Polonezköy Apartları

En iyi 11 apart otel, en uygun fiyatlar

Polonezköy Apart Otel Fiyatları

İstanbul'un huzur dolu kaçış rotalarından biri olan Polonezköy'de konaklama yapmak isterseniz, Polonezköy apart otellerini tercih edebilirsiniz…

Doğayla iç içe, sakin vakit geçirmek veya doğada spor yapmak isteyenler tarafından sıklıkla ziyaret edilen Polonezköy, konaklama yapmak isteyenlere de birçok alternatif sunuyor. Bu konaklama alternatifleri arasında ise en ekonomik olanlarından biri de Polonezköy apart otelleri. Yıl boyu konuklarını ağırlayan Polonezköy apart otelleri, her türlü zevke ve ihtiyaca hitap edebiliyor. Pansiyon tipi apart otel de var, villa tipinde apart otel de… Bu tamamen sizlerin nasıl bir konaklama yapmak istediğinize bağlı.

Kış mevsiminin yorgunluğunu atmanın zamanı yaklaşıyor yavaş yavaş ve yeni tatillere doğru yelken açmanın vakti geldi...

Eğer kalabalık olarak konaklama yapacaksınız, villa tipindeki Polonezköy apart otelleri, hem daha ekonomik hem de daha ideal olacaktır. Ekonomik olmasının sebebi, Polonezköy apart otel fiyatlarının oda fiyatı olarak ücretlendiriliyor olması. Mesela bir Polonezköy apart otel fiyatının geceliği 100 TL, siz ise 4 kişisiniz. Kişi başı 25 TL'ye konaklama gerçekleştirebilirsiniz. Erken rezervasyon da Polonezköy apart otel fiyatlarından daha ekonomik yararlanmanın bir başka yolu.

Hiç vakit kaybetmeden, sitemiz üzerinde yer alan Polonezköy apart otellerini ve 2019 Polonezköy apart otel fiyatlarını incelemeye başlayabilir, ön rezervasyon talebinde bulunabilir ya da doğrudan rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

200 yıl süren bir köy hayatının yaşandığı Polonezköy'ün ilk sakinleri Kırım Savaşı sırasında gelen Polonyalı kaçak ve siviller... Polonyalılar da kendi usullerinde evler inşa ediyorlar ve farklı bir doku kazandırıyorlar doğaya.

Geniş bahçeli evlerin Polonezköy otelleri olarak restore edildiği ve kimilerinin kır lokantalarına dönüştüğü bu yerde baharı karşılamak isterseniz, uygun 2019 fiyatları ile Polonezköy otelleri sizleri bekliyor olacak...

Orman içerilerinde yürüyüş yapabileceğiniz bisiklete ve ata binebileceğiniz bu doğada konaklamak için 2019 Polonezköy otel fiyatlarını inceleyerek işe başlayabilirsiniz. Farklı tarzda düzenlenen Polonezköy otellerinde konaklarken, kendinizi yabancı bir ülkede gibi hissedeceksiniz.

Misafirperver Polonezköy sakinlerinin ahşap masalarda sergilediği otantik yemekleri ve yiyecekleri tadacağınız Polonezköy otelleri ekonomik 2019 otel fiyatları ile sizi karşılamaya şimdiden hazır...