Silivri Ortaköy Otelleri

Silivri Ortaköy, İstanbul’un yanı başında bulunan ama şehrin gürültüsünden uzakta şirin bir sayfiye yeri…Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Silivri Ortaköy Otelleri

Toplam 2 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Silivri Ortaköy Otelleri ve Silivri Ortaköy Otel Fiyatları

Silivri Ortaköy, İstanbul'un yanı başında bulunan ama şehrin gürültüsünden uzakta şirin bir sayfiye yeri…

İstanbul'da, Edirne yolu üzerinde yer alan Silivri'nin şirin mi şirin bir sayfiye bölgesi Ortaköy. Şehrin gürültüsünden, kalabalığından ve karmaşasından sıyrılmak istediğinizde kaçıp gidebileceğiniz bir arka bahçe gibi Silivri Ortaköy. Yaz aylarında yazlıkçıların ve tatilcilerin akınına uğrayan Silivri Ortaköy, hafta sonları, bayram tatilleri gibi kısa kaçamaklar için de ideal bir yer. Zaten Silivri Ortaköy'de farklı kategorilerde hizmet veren birçok konaklama tesisi bulunuyor.

Silivri Ortaköy otelleri tüm yıl boyunca hizmet veriyorlar. Butik otellerden 3 ve 4 yıldızlı otellere kadar pek çok konaklama alternatifi yer alıyor Silivri Ortaköy otelleri arasında.

Silivri Ortaköy otellerinin çoğu aile işletmelerinden oluşuyor. Huzurlu ortamları ve konforlu konaklama birimleri ile dikkat çeken Silivri Ortaköy otelleri, misafirlerin konaklamalarına farklı bir keyif katıyor. Kendinizi evinizde hissedeceğiniz Silivri Ortaköy otellerinde gönül rahatlığı ile konaklama yapabilirsiniz.

Eğer İstanbul'da yaşıyor ve ara sıra kendinizi dış dünyadan izole etmek istiyor, bunu yaparken de şehirden fazla uzaklaşmak istemiyorsanız, konaklamak için Silivri Ortaköy'ü tercih edebilir ve Silivri Ortaköy otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Silivri Ortaköy otellerini incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

İstanbul'un arka bahçesi niteliğinde olan Silivri'de, şirin mi şirin bir sayfiye yeri; Silivri Ortaköy…

Silivri'nin en güzel bölgelerinden biri Ortaköy. İstanbul'un yanı başında, Edirne istikametine giden yolun üzerinde bulunuyor. Şehrin kalabalığı ve keşmekeşi ardınızda kalmış artık. Ancak buna rağmen İstanbul'a da bir o kadar yakınsınız aslında. Silivri Ortaköy'de hayat dört mevsim devam ediyor. Yaz aylarında ise bu hayata yoğun bir şekilde hareket geliyor. Yazlıkçılar ve tatilciler yaz tatillerinde, hafta sonlarında ya da bayram tatillerinde akın ediyorlar Silivri Ortaköy'e. Hal böyle olunca, Silivri Ortaköy'de bir konaklama ihtiyacı doğmuş oluyor.

Farklı türde hizmet veren Silivri Ortaköy otelleri, tüm yıl boyunca hizmet vermelerinin yanı sıra, uygun fiyat seçenekleriyle de dikkat çekiyor. Her gelir düzeyine hitap eden Silivri Ortaköy otel fiyatları, ekonomik bir tatil için oldukça uygun rakamlarla çıkıyor karşımıza.

Elbette yaz aylarında Silivri Ortaköy otel fiyatlarında bariz bir artış gözlemleniyor. Artan misafir yoğunluğunun bunda etkisi büyük tabi. Silivri Ortaköy otel fiyatları, otelin hizmet kalitesine ve misafirlere sağlanabilen olanaklara göre değişkenlik gösteriyor. Silivri Ortaköy otel fiyatları bazı otellerde kişi başı, bazı otellerde ise oda fiyatı olarak ücretlendiriliyor. Çoğu zaman Silivri Ortaköy otel fiyatlarına kahvaltı da dahil oluyor. Genel olarak 2017 Silivri Ortaköy otel fiyatlarının 105 TL ile 140 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Siz de İstanbul'un gürültüsünden ve kalabalığından bunaldığınızı fark ettiğinizde, yanı başınızda bulunan Silivri Ortaköy'e gelebilir ve bütçenize uygun olan bir Silivri Ortaköy otelinde konaklama yapabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Silivri Ortaköy otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Silivri Ortaköy otellerini ve Silivri Ortaköy otel fiyatlarını incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın