search icon
Giriş
27 Eylül Pts.
Çıkış
28 Eylül Sal.

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kişi
2 Yetişkin, 0Çocuk
Harita
map marker iconHaritayı görüntüle
Filtreler
Temizle
Konaklama Tipi
Sağlık ve Güvenlik
Konsept/Tema
Tesis Türü
Popüler Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
Olanaklar
Spa & Sağlık
Çocuk İhtiyaçları

Polonezköy Apartları

Polonezköy için 10 otel listelendi.

Villa Polonez

Villa
Neredekal.com
5/5
Polonezköy merkezine 0.5 km uzaklıkta
1.000 TL1.000 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:1.000 TL
Tesisi Ara
 • Oda-Kahvaltı

Leo's Butik Otel

Butik Otel
Doğa Oteli
Neredekal.com
5/5
Polonezköy merkezine 1.1 km uzaklıkta
500 TL500 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:500 TL
Tesisi Ara
 • Oda-Kahvaltı

Santa Roza Butik Otel

Butik Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
3.5/5
Polonezköy merkezine 0.6 km uzaklıkta
304 TL320 TL
%5 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:304 TL
İNCELE
 • Sadece Konaklama
En Uygun Fiyat
304 TL
Etstur
Odamax
320 TL
304 TL'den başlayan fiyatlarla

Synosse Park Hotel

Otel
Tüm Yıl Açık
Neredekal.com
3/5
Polonezköy merkezine 1.3 km uzaklıkta
500 TL500 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:500 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı

Park Polenezköy Hotel

Otel
Aile Dostu
Neredekal.com
4.1/5
Polonezköy merkezine 1.6 km uzaklıkta
270 TL270 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:270 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
270 TL
TatilBudur.com
Etstur
270 TL
270 TL'den başlayan fiyatlarla

Polonezköy Country Club

Otel
Çocuk Dostu
Polonezköy merkezine 1.9 km uzaklıkta
780 TL780 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:780 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı

Tarlam Bahçe Butik Otel

Butik Otel
Butik Otel
Polonezköy merkezine 6.7 km uzaklıkta
150 TL150 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:150 TL
Tesisi Ara
 • Sadece Konaklama

Green House Garden Park

Otel
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
4/5
Polonezköy merkezine 6.3 km uzaklıkta
850 TL850 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:850 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
850 TL
Jolly Tur
Tatil.com
850 TL
850 TL'den başlayan fiyatlarla

Ala Konuk Evi

Otel
Plaj
Neredekal.com
4.3/5
Polonezköy merkezine 6.0 km uzaklıkta
170 TL179 TL
%5 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:170 TL
İNCELE
 • Sadece Konaklama

The Gate 30 Suites

Butik Otel
Havaalanı Servisi
Neredekal.com
5/5
Polonezköy merkezine 6.8 km uzaklıkta
377 TL377 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:377 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
377 TL
Tatil.com
Etstur
419 TL
377 TL'den başlayan fiyatlarla

Polonezköy Apart Otel

Polonezköy Apart Otel

Polonezköy, Türkiye'de bir Polonya köyü olarak ilginç bir tarihe sahip. Adından da anlaşılacağı üzere, Polonyalı göçmenlerin bir dönem yaşadığı yer olarak biliniyor. İstanbul'un Beykoz ilçesine bağlı olan bu köy, cumhuriyetin ilanından itibaren çekişmeli tarih olaylarına sahne oluyor. Polonya'nın özgürlük arayışı ve bağımsızlık ilanı süreçlerinde bir grup Polonyalının Türkiye'ye gelerek bu bölgede yaşaması ve daha sonrasında burada yaşayanlara vatandaşlık verilmesi ile köyün tarihi şekillenmeye başlıyor. Günümüzde Polonezköy, Beykoz'un ormanlık alanları içine doğa ile baş başa kalacağınız huzurlu bir yerleşim yeri. Polonezköy, İstanbul sınırları içerisinde ama şehrin kalabalığından uzak olabileceğiniz yegane yerlerden. Burada konaklamak için farklı alternatifleriniz bulunuyor. Polonezköy apart otel yerleri konaklamanız boyunca ihtiyacınız olan tüm hizmetleri sunuyor. Bu bölgedeki apart otelleri tercih ederek rahat bir tatil geçirebilirsiniz. Karadeniz sahiline ve Boğaziçi kıyılarına yakın konumda bulunan Polonezköy, günübirlik tatil tercih edenlerin özellikle seçtiği bir bölge. Siz de şehrin karmaşasından uzakta doğa ile iç içe bir gün geçirmek isterseniz Polonezköy apartlarını tercih edebilirsiniz.

Polonezköy Apartlar

Polonezköy Apartlar

Metropol şehir İstanbul'a en yakın doğal güzellik alanlarından Polonezköy'de konaklamak için apart otel seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Günübirlik ziyaret edebileceğiniz gibi, Polonezköy'de kısa süreli tatiller de planyabilirsiniz. Polonezköy apartlar kısa süreli tatiller için uygun yerler. Konaklarken ihtiyacınız olacak imkan ve eşyaları bulunduran otelleri seçmek, rahat bir tatil geçirmek için önemli. Apart otelleri tercih etmenin avantajlarını şöyle sıralayabiliriz:

 • Apart oteller genellikle ev tipi yapılar olarak karşımıza çıkıyor. Bu yapıların avantajları az odalı ve kalabalıktan uzak olmaları.
 • Ayrıca bazı otellerde ortak alanlarda veya odalarda mutfak bölümü bulunuyor. Bu alanları kullanarak kendi yemeğinizi kendiniz hazırlayabilir, yemek masraflarından bütçe yapabilirsiniz.
 • Genellikle apart otellerin işletmelerini yerel halktan kişiler yapıyor. Bölgeyi tanımanıza ve doğal bir ortamda konaklamanıza imkan sunan bu otelleri seçerek keyifli bir tatil geçirebilirsiniz.
 • Bazı otellerin sunduğu hizmetler arasında kahvaltı ve akşam yemeği de bulunuyor. Konaklamak için kahvaltı dahil otellerden birini tercih ederseniz, sabah uyandığınızda yeşillikler ve doğa ile baş başa lezzetli bir kahvaltı yapma imkanı bulabilirsiniz.

Polonezköy'ün ortamı insanı dinlendiriyor. Şehrin gürültüsünden ve iş ortamının stresinden kaçmak isteyenler için en yakın yer olan Polonezköy'de keyifli zaman geçirebilir ve güvenle konaklayabilirsiniz.

Polonezköy Apart Otel Fiyatları

Polonezköy Apart Otel Fiyatları

Bu şirin köyü ziyaret etmek isteyenler için günübirlik geziler veya uzun süreli konaklama alternatifleri bulunuyor. Burada konaklamak için her bütçeye ve zevke uygun hizmet veren Polonezköy otel seçenekleri bulunuyor. Polonezköy apart otel fiyatları sunulan hizmete göre değişiklik gösterebiliyor. Tatilinizi planlamadan önce nasıl bir hizmet almak istediğinizi belirleyerek otelinize karar verebilirsiniz. Almak istediğiniz hizmetleri belirledikten sonra otel için internette kısa bir araştırma yapmak faydalı olabilir. Böylece konaklamak istediğiniz otelin verdiği hizmetler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Polonezköy apartlarında rezervasyon yaptırmak için dönem dönem otellerin yaptığı kampanyaları da takip edebilirsiniz. Polonezköy apart otellerinin erken rezervasyon avantajlarından yararlanarak tatilinizi uygun fiyatlarla planlayabilirsiniz. Buradaki apart otellerin fiyatları genellikle her bütçeye uygun seçeneklere sahip. Polonezköy ucuz apart otel fiyatlarından yararlanabilmek için tatilinizi sezon sonu olan eylül - ekim aylarında planlayabilirsiniz. Polonezköy İstanbul'a en yakın tatil yapabileceğiniz yerlerin başında geliyor. Bu ormanlık ve oksijeni bol ortamda dinlenebilir, temiz havanın tadını çıkarabilirsiniz. Buraya aileniz ile birlikte gelmek isterseniz de Polonezköy apart otelleri size güvenle konaklayabileceğiniz ortamı sunuyor.

Polonezköy'de Gezilecek Yerler

Polonezköy'de Gezilecek Yerler

Polonezköy, tarihi özellikleri ve doğal güzellikleri ile çok talep gören bir bölge. Her sene yerli ve yabancı pek çok turist Polonezköy'ün güzelliklerini görmeye buraya geliyor. Polonezköy'ü keşfe çıkarak bölgeyi daha iyi tanıyabilirsiniz. Polonezköy'de gezebileceğiniz pek çok yer bulunuyor. Bunlardan görmenizi tavsiye edebileceğimiz yerler şöyle:

 • Polonezköy'ü ve bölgeyi daha iyi tanımak için tarihi yerleri ziyaret ederek başlayabilirsiniz. Bu yerlerin en önemlisi Zofia Rızı Anı Evi. Bu ev Polonezköy'ün en eski ve simge evlerinden biri. Evin içerisinde köyün tarihi ve daha önceki yıllarda evde yaşamış olan kişiler hakkında fotoğraflar bulunuyor. 1881 yılından beri ayakta durmayı başaran bu tarihi miras, köydeki en gösterişli ev olması ile de dikkat çekiyor.
 • Bir başka görülesi nokta ise Polonezköy Kültür Evi. Yıl boyunca pek çok sosyal ve kültürel aktivitelere ev sahipliği yapan bu ev, Polonezköy Kütüphanesini ve Polart Gallery'i içinde bulunduruyor.
 • Kültür gezisi için muhteşem bir yer olan Polonezköy'ün meydanında da çeşitli heykeller bulunuyor. Ağaçtan yontulmuş bu heykelleri görmek ilginizi çekebilir.
 • Polonezköy'ün hemen girişinde bulunan Tarihi Meryem Ana Kilisesi de görülmesi gereken yerlerden. I. Dünya Savaşı sırasında Türk Ordusunun karargahlarından biri olarak kullanılan bu kilise, günümüzde ibadethane olarak kullanılmasının yanı sıra çeşitli festival ve eğlencelere de ev sahipliği yapıyor.

Polonezköy apart otel en uygun seçeneklerle tatilinizi yaparken çevreyi de keşfe çıkabilirsiniz. Doğa ile birlikte hoş vakit geçirmek isteyenler ve sessiz sakin bir tatil arayanlar için Polonezköy doğru adres. Burada ormanda piknik yapabilir, kendi çadırınızı kurarak kamp yapabilir ve huzurlu saatler geçirebilirsiniz. Şehrin gürültüsünden uzakta, ağaçlar arasında kitap okuyarak ya da sevdiklerinizle birlikte vakit geçirerek stres atacağınız bir tatil planlamak size çok iyi gelebilir.

Polonezköy Apartları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Polonezköy Apartları için gecelik ortalama fiyat aralığı ne kadardır?
Polonezköy Apartları - En Uygun Polonezköy Apart Fiyatları için 1 gecelik ortalama fiyat 1000 TL - 780 TL
Polonezköy bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Polonezköy bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Polonezköy Apartları - En Uygun Polonezköy Apart Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Polonezköy Apartları için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Polonezköy Apartları için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Polonezköy Apartları için ödeme yöntemleri nasıldır?
Polonezköy Apartları için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.