Giriş
23.05.22
Çıkış
24.05.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Haritayı görüntüle

Tesis Türü

Apart Otel
Otel

Konsept/Tema

Aile Dostu
Butik Otel
Hayvan Dostu
İş Seyahati Oteli
Şehir Oteli

Spa & Sağlık

Buhar Odası
Hamam
Jakuzi
Spor Salonu
Spa Olanakları

Olanaklar

Araba Kiralama
Evcil Hayvan Girebilir
Güzellik Salonu
Ütü ve Terzi Hizmeti
Kuru Temizleme
Resepsiyon
Tümünü gör
Sigara İçme Alanı

Sağlık ve Güvenlik

Güvenli Turizm Sertifikası

Popüler Filtreler

Ortak Alanda TV
Çocuk Bakımı

Konaklama Tipi

Sadece Konaklama
Oda-Kahvaltı

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Küçükbakkalköy Otelleri:

Küçükbakkalköy için 10 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Henüz Puanlanmamış
Küçükbakkalköy merkezine 900 m uzaklıkta
Tatilsepeti.com
Sadece Konaklama
949 TL
Apart Otel
Butik Otel
3.4/5 Çok İyi
Küçükbakkalköy merkezine 670 m uzaklıkta
Otelz.com
%27 Tasarruf
Sadece Konaklama
706 TL
Odamax
688 TL
En uygun fiyat
610 TL
TatilBudur.com
En uygun fiyat:
TatilBudur.com
610 TL
Apart Otel
Aile Dostu
5/5 Mükemmel
Küçükbakkalköy merkezine 530 m uzaklıkta
Otelz.com
%9 Tasarruf
Sadece Konaklama
466 TL
Odamax
500 TL
En uygun fiyat
466 TL
Otelz.com
En uygun fiyat:
Otelz.com
466 TL
Otel
Şehir Oteli
3.5/5 Çok İyi
Küçükbakkalköy merkezine 750 m uzaklıkta
TatilBudur.com
Sadece Konaklama
599 TL
Odamax
569 TL
En uygun fiyat
481 TL
Setur
En uygun fiyat:
Setur
481 TL
Otel
Şehir Oteli
2.4/5 Ortalama
Küçükbakkalköy merkezine 790 m uzaklıkta
Otelz.com
Sadece Konaklama
499 TL
Odamax
498 TL
En uygun fiyat
498 TL
Odamax
En uygun fiyat:
Odamax
498 TL
Otel
Aile Dostu
4/5 Mükemmel
Küçükbakkalköy merkezine 300 m uzaklıkta
TatilBudur.com
Sadece Konaklama
800 TL
Odamax
664 TL
En uygun fiyat
664 TL
Odamax
En uygun fiyat:
Odamax
664 TL
4.5/5 Mükemmel
Küçükbakkalköy merkezine 1.3 km uzaklıkta
Odamax
Oda-Kahvaltı
4.069 TL
Otel
Şehir Oteli
3.6/5 Çok İyi
Küçükbakkalköy merkezine 800 m uzaklıkta
Odamax
Oda-Kahvaltı
628 TL
Otel
Çocuk Dostu Oteller
4.1/5 Mükemmel
Küçükbakkalköy merkezine 2.5 km uzaklıkta
Setur
Sadece Konaklama
975 TL
Odamax
975 TL
En uygun fiyat
975 TL
Setur
En uygun fiyat:
Setur
975 TL
Henüz Puanlanmamış
Küçükbakkalköy merkezine 6.4 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
1.286 TL

Küçükbakkalköy Otelleri

Küçükbakkalköy Otelleri

İstanbul, Türkiye'nin ve dünyanın en gözde yerlerinden biri. Güzelliği, ihtişamı, tarihi mekanların çokluğu ve tatil beldeleri ile her yıl hem yurt içinden hem de yurt dışından pek çok kişiyi kendine çekiyor. Turizm, finans ve ekonominin odağı olan İstanbul, tüm ilçe ve semtleri ile bir bütün olarak görülüyor. İstanbul'dan herhangi bir semti ya da ilçeyi çıkardığımızda İstanbul artık tam anlamıyla İstanbul olmuyor. Bu semtlerden birisi de Ataşehir ilçesine bağlı olan Küçükbakkalköy. İstanbul'un Anadolu yakasındaki Ataşehir ilçesinde bulunan Küçükbakkalköy, İstanbul'un en kalabalık semtlerinden biri olarak biliniyor. Köklü bir tarihi bulunan ve eski bir Rum Köyü olarak kurulduğu bilinen Küçükbakkalköy, buraya gelenlerin uğrak alışveriş merkezi olduğundan dolayı bu ismi almış ve halen de Küçükbakkalköy olarak anılıyor. Köklü tarihi bulunması sebebi ile tarihi mekanlar bakımından oldukça zengin olan Küçükbakkalköy, günümüzde de alışverişin merkezi noktalarından biri olarak anılıyor. Konumu itibari ile oldukça elverişli ve ulaşımı kolay bir noktada bulunan Küçükbakkalköy, İstanbul'a gelip kendisine kalacak bir yer arayanlara uygun seçenekler sunan bir noktada yer alıyor. Küçükbakkalköy otelleri buraya gelenlere ev sahipliği yapıyor. İstanbul'un pek çok semtine ve ilçesine göre Küçükbakkalköy'de yeşilin hakim olduğu alanlara ve parklara çok daha fazla rastlayabilirsiniz.

Küçükbakkalköy Otel Fiyatları

Küçükbakkalköy Otel Fiyatları

Rotanızı İstanbul'a çevirmişseniz ya da planlarınız arasında İstanbul var ise kalacak yer olarak Küçükbakkalköy otellerini tercih edebilirsiniz. Çünkü Küçükbakkalköy otel fiyatları hemen her kesimden ziyaretçinin bütçesine uygun olarak belirleniyor. Otel fiyatları belirlenirken, standart hizmet ve olanaklar dikkate alınıyor ve fiyatlar bu bağlamda düzenleniyor.

  • Konaklama yapmak istediğiniz otelin konumu bu anlamda önemli. Çünkü oteliniz ne kadar merkezi bir konumda ise fiyatları da buna bağlı olarak yükselme eğiliminde olabiliyor. Şayet konaklama yapmak istediğiniz otel ulaşımı ve dinamik şehir hayatına uzak bir noktada ise otelin fiyatı yine aynı şekilde bu bağlamda aşağı seviyelerde değişme gösterebiliyor.
  • Otelde konaklama yapmak istediğiniz zaman dilimi de fiyatın belirlenmesinde önemli bir etken olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle rağbetini on oldu yaz aylarında ve tatil dönemlerinde bu otellerde kalacak iseniz fiyatlar kış aylarına ve rağbetin olmadığı dönemlere oranla biraz daha yüksek olabilmekte.
  • Küçükbakkalköy apart oteller de sunulan yemek hizmetinin bulunması da bir diğer önemli etken. Kalacağınız otelde yemek hizmeti veriliyor ise fiyatlarda buna bağlı olarak yükseliş gösterebiliyor.
  • Otel konseptine bağlı olarak da fiyatlarda değişmeler yaşanıyor. Farklı konseptteki otellerin fiyatları birbirinden farklı seçenekler sunuyor.
  • Konaklamak istediğiniz otelin yıldız sayısı da fiyatların değişmesinde önemli bir etken. Yani 5 yıldızlı bir otelin fiyatı ile 3 yıldızlı bir otelin fiyatı aynı olmuyor.

Küçükbakkalköy Otelleri En Uygun

Küçükbakkalköy Otelleri En Uygun

Yükselen binaların ve modernleşen dünyanın unsurları ile çevrelenmiş yapıların arasında kalan bir ilçe olan Ataşehir, doğallığını koruyan pek çok alana ve yeşil tonlara hakim bölümlere sahip. Küçükbakkalköy de bu ilçenin adeta bir incisi olarak yer alıyor. Finans, ekonomi ve turizm alanında oldukça önemli bir konuma sahip olan Ataşehir, konaklama bakımından da oldukça önemli bir merkez olarak karşımıza çıkıyor. Bu yönüyle de oldukça rağbet görüyor. Küçükbakkalköy'de konaklayarak hem pek çok noktaya hakim bir noktada konaklamış hem de pek çok semte göre daha sakin bir noktayı seçmiş olursunuz. Küçükbakkalköy, konaklama açısından elverişli bir nokta. Toplu taşıma araçlarının yoğun olarak bulunduğu semtte şahsi araçlarla da kolayca ulaşım sağlanabiliyor. Hem kalabalık grupla hem de şahsi olarak kendinize ve sevdiklerinize uygun bir otel bulabileceğiniz oldukça fazla seçenek ile Küçükbakkalköy hizmetinizde. Özellikle konaklama bağlamında baktığımızda; ilçede Küçükbakkalköy otelleri oldukça önemli bir yer tutuyor. Oldukça sakin ve dingin bir akış olan küçükbakkalköy, sessiz bir bölge olarak karşımıza çıkıyor.İstanbul'a gelmeyi düşünüyorsanız ya da gelme planlarını yapmışsanız Küçükbakkalköy otelleri en uygun seçenekleri hizmet veriyor. Planlarınız arasında İstanbul'a da yer vermiş iseniz küçükbakkalköy otellerine göz atmanızı öneriyoruz. Çünkü burada kendinize ve sevdiklerinize uygun bir konaklama seçeneği bulma şansınız oldukça yüksek. Küçükbakkalköy, yükselen binalar arasındaki şirinliği ve dinginliği ile siz kıymetli misafirlerini ağırlamayı bekliyor.

Küçükbakkalköy Gezilecek Yerler

Küçükbakkalköy Gezilecek Yerler

Küçükbakkalköy, buraya kadar gelmişken gezip görmeden gitmemenizi önerdiğimiz pek çok mekana yakın konumda yer alıyor. Ataşehir'de ve Küçükbakkalköy' de gezilecek yerler oldukça fazla. Küçükbakkalköy'den başlayarak pek çok mekanı görme şansı elde edebilirsiniz. İstanbul gibi gözde bir şehre kadar gelmiş iseniz yapacağınız aktivitelerin ve gezip görebileceğiniz yerlerin sayısı oldukça fazla. Pek çok elverişli seçeneği ile sizlere ulaşım kolaylığı sunan bu semt, doğal güzellikleri ve gezilmeye değer yerleri ile görenleri adeta büyülüyor. Ataşehir, hem ilçe sınırlarında bulunan cezbedici seçeneklere sahip hem de bu gibi farklı mekanların bulunduğu ilçelere yakın bir konumda yer alıyor.· Palladium Alışveriş Merkezi· Ülker Sports Arena· Watergarden İstanbul· İstanbul Oyuncak Müzesi· Novada Ataşehir· Hupalupa· Çamlıca TepesiTüm bunların yanı sıra buraya kadar gelmişken Küçükbakkalköy'den başlayarak tüm İstanbul'u gezme fırsatı elde edersiniz. Çünkü Ataşehir özellikle Anadolu Yakası'na hakim bir konumda yer alıyor. Ayrıca buradan Avrupa Yakası'na da geçmek oldukça kolay. Bu sayede dilediğiniz yere gidebilir ve tüm İstanbul'u doyasıya gezebilirsiniz. Anılarınıza bir yenisini daha eklemek istiyorsanız Küçükbakkalköy aklınızın bir köşesinde bulunabilecek kıymette bir semt. Küçükbakkalköy, tüm güzellikleri, tarihi dokusu ve otelleri ile siz değerli konuklarını bekliyor.

Küçükbakkalköy Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Küçükbakkalköy Otelleri için gecelik ortalama fiyat aralığı ne kadardır?
Küçükbakkalköy Otelleri için 1 gecelik ortalama fiyat 466 TL - 4069 TL
Küçükbakkalköy bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Küçükbakkalköy bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Küçükbakkalköy Otelleri - En Uygun Küçükbakkalköy Otel Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Küçükbakkalköy Otelleri için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Küçükbakkalköy Otelleri için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Küçükbakkalköy Otelleri için ödeme yöntemleri nasıldır?
Küçükbakkalköy Otelleri için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.