Saros Butik Otelleri

En iyi 16 butik otel, en uygun fiyatlar

Saros Butik Otel Fiyatları

Ege Denizi’nin kuzey doğu kesiminde yer alan Saros Körfezi; güneyde Gelibolu Yarımadası, kuzeyde Trakya kıyıları arasına yaklaşık 60 km. kadar sokulan üçgen biçimli bir girintidir.

Saros butik otelleri, Erikli Plajı'nın hemen gerisinde ya da biraz daha iç kesimlerde sıralanırlar. 15 - 50 arasında değişen oda sayıları ile Erikli butik otelleri, sessiz sakin bir beldenin konuksever tesisleridir. İşletmecileri ise daha çok yerli ailelerden oluşmaktadır.

İstanbul'a sadece 2.5 saatlik uzaklıkta bulunan Saros, doğaya düşkün olan gezginlerin Marmara gözdesi...

Saroz Körfezi'nin eşsiz güzelliğinin yanında bir diğer hizmeti de nefis yemeklerdir Saros butik otellerinde. Doğanın sunduğu yeşilliklerden harika yemekler ortaya çıkarırlar. Ege'nin harika mezelerini burada hala görmeniz mümkündür.

Saros butik otellerinin hemen hepsinde ücretsiz wireless internet sistemi, otopark hizmeti, canlı müzik gibi hizmetler var. Bu hizmetlerin yanında dalış ve tekne turları, bisiklet gezileri, doğa yürüyüşleri de düzenliyorlar.

Saros butik otellerinde tatilinizi geçirmek istiyorsanız, özellikle de yaz aylarında ve hafta sonlarında rezervasyonunuzu erkenden yaptırmanızda fayda var.

Dünyadaki kendini temizleyebilen 3 denizden biri olduğu söylenen Saros'un temizliğinde güçlü su akıntılarının da etkisi vardır. 75 km boyunca uzanan sahil şeridinde Enez, Erikli ve Yayla sahilleri mevcuttur. Yaz aylarında İstanbul'dan kaçan birçok gezgin bu körfez beldelerini tercih etmektedir.

Körfez boyunca dizilen Saros otelleri, yıl boyunca birbirine yakın 2019 Saros otel fiyatları ile hizmet verirler. Daha çok kıyı şeridinde yer alan Saros otelleri oldukça çeşitlidir. Lüks ve büyük oteller olduğu gibi, pansiyon ve motel gibi küçük çaplı Saros otelleri de mevcuttur. Saros otellerinde konaklarken, dilerseniz toplantılarınızı gerçekleştirebilir, özel günlerinizi kutlayabilirsiniz.

Saros otelleri tüm yıl boyunca açık olup, hemen her tesisin kendine ait plajı bulunmaktadır. Şezlong ve şemsiye hizmeti de veren bu tesisler, 2019 sezonuna da hazırlandılar. 2019 Saros otel fiyatları, bir önceki yıl ile pek farklılık göstermemekle birlikte, tesislerin bulunduğu yere ve tesis kategorisine göre değişiklik göstermektedir.

Saros pansiyonlarında daha uygun olan 2019 Saros otel fiyatları, apart otellerde aylık üzerinden değerlendirilmekte olup, çok kapasiteli otellerde daha da artmaktadır. Belirlediğiniz bir tarihe göre, Saros otellerinin 2019 fiyatlarını inceleyebilir ve yerinizi ayırtarak tatil planlarınıza başlayabilirsiniz...