Giriş
28.05.22
Çıkış
29.05.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Haritayı görüntüle

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Rize Merkez Butik Otelleri:

Rize için 6 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Otel
Şehir Oteli
4.1/5 Mükemmel
Merkez merkezine 1.1 km uzaklıkta
Odamax
Oda-Kahvaltı
399 TL
Etstur
399 TL
En uygun fiyat
399 TL
Odamax
En uygun fiyat:
Odamax
399 TL
Otel
Şehir Oteli
3.5/5 Çok İyi
Merkez merkezine 760 m uzaklıkta
Odamax
Oda-Kahvaltı
612 TL
4.3/5 Mükemmel
Merkez merkezine 5.9 km uzaklıkta
Odamax
Oda-Kahvaltı
1.169 TL
Setur
1.176 TL
En uygun fiyat
1.169 TL
Odamax
En uygun fiyat:
Odamax
1.169 TL
Otel
Aile Dostu
4.3/5 Mükemmel
Merkez merkezine 9.8 km uzaklıkta
Odamax
Oda-Kahvaltı
675 TL
Otel
Aile Dostu
3.6/5 Çok İyi
Merkez merkezine 14.9 km uzaklıkta
Otelz.com
%5 Tasarruf
Sadece Konaklama
266 TL
Otel
Şehir Oteli
4.2/5 Mükemmel
Merkez merkezine 13.3 km uzaklıkta
Setur
Oda-Kahvaltı
983 TL

Karadeniz’in yemyeşil doğasını gözler önüne seren Rize Merkez’de, konaklama yapabileceğiniz pek çok butik otel bulunuyor…

Ülkemizin Doğu Karadeniz Bölgesi’nde bulunan Rize Merkez, doğuda Artvin, güneyde Erzurum, güneybatıda Bayburt, batıda Trabzon, kuzeyde ise Karadeniz ile çevrili olan bir şehrimiz.

Sahip olduğu dik yamaçlı vadileri, buzul gölleri, yemyeşil yaylaları, tarihi yapıları ve hırçın dereleri ile doğa turizmi için büyük ölçüde önem teşkil eden Rize’de, görmeniz gereken o kadar çok yer var ki… Özellikle Fırtına Vadisi, Ayder Yaylası, Kaçkar, Çamlıhemşin ve Anzer Yaylası, Rize’ye yolunuz düştüğünüzde mutlaka uğramanız gereken yerler arasında bulunuyor. Rize konaklamalarınızı yayla şenliklerinin olduğu bir zamana denk getirirseniz, sizi oldukça farklı bir deneyimin beklediğini de belirtelim.

Rize’ye geldiğinizde nerede konaklama yapacağınızı düşünüyorsanız eğer, size Rize Merkez butik otellerini önerebiliriz. Rize Merkez butik otelleri, özellikle konumları dolayısıyla tercih ediliyor. Rize Merkez butik otellerinin hemen hemen hepsi de doğayla büyük bir uyum içerisinde olan ahşap binalardan oluşuyor. Çoğunun aile işletmesi olduğu Rize Merkez butik otellerinde kendinizi evinizdeki kadar rahat hissedebilirsiniz. Ayrıca Rize Merkez butik otellerinin konaklama birimleri, bir butik otelde olması gereken tüm donanımlara da sahip.

Gelelim Rize Merkez butik otel fiyatlarına. Hiç merak etmeyin, Rize Merkez’de bütçenize uygun bir butik otel rahatlıkla bulabilirsiniz. Otelin bulunduğu konuma ve hizmet kalitesine göre değişkenlik gösteren Rize Merkez butik otel fiyatları, 75 TL’den başlıyor ve 250 TL’ye kadar yükseliyor. Yani ekonomik bir konaklama için de tercih edebilirsiniz Rize Merkez butik otellerini.

Kalabalık şehirlerin gürültüsünden bunalıp, kendinize doğanın kalbinde bir yer açmak isterseniz eğer, Rize Merkez butik otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Hatta erken rezervasyon fırsatlarını takip ederek, Rize Merkez butik otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanma şansı elde edebilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Rize Merkez Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Rize bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Rize bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Rize Merkez Butik Otelleri - Uygun Rize Merkez Butik Otel Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Rize Merkez Butik Otelleri için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Rize Merkez Butik Otelleri için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Rize Merkez Butik Otelleri için ödeme yöntemleri nasıldır?
Rize Merkez Butik Otelleri için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.