Giriş
28.05.22
Çıkış
29.05.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Pasinler Otelleri:

Pasinler için 0 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Kriterlerinize uygun tesis bulamadık
Arama tarihini değiştir
Arama lokasyonunu değiştir
Erzurum’un doğal güzellikleri ve tarihi dokusu ile öne çıkan yeri Pasinler’de gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri çok sayıda tesis mevcuttur. Pasinler otelleri listesinde yer alan tesislerin birçoğu yılın dört mevsimi konuklarını ağırlamaktadır.

Pasinler, Erzurum ilinin bir ilçesidir. Pasinler bölgesi Hasan Kale olarak da adlandırılmaktadır. Erzurum il merkezine 40 km mesafede konumlanan Tarihi İpek Yolu'nun üzerinde yer alan bir ilçedir de aynı zamanda. Pasinler bölgede; tarihi kalesi, şifalı kaplıcaları, maden suları ve patatesi ile ünlüdür.

Günümüze kadar dimdik ayakta gelmeyi başaran tarihi kalesi ve doğal güzellikleriyle ünlü olan Pasinler’e gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde çok sayıda tesis olup birçoğu dört mevsim misafirlerine hizmet vermektedir.

Pasinler otelleri listesinde yer alan tesislerin birçoğu iş amacıyla ya da bölgeyi keşfetmek için gelen gezginlerin tercih edebilecekleri tesislerden. Pasinler otelleri listesinde sıralanan tesisiler yıl boyunca misafirlerini ağırlamaktadır. Bölgeye tatil ve dinleme için gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri küçük ve butik otellerle, apart daireler ve pansiyonlar, moteller olup her biri dört mevsim hizmet vermektedir.

Pasinler otelleri listesinde yer alan otellerin tatmamı hizmet verdikleri konukların rahatı için Wi – Fi bağlantılı kablosuz internet ağı, yöresel ürünlerin de olduğu kahvaltı, Türk ve dünya mutfağından seçilmiş öğle ve akşamları yemekleri, 24 saat sıcak su ve daha nice olanak sunulmaktadır.

Bölgede hizmet veren Pasinler otelleri listesinde yer alan tesisler; üniversite öğrencileri, aileler, çiftler ve arkadaş gruplarının gönül rahatlığıyla tercih edebileceği tesislerdir. Tamamen misafirlerinin konforu ön planda tutularak dizayn edilen tesisler konukların ihtiyaçlara cevap verebilecek farklı oda seçeneklerini misafirlerine sunmaktadır.

Büyük otellerden ziyade Pasinler otelleri listesinde yer alan tesisler küçük otellerdendir. Bu sebeple de Pasinler otelleri listesinde yer alan tesisler ekonomik olduğu için her bütçeye de hitap etmektedir. Tatilde evinin konforunu ve rahatını arayanların konaklama tercihi apart dairelerden yana olurken, daha uygun bütçeli ve oda-kahvaltı hizmeti isteyenler ise pansiyonları ve motelleri tercih edilebilmektedir.

Pasinler otel fiyatları ise genellikle yıl içerisinde yaz tatilinin başladığı haziran, temmuz ve ağustos aylarında belirli bir artış gösterebilmektedir. Bahar ve kış aylarını kapsayan bu dönemde fiyatlar artsa da büyük otellere kıyasla pansiyon ve apart otellerin fiyatları yıl boyunca oldukça ekonomik ve çok daha uygun fiyatlara sahiptir.

Bu sayfadan Pasinler otelleri listesinde yer alan otellerin karşılaştırmasını yapabilir ve tesislerin müsait dönemleriyle konaklama fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Ayrıca tesislere yapılan yorumları da okuyarak tesisin hizmet kalitesi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Şimdiden iyi tatiller dileriz.

Pasinler Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Pasinler bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Pasinler bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Pasinler Otelleri - En Uygun Pasinler Otel Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Pasinler Otelleri için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Pasinler Otelleri için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Pasinler Otelleri için ödeme yöntemleri nasıldır?
Pasinler Otelleri için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.

Pasinler Otelleri Alt Bölgeleri

Erzurum Merkez OtelleriOltu OtelleriUzundere OtelleriYakutiye Otelleri
Daha fazla gör