Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Tünel Otelleri

Tünel için {{ (filteredHotels).length}} / 5 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Tünel Otelleri

Tünel Otelleri

Geçmişte Antik Galata ismiyle anılan Tünel, İstanbul'un Beyoğlu ilçesinde yer alıyor. Tünel otelleri de geniş olanaklarıyla tarihi ve kültürü keşfetmek isteyen gezginleri ağırlıyor. Tünel otelleri en uygun lokasyonlarda yer alan konumlarıyla Beyoğlu bölgesini ayaklarınızın altına seriyor. Türkiye'nin ilk dünyanın ikinci en eski metrosu kabul edilen ulaşım sisteminden adını alan Tünel, turistlerin vazgeçilmez rotalardan biri olarak önümüze çıkıyor. Buradaki Tünel otelleri farklı zevklere hitap eden özellikleri ile turistlerin farklı ihtiyaçlarına karşılık veriyor. Tünel otel fiyatları gezginlerin bu farklı beklentilerine de uygun. Ziyaretçiler İstanbul'u hissetmeye Tünel otelleri rahatlığı ile başlıyorlar.

Bir köprü gibi Beyoğlu, Karaköy ve Taksim'in birbirine bağlandığı konumları ile Tünel otelleri ziyaretçilerinin her sabah Tarihi Yarımada'nın muhteşem manzarasıyla ile uyanmasını sağlıyor. Bir kültür geçidinde yer alan Tünel otelleri en uygun keşif rotalarını ayağınıza getiriyor. Farklı medeniyetlere ait yapıların yükseldiği bölgede Tünel otelleri sayesinde otelin kapısından çıktığınız gibi bir kültür yolculuğuna başlıyorsunuz.

Hem gezmek hem de Beyoğlu bölgesinin kültürel zenginliğini hissetmek isterseniz Tünel otellerinde mutlaka size uygun seçenekler bulunuyor. Tünel otel fiyatları da farklılık arayanlardan kaşiflere, fotoğrafçılardan keyifçilere kadar geniş bir yelpazede ziyaretçilere hitap ediyor.

Beyoğlu Tünel otelleri kilise, cami ve sinagogun yan yana olduğu, farklı inanç gruplarının kültür ve mimari anlayışlarını yansıtan Tünel'in ruhunu ziyaretçilerine de yaşatıyor.

Tünel Otel Fiyatları

Tünel Otelleri

Tünel otel fiyatları yılın belirli dönemlerinde değişiklik gösterebiliyor. Yaz aylarında yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktası olan Tünel otelleri en uygun hizmet seçenekleriyle yoğunluğa cevap vermeye çalışıyor. Otellerin doluluk oranının en yüksek seviyeye ulaştığı yaz ayları Tünel otel fiyatlarında artışın olabileceği bir dönem. Bu yoğun dönem dışında da birçok turisti ağırlayan Tünel otelleri farklı zevklere uygun imkanlara sahip. Tünel otelleri en uygun fiyatları sunumlarıyla İstanbul'un tadını doyasıya çıkarmak isteyenleri ağırlıyor. İstanbul'da keşfedilmesi gereken yerlere yakınlığıyla turistlerin vazgeçilmez tercihi olan Tünel otelleri farklı gelir gruplarına hitap ediyor. Konforundan ödün vermek istemeyenler için Tünel otel fiyatları, lüks ortama ve rahatlığa ulaşmayı kolaylaştırıyor. İstanbul'u makul bütçelerle doyasıya keşfetmek isteyenler için Tünel otel fiyatları dikkat çekiyor.

Tünel Gezilecek Yerler

Tünel Gezilecek Yerler

Çevresi tarihi pasajlarla örülü olan Tünel otellerinde konaklarken aynı zamanda geçmişe yolculuk yapabilirsiniz. Tünel otellerine gelmişken Selanik Pasajı, Çiçek Pasajı gibi otantik yapıları ziyaret etmemek olmaz. İstiklal Caddesi boyunca sıralanan pasajlar Tünel otel fiyatlarının makul seçenekleri de düşünüldüğünde alışveriş yapmak için iyi bir öneri olabilir.

İstiklal Caddesi'nden Tünel'e doğru yavaş yavaş inmeye başlarken meşhur Mekteb-i Sultani bilinen adıyla Galatasaray Lisesi'ni görmek de keyifli oluyor. İstanbul'un hafızası Beyoğlu bölgesini kucaklayan yapısıyla Tünel otelleri daha pek çok gezi noktasına yakın. Bir bavul sınırsız merakla yola düşen gezginler Beyoğlu Tünel otelleri çevresinde kendilerini bir açık hava müzesinde gibi hissedecekler. Tünel otellerinde kalanlar semtin alışveriş imkanları ve yemek çeşitliliğine de şaşıracaklar. Tünel otelleri fiyatlarının uygunluğu sayesinde restoranları ve sokak lezzetlerini deneyerek tatil deneyimlerini iyiden iyiye zenginleştirebilirler. Tünel otelleri en uygun keşif rotalarında misafirlerini ağırlamayı bekliyor.

Tarihi, kültürün ve dinamik kent yaşamının bir arada olduğu Tünel otellerinin keyifli ortamı konuklarını bekliyor. Doğu ile batının, medeniyetle hayatın ritminin iç içe geçtiği Tünel otelleri en uygun konseptlerle deneyime kucak açmanızı sağlıyor. Beyoğlu Tünel otelleri, bir tarafa Beyoğlu'nun tarihini, bir tarafa Karaköy'ün rengarenk sokaklarını alıp boğazın havasını içinize çekmenize imkan veriyor. İstanbul'u yaşamaya çok özel bir noktadan başlamaya karar verdiyseniz Tünel otel fiyatlarını incelemeye başlayın. Kafanızda tatil planları yapmaya başladıysanız Tünel Apart Otelleri sayfamıza da göz atmanızı öneririz. Beyoğlu Tünel otellerinden birinde kalmaya karar verirseniz etkinlik listemizi not etmeyi unutmayın.


  • Tarihi tünel ve kırmızı tramvayla yolculuk deneyimi.
  • Olmazsa olmaz: Galata Kulesi'nden İstanbul'a bakmak
  • Tünel'in tarihi yapısından çağdaş sanata doğru salının: İstanbul Modern Sanat Müzesi
  • İstiklal Caddesi ve Taksim'de kenti hissedin.
  • Galata Köprüsü'nde yürüyün.

Tünel Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Tünel için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Tünel otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Tünel otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Tepebaşı, Taksim, Galata, Cihangir semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.