Pazar Otelleri

Türk çayının kaynak yerlerinden biri olan, yerleşmiş gelenekleriyle Rize’nin yemyeşil ilçesi Pazar, Pazar otellerinde konuklarına unutulmaz bir konaklama imkanı sunuyor.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Pazar Otelleri

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Pazar Otelleri ve Pazar Otel Fiyatları

Türk çayının kaynak yerlerinden biri olan, yerleşmiş gelenekleriyle Rize'nin yemyeşil ilçesi Pazar, Pazar otellerinde konuklarına unutulmaz bir konaklama imkanı sunuyor.

İlçe eski adıyla “'Athena”' olarak bilinmektedir. Yunan Tanrıçası Athena'nın tapınağının bu yörede yer alması sebebiyle Roma döneminde bu isimle kurulmuştur. Güneyinde yer alan Kaçkar Dağı'nın eteklerinde engebeli bir arazi üzerine kurulu Pazar'da yöre halkı, Karadeniz örf ve adetlerini ve yaşayış biçimini tüm sadeliğiyle sürdürmektedir. Geçim kaynaklarının büyük çoğunluğunu çay oluşturmaktadır. Yeşilin her tonunu görme imkanı bulabileceğiniz bu ilçede konakladığınız süre boyunca Pazar otelleri size ve sevdiklerinize konforlu bir konaklama olanağı sunmaktadır.

Pazar ilçesi Rize il merkezine 38 km uzaklıkta yer almaktadır. Konumu itibariyle de Karadeniz seyahati sırasında mutlaka uğranması gereken duraklardan biridir. Pazar'da haftanın iki günü “'Kadınlar Pazarı”' olarak bilinen bir de pazar kurulmaktadır. Burada, yerli halktan kadınların tamamen doğal ürünlerle yaptıkları tereyağı, peynir, turşu, pekmez ve daha pek çok sağlıklı besini bulabilme olanağınız bulunmaktadır.

Kendi özünden ve doğallığından hiçbir şey kaybetmemiş bu ilçede, sizi evinizde hissettirecek bir konaklama anlayışında olan Pazar otelleri, her bütçeden konuğu ağırlama imkanıyla ekonomik olarak da oldukça avantajlıdır.

Rize il merkezine yakın konumu ve keşfedilmesi gereken topraklarıyla Pazar, Pazar otellerinde iş amaçlı ya da tatil amaçlı gelen bütün konuklarına huzur dolu bir konaklama imkanı sumaktadır.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın