Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Küçükbakkalköy Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Küçükbakkalköy Otelleri

Küçükbakkalköy için {{ (filteredHotels).length}} / 12 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.point == '10' ? hotel.point : parseFloat(hotel.point) }}
{{ hotel.turu }}
{{ hotel.location }} / {{ hotel.il_adi }}
{{ hotel.phone_label }} Rezervasyon İçin Arayın {{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı Tesisi Ücretsiz Ara Tesisi Ücretsiz Ara
Öne çıkan teklif
{{ generateDiscountPrice(price.discount, price.price ) }} {{ price.currency }}
-{{ price.discount | number:0 }}%
{{ price.price }} {{ price.currency }}
Tesis Fiyatı
Otel Fiyatı
Otel Web Sitesi
{{kal_aff_data[price.providerId].name}}
{{kal_aff_data[price.providerId].name}}
Diğer Fiyatları Göster

Küçükbakkalköy Otelleri

Küçükbakkalköy Otelleri

Küçükbakkalköy Otelleri

İstanbul, Türkiye'nin ve dünyanın en gözde yerlerinden biri. Güzelliği, ihtişamı, tarihi mekanların çokluğu ve tatil beldeleri ile her yıl hem yurt içinden hem de yurt dışından pek çok kişiyi kendine çekiyor. Turizm, finans ve ekonominin odağı olan İstanbul, tüm ilçe ve semtleri ile bir bütün olarak görülüyor. İstanbul'dan herhangi bir semti ya da ilçeyi çıkardığımızda İstanbul artık tam anlamıyla İstanbul olmuyor. Bu semtlerden birisi de Ataşehir ilçesine bağlı olan Küçükbakkalköy. İstanbul'un Anadolu yakasındaki Ataşehir ilçesinde bulunan Küçükbakkalköy, İstanbul'un en kalabalık semtlerinden biri olarak biliniyor. Köklü bir tarihi bulunan ve eski bir Rum Köyü olarak kurulduğu bilinen Küçükbakkalköy, buraya gelenlerin uğrak alışveriş merkezi olduğundan dolayı bu ismi almış ve halen de Küçükbakkalköy olarak anılıyor. Köklü tarihi bulunması sebebi ile tarihi mekanlar bakımından oldukça zengin olan Küçükbakkalköy, günümüzde de alışverişin merkezi noktalarından biri olarak anılıyor. Konumu itibari ile oldukça elverişli ve ulaşımı kolay bir noktada bulunan Küçükbakkalköy, İstanbul'a gelip kendisine kalacak bir yer arayanlara uygun seçenekler sunan bir noktada yer alıyor. Küçükbakkalköy otelleri buraya gelenlere ev sahipliği yapıyor. İstanbul'un pek çok semtine ve ilçesine göre Küçükbakkalköy'de yeşilin hakim olduğu alanlara ve parklara çok daha fazla rastlayabilirsiniz.

Küçükbakkalköy Otel Fiyatları

Küçükbakkalköy Otel Fiyatları

Rotanızı İstanbul'a çevirmişseniz ya da planlarınız arasında İstanbul var ise kalacak yer olarak Küçükbakkalköy otellerini tercih edebilirsiniz. Çünkü Küçükbakkalköy otel fiyatları hemen her kesimden ziyaretçinin bütçesine uygun olarak belirleniyor. Otel fiyatları belirlenirken, standart hizmet ve olanaklar dikkate alınıyor ve fiyatlar bu bağlamda düzenleniyor.

 • Konaklama yapmak istediğiniz otelin konumu bu anlamda önemli. Çünkü oteliniz ne kadar merkezi bir konumda ise fiyatları da buna bağlı olarak yükselme eğiliminde olabiliyor. Şayet konaklama yapmak istediğiniz otel ulaşımı ve dinamik şehir hayatına uzak bir noktada ise otelin fiyatı yine aynı şekilde bu bağlamda aşağı seviyelerde değişme gösterebiliyor.
 • Otelde konaklama yapmak istediğiniz zaman dilimi de fiyatın belirlenmesinde önemli bir etken olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle rağbetini on oldu yaz aylarında ve tatil dönemlerinde bu otellerde kalacak iseniz fiyatlar kış aylarına ve rağbetin olmadığı dönemlere oranla biraz daha yüksek olabilmekte.
 • Küçükbakkalköy apart oteller de sunulan yemek hizmetinin bulunması da bir diğer önemli etken. Kalacağınız otelde yemek hizmeti veriliyor ise fiyatlarda buna bağlı olarak yükseliş gösterebiliyor.
 • Otel konseptine bağlı olarak da fiyatlarda değişmeler yaşanıyor. Farklı konseptteki otellerin fiyatları birbirinden farklı seçenekler sunuyor.
 • Konaklamak istediğiniz otelin yıldız sayısı da fiyatların değişmesinde önemli bir etken. Yani 5 yıldızlı bir otelin fiyatı ile 3 yıldızlı bir otelin fiyatı aynı olmuyor.

Küçükbakkalköy Otelleri En Uygun

Küçükbakkalköy Otelleri En Uygun

Yükselen binaların ve modernleşen dünyanın unsurları ile çevrelenmiş yapıların arasında kalan bir ilçe olan Ataşehir, doğallığını koruyan pek çok alana ve yeşil tonlara hakim bölümlere sahip. Küçükbakkalköy de bu ilçenin adeta bir incisi olarak yer alıyor. Finans, ekonomi ve turizm alanında oldukça önemli bir konuma sahip olan Ataşehir, konaklama bakımından da oldukça önemli bir merkez olarak karşımıza çıkıyor. Bu yönüyle de oldukça rağbet görüyor. Küçükbakkalköy'de konaklayarak hem pek çok noktaya hakim bir noktada konaklamış hem de pek çok semte göre daha sakin bir noktayı seçmiş olursunuz. Küçükbakkalköy, konaklama açısından elverişli bir nokta. Toplu taşıma araçlarının yoğun olarak bulunduğu semtte şahsi araçlarla da kolayca ulaşım sağlanabiliyor. Hem kalabalık grupla hem de şahsi olarak kendinize ve sevdiklerinize uygun bir otel bulabileceğiniz oldukça fazla seçenek ile Küçükbakkalköy hizmetinizde. Özellikle konaklama bağlamında baktığımızda; ilçede Küçükbakkalköy otelleri oldukça önemli bir yer tutuyor. Oldukça sakin ve dingin bir akış olan küçükbakkalköy, sessiz bir bölge olarak karşımıza çıkıyor.İstanbul'a gelmeyi düşünüyorsanız ya da gelme planlarını yapmışsanız Küçükbakkalköy otelleri en uygun seçenekleri hizmet veriyor. Planlarınız arasında İstanbul'a da yer vermiş iseniz küçükbakkalköy otellerine göz atmanızı öneriyoruz. Çünkü burada kendinize ve sevdiklerinize uygun bir konaklama seçeneği bulma şansınız oldukça yüksek. Küçükbakkalköy, yükselen binalar arasındaki şirinliği ve dinginliği ile siz kıymetli misafirlerini ağırlamayı bekliyor.

Küçükbakkalköy Gezilecek Yerler

Küçükbakkalköy Gezilecek Yerler

Küçükbakkalköy, buraya kadar gelmişken gezip görmeden gitmemenizi önerdiğimiz pek çok mekana yakın konumda yer alıyor. Ataşehir'de ve Küçükbakkalköy' de gezilecek yerler oldukça fazla. Küçükbakkalköy'den başlayarak pek çok mekanı görme şansı elde edebilirsiniz. İstanbul gibi gözde bir şehre kadar gelmiş iseniz yapacağınız aktivitelerin ve gezip görebileceğiniz yerlerin sayısı oldukça fazla. Pek çok elverişli seçeneği ile sizlere ulaşım kolaylığı sunan bu semt, doğal güzellikleri ve gezilmeye değer yerleri ile görenleri adeta büyülüyor. Ataşehir, hem ilçe sınırlarında bulunan cezbedici seçeneklere sahip hem de bu gibi farklı mekanların bulunduğu ilçelere yakın bir konumda yer alıyor.· Palladium Alışveriş Merkezi· Ülker Sports Arena· Watergarden İstanbul· İstanbul Oyuncak Müzesi· Novada Ataşehir· Hupalupa· Çamlıca TepesiTüm bunların yanı sıra buraya kadar gelmişken Küçükbakkalköy'den başlayarak tüm İstanbul'u gezme fırsatı elde edersiniz. Çünkü Ataşehir özellikle Anadolu Yakası'na hakim bir konumda yer alıyor. Ayrıca buradan Avrupa Yakası'na da geçmek oldukça kolay. Bu sayede dilediğiniz yere gidebilir ve tüm İstanbul'u doyasıya gezebilirsiniz. Anılarınıza bir yenisini daha eklemek istiyorsanız Küçükbakkalköy aklınızın bir köşesinde bulunabilecek kıymette bir semt. Küçükbakkalköy, tüm güzellikleri, tarihi dokusu ve otelleri ile siz değerli konuklarını bekliyor.

50 Kullanıcı Yorumu

  • Tarihe Göre Listele
  • Puana Göre Listele
  • En Faydalılar
50
0 (850) 600 32 67
Hera Suite Ataşehir
Sinemacılar Sok. No. 3
Ataşehir / İstanbul
Türkiye
10

-

Gerçek anlamda adamlar işini ciddiye almışlar, helal olsun. Bu fiyata bu hizmet teşekkür ederim Hera Suite.

50
0 (850) 602 23 59
Ataşehir Palace Hotel
Kayışdağı Cad. No. 143/1
Ataşehir / İstanbul
Türkiye
1

-

Kesinlikle kalmanızı tavsiye etmem. Odalar sigara kokuyor. Görevliye söylediğimizde tüm odalarda sigara içilebildiğini söylüyor. Saç kurutma makinesi çalışmıyor. Niye çalışmıyor dendiğinde şuan yapacak bir şey yok deniyor.

50
0 (216) 888 06 92
Asia Business Suites
Küçükbakalköy Mah. Elvan Sok. No.7
Ataşehir / İstanbul
Türkiye
10

-

Olması gerektiği gibi... Temiz, sesiz ve rahat. Sabah kahvaltısı oldukça başarılıydı. Demleme çay sabah sabah iyi geldi. Teşekkür ederim.

50
0 (850) 600 42 44
A11 Hotel Ataşehir
Şenlik Sok. No. 1
Ataşehir / İstanbul
Türkiye
10

-

Çok keyif aldığım bir tatili sonlandırdım. Siz otel çalışanları hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim. Güler yüzünüz, ilginiz bizi çok memnun etti. Her gün aktivite ile geçirdiğim kahkaha dolu dakikalarımız anılarımız oldu. Sabah kahvaltısı dolu dolu, hamburger ve pide saatleri, öğle yemeği, kurabiye, çay saati derken akşam yemeği acıkmaya hiç fırsatınız olmuyor. Harika bir denizi, muhteşem bir havuzu ile zaman geç.. Devamını Göster

50
0 (850) 600 42 44
A11 Hotel Ataşehir
Şenlik Sok. No. 1
Ataşehir / İstanbul
Türkiye
1

-

Asla tercih edilmemesi gereken bir otel bana göre. Otel değil, apart tarzı bir yer. Hiçbir aktivite yok. Odalar çok kötü. Yemekler çeşitlilik 0. Ödediğiniz parayı asla hak etmeyen kötü bir yer. Bir gece kaldık, 2 gece parası aldılar. Sabah arkamıza bile bakmadan başka bir otele gittik. Bence asla tercih etmeyin. Tatiliniz zehir olmasın.

50
0 (216) 888 06 92
Asia Business Suites
Küçükbakalköy Mah. Elvan Sok. No.7
Ataşehir / İstanbul
Türkiye
3

-

Sıcak su yok, kahvaltı kötü. Temizlik göstermelik. Terlik, havlu, içme suyu vs. kontrolü hiç yok.

50
0 (216) 888 06 92
Asia Business Suites
Küçükbakalköy Mah. Elvan Sok. No.7
Ataşehir / İstanbul
Türkiye
10

-

Konumu güzel ve oda temizliği iyiydi tavsiye ederim. Bu bölgede konaklamalarımda tekrar tercih edeceğim. Teşekkürler.

