Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Tünel Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Tünel Otelleri

Tünel için {{ (filteredHotels).length}} / 6 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Tünel Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Köklü tarihi ve hareketli ortamıyla İstanbul'un en güzel noktalarından biri; Tünel…
İstanbul'un Beyoğlu ilçesinde bulunan Tünel, köklü tarihi ile özellikle yabancı turistlerin fazlasıyla ilgi gösterdiği bir yer. Eski adı Antik Galata olan Tünel, günümüzde Karaköy semtinden Taksim'e doğru çıktığınız bölümü oluşturuyor. Tünel, bankaları ve iş hanlarıyla oldukça ünlü olan ve en eski ticaret merkezlerinden biri aynı zamanda.

Etrafında yer alan semtler ve köklü tarihi ile Tünel, turizm açısından İstanbul'un en önemli bölgelerinden biri. Karaköy ise, Tünel'den şehrin tüm noktalarına rahatlıkla ulaşabileceğiniz kilit bir nokta.

Tünen otellerinde konaklayarak, İstanbul'un pek çok noktasına kolayca erişebilmenin tadını çıkarabilirsiniz. Tünel'den 5 dakika içinde ulaşabileceğiniz Karaköy İskelesi'nden vapura binerek, Anadolu Yakası'nda bulunan Haydarpaşa ve Kadıköy İskelelerine keyifli bir yolculukla ulaşabilmeniz mümkün.

Tünel otelleri, bulundukları konum itibariyle eğlence mekanlarına yürüme mesafesinde yer alıyor. İstiklal Caddesi ve Galata Kulesi'ne de 5 dakika mesafede olan Tünel otelleri, bu özellikleri ile özellikle yabancı turistler tarafından fazlasıyla tercih ediliyor. Tünel otellerinin yakınlarında, çay-kahve içebileceğiniz, yemek yiyebileceğiniz ve sabahlara kadar eğlenebileceğiniz pek çok mekan da bulunuyor. Tüm bunların yanı sıra Tünel otelleri sanat galelerine de oldukça yakın bir mesafede yer alıyor. Uzun ve yorucu bir günün sonunda dinlenebileceğiniz ideal bir konaklama alternatifi olarak Tünel otellerini tercih edebilirsiniz.

Siz de, özellikle turistik gezi amaçlı İstanbul'a gelmeyi planlıyorsanız Tünel'i tercih edebilir ve Tünel otellerinden birinde konaklayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Geçmişin derin izlerini taşıyan Tünel, hareketli ortamıyla da İstanbul'un en gözde adreslerinden biri…
Tünel, İstanbul'un Beyoğlu ilçesinde bulunuyor. Köklü tarihi ile İstanbul'un en güzel noktalarından biri olan Tünel, eskiden Antik Galata ismiyle anılıyordu. Günümüzde ise Karaköy semtinden Taksim'e doğru çıkılan kısım olarak nitelendiriliyor Tünel.

Ünü ülke sınırlarını aşmış ve en eski ticaret merkezlerinden biri olan Karaköy, Tünel'e ulaşım sağlanabilen kilit bir nokta. Bankaların ve iş hanlarının yoğunlaştığı bir bölge olan Karaköy, Tünel konaklamalarınızda, uğrak noktalarınızdan biri haline gelecek.

İstanbul'un tarihiyle yakından tanışmak istiyorsanız, Tünel otellerinde konaklamanızı tavsiye ediyoruz.

Tünel otellerinde konakladığınız süre boyunca, Avrupa toplumlarından kalan ve birbirinden farklı dönemlere ait zengin ve tarihsel anıtları gezme şansına erişebilirsiniz. İstanbul'a farklı bir renk katan bu anıtlardan sonra, Tünel ve çevresinde bulunan harika restoranlardan Türk ve dünya lezzetlerinden örnekler tadabilirsiniz.

Hem etrafındaki semtler, hem de tarihi açıdan Tünel, turizm alanında İstanbul için büyük bir öneme sahip. Bununla birlikte İstanbul'un her noktasına kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz Tünel otellerinde konaklayarak.

Tüm bu etkenler Tünel otel fiyatlarının değişmesine de neden oluyor elbette. Tünel otel fiyatlarını etkileyen en önemli unsurlar ise otelin bulunduğu konum, sağladığı hizmetler ve bu hizmetlerin kalitesi. Ancak her gelir düzeyine uygun bir otel bulabilmek mümkün Tünel'de. Her ne kadar oteller, İstanbul'un en turistik bölgesinde yer alıyor olsa da, Tünel otel fiyatlarının oldukça makul olduğunu söyleyebiliriz. Genel olarak 2019 Tünel otel fiyatları 90 TL ile 240 TL arasında değişiyor.

Siz de, özellikle turistik gezi amaçlı olarak İstanbul'a gelmeyi planlıyorsanız Tünel'i tercih edebilir ve bütçenize uygun olan bir Tünel otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Tünel otel fiyatlarından daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Tünel Hakkında
Bankaları ve iş hanlarıyla dünyaca ünlü en eski ticaret merkezlerinden biri olan Karaköy'den Beyoğlu'na çıktığınız alan Tünel diye anılmaktadır.
Tünel, İstanbul'un Beyoğlu ilçesine bağlıdır ve oldukça köklü bir tarihe sahiptir. Eski adı Antik Galata semti iken günümüzde Karaköy olarak geçen semtten Taksim'e doğru çıktığınız bölümde yer almaktadır.

Karaköy, tarih boyunca önemli bir liman ve ticaret merkezi olma özelliğiyle ön planda olmuştur. Günümüzde de Karaköy İskelesi ulaşım açısından önemli yere sahiptir. Bu nedenle Tünel'e ulaşım son derece kolaydır.

Tünel'in etrafındaki semtler de tarih ve turizm açısından İstanbul için büyük önem taşımaktadır. Karaköy, tüm bu semtlere ulaşım kolaylığı sağladığı için de kilit noktadadır.

Tünel, Anadolu yakasından gelmek isteyenlerin de kolayca ulaşabileceği bir noktada bulunuyor. İstanbul'un tek yüzen iskelesi olma özelliğini koruyan Karaköy İskelesi'nden vapurlarla boğazın Anadolu yakasındaki Haydarpaşa İskelesi ve Kadıköy İskelesi'ne ulaşabilirsiniz.

Yüzyıllardır aktif bir ticaret merkezi olma özelliğini koruyan Karaköy'deki Tersane Caddesi etrafındaki Perşembe Pazarı'nda her çeşit makine parçaları ve aletleri bulabilirsiniz. Elektrik parçaları satan dükkânlar ise genellikle Voyvoda Caddesi'nde yer alır.

Selanik Pasajı, Tünel ve çevresinin alışveriş merkezi konumundadır. Karaköy Alt Geçidi, hem yayalara korunaklı bir geçiş sağlamaktadır hem de günlük kıyafet ve oyuncak gibi şeyler satılmaktadır burada.

Karaköy, deniz ürünleri, börek, baklava ve muhallebi yemek için de popüler bir yerdir ayrıca. Burada küçük balık restoranları, pub ve kafeleri görebileceğiniz yerler genellikle iskele ve Galata Köprüsü'nün etrafıdır. Tünel'deyken Karaköy'e de mutlaka uğramanızı öneririz.

Ayrıca Tünel'de, birbirinden farklı eğitimsel ve dinsel yerler bulunmaktadır. Burada pek çok Latin-Katolik, Rum-Ortodoks, Ermeni ve Bulgar kilisesini bir arada görebilirsiniz.

Tünel otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
7
2
0 (850) 600 14 94
Sed Otel
Sed Otel
Ömer Avni Mah. Besaret Sok. No:14
Beyoğlu / İstanbul
Türkiye

-

Şahsi fikrimdir, paranıza yazık. Odalar pis, personel başka dünyalarda, araba parkı yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
7
10
0 (850) 600 14 94
Sed Otel
Sed Otel
Ömer Avni Mah. Besaret Sok. No:14
Beyoğlu / İstanbul
Türkiye

-

On yıldır değiştirmediğim tek oteldir. Her otelde küçüklü büyüklü sıkıntılar yaşanır. Ancak bu otelin çalışanları o kadar iyi niyetlidir ki evine gelen misafir gibi tüm sorunlarınızın çözülmesine yardımcı olur.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
7
10
0 (850) 600 14 94
Sed Otel
Sed Otel
Ömer Avni Mah. Besaret Sok. No:14
Beyoğlu / İstanbul
Türkiye

-

Mutfağı gayet iyi. Manzarası ve otel çalışanları süper. İstanbul'da ikinci evim diyebilirim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
7
10
0 (850) 600 70 08
Galata Flats İstanbul
Galata Flats İstanbul
Meşrutiyet Caddesi No:84
Beyoğlu / İstanbul
Türkiye

-

Gerçekten harika bir konaklama geçirdik. Galata Flats ile ilgili her şeyi takip eder oldum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
7
10
0 (850) 600 70 08
Galata Flats İstanbul
Galata Flats İstanbul
Meşrutiyet Caddesi No:84
Beyoğlu / İstanbul
Türkiye

-

Ev rahatlığında otel. Hizmeti, temizliği ve tabiiki manzarası müthiş. Özel günler için harika bir seçim. Lokasyon ve stil süper. Üçüncü kat ve üstü mümkünse tercih edin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
7
10
0 (850) 600 14 94
Sed Otel
Sed Otel
Ömer Avni Mah. Besaret Sok. No:14
Beyoğlu / İstanbul
Türkiye

-

Otelin manzarası huzur veriyor. Yeri merkezi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
7
10
0 (850) 600 70 08
Galata Flats İstanbul
Galata Flats İstanbul
Meşrutiyet Caddesi No:84
Beyoğlu / İstanbul
Türkiye

-

Daha iyi bir manzara ve güneş izlemek için yüksek katları tercih etmelisiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)