Bolu Dağı Otelleri

En iyi 1 otel, en uygun fiyatlar

Bolu Dağı Otel Fiyatları

Muhteşem doğal güzellikleriyle şok etkisi yaratan Bolu Dağı'nda, huzur dolu bir konaklama yapabileceğiniz pek çok alternatif bulunuyor…

Bolu'yla aynı ismi taşıyan Bolu Dağı, Düzce Ovası ile Bolu Ovası'nı birbirinden ayıran ve birçok doğal güzelliğe ev sahipliği yapan bir yer. 1993 yılında başlayan ve 2007 yılında hizmete açılan Bolu Dağı Tüneli de bu dağdan geçiyor. Ankara ve İstanbul'dan kolaylıkla ulaşılabilen Bolu Dağı'nda, doğayla baş başa, huzur dolu bir konaklama yapabileceğiniz birçok alternatif yer alıyor.

Daha çok Yeşilköy bölgesinde yer alan Bolu Dağı otellerinin çoğu 4 yıldızlı tesislerden oluşuyor. Doğayla iç içe bir konumda bulunan Bolu Dağı otelleri, modern konaklama birimleriyle de göz dolduruyor. Lezzetlerin yemeklerin servis edildiği restoranları da bulunan Bolu ..

Daha Fazla Oku »

En İyi 1 Bolu Dağı Oteli

Bolu Koru Hotels Spa Convention Bolu Dağı

K?? Oteli - Bolu Dağı - 5 Misafir Yorumu

Bolu Koru Hotels Spa Convention, Bolu Dağı, Yeşilköy mevkiinde bulunmaktadır. Tesisin 120 odası bulunmaktadır. Her ayrıntı düşünülerek döşenmiş odalarında; telefon, banyo, WC, saç kurutma makinesi ve müzik yayını bulunmaktadır. Ayrıca merkezi ısıtma, uydu TV, mini bar ve balkon bulunmaktadır.

Tesiste bulunan oyun yeri ve oyun odası 04-12 yaş arası çocuklara hizmet vermektedir. Otelin, iş gezileri, toplantı ve konferanslar için 5 adet toplantı salonu bulunmaktadır. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır. Otelin kapalı yüzme havuzu mevcuttur. Otel evcil
... Bolu Koru Hotels Spa Convention, Bolu Dağı, Yeşilköy mevkiinde bulunmaktadır. Tesisin 120 odası bulunmaktadır. Her ayrıntı düşünülerek döşenmiş odalarında; telefon, banyo, WC, saç kurutma makinesi ve müzik yayını bulunmaktadır. Ayrıca merkezi ısıtma, uydu TV, mini bar ve balkon bulunmaktadır.

Tesiste bulunan oyun yeri ve oyun odası 04-12 yaş arası çocuklara hizmet vermektedir. Otelin, iş gezileri, toplantı ve konferanslar için 5 adet toplantı salonu bulunmaktadır. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır. Otelin kapalı yüzme havuzu mevcuttur. Otel evcil hayvan kabul etmemektedir.

Bolu Koru Hotels Spa Convention'de, tam pansiyon konaklamalarda, sabah, öğle ve akşam yemeği dışında alınan tüm yiyecekler ücretlidir. Yarım pansiyon konaklamalarda ise; sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dışında alınan tüm yiyecekler ücretlidir. Tesis genelinde alınan tüm içecekler ücretlidir. Tesis yoğunluğuna göre yemekler bazen set menü olarak verilebilir.

Çamaşırhane, ütü servisi ve oda servisi ücret karşılığında sağlanmaktadır. Otelin misafirleri için 2 adet profesyonel futbol sahası ve antrenman sahası bulunmaktadır. Otel bünyesinde 1000 m2 kapalı alan üzerine kurulu Koru Alışveriş Merkezi'nde köy ürünlerinden sağlık ürünlerine, oyuncaktan konfeksiyona kadar her türlü ürünü bulmak mümkündür. Otelde bazı akşamlar canlı müzik mevcuttur. Otelde sağlık hizmeti bulunmaktadır.

Bolu Koru Hotels Spa Convention, Atatürk Havalimanı'na 230 km, Bolu Merkez'e 14 km, Abant Gölü'ne 23 km, Gölcük Milli Parkı'na 17 km, Samandere Şelalesi'ne 15km, Sarot Kaplıcası'na 39 km, Kartalkaya Kayak Merkezi'ne 27 km ve Yedigöller Milli Parkı'na 18 km mesafede yer almaktadır

Daha Fazla Bilgi»