Sarıalan Otelleri

En iyi 3 otel, en uygun fiyatlar

Sarıalan Otel Fiyatları

Doğanın kucağında yemyeşil bir yer olan Sarıalan Kartalkaya'nın en güzel noktalarından biri. Özellikle de kış aylarında bembeyaz bir örtünün kapladığı Sarıalan otelleri misafirlerini kusursuz hizmet anlayışı ile ağırlamaktadır.

Sarıalan, Bolu'nun kış turizminde öne çıkan noktası olan Kartalkaya'da bulunmaktadır. Özellikle de kış turizminin yoğun olarak yaşandığı Sarıalan'da gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri birçok otel kusursuz bir hizmet anlayışı ile misafirlerini ağırlamaktadır.

Sarıalan otelleri tüm yıl açık olup misafirlerini ağırlamaktadır. Yaz aylarında serin ve doğa ile iç içe bir tatil arayanların huzur dolu tercihi olan Sarıalan otelleri kış aylarında da aynı şekilde misafirlerini ağırlamaktadır.

Sizler de tatil planlarınız arasında Sarıalan'a gelmek ve ..

Daha Fazla Oku »

En İyi 1 Sarıalan Oteli

Grand Baysal Otel Sarıalan

K?? Oteli - Kartalkaya - 7 Misafir Yorumu

Bolu'nun Kartalkaya bölgesinde faaliyet gösteren Grand Baysal Otel, Sarıalan kayak beldesinin yamaçlarında yer almaktadır. Kayak muhafaza, kayak malzemeleri kiralama ve kayak bileti satış hizmetleri sunan Grand Baysal Otel, bahçe ve barbekü olanaklarına sahiptir. Tesis bünyesinde misafirlere özel ücretsiz bir otopark alanı mevcuttur.

Grand Baysal Otel, konaklayan misafirlere kayak alanına doğrudan ulaşım hizmeti sunar. Ücretsiz kayak servisi vardır. Kartalkaya'da bulunan tüm kayak pistlerine ulaşabilirsiniz
... Bolu'nun Kartalkaya bölgesinde faaliyet gösteren Grand Baysal Otel, Sarıalan kayak beldesinin yamaçlarında yer almaktadır. Kayak muhafaza, kayak malzemeleri kiralama ve kayak bileti satış hizmetleri sunan Grand Baysal Otel, bahçe ve barbekü olanaklarına sahiptir. Tesis bünyesinde misafirlere özel ücretsiz bir otopark alanı mevcuttur.

Grand Baysal Otel, konaklayan misafirlere kayak alanına doğrudan ulaşım hizmeti sunar. Ücretsiz kayak servisi vardır. Kartalkaya'da bulunan tüm kayak pistlerine ulaşabilirsiniz. Otelde konaklama yapıyorsanız eğer pistlerde indirim uygulanmaktadır. 13 pist vardır ve en uzunu 1400 metredir. Pistler misafir kullanıma açıktır. Hava şartlarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Grand Baysal Otel'de bulunan kayak merkezinden kayak malzemeleri kiralayabilir, kayak dersleri alabilirsiniz. Otel aynı zamanda snowboard yapma imkanı da sunmaktadır. Kayak ekipmanlarınızı muhafaza edebilmeniz için kayak dolapları vardır.

Grand Baysal Otel'in tüm konaklama birimleri ısıtmalı olup, TV standart olarak sunulmaktadır. Odalarda bulunan özel banyolar; duş, saç kurutma makinesi ve ücretsiz banyo malzemeleri ile donatılmıştır.

Grand Baysal Otel'de konakladığınız süre boyunca; balık tutabilir, masa tenisi oynayabilir ya da bisiklete binebilirsiniz. Çocuklar için çocuk parkı bulunmaktadır.

Grand Baysal Otel'in restoranında kahvaltınızı edebilir ve akşam yemeğinizi yiyebilirsiniz. Tesis bünyesindeki barda çeşitli içecekler servis edilmektedir.

Grand Baysal Otel, Bolu Merkez'e 27 km mesafededir

Daha Fazla Bilgi»