Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Selimpaşa Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Selimpaşa Günlük Daireler

Selimpaşa için {{ (filteredHotels).length}} / 4 günlük kiralık dairede gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Selimpaşa Günlük Daireler

İstanbul Avrupa Yakası'nda Silivri ilçesine bağlı olan Selimpaşa, İstanbul merkezine yaklaşık olarak 60 km mesafede bulunmaktadır. Bölgede tatilcilerin ve kimi zaman iş amaçlı seyahat edenlerin evlerindeymiş gibi rahat konaklama yapabilmeleri için çevrede bulunan Selimpaşa günlük kiralık dairelerin ve günlük kiralık villaların sayılarının gün geçtikçe arttığı görülmektedir.

Selimpaşa'nın İstanbul'un yeni havalimanına yaklaşık 50 km mesafede olması tatilcilerin bu bölgeyi son zamanlarda daha çok tercih etmesine sebep olmaktadır. Selimpaşa'da konaklama yapmak isteyenlerin tercih edebileceği büyük oteller ve pansiyonlar da bulunmaktadır. Ancak Selimpaşa günlük kiralık daireler bu bölgede daha çok tercih edilmektedir. Bölgede çok sayıda günlük kiralık 1+1, 2+1, 3+1 büyüklüğünde daireler ve günlük kiralık villa seçenekleri vardır. Selimpaşa günlük kiralık villalar içinde havuzlu villa seçenekleri de vardır. Kalabalık grupların da kolaylıkla konaklama yapabileceği Selimpaşa'da aileler de rahatlıkla konaklama yapabilmektedir.

Selimpaşa eski zamanlardan beri yerleşim yeri olduğu için yerli halkı oldukça fazladır. Yaz aylarında tatilcilerin de gelmesi ile nüfus sayısında ciddi artık görülen Selimpaşa, kış aylarında oldukça sakin ve az nüfusludur. Selimpaşa, Bizans döneminden günümüze kadar tarihi dokusunu kısmen koruyarak gelmiştir. Bizanslılar zamanında ‘Epivados' olan, adı cumhuriyet ile birlikte ‘Selimpaşa' olarak değişmiştir. Bizanslılar zamanında bölgeyi çevreleyen surlar günümüzde kısmen bulunmaktadır. Selimpaşa meydanında tarihi bir çeşme bulunmaktadır. ‘İkizli Çeşme' olarak geçen tarihi çeşme 1828 yılında Benderli Sadrazam Selim Sırrı Paşa tarafından inşa edilmiştir. Çeşme, mermer kullanılarak inşa edilmiştir ve üzerinde üç sıra kitabe bulunmaktadır. Çevrede bulunan tarihi kalıntılar Selimapaşa günlük kiralık dairelere yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

İstanbul'a yakın mesafede bulunması ve temiz sahil şeridinin olması sebebi ile çok sayıda günübirlik tatilci ağırlayan Selimpaşa'da ev yemekleri yiyebileceğiniz restoranların yanı sıra balık restoranları da vardır. Aynı zamanda çevrede bulunan çok sayıda market ve manavlardan her türlü ihtiyaca kolaylıkla ulaşılabilirsiniz. Hafta sonları bölgede organik pazar kurulmaktadır. Aynı zamanda akşamları kurulan gece pazarından çok sayıda giysi, kitap gibi birçok ihtiyaç karşılanabilir. Selimpaşa günübirlik kiralık daireler ve günübirlik kiralık villalar ulaşım açısından pazar yerine ve marketlere yürüme mesafesinde yer almaktadır.

Selimpaşa'da sahilde gün batımını izlerken bir yandan da balık tutup tatilinizin keyfini çıkartabilirsiniz. Temiz denizinde serinleyip, çevredeki balık restoranlarında ve göçmen mutfaklarında farklı lezzetleri deneyimleyebilirsiniz. Selimpaşa günlük kiralık daireler ve Selimpaşa günlük kiralık villalar bölgenin sessizliği içerinde yer aldıkları için misafirlerin sakinlik içerisinde dinlenmesine olanak sağlamaktadır.

Selimpaşa'da günlük kiralık daire fiyatları yaz sezonunda yaklaşık olarak 300 TL'den başlarken kış sezonun da 200 TL'ye kadar düşmektedir. Aynı zamanda çevrede bulunan villa ve havuzlu villaların günlük konaklama fiyatları da yaklaşık olarak 400 TL'den başlamaktadır.

Selimpaşa'da günlük kiralık daire, yazlık ve villa seçeneklerini Neredekal.com'un bu sayfasından bulabilirsiniz. Bu sayfada yer alan günlük kiralık daire ve villaları hem fotoğraflarıyla hem de fiyatlı seçenekleriyle ayrıntılı olarak inceleyebilir, bölgedeki tüm günlük kiralık evlerin gecelik konaklama fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

Selimpaşa Günlük Daireler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Selimpaşa için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Selimpaşa otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Selimpaşa otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Silivri Ortaköy semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.