Polonezköy bölgesinde mutlaka yapılması gerekenler.

Polonezköy Aktiviteleri

İstanbul'un arka bahçesi olarak adlandırılan Polonezköy, hafta sonu tatilleri ve kısa kaçamaklar için şehirlilerin vazgeçilmez adreslerinden biri.Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü
Polonezköy Yapılacak Şeyler

Toplam 3 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
  • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele

Polonezköyde Kahvaltı

"Hizmet güzel"

"Cemile öztaş tarafından..."

10

Misafir yorumu

2 yorum

Polonezköy Görülecek Yerler - Polonezköy En İyi 10 Yapılacak Şey

İstanbul'un arka bahçesi olarak adlandırılan Polonezköy, hafta sonu tatilleri ve kısa kaçamaklar için şehirlilerin vazgeçilmez adreslerinden biri.
Mevsim ne olursa olsun, şehirden kaçmak, gürültü ve kalabalıktan kısa süreliğine de olsa kurtulmak isteyenlerin ilk adreslerinden biridir Polonezköy. Yaz kış fark etmez; Polonezköy'de birbirinden keyifli aktiviteler yapma şansınız var.

Polonezköy'de ne yapılır, nerelere gidilir diye merak ediyorsanız aşağıdaki yazımıza göz atabilirsiniz.

Hafta sonu kahvaltısı denince akla ilk gelen yerlerdendir Polonezköy. Zengin köy kahvaltısı burada güne başlamak için yapabileceğiniz en güzel şey. Birbirinden sevimli ve keyifli mekanlardan birinde yapacağınız bol çeşitli ve lezzetli bir kahvaltı Polonezköy'ün vazgeçilmezi.

Yemyeşil bir doğa ile iç içe olan Polonezköy'de pek çok doğa aktivitesi yapmanız mümkün. Dilerseniz orman içindeki bisiklet parkurunda bisiklete binebilir, dilerseniz orman içinde keyifli ve sizi yenileyecek bir doğa yürüyüşüne çıkabilirsiniz.

Polonezköy binicilik sporunun yapıldığı yerlerden biridir İstanbul'da. Pek çok binicilik okulunun yer aldığı Polonezköy'de eğer ilginiz varsa biniciliğe başlayabilir, at binmenin keyfini sürebilirsiniz.

Doğa fotoğrafçılığı, trekking, koşu gibi aktiviteler de Polonezköy'de yapabilecekleriniz arasında.

Bu kadar aktiviteden sonra karnınız acıktığında yemek için pek çok seçeneğiniz olacak. Polonezköy'de yer alan işletmelerden dilediğinizde yemek yiyebilir, bu restoranların bahçelerinde mangalınızı yakabilirsiniz.

Polonezköy'ün merkezinde yer alan Polonezköy Kültür Evi'ni, Ağaç Oyma Heykel Sergisi'ni, Zofia Rızı Anı Evi'ni ve Polonezköy Kilisesi'ni gezebilirsiniz.

2 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
2
Hizmet güzel
10

-

Polonezköy'de özellikle kahvaltı ve huzuruyla Köşem Bahçe & Konaklama'yı tavsiye edebilirim. Et mangal da aldık hizmeti gayet güzeldi. Gitmeden önce web sitesinden menülere bakabilirsiniz. kosembahce.com

2
Cemile öztaş tarafından...
10

-

Geldim, muhteşem bir kahvaltıydı.