50
0 (216) 888 06 92
Asia Business Suites
Küçükbakalköy Mah. Elvan Sok. No.7
Ataşehir / İstanbul
Türkiye
9

-

Merhabalar, tesisinizde 3 gece konakladım. Tesis yeni tadilattan çıktığı için her şey yeni. Personel gayet ilgili. Sabah kahvaltısı çok az zayıf ama düzeltilmeyecek şey değil. Tesis yetkililerine teşekkür ederim.

50
0 (850) 602 23 59
Ataşehir Palace Hotel
Kayışdağı Cad. No. 143/1
Ataşehir / İstanbul
Türkiye
9

-

Burada standart bir odada 3 gece kaldık ve çok memnun ayrıldık. Oda temiz, güzel bir şekilde döşenmiş, çok geniş. Klima sessiz ve iyi çalıştı. Kaldığım süre boyunca kahvaltı denemedim, bu yüzden yorum yapamam. Verdiğiniz paranın değerini karşıladığını düşünüyorum. Tek olumsuz yanı ki çok küçüktü - lavaboda minik kırılmalar vardı. Otelin hemen dışında metroya giden otobüsler var (14A ve 19T, aksi takdirde 25 dakikalı.. Devamını Göster

50
0 (216) 888 06 84
Asia City Hotel
Sütçüler Sok. No. 3
Ataşehir / İstanbul
Türkiye
8

-

Seyahatten önce biz otel nasıl bir fikir için Seyahat Danışmanı kontrol ve bizim kalmak hakkında biraz endişeli bir sürü değerlendirmeleri. i yardımı ile iyi yönetilen rağmen, varışta ilk izlenimler iyi, güzel havadar resepsiyon, rahat oturma ve güler yüzlü personeli, dil, bir sorun biraz zaman vardı. İkinci kattaki odamızda, resepsiyonun hemen arkasında bulunan iki güvenilir asansörden biri ile gittiğimizde, odamız.. Devamını Göster

50
0 (850) 600 50 08
Redistanbul Hotel
Şenlik Sok. No. 2
Ataşehir / İstanbul
Türkiye
9

-

Ücret ve kalite dengesi mükemmel.

50
0 (850) 600 50 08
Redistanbul Hotel
Şenlik Sok. No. 2
Ataşehir / İstanbul
Türkiye
8

-

Odalar temiz ve buyuklugu gayet yeterliydi.

50
0 (850) 600 50 08
Redistanbul Hotel
Şenlik Sok. No. 2
Ataşehir / İstanbul
Türkiye
7

-

Çok güzel bir otel. Çok memnun kaldık.

50
0 (850) 600 50 08
Redistanbul Hotel
Şenlik Sok. No. 2
Ataşehir / İstanbul
Türkiye
8

-

Konumu çok güzeldi. Odalar temiz ve konforluydu fiyatına göre süper kalite.

50
0 (850) 600 50 08
Redistanbul Hotel
Şenlik Sok. No. 2
Ataşehir / İstanbul
Türkiye
7

-

Tesisin konumu çok iyi, temiz ve güzel bir otel tek eleştirim yaz ayında minibarın çalışmaması önemli bir eksikti.

50
0 (216) 888 06 84
Asia City Hotel
Sütçüler Sok. No. 3
Ataşehir / İstanbul
Türkiye
7

-

Bazı değerlendirmeleri okumak çok şüpheci ama bir kez orada sadece tam tersi oldu. Bu otel çok güzel ve çok temiz, personel dostu (yan restoran hariç), iki hastane arasında (hatta 2 dakika yürüme mesafesinde) bulunur. Odaların duvarlarının sadece son derece ince hatta çok çok incedir, bu yüzden gece yarısı yatakların keyfini komşuları tarafından uyanmış olabilirsiniz. ^^

50
0 (850) 600 50 08
Redistanbul Hotel
Şenlik Sok. No. 2
Ataşehir / İstanbul
Türkiye
8

-

Oldukça güzel ve fiyatına göre lüks bir yer tertemiz nezih bir yer biz bir sorunla karşılaşmadık. Bizim konakladığımız tarihte çok boştu kahvaltısı çok erken saatte olduğu için biz maalesef yetişemedik.

50
0 (850) 600 50 08
Redistanbul Hotel
Şenlik Sok. No. 2
Ataşehir / İstanbul
Türkiye
9

-

Herşey çok iyiydi

50
0 (850) 600 50 08
Redistanbul Hotel
Şenlik Sok. No. 2
Ataşehir / İstanbul
Türkiye
8

-

Oda şık ve guzel dekore edilmiş ancak temizliğe pek ozen gosterilmemiş. Yorgan kılıfindaki çeşit çeşit saçlar hiç hoş değildi. Soyledigimizde yedegi ile degistirildi.kahvalti beklentinizi cok yuksek tutmayin cesiti oldukca azdi. fiyatı göz önünde bulundurularak birkaç günlük tatil icin tercih edilebilir

50
0 (850) 600 50 08
Redistanbul Hotel
Şenlik Sok. No. 2
Ataşehir / İstanbul
Türkiye
9

-

Istanbul a gelince kalinabilecek otellerden birisi çünkü otel yeni yapılmış bütün eşyalar yeni ve kaliteli otoparkı mevcut kahvaltısı iyi merkezde odaları geniş ve ferah fiyatı da uygun mutlaka tavsiye ederim.....

50
0 (850) 602 23 59
Ataşehir Palace Hotel
Kayışdağı Cad. No. 143/1
Ataşehir / İstanbul
Türkiye
7

-

Aslında, bir web sitesinden çok iyi bir anlaşma yapmış olsam da yorumları okuduğumda biraz endişeliydim. Bu yüzden benim beklentilerim düşüktü, ama yanılmışım. Oteli çok iyi buldum. Oda çok rahat ve süslü dekorasyonu ile temizdi, özellikle banyo çok güzeldi. Personel işini tam yapıyor.

50
0 (216) 888 01 54
Cityloft 24 Suites
Albay Sok. No. 26
Ataşehir / İstanbul
Türkiye
9

-

Fiyat açısından oldukça uygun bir otel. Çalışanlar fazlasıyla yardımsever ve samimiydi. Konumu dolayısıyla her yere ulaşımı çok rahattı. Her şeyiyle memnun kaldığım bir tatil oldu. Teşekkür ederim. Etrafımdaki herkese de tavsiye edeceğim.

50
0 (850) 600 50 08
Redistanbul Hotel
Şenlik Sok. No. 2
Ataşehir / İstanbul
Türkiye
9

-

Otel hakikaten çok güzel olmuş lükslüğü göz kamaştırıyor , ve konumu itabari ile hakikaten rahat huzurlu vakit geçirilebilecek nadir yerlerden bir tanesi istanbul anadolu yakasında bir kırmızı bir yakut gibi parlıyor...

50
0 (216) 888 01 56
Cityloft 36 Suites
Ali Ay Sok. No:6
Ataşehir / İstanbul
Türkiye
7

-

Sakin, nezih bir bölgede gürültüden uzak konforlu bir konaklama için ideal. Hızlı check-in yapabiliyorsunuz, personel kaliteli ve ilgili, hızlı şekilde her şeye yardımcı oluyorlar. Odalar her ne ararsanız arayın ideal bir durumda. Herkese tavsiye ederim.

50
0 (216) 888 01 56
Cityloft 36 Suites
Ali Ay Sok. No:6
Ataşehir / İstanbul
Türkiye
8

-

Gayet poreblemsiz bir otel. Personeller, oda, temizlik gayet güzel. Ödedigimiz fiyata o çevrede bu kadar iyi otel olmadıpını rahatlıkla söyleyebilirim.Odamız teras katı standart odaydı ve genişliği standart odaya göre gayet iyiydi.

50
0 (216) 888 01 56
Cityloft 36 Suites
Ali Ay Sok. No:6
Ataşehir / İstanbul
Türkiye
7

-

Otelin görünümü tam istediğim gibi bir butik otel görünümündeydi. Hiçbir konuda şikayetim olmadı konaklamam boyunca. Bence fiyat performans olarak kaldığım en iyi otellerden biri. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Çok memnun ayrıldım.

50
0 (216) 888 03 84
Nice Royal Otel
Işıklar Cad. No. 12
Ataşehir / İstanbul
Türkiye
3

-

Bu otelin profesyonel bir yer gibi olmadığını söyleyebilirim ve daha çok terk edilmiş gibi duruyor. Restoranın görünümü bir kahvehaneyi andırıyor. Odalar küçük ve eskiydi. Otel de çok gürültülü oluyordu ayrıca.

