy otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Küçükbakkalköy otellerini incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Daha çok iş seyahati amacıyla şehre gelenleri ağırlayan Küçükbakkalköy otelleri, uygun fiyat seçenekleriyle de dikkat çekiyor…

Küçükbakkalköy, İstanbul'un Ataşehir ilçesinde yer alan huzur dolu semtlerden biri. İlk olarak 1940'lı yıllarda yerleşim yeri olmaya başlayan Küçükbakkalköy, bugün şehrin en gelişmiş semtlerinden biri olma özelliği taşıyor. Günümüzde Küçükbakkalköy, İstanbul'un yeni uydu kent projelerinden biri ve her geçen gün büyümeye devam ediyor. Çevre yolu ve minibüs yoluna da yakınlığı sayesinde, rahatlıkla ulaşılabiliyor Küçükbakkalköy'e.

Şehrin hem huzur dolu hem de en dinamik bölgelerinden biri Küçükbakkalköy. Dolayısıyla iş amaçlı konaklamalarda Küçükbakkalköy otelleri fazlasıyla tercih ediliyor. İş yaşamının stresini üzerinden atmak isteyen kişiler de konaklıyor Küçükbakkalköy otellerinde. Fiyatlar da buna göre şekilleniyor elbette.

Küçükbakkalköy otel fiyatları, otelin hizmet kalitesine, sahip olduğu olanaklara ve bulunduğu konuma göre değişkenlik gösteriyor. Kişi başı olarak değerlendirilen Küçükbakkalköy otel fiyatlarına bazı durumlarda kahvaltı da dahil olabiliyor. Küçükbakkalköy otel fiyatları, her gelir düzeyine hitap edebiliyor ayrıca. Genel olarak 2017 Küçükbakkalköy otel fiyatlarının 65 TL ile 135 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Siz de, özellikle iş seyahati amacıyla İstanbul'a gelmeyi planlıyorsanız eğer, konaklamak için Küçükbakkalköy'ü tercih edebilir ve bütçenize uygun olan bir Küçükbakkalköy otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Küçükbakkalköy otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Küçükbakkalköy otellerini ve Küçükbakkalköy otel fiyatlarını incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Küçükbakkalköy otel tavsiyeleri

  • Tarihe Göre Listele
  • En Faydalılar
Nice Royal Otel
Nice Royal Otel

-

Personel ilgisi

Personel ilgisi ve sabah kahvaltısı, fiyat dengesi gayet iyi. Tekrar tercih edebilirim.

  • Faydalı buldum (1)
  • Faydalı bulmadım (0)