Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Silopi Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Silopi Otelleri

Silopi için {{ (filteredHotels).length}} / 2 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Silopi Otelleri

Silopi Otelleri

Güneydoğu Anadolu Bölgesi'ndeki en eski yerleşim yerlerinden biri olan Silopi, Şırnak'a bağlı bulunuyor. Habur Sınır Kapısı'nın da hemen yanında bulunan Silopi'ye son dönemlerde ilgi oldukça yoğun oluyor. Eski kavimlerden kalıntıların bulunduğu Silopi'de farklı birçok medeniyetten de izler bulabilirsiniz. Hem doğal güzelliklere hem de kültürel mirasa ev sahipliği yapan ilçede çeşitli aktiviteler gerçekleştirebilir, tatilinizi kendiniz ve sevdikleriniz için unutulmaz kılabilirsiniz. Çok sayıda tarihi kalıntıyı bünyesinde barındıran ilçede şehrin yoğunluğundan ve karmaşasından uzaklaşabilir, ev ve iş stresinizi üzerinizden atabilirsiniz. Sizlere sessiz, sakin ve dingin bir tatilin kapılarını aralayan ilçede farklı birçok konaklama tesisini de bulabilirsiniz.

Tatil rotanızı Silopi otellerine çevirdiğinizde farklı özelliklere sahip çok sayıda konaklama tesisiyle karşılaşabilirsiniz. Pek çok alternatife ev sahipliği yapan ilçe, otelleri aracılığıyla çeşitli imkanları misafirleriyle buluşturmayı ihmal etmiyor. Silopi otelleri bünyesinde sayısız imkan barındırıyor. Yeme içme servislerinden ısıtma ve soğutma sistemlerine, internet erişiminden televizyona, banyo malzemelerinden mutfak araç ve gereçlerine varana kadar pek çok imkanı Silopi otellerinde bulabilir, bu imkanlarda dilediğinizce faydalanabilirsiniz. Üstelik Silopi termal kaynak sularına da ev sahipliği yaptığından termal özellikli otellere de sahip. Termal oteller sayesinde çeşitli rahatsızlıklarınıza deva bulabilir, termal suların iyileştirici gücünden yararlanabilirsiniz. Siz de gereksinimleriniz doğrultusunda güler yüzlü ve samimi personeller eşliğinde sizler için özenle hazırlanan otellerden biri tercih edebilir, kaliteli ve konforlu konaklamanın sahibi olabilirsiniz. Tüm cazip olanaklarıyla oteller siz değerli misafirlerini bekliyor.

Silopi Konaklama

Silopi Konaklama

Tarihi ve kültürel mirasını korumayı başaran Silopi'de sizde unutamayacağınız bir tatile imza atabilir, anılarınıza bir yenisini daha ekleyebilirsiniz. Pek çok tarihi yapıya şahitlik edebileceğiniz Silopi'de gözlerden uzak olabilir, tüm yılın yorgunluğunu burada atabilirsiniz. Doğal güzellikleri de bünyesinde barındıran ilçede huzurlu ve dingin bir tatil yapabilir, çeşitli aktiviteleri burada gerçekleştirebilirsiniz. Silopi'de ister uzun uzadıya tatil planları yapabilir veya ilçeye bir hafta sonu kaçamağı düzenleyebilirsiniz. İş merkezlerine de ev sahipliği yapan ilçeye iş seyahati düzenleyebilir hem işlerinizi aksatmadan kolaylıkla yürütürken hem de keyifli vakit geçirebilirsiniz.Tatil veya iş rotanızı Silopi'ye çevirdiğinizde burada çok sayıda konaklama tesisi bulabilirsiniz. Silopi konaklama açısından pek çok alternatifi bünyesinde barındırıyor. Kent otellerinden termal otellere varana kadar çok sayıda alternatifi Silopi'de bulabilirsiniz. Üstelik Silopi turistik otel tüm ihtiyaçları karşılar nitelikte. Yeme içme servislerinden ısıtma ve soğutma sistemlerine, internet erişiminden televizyona, banyo malzemelerinden mutfak araç ve gereçlerine varana kadar çok sayıda ihtiyacınızı Silopi otellerinde karşılayabilirsiniz. Termal kaynak sularına da ev sahipliği yapan ilçede termal özellikli otelleri de bulabilirsiniz. Termal sular bilindiği üzere cilt sorunlarından kadın hastalıklarına, solunum sıkıntılarından fizik tedaviye kadar çok sayıda hastalığın tedavisinde iyileştirici güce sahip. Siz de bazı rahatsızlıklarınıza bu otellerde deva bulabilir, konforlu konaklamanın sahibi olabilirsiniz. Silopi termal otel ile SPA, masaj salonları ve hamama da kavuşabilirsiniz.Siz de gereksinimlere hitap edebilmeyi başaran söz konusu otellerden birini tercih edebilir, otellerin sayısız imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Silopi Otel Fiyatları

Silopi Otel Fiyatları

Tarihi geçmişiyle misafirlerin dikkatini çeken Silopi'ye ister hava yoluyla isterseniz de kara yoluyla ulaşım sağlayabilirsiniz. Hava yolunu tercih etmeniz halinde öncelikle ilçeye en yakın konumda yer alan Şerafettin Elçi Havalimanı'nı kullanmanız, buradan ilçeye araçla geçiş yapmanız gerekiyor. Sadece kara yolunu tercih ettiğinizdeyse keyifli bir seyahat sizleri bekliyor.Silopi'ye geldiğinizde farklı birçok konaklama tesisini burada bulabilirsiniz. Farklı pek çok alternatife ev sahipliği yapan Silopi, otelleri aracılığıyla çeşitli imkanları misafirleriyle buluşturuyor. Silopi otel fiyatları ise bazı etmenlere göre değişiklik gösterebiliyor. Otel fiyatlarını etkileyen etmenler şu şekilde sıralanabilir:

 • Otellerin fiyatlarında etkili olan en önemli faktör otellerin donanımları ve sahip olduğu materyaller oluyor. Termal özellikli olan, yeme içme servisi veren, ısıtma ve soğutma sistemine, internet erişimine, televizyona, banyo malzemelerine, mutfak araç gereçlerine sahip olan oteller misafirlerine farklı fiyatlar sunabiliyor.
 • Otel fiyatlarında etkili olan bir diğer önemli faktör ise otellerin konumlandıkları alan oluyor. Cazibe ve iş merkezlerine, tarihi yapılara yakın mesafede bulunan oteller fiyat farklılığı gösterebiliyor.
 • Silopi kültürel değeriyle her dönem tatil yapabilmeyi mümkün kılıyor fakat sizin tatil için seçtiğiniz dönem otel fiyatlarında önemli rol oynuyor. Yaz ve kış aylarında, resmi tatillerde otellerin farklı fiyatlarıyla karşılaşabilirsiniz.
 • Hem otellerin ekonomik fırsatlarından yararlanmak hem de tatil planlamanızı önceden yapmak istiyorsanız otellerin erken rezervasyon avantajlarına göz atabilir, dönem içerisindeki oluşabilecek riskleri böylelikle ortadan kaldırabilirsiniz.

Silopi Gezilecek Yerler

Silopi Gezilecek Yerler

Doğal güzellikleri ve tarihi mekanlarıyla misafirlerine keyifli bir tatil sunan Silopi'de siz de unutamayacağınız bir tatile imza atabilir, anılarınıza bir yenisini daha ekleyebilirsiniz. Silopi'ye geldiğinizde ekonomik konaklama yapmak istiyorsanız Silopi otelleri en uygun seçeneklere göz gezdirebilir, gün içerisinde çok sayıda noktaya geziler düzenleyebilirsiniz. Silopi ve yakın çevresinde gezebileceğiniz yerler ve yapabileceğiniz aktiviteler şu şekilde sıralanabilir:

 • Misafirlerine eşsiz bir manzara sunan Yılmaz Güney Parkı'na gidebilir, burada pek çok aktiviteyi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Yörenin kültürel geçmişini yansıtan Mağara Köyü'ne gidebilir, burada tertemiz havayı iliklerinize kadar hissedebilirsiniz. Üstelik bu köyde farklı mezarlık kültürüne de rastlayabilirsiniz.
 • Keşfedilmeyi bekleyen cevherlerden biri olan Meryem Ana Süryani Kilisesi'ne gidebilir, dönemin mimarisinden izler bulabilirsiniz.

Siz de dolu dolu bir tatil yapmak ve konforlu otellerde konaklamak istiyorsanız tercihinizi Silopi'den yana kullanabilir, ilçenin güzelliklerine tanık olabilirsiniz.

4 Kullanıcı Yorumu
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
4
2
0 (482) 222 24 03
Grand Hotel Silopi
Grand Hotel Silopi
İpek Yolu Üzeri, İlçe Jandarma Yanı
Silopi / Şırnak
Türkiye

-

Bir yılı aşkındır hamam, sauna tamiratta diyorlar. İlgisizlik diz boyu. Sosyal alanların bakımı sıfır, otel yönetiminin paraya ihtiyacı yok belli ki. Hizmet kalitesi işlerine geldiği kadar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
4
10
0 (850) 600 60 69
Özenler Hotel
Özenler Hotel
İpekyolu Üzeri Koç İ.Ö.O Karşısı No. 128
Silopi / Şırnak
Türkiye

-

Doğuda işim gereği birçok otel gezdim ama bunun gibi iyi hizmet veren ve göze hitap eden bir otel görmedim, emeğinize sağlık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
4
10
0 (482) 222 24 03
Grand Hotel Silopi
Grand Hotel Silopi
İpek Yolu Üzeri, İlçe Jandarma Yanı
Silopi / Şırnak
Türkiye

-

Otelinizde 5 gece kaldım. Temizlik ve hizmet kalitesinden memnun kaldım. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
4
10
0 (850) 600 60 69
Özenler Hotel
Özenler Hotel
İpekyolu Üzeri Koç İ.Ö.O Karşısı No. 128
Silopi / Şırnak
Türkiye

-

Çok beğendim, çok iyi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)

Silopi Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Silopi için ₺ den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat 0 ₺ dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Silopi otellerinde ₺ ile ₺ fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Silopi otellerinde ₺ den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺ den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.