50
0 (216) 888 03 84
Nice Royal Otel
Işıklar Cad. No. 12
Ataşehir / İstanbul
Türkiye
7

-

İyi bir otel, odalar oldukça temizdi. O açıdan memnun kaldık, ama bir klima problemliydi. Arızalı olduğu için sıcak havadan dolayı sorun yaşadık. Pencereyi açmak zorunda kaldık, bir klima kadar etkisi olmadığı aşikar. Ancak genel anlamda kalabileceğiniz bir otel.

50
0 (216) 888 01 56
Cityloft 36 Suites
Ali Ay Sok. No:6
Ataşehir / İstanbul
Türkiye
8

-

Konum olarak biraz ara sokakta, bulmakta zorlanabilirsiniz. Odalar temiz,geniş ve ferah. Biz üç kişi konakladık, 60 m2 daireydi ve çok hesaplıydı. Kahvaltı yeterli ve uzun süre kalıyor. Otel menüsü ve lobisi ufak ama yeterli, herkese tavsiye ederim.

50
0 (216) 888 01 54
Cityloft 24 Suites
Albay Sok. No. 26
Ataşehir / İstanbul
Türkiye
7

-

Fazlasıyla temiz ve hoş bir otel. İlk günden sonra klimaları merkezi konuma bağlamaları dolayısıyla kapatıyorlardı. Geriye kalan her şey fazlasıyla iyiydi. Özellikle konumunun güzelliği ile her yere istediğiniz gibi ulaşabiliyorsunuz.

50
0 (216) 888 01 54
Cityloft 24 Suites
Albay Sok. No. 26
Ataşehir / İstanbul
Türkiye
9

-

Beklentimin üzerinde diyebilirim. Personeller son derece güler yüzlü ve samimiydi. Odanın içinde bulunan mutfağın bazı düzenlemelere ihtiyacı var. Kullanma ihtiyacım olmadı ama apart olarak kaldığımız için en azından iki kişinin çalışabileceği bir alan ve malzeme olmasını beklerdim. Yeniden tercih edeceğim ve herkese tavsiye edebileceğim genel anlamıyla içten ve güzel bir işletme.

50
0 (216) 888 01 54
Cityloft 24 Suites
Albay Sok. No. 26
Ataşehir / İstanbul
Türkiye
9

-

Genel olarak her şeyiyle memnun kaldığımız bir otel bulduk. Fiyat performans oteli olduğunu söyleyebilirim. Otelin genel kullanım alanları ve odalar oldukça temizdi. Personel son derece ilgili ve kibardı. Kısacası her şey çok güzeldi. Kesinlikle tavsiye ederim.

50
0 (216) 888 01 56
Cityloft 36 Suites
Ali Ay Sok. No:6
Ataşehir / İstanbul
Türkiye
7

-

Harika bir işletme. En ufak bir sorun yaşamadık. Odalar gayet iyi durumda, dekorasyon oldukça iyi. Otopark sorunu yaşamadık, personeller her isteğimizi yerine getirdi. Burayı daha sonra da tercih edeceğim. Herkese tavsiye ederim, keyifli bir yer.

50
0 (850) 602 23 59
Ataşehir Palace Hotel
Kayışdağı Cad. No. 143/1
Ataşehir / İstanbul
Türkiye
10

-

Hayatımın en kötü gecesini ve sabahını yaşadım. Yer bezi gibi yüz havlusu, yırtık çarşaf, bozuk yatak, leş gibi kokan oda ve iç mekanlar, banyo ışıksız, lambalar iyi değil, kahvaltı saç, tüy, pislik içinde. Kustum yıllar sonra ilk kez. Resimlere aldanmayın. Personel yok. Allah'a emanet gibiydi. 1 gün barut gibi dolaştım buranın yüzünden. Bitlenirim diye de endişe ettim. Buraya yıldız kim verdiyse hesap sorulmalı. Ba.. Devamını Göster

50
0 (216) 888 03 84
Nice Royal Otel
Işıklar Cad. No. 12
Ataşehir / İstanbul
Türkiye
2

-

Erkek arkadaşımla Kasım 2016'da bu otelde kaldık, eve döndüğümde altın kolyemin eksik olduğunu fark ettim. Konuyla ilgili olarak otel müdürünü aradım ve e-posta gönderdim. Çok ilgisizsiz cevaplar verdi, konuştuğum konu hakkında bir fikri yoktu; Açıkçası, otel personeli ve yönetim arasında bir iletişim kopukluğu var. Kendisine çok sayıda e-posta gönderdim ama asla bir sonuca varamadım, aslında son e-postama cevap ver.. Devamını Göster

50
0 (216) 888 03 84
Nice Royal Otel
Işıklar Cad. No. 12
Ataşehir / İstanbul
Türkiye
9

-

Personel ilgisi ve sabah kahvaltısı, fiyat dengesi gayet iyi. Tekrar tercih edebilirim.

50
0 (850) 602 23 59
Ataşehir Palace Hotel
Kayışdağı Cad. No. 143/1
Ataşehir / İstanbul
Türkiye
6

-

Otel, birinci sınıf bir konumda yer almakta. Restoran iyi görünümlü, ama menü kötü, yiyecek bir şey bulamadım. Su ücretsiz değil, personelden talep etmelisin. Alışveriş yapmak içstiyorsanız kalmak için iyi bir yer. Bu otel, genelde saç ekimi ameliyatı için gelen insanlarca hastanelere yakın olduğundan tercih ediliyor. Odalar çok temiz ve ama küçük boyutlu.

50
0 (216) 888 01 54
Cityloft 24 Suites
Albay Sok. No. 26
Ataşehir / İstanbul
Türkiye
8

-

Fiyat olarak civardaki otellere oranla oldukça uygundu. Odalar temiz ve son derece rahat. Kahvaltının farklı bir tesiste veriliyor oluşu tek problemiydi diyebilirim. Kahvaltı için otelden çıkmak inanın zor geliyordu. Ama yine de keyif aldığımız güzel bir tatil oldu.

50
0 (216) 888 03 84
Nice Royal Otel
Işıklar Cad. No. 12
Ataşehir / İstanbul
Türkiye
8

-

Personel arkadaş canlısı davrandı, çok ilgili ve yardımsever bir ekip vardı. Fiyata kahvaltının dahil olmaması beni biraz üzdü açıkçası, ama yine de her şey çok güzeldi. Gayet memnun kaldık, teşekkür ederiz.

50
0 (850) 600 42 44
A11 Hotel Ataşehir
Şenlik Sok. No. 1
Ataşehir / İstanbul
Türkiye
7

-

İki gece konakladık. Odamız küçük ama yeterli ve temizdi. Otelin kendine ait park yeri mevcut. Kahvaltı ise yeterli düzeyde. Fiyat olarak da uygundu ve bir dahaki gidişimizde yine tercih edebiliriz.

50
0 (216) 888 01 54
Cityloft 24 Suites
Albay Sok. No. 26
Ataşehir / İstanbul
Türkiye
7

-

Çok ferah ve küçük bir otel. Odadan ücretsiz su almayı sevdim. Personel eğer bir şeye ihtiyaç duyarsanız her zaman yardımcı oluyor. Süpermarket çok yakında ve otel odasında buzdolabınvar. Bu yüzden odanıza atıştırmak için yemek alabilirsiniz ve her zaman soğuk içeceklere ulaşabilirsiniz.

50
0 (216) 888 01 54
Cityloft 24 Suites
Albay Sok. No. 26
Ataşehir / İstanbul
Türkiye
9

-

Bu küçük otelin çevresinde pek fazla bir şey yok ama çalışanlar oldukça cana yakın ve odalar gerçekten çok temiz. Aklımıza tamir edilmesi gereken birkaç bir şey geldi. Mesela, duş başlığı ayrılıyordu ve banyo duvarındaki kancalar düşüyordu.

50
0 (216) 888 01 54
Cityloft 24 Suites
Albay Sok. No. 26
Ataşehir / İstanbul
Türkiye
8

-

Temiz, yeni yapılmış ve modern bir yer. Klima bazen merkezi olarak kontrol ediliyor. Resepsiyona üniteyi kontrol etmek için bu mesajı bırakmanız gerekiyor. Her şey mükemmel. İşbirlikçi ve kibar çalışanlarına teşekkür ederiz.

50
0 (216) 888 01 54
Cityloft 24 Suites
Albay Sok. No. 26
Ataşehir / İstanbul
Türkiye
9

-

Otelin konumu oldukça iyi. Kendi aracıyla gelenler otelin konumunu rahatlıkla bulabilir ve otelden ayrılırken direkt otobana bağlandığı için her yere kolaylıkla gidebilirsiniz. Bizim kaldığımız oda suit idi. Açıkçası odamızı çok geniş ve ferah bulduk. Jakuzi detayı odayı tabi daha da güzelleştiriyordu. Kesinlikle tavsiye ederim. Biz bir gece konakladık ama yine de hiçbir problem yaşamadık. Yalnız yastık ve yorganlar.. Devamını Göster

50
0 (216) 888 01 54
Cityloft 24 Suites
Albay Sok. No. 26
Ataşehir / İstanbul
Türkiye
7

-

Konforlu ve son derece temiz bir oteldi. Eğer yumuşak yatakta yatmayı seviyorsanız kesinlikle tercih etmelisiniz. Ne yazık ki banyo biraz dardı. Bu yüzden duş alırken eşyalarımızı koymakta biraz zorluk yaşadık. Her odada mutfak olsa da ocak yoktu. Ama genel hatlarıyla fazlasıyla memnun kaldığım ve tavsiye ettiğim bir otel.

50
0 (850) 600 42 44
A11 Hotel Ataşehir
Şenlik Sok. No. 1
Ataşehir / İstanbul
Türkiye
6

-

Otel şehir merkezinde ve temiz bir otel. Lokasyon sebebiyle tercih edilebilir. Çevresinde hastane ve güzel lokantalar mevcut. Odalar biraz küçük. Kahvaltı salonu güzel. Personel amatör ruhlu. Odalar arasındaki ses yalıtımı kötü.

50
0 (216) 888 03 84
Nice Royal Otel
Işıklar Cad. No. 12
Ataşehir / İstanbul
Türkiye
9

-

Genel anlamda ben oldukça memnun kaldım. Güleryüzlü bir hizmet var, odamın temizliği de iyiydi. Otopark olduğu söylenmesine rağmen yok, buna dikkat edin. Motorla geldiğim için bana problem olmadı sadece. Personel de o konuda yardımcı oldu yine.

50
0 (216) 888 03 84
Nice Royal Otel
Işıklar Cad. No. 12
Ataşehir / İstanbul
Türkiye
6

-

Turistik bölgelerden biraz uzakta bir otel, ancak saç nakli yapılan bir hastaneye yakın. Konukların bir kısmı bu yüzden tercih etmişti. Otel iyi durumda. Taksiler normalde otelin nerede olduğunu bilmiyor, ancak yakındaki Memorial Hastanesinin nerede olduğunu biliyorlar. Oradan rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

50
0 (850) 602 23 59
Ataşehir Palace Hotel
Kayışdağı Cad. No. 143/1
Ataşehir / İstanbul
Türkiye
7

-

Otel modern, ancak standart tek kişilik odalar çok çok küçük, bu yüzden daha fazla alana sahip olmak için çift kişilik odaya veya deluxe / superior odaya gidin. Restoran menüsü yeterince geniş. Otelden çıkıp caddede yürüyünce çok sayıda iyi restoran ve mağaza bulabilirsiniz. Genel anlamda ben memnun kaldım.

50
0 (216) 888 01 56
Cityloft 36 Suites
Ali Ay Sok. No:6
Ataşehir / İstanbul
Türkiye
7

-

Otel suit tarzı, temiz, güzel döşenmiş ,çalışanları ilgili ve merkezi konumda. Tüm aileyle rahatça kalınabilecek bir otel. Mutfağı ve ev tarzıyla uzun süreli konaklamalar için de ideal. Ataşehir'de olması sebebiyle her yere kolay ulaşılabilir.

Küçükbakkalköy Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Küçükbakkalköy için ₺ den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat 0 ₺ dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Küçükbakkalköy otellerinde ₺ ile ₺ fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Küçükbakkalköy otellerinde ₺ den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺ den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.