17 Fotoğraf
Giriş
02.06.22
Çıkış
03.06.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Gecelik Ortalama Oda Fiyatları
Fiyat Bulunamadı

Aradığın tarihlerde / kriterlerde sonuç bulunamadı.Tarih aralığını değiştirerek tekrar deneyin.

Popüler Özellikler

Tüm özellikleri gör
Giriş
02.06.22
Çıkış
03.06.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Oda Fiyatları
Fiyat bulunamadı
Aradığınız kriterlerde sonuç bulunamadı.

Yorum / Değerlendirme

Nicosia Eagle Eye
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?

Otel Hakkında

Nicosia Eagle Eye, Kuzey Kıbrıs Türkiye Cumhuriyeti
Otel Bilgileri
Giriş Saati
En erken saat 10:00 ve sonrası
Çıkış Saati
En geç saat 14:00 ve öncesi
Tesis Oda Sayısı
12
Bina Yapım Yılı
2019
Tesis Oda Sayısı
10

Bilmekte Fayda Var

Giriş Saati

En erken saat 10:00 ve sonrası

Çıkış Saati

En geç saat 14:00 ve öncesi

Kum Özelliği

-

Genel Uyarılar

Kuzey Lefkoşa'da yer alan NICOSIA EAGLE EYE'da bahçe ve teras bulunur. Bu 1 yıldızlı otelde Wi-Fi erişimi ücretsizdir. Her oda düz ekran uydu TV ile donatılmıştır.Otelin tüm odalarında su ısıtıcısı vardır. Odalarda özel banyo ve ücretsiz banyo malzemeleri mevcuttur. Bazı odalar balkonludur. Odalarda masa bulunmaktadır.Her gün kontinental kahvaltı servis edilmektedir.NICOSIA EAGLE EYE, Lefkoşa'ya 10 km ve Girne'ye 26 km uzaklıktadır. VILLA 16L'ye en yakın havaalanı olan Ercan Havaalanı 24 km mesafededir. Tesis ücretli havaalanı servisi sağlamaktadır.KKTC Sağlık Bakanlığının almış olduğu karara göre 16 Kasım 2020 tarihine kadar Türkiye'den gelecek misafirlerin 3 günün üzerinde Kıbrıs’ ta kalacak olması durumunda 7 gün karantina uygulaması yapılacaktır. 3 gün ve altı konaklama yapacak misafirlerin Kıbrıs'a giriş yapabilmeleri için ülkeye giriş esnasında yolculuk öncesi 0 ile 120 saat arasında negatif olarak sonuçlanmış PCR testlerini ibraz etmeleri gereklidir. İbraz edilen belgede QR kodu olması gereklidir. QR kodunun okunmadığı durumlarda belge üzerindeki Laboratuvar Numarası ve Kimlik Numarası /Pasaport Numarasının son dört hanesi girilerek e-nabız sistemi üzerindeki Covid- 19 test sonuçları biriminden kontrolleri sağlanabilir. Ayrıca misafirlere Kıbrıs Havalimanı kontrol noktalarında ikinci PCR testi yapılacaktır.Kıbrıs'ta yapılacak PCR testinin ardından misafirler rezervasyonlarını yaptırmış olduğu tesislere gidebilecek ve test sonucu çıkana kadar tesisin sorumluluğunda gözetim altında tutulacaklardır. Türkiye'de yapılacak PCR testi için misafirlerimizin uçak bileti ile TC Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş laboratuvarlara başvurması gereklidir.Yetkili Laboratuvar listesine https://hsgm.saglik.gov.tr/tr/haberler/yetkilendirilmis-covi-d-19-tani-laboratuvarlari.html adresinden ulaşabilirsiniz.Türkiye’de yapılacak olan PCR Test ücreti 250 TL'dir. Test bedelinin tahsili numunenin alındığı sağlık kuruluşu tarafından yapılacaktır.

Çocuk-Bebek Bilgisi

3-12 yaş arası 1 çocuk 10 EUR ücretli

Evcil Hayvan

Yok

Çocuk Konaklama

Var

Genel Uyarılar

T.C. vatandaşlarının konaklama yapabilmesi için giriş esnasında tesis yetkilisine HES kodunu bildirmesi zorunludur.

Ödeme Yöntemi

VISA,MasterCard

Kapıda Ödeme

Var

Covid Tedbir Bilgisi

KKTC’ye giriş yapmak isteyen misafirlerin; uçuş saatinden 72 ila 120 saat arasında yapılmış PCR (covid-19) testi sonuçlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Test yaptırmamış veya test sonucu negatif olmayan misafirler, Kıbrıs’a giriş yapamayacaktır. Bu kural Kıbrıs’a seyahat edecek tüm misafirler için geçerlidir. PCR (covid-19) testi sağlık kuruluşlarında yaptırılabilmektedir. Kıbrıs’a giriş sonrası 2. PCR testi, Ercan Havalimanı’nda KKTC Sağlık Bakanlığı tarafından ücretsiz olarak yapılacak, test sonuçları 6 ila 12 saat arasında misafirlere bildirilecektir. Kıbrıs’a girişte misafirlere KKTC Sağlık Bakanlığı uçuş bilgi ve taahhüt formu imzalatılacaktır. Ercan Havalimanı’nda yapılacak test sonucu belirlenene dek misafirler, konaklayacakları tesislerde izole olarak gözlem altında tutulacaktır.

Sigaraya Uygunluk

Yok

Sıkça Sorulan Sorular

Nicosia Eagle Eye için 1 gecelik fiyat ne kadardır?
Nicosia Eagle Eye için 1 gecelik ortalama fiyat bilgisi yoktur.
Nicosia Eagle Eye için tesisinde bulunan odaların özellikleri nelerdir?
Nicosia Eagle Eye odalarında Klima, Banyo/Wc, Duş bulunmaktadır. Oda özelliklerinde daha fazla bilgi almak için otel sayfasını inceleyebilirsiniz.
Nicosia Eagle Eye için rezervasyonumu ücretsiz iptal edebilir miyim?
Nicosia Eagle Eye için ücretsiz rezervasyon iptali isteği tesis politikasına bağlı olarak değişebilmektedir. Daha fazla bilgi almak için otel sayfasını inceleyebilirsiniz.
Nicosia Eagle Eye için popüler tesis özellikleri nelerdir?
Nicosia Eagle Eye için popüler tesis özellikleri; Havaalanı Servisi, Havalimanı Servis olmasıdır.
Nicosia Eagle Eye için tesis giriş ve çıkış saatleri kaçtır?
Nicosia Eagle Eye tesisi için En erken saat 10:00 ve sonrası giriş, En geç saat 14:00 ve öncesi çıkış yapılmaktadır.