Tünel Otelleri

En iyi 6 otel, en uygun fiyatlar

Tünel Otel Fiyatları

Köklü tarihi ve hareketli ortamıyla İstanbul'un en güzel noktalarından biri; Tünel…

İstanbul'un Beyoğlu ilçesinde bulunan Tünel, köklü tarihi ile özellikle yabancı turistlerin fazlasıyla ilgi gösterdiği bir yer. Eski adı Antik Galata olan Tünel, günümüzde Karaköy semtinden Taksim'e doğru çıktığınız bölümü oluşturuyor. Tünel, bankaları ve iş hanlarıyla oldukça ünlü olan ve en eski ticaret merkezlerinden biri aynı zamanda.

Etrafında yer alan semtler ve köklü tarihi ile Tünel, turizm açısından İstanbul'un en önemli bölgelerinden biri. Karaköy ise, Tünel'den şehrin tüm noktalarına rahatlıkla ulaşabileceğiniz kilit bir nokta.

Tünen otellerinde konaklayarak, İstanbul'un pek çok noktasına kolayca erişebilmenin tadını çıkarabilirsiniz. Tünel'den 5 dakika içinde ulaşabileceğiniz Karaköy İskelesi'nden vapura binerek, Anadolu Yakası'nda bulunan Haydarpaşa ve Kadıköy İskelelerine keyifli bir yolculukla ulaşabilmeniz mümkün.

Tünel otelleri, bulundukları konum itibariyle eğlence mekanlarına yürüme mesafesinde yer alıyor. İstiklal Caddesi ve Galata Kulesi'ne de 5 dakika mesafede olan Tünel otelleri, bu özellikleri ile özellikle yabancı turistler tarafından fazlasıyla tercih ediliyor. Tünel otellerinin yakınlarında, çay-kahve içebileceğiniz, yemek yiyebileceğiniz ve sabahlara kadar eğlenebileceğiniz pek çok mekan da bulunuyor. Tüm bunların yanı sıra Tünel otelleri sanat galelerine de oldukça yakın bir mesafede yer alıyor. Uzun ve yorucu bir günün sonunda dinlenebileceğiniz ideal bir konaklama alternatifi olarak Tünel otellerini tercih edebilirsiniz.

Siz de, özellikle turistik gezi amaçlı İstanbul'a gelmeyi planlıyorsanız Tünel'i tercih edebilir ve Tünel otellerinden birinde konaklayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Tünel Otel Fiyatları

Geçmişin derin izlerini taşıyan Tünel, hareketli ortamıyla da İstanbul'un en gözde adreslerinden biri…

Tünel, İstanbul'un Beyoğlu ilçesinde bulunuyor. Köklü tarihi ile İstanbul'un en güzel noktalarından biri olan Tünel, eskiden Antik Galata ismiyle anılıyordu. Günümüzde ise Karaköy semtinden Taksim'e doğru çıkılan kısım olarak nitelendiriliyor Tünel.

Ünü ülke sınırlarını aşmış ve en eski ticaret merkezlerinden biri olan Karaköy, Tünel'e ulaşım sağlanabilen kilit bir nokta. Bankaların ve iş hanlarının yoğunlaştığı bir bölge olan Karaköy, Tünel konaklamalarınızda, uğrak noktalarınızdan biri haline gelecek.

İstanbul'un tarihiyle yakından tanışmak istiyorsanız, Tünel otellerinde konaklamanızı tavsiye ediyoruz.

Tünel otellerinde konakladığınız süre boyunca, Avrupa toplumlarından kalan ve birbirinden farklı dönemlere ait zengin ve tarihsel anıtları gezme şansına erişebilirsiniz. İstanbul'a farklı bir renk katan bu anıtlardan sonra, Tünel ve çevresinde bulunan harika restoranlardan Türk ve dünya lezzetlerinden örnekler tadabilirsiniz.

Hem etrafındaki semtler, hem de tarihi açıdan Tünel, turizm alanında İstanbul için büyük bir öneme sahip. Bununla birlikte İstanbul'un her noktasına kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz Tünel otellerinde konaklayarak.

Tüm bu etkenler Tünel otel fiyatlarının değişmesine de neden oluyor elbette. Tünel otel fiyatlarını etkileyen en önemli unsurlar ise otelin bulunduğu konum, sağladığı hizmetler ve bu hizmetlerin kalitesi. Ancak her gelir düzeyine uygun bir otel bulabilmek mümkün Tünel'de. Her ne kadar oteller, İstanbul'un en turistik bölgesinde yer alıyor olsa da, Tünel otel fiyatlarının oldukça makul olduğunu söyleyebiliriz. Genel olarak 2019 Tünel otel fiyatları 90 TL ile 240 TL arasında değişiyor.

Siz de, özellikle turistik gezi amaçlı olarak İstanbul'a gelmeyi planlıyorsanız Tünel'i tercih edebilir ve bütçenize uygun olan bir Tünel otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Tünel otel fiyatlarından daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.