Cizre Otelleri

İlk yerleşimin milattan önce 2000 yılına kadar dayanan Cizre'de yaşamış birçok uygarlığın izlerine günümüzde da rastlamak mümkündür. Gelenlerin ise konaklamada tercihi Cizre otelleri olmaktadır.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Cizre Otelleri

Toplam 2 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Cizre Otelleri ve Cizre Otel Fiyatları

İlk yerleşimin milattan önce 2000 yılına kadar dayanan Cizre'de yaşamış birçok uygarlığın izlerine günümüzde da rastlamak mümkündür. Gelenlerin ise konaklamada tercihi Cizre otelleri olmaktadır.

Cizre, Türkiye Cumhuriyeti'nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde yer alan Şırnak'ın bir ilçesidir. Milli mücadele döneminde büyük başarılar gösteren Cizre'ye Fransızlar gelip şehri savaşsız teslim almak istemişlerse de, halkın direnişi ve silahlanmayı görerek işgalden vazgeçmişlerdir. İslamiyet'in Cizre'ye girmesi ile birlikte şehre yarımada anlamına gelen Cezire adı verilmiş, Cumhuriyet döneminde ise küçük bir düzeltmeyle şehre Cizre adı verilmiştir.

Cizre'ye yıl içerisinde iş amacıyla ve bölgenin güzelliklerini keşfetmeye gelen gezginlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde tesisler bulunmaktadır. Bu tesisler tüm yıl açık olup gelen misafirlerini kusursuz hizmet anlayışı ile ağırlamaktadır.

Cizre her mevsim ayrı bir güzelliğe sahiptir. Sizler de bu güzelliklere şahit olmak bölgedeki tarihi dokuya sahip yerleri keşfetmek için ileri tarihli bir Cizre tatili planınız varsa tavsiyemiz Cizre otelleri içerisinde yer alan tesislerden beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz otele erken rezervasyon yaptırmanızdır.

Cizre otelleri kategorisinde yer alan tesisler bu sayfada listelenmektedir. Bu listede Cizre otel fiyatları, otellerin fotoğrafları, konumları, iletişim bilgileri ve ayrıntılı özellikleri de yer almaktadır. Ayrıca bu listede zevkinize ve bütçenize uygun Cizre oteli ile iletişime geçerek ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın