Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Rize Merkez Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Rize Merkez Butik Otelleri

Rize Merkez için {{ (filteredHotels).length}} / 20 butik otelde gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Rize Merkez Butik Otelleri

Karadeniz'in yemyeşil doğasını gözler önüne seren Rize Merkez'de, konaklama yapabileceğiniz pek çok butik otel bulunuyor…
Ülkemizin Doğu Karadeniz Bölgesi'nde bulunan Rize Merkez, doğuda Artvin, güneyde Erzurum, güneybatıda Bayburt, batıda Trabzon, kuzeyde ise Karadeniz ile çevrili olan bir şehrimiz.

Sahip olduğu dik yamaçlı vadileri, buzul gölleri, yemyeşil yaylaları, tarihi yapıları ve hırçın dereleri ile doğa turizmi için büyük ölçüde önem teşkil eden Rize'de, görmeniz gereken o kadar çok yer var ki… Özellikle Fırtına Vadisi, Ayder Yaylası, Kaçkar, Çamlıhemşin ve Anzer Yaylası, Rize'ye yolunuz düştüğünüzde mutlaka uğramanız gereken yerler arasında bulunuyor. Rize konaklamalarınızı yayla şenliklerinin olduğu bir zamana denk getirirseniz, sizi oldukça farklı bir deneyimin beklediğini de belirtelim.

Rize'ye geldiğinizde nerede konaklama yapacağınızı düşünüyorsanız eğer, size Rize Merkez butik otellerini önerebiliriz. Rize Merkez butik otelleri, özellikle konumları dolayısıyla tercih ediliyor. Rize Merkez butik otellerinin hemen hemen hepsi de doğayla büyük bir uyum içerisinde olan ahşap binalardan oluşuyor. Çoğunun aile işletmesi olduğu Rize Merkez butik otellerinde kendinizi evinizdeki kadar rahat hissedebilirsiniz. Ayrıca Rize Merkez butik otellerinin konaklama birimleri, bir butik otelde olması gereken tüm donanımlara da sahip.

Gelelim Rize Merkez butik otel fiyatlarına. Hiç merak etmeyin, Rize Merkez'de bütçenize uygun bir butik otel rahatlıkla bulabilirsiniz. Otelin bulunduğu konuma ve hizmet kalitesine göre değişkenlik gösteren Rize Merkez butik otel fiyatları, 75 TL'den başlıyor ve 250 TL'ye kadar yükseliyor. Yani ekonomik bir konaklama için de tercih edebilirsiniz Rize Merkez butik otellerini.

Kalabalık şehirlerin gürültüsünden bunalıp, kendinize doğanın kalbinde bir yer açmak isterseniz eğer, Rize Merkez butik otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Hatta erken rezervasyon fırsatlarını takip ederek, Rize Merkez butik otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanma şansı elde edebilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Rize Merkez Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Rize Merkez için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Rize Merkez otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Rize Merkez otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.