Haritayı Görüntüle

Kategori

Aktivite-Eğlence

Gezgin Türü

Aileler için Uygun
Çocuklara Uygun
Çiftlere Uygun

Polonezköy Yapılacak Şeyler ve Görülecek Yerler:

Polonezköy civarında yapılacak 3 aktivite.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Aktivite-Eğlence
Çalışma saatleri bilinmiyor
Henüz Puanlanmamış
İstanbul
Aktivite-Eğlence
Çalışma saatleri bilinmiyor
5/5 Mükemmel
(5 değerlendirme)
İstanbul
Aktivite-Eğlence
Çalışma saatleri bilinmiyor
Henüz Puanlanmamış
İstanbul

Polonezköy Yapılacak Şeyler ve Görülecek Yerler

İstanbul'un arka bahçesi olarak adlandırılan Polonezköy, hafta sonu tatilleri ve kısa kaçamaklar için şehirlilerin vazgeçilmez adreslerinden biri.

Mevsim ne olursa olsun, şehirden kaçmak, gürültü ve kalabalıktan kısa süreliğine de olsa kurtulmak isteyenlerin ilk adreslerinden biridir Polonezköy. Yaz kış fark etmez; Polonezköy'de birbirinden keyifli aktiviteler yapma şansınız var.

Polonezköy'de ne yapılır, nerelere gidilir diye merak ediyorsanız aşağıdaki yazımıza göz atabilirsiniz.

Hafta sonu kahvaltısı denince akla ilk gelen yerlerdendir Polonezköy. Zengin köy kahvaltısı burada güne başlamak için yapabileceğiniz en güzel şey. Birbirinden sevimli ve keyifli mekanlardan birinde yapacağınız bol çeşitli ve lezzetli bir kahvaltı Polonezköy'ün vazgeçilmezi.

Yemyeşil bir doğa ile iç içe olan Polonezköy'de pek çok doğa aktivitesi yapmanız mümkün. Dilerseniz orman içindeki bisiklet parkurunda bisiklete binebilir, dilerseniz orman içinde keyifli ve sizi yenileyecek bir doğa yürüyüşüne çıkabilirsiniz.

Polonezköy binicilik sporunun yapıldığı yerlerden biridir İstanbul'da. Pek çok binicilik okulunun yer aldığı Polonezköy'de eğer ilginiz varsa biniciliğe başlayabilir, at binmenin keyfini sürebilirsiniz.

Doğa fotoğrafçılığı, trekking, koşu gibi aktiviteler de Polonezköy'de yapabilecekleriniz arasında.

Bu kadar aktiviteden sonra karnınız acıktığında yemek için pek çok seçeneğiniz olacak. Polonezköy'de yer alan işletmelerden dilediğinizde yemek yiyebilir, bu restoranların bahçelerinde mangalınızı yakabilirsiniz.

Polonezköy'ün merkezinde yer alan Polonezköy Kültür Evi'ni, Ağaç Oyma Heykel Sergisi'ni, Zofia Rızı Anı Evi'ni ve Polonezköy Kilisesi'ni gezebilirsiniz.

Polonezköy Alt Bölgeleri

Anadolufeneri Otelleri
Daha fazla